• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
jako ještě že mě napadlo si ho vůbec udělat už dneska.. mi to bylo nějaký podezřelý, že tak čumim po těch autech.. :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypni PC a šup šup na tuleníčko, držíme palečky!!!! :wink:
7. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám z toho div ne klepnu :unamused: :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna: je pravda, že jsem testy nezkousela, my jsme počítali a tak nevim pesně jak fungujou. Spermie je rodu ženskýho a ženská něco vydr, ony počkají :wink:
7. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď ještě ne...teď tady mám ještě práci... jídlo a tak... :grinning: žehlit jsem chtěla ty jo..
7. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co má koukání po autech společného s tvojí ovulací??? :grinning:
7. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žehlení neuteče....
7. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, véča je udělaná. Manželovi chutná :dizzy_face: Dělala jsem takovej pokus, tak jsem se bála, jestli vyjde. Yanna.o, přeju snaženíčko s dobrým koncem (mimčem v bříšku) :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej :grinning:
no já jsem o nich zjistila až tady a jako dobrý.. mám comfort, tj. 3 testy za 120,- , dvoje balení pokryje 6 dní a já tu čárku teda pak mám silnou celý den, tak nemusím dělat třeba 2 denně.. furt to ukazovalo tu testovací slabší, tak jsem si říkala, že kulový, že mě to silnou neukáže, že už jsem třeba ovu měla a ukazovalo to prostě jen slabě.. a pak jsem byla 20 DC a začlo se mi víc chtít a šup.. pozitivní.. takže já myslím, že fungujou dobře.. otázka je, kdy na to vlítnout.. oni píšou 24 - 48 hod. po pozitivním výsledku, jelikož testy ukazujou předem, že proběhne ovu.. reagujou na zvýšený LH a to se zvýší chvilkově a spustí ovulaci.. tak proto to píšou, že prý proběhne některý z následujících dvou dnů a proto radí pohlavní styk takhle co nejblíž k tomu..
7. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, díky :slight_smile: :wink:
7. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiz,....folikulometrie je vnitřní ultrazvuk, kde ti dr. řekne jestli máš dominatní folikul a máš narostlou sliznici, pokud jo tak je vše na nejlepší cestě aby se zadařilo, ono je strašně variant proč se nepovede, můžeš třeba mít ovu ale neroste ti sliznice anebo jen málo, prostě příčin může mraky :angry:
7. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiz, no já minulý dva měsíce byla jak vyměněná. jezdila jsem rychle, čuměla po autech, protože jsou takový rychlý.. maj takový dravý tvary.. :grinning: a řídí je chlapi, že jo.. :sweat_smile: já si začnu všímat takových věcí, lidí.. :sweat_smile: si je vždycky sjedu.. no radši to nebudu rozvádět.. já za to nemůžu :sweat_smile: ale jsem 100% věrná!!!! o tom nepochybujte :grinning:
7. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: hele jo dejme tomu, ale i tak bych to zkusila to za to stojí :wink:
7. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda minulý dva měsíce jsem si toho všímala, že to mám v období ovu.. takhle to mám lepší právě po vysazení HA
tak jo holky... přeju vám krásnou dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju všem krásné ránko holky :slight_smile:

tak už mám termín první kontroly: 17.9.
8. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky preji krasne babi leto. Unas je nadherne uz i vcera. Jinak hlasim ze moje spoluzacka je tehotna. Sice nevim v kterem tydnu je ale je to dalsi cerstva tehule v mem okoli. A poluzacek co ma ted behem pul roku miminko nebo je ceka tech je neurekom.

Tak krucaj holky my do toha taky musime uz prastit :wink: a tem co uz se to povedlo tak tem velka gratulace :grinning:
8. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikalka, tak at je všechno v pořádku, to už budeš nějaký 8 tt a to už bude pořádný mímo, už bude nač koukat :grinning:
8. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
mikalka: To je dobře, že jsi se objednala až takhle později.. :wink: To už budeš mít krásné miminko!! :dizzy_face: já šla brzo a jsem z toho akorát nervózní, aby vyrostlo!! :confounded:
8. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda chvili to tady nectu a hned je 8stranek pryc:slight_smile: Tak jsem to se dneska dostala, tak ze jsem 1DC :( Ale je krasny podzim a tak mam pocit, ze me nic nerozhazi:slight_smile: Vcera jsem dospela k nazoru, ze bych mela mozna jeste aspon neco malo zhubnout nez bude mimco, tak uvidime. Ale docela jsem se pobavila, kdyz jsem rano po vselikem vyprazdneni a s rozjetou menstruaci vlezla na vahu a ejhle, hned 2,5kg dole. Na to si asi nikdy nezvyknu, ze co nejim AH, telo opravdu velmi poctive reaguje na jednotlive faze mesicnich cyklu a par dni pred tim, nez to mam dostat zadrzuje vodu jak o zivot :angry:
8. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
smisek: no to doufám, jen mám trochu obavy, už se mi strašně nafouklo břicho, už ho vůbec nemůžu zatáhnout, tak jestli tam nejsou dvě :fearful:
8. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliško, neboj, určitě vyroste, to ještě budeš koukat :wink: já ani dřív nemohla, dr má dovo :slight_smile:

ale docela mě pobavila sestřička, když jsem jí řekla, že chci objednat na potvrzení, tak se mě zeptala: a chcete si miminko nechat, že jo?
no jasně, že chci! přece bych tomu tvorečkovi nemohla ublížit, ne???? nechápu potraty, ale když někdo nemá opravdu jinou možnost, tak je to hrozný!
8. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a posledni cyklus byl 26dni
8. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikalka: já jsem dvojčátka chtěla a nepovedlo se, ale byl by to záhul. Určitě tam bude jen jedno, dvojčátka jsou spíš po umělém opl.
8. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikalka: no, uvidíme ve čtvrtek jak píďala vyrostl!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já jsem taky nafouklá :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
smisek: já bych je taky chtěla a máme k tomu v rodině předpoklady, tchán je z dvojčat, má bráchu dvojče a pak ještě ségru a ta měla taky dvojče, ale to tenkrát umřelo a u nás v rodině byli taky dvojčata... tak uvidíme, radši bych je měla teď, než na podruhý...
8. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliško, no já už si byla v sobotu koupit nový kalhoty, ne těhu, to ještě ne, ale s takovým nápletem, abych je měla připravený, až se do žádnejch, co nosím nevejdu a vypadá to, že to budu za chvíli potřebovat :grinning:
8. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikalka: Tak oni jsou pohodlný...já je už nosím!! Nikde mě nic netlačí!! :dizzy_face:
8. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska: :slight_smile: tak mě to zatím netlačí, tak ok. určitě je váš mimís tak dvakrát větší, uvidíš :wink: nechala sis poprvý udělat fotečku?
8. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikalka: Chtěla jsem, ale dr. řekl, že ještě takhle brzy nedává... :frowning2: :frowning2: Takže mě to mrzí, ale uvidíme teď ve čtvrtek!! :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikalka: snad bude dvakrát větší!! :wink: klidně ať je třikrát větší!! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek