• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ali: Tak hlavně ať je brzy dobře!! :wink: A děkuju...
14. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno kočky.
Jinak udělán těhu testík i dneska ráno a fakt tam jsou, takže se mii to jenom nezdálo, furt tomu nevěřím!! :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mám fotečky v albíku!! :wink:
Jinak dneska budu volat Dr., tak pak dám vědět!! :wink:

Tak papa holky... jupííííí!! Já mám radost, i když zatím se raduju potichoučku :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
15. led 2010 v 05:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eliško,

je to super, že se tak brzo povedlo. Moc ti přeji aby všechno bylo v pořádku.
U mě čárka taky sílí..K dr. jdu ve středu tak snad něco uvidí. Už se těším.
15. led 2010 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
joseline: Držím palečky... :dizzy_face:
15. led 2010 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, děkuji. Můžeme si je držet navzájem, vypadá to že budeme mít podobný termín :wink:
15. led 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,tak já zas po celodence,ale musím dneka běžet do banky,tak jsem musela vstávat dřív a odpo zas pádím na brigošku.
muci,ještě zpět znovu k tomu dopisu od pána doktora,jo jo,tak nějak jsem to pochopila,že to tak asi bude,jak ty píšeš......o tý štítný žláze už jsem přemýšlela hrozně dlouho,ale bohužel jsem se pořádně nemohla nikdy dokopat,abych tam šla,takže ale teď už to prubnu,hneka jak budu mít trošku volnější týden,tak budu šupajdit k obvoďačce.......a myslíte holky,že mi tam udělá i ten prolaktin?jinak s tou ovulkou jak tam píše,by to bylo docela super,kdyby to tak fungovalo a možná,že to tak i funguje,kdo ví,páč včera mě začalo fakt bolet břicho jak na ovulku,pak vaječníky,hleník taky nějaký byl a sahala jsem na čípek a připadal mi měkký a otevřený,takže myslím,že takových falešných příznaků snad mít nemůžu :slight_smile: ,sice testík na ovu jsem nedělala,když jsem byla v práci a dneska nevím jestli by k něčemu byl,ale tak třeba se opravdu po minulých dvou měsících s utrogestanem srovnala......ale tak to uvidím až v konečném výsledku :slight_smile:

jinak velá gratulace elišce,ale hlavně hodně potichounku...uvidíš,že teď už bude mimísek silný a budete mít za pár měsíců krásný miminko.
15. led 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak já jdu do nemocnice na to vyšetření ještě :frowning2: chjo
15. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola ???
25.7.09 Smisek24....................29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
31.7.09 andrea110409.............30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
1.8.09 Sandulka.......................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola ???
27.8.09 Mikalka........................26 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola ???
31.8.09 Dracinek.....................24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 17/11
1.9.09 klaarka22......................25 let...TP: ???, další kontrola ???
31.8.09 myia...........................27 let...TP: 12.5.2010 (7.5.2010), další kontrola 8/2
5.9.09 beruska1989.................20 let...TP: 10.5.2010,další kontrola 8/1
30.9. peprlik...........................22 let...TP: 5.6.2010 (10.6.2010), další kontrola 14.1.,3D utz 3/2
1.10. Petullek.........................22 let...TP: ???,další kontrola ???
9.10. bublinka.........................31 let...TP: ???, další kontrola ???
12.10. llenicka1.......................27 let...TP: ???, další kontrola ???
26.10. barevna........................24 let...TP: 2.7.2010, další kontrola ???
26.10.mpavlinka......................26 let...TP:8.7.2010, další kontrola 10/2
30.10. konik88........................21 let...TP: 3.7.2010, další kontrola 2/2
6.11. momis...........................30 let...TP: 12.7.2010 , další kontrola 1/2
16.11.miky.............................28 let...TP: 15.7.2010, další kontrola 18/1
17.11. keminek.......................29 let...TP: 25.7.2010, 19/1 NT, 25/1 poradna
19.11. Lussyn.........................29let....TP: 28. 7.2010???, další KO 21/12
27.11. iris..............................29let...TP: 8.8.2010, další kontrola 14/01
16.12. kali.kal.........................28 let...TP:???
26.12. hanulka_86..................23 let...TP: 4.9.2010, další kontrola 19/01
11.1. alzbeta.hod..................25 let...TP:???
SNAŽILKY:

jaanca..............................?? let..... 5 snažení = 59 DC (posl.c. 38 dní)
muel................................23 let.....5 snažení = 55 DC (posl.c. 63 dní)
alex001............................32 let....5 (por.)sn = 52 DC (posl.c. 29 dní)
vodni...............................33 let..... 7 snažení = 33 DC (posl.c. 28 dní)
eliska_v............................20 let...(por.)2 snažení = 25 DC (posl.c. 48 dní)..14.1....// :slight_smile:
indriela.............................32 let.....6 snažení = 25 DC (posl.c. 32 dní)
miriska..............................21 let.... 7 snažení = 21 DC (posl.c. 36 dní) (momentálně nesnažilka)
mucipuci...........................25 let.....9 snažení = 17 DC (posl.c. 27 dní) (momentálně nesnažilka)
cuketacek.........................26 let.....4 snažení = 15 DC (posl.c. 24 dni) (momentálně nesnažilka)
marokanek1111.................22 let.....11 snažení = 14 DC (posl. c.34 DC)
alienka24..........................25 let.....16 snažení = 14 DC (poslední c. 49 DC)
jajkaz...............................26 let.....11 snažení= 6 DC (posl.c. 28DC)
Petra 123.........................29let......23snažení=6 DC (posl.c.35DC)

danielapro.........................26 let.....4 snažení = 48 DC (posl.c. 53 dní) (momentálně nesnažilka)
renesme............................20 let....1 snažení = ?? DC
kamiz.................................?? let....6 snažení = ?? DC

aktualizovala jsem tabulku pro dnešek,snad jsem tam dala všechno správně,u mpavlinky jsem změnila tu kontrolu,alžbětku po potvrzeném těhu od Dr. jsem šoupla s dovolením nahoru k těhulkám,u elišky jsem připsala dvě čárky :slight_smile:
15. led 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já mám další kontrolu 4.2..
Eliško, držím palečky, ať to vyjde!
Ali, ať ti to dnes dobře dopadne!
15. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky iris,moc se omlouvám,toho jsem si u tebe asi nevšimla při aktualizaci
15. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko,držím palce,ať to dopadne dobře a není to nějaký ošklivý zánět
15. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pohodě :wink:
15. led 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem tady, udělali mi stěry a výsledky budou do týdne u mé dr. no a musim říct že jsem teda otrávená těma doktorama, se mi to sešlo pěkně tyhle dva dny :angry:
15. led 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se ti nedivím :unamused:
15. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ted snad budu mít klid nějakou chvíli
15. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvám se, že Vám se ještě lezu. Jednu dobu jsme sem chodila a po půl roce jsem na začátku prosince vzdala naše snažení a co myslíte???? Ono se samozřejmě zadařilo.
Termín podle MS bych měla mít 11.září 2010, ale to se ještě může upravit.

Proto vzkaz pro všechny snažilky, psychika fakt hraje obrovskou roli.

Iris děkuiji za gratulaci.

Jinak v albíčku mám fotky testů a už i dvě z ultrazvuku, kdyby jste chtěli kouknout.

Mějte se všechny moc hezky a snažilkám přeji brzké // a těhulinkách pohodové těhu.
15. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maciol, to je prostě paráda :slight_smile:
15. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky :slight_smile:

Ali tak snad už to máš teď za sebou všechno, já ty doktory taky nemusím a kdybych tam měla chodit pořád jako ty, tak by mě asi švihlo :unamused: :wink:

Makronku tak vidíš, třeba se ti ta ovulka fakt posunula a bude to v pohodě :slight_smile: Na tu štítnou si dojdi, to je fakt na pár minut, obvoďačka ti dá jen žádanku na krev a pak si dojdeš jen do laborky a je to......a víš ja jsem to udělala já??? jsem si tam došla pro žádanku, dr. tam zaškrtla jen ty tři hormony štítný a já si tam pak dozaškrtala ty všechny ostatní hormony :slight_smile: a šla jsem si tam pěkně 2 DC a měla jsem hned hotovej hormonální profil......protože od gyndr. nevím jestli bych se ho po 3 měsících snažení dočkala, takhle jsem ho měla hned :grinning:

jinak my jsme se včera snažili, ale nevím no, jestli jsme to neprošvihli, protože bolení a špinění bylo úterý a středa a snažení bylo neděle a čtvrtek........takže bych řekla, že jsme to zase projeli.........ale ono není kam spěchat, jednou to snad dopadne :wink:
15. led 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci....tak já tam zas tak často nemusím a nechodím :slight_smile: ted sem měla klid, ale ted jsem měla tři během dvou dnů a to je na mě fakt moc :sweat_smile: a do toho ta mobilizace, ale už je dobře, ted budu mít klid :grinning:
15. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali já vím, že tam nechodíš často, já myslela právě to jak se ti to teď sešlo.....ale tak už to máš za sebou :slight_smile:

a co mobilizace??? trápili tě moc???
15. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci...no docela jo, jsem tam byla 45minut :unamused: uvolnovala mi kyčle a pánev když už teda mám narostlý ty folíky, tak mi teda nebylo nic moc potom, ale dneska už to jde :wink:
15. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky muci,no já si to teda myslím,že to byla ovulka,fakt tomu všechno nasvědčovalo a snaženíčko proběhlo tu noc před příznakama,takže možná že jsme se i trefili,uvidíme :slight_smile: .ty brďo to je dobrej nápad s tím hormonálním profilem,zaškrtat tam všechno,a nepozná to ta doktorka,že jsem si to tam zaškrtala,až si třeba půjdu pro výsledky?a to mám jít normálně na obvod,čekat až na mě přijde řada,nechat se poslat k Dr. do ordinace a tam jí to říct nebo stačí to nějak dojednat se sestrou?
15. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko,tak teď už bude jen dobře,sice jsi toho měla teď moc najednou,ale aspoň jsi to vychytala a nebude už stát miminku nic v cestě :wink:
15. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku....no až na ty výsledky :sweat_smile: ale jo dávám doktorům ještě měsíc a pak si dám zas pauzu :wink:
15. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makronku no já jsem se dr. dohodla, že si ty výsledky vyzvednu v laborce sama, že jsou stejně pro gyndr......ale jinak by to asi poznala, kdyby šly výsledky k ní........no jinak já byla normálně u obvodní, šla k ní do ordinace, tam jí řekla, že mě posílá gyndr., že mám problémy s ms........a normálně mi to napsala a šla jsem......se sestrou by to asi taky šlo, to to fakt nevím :dizzy_face:

no a jsem teda zvědavá, jestli jste se trefili, ale estli bylo snaženíčko den před tím, tak by to mohlo vyjít......my se vždycky nějak netrefíme, vždycky je to od ovu tak 2 dny :unamused:
15. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,aspoň budeš mít klid od doktorů zas na nějakou dobu :slight_smile: ,lepší je všechny odbít jendím vrzem jak se říká a pak mít klid,než se tam pořád hnát a strávit tam u nich bůhví jak dlouhou dobu volného času a že ty zrovna moc toho vloníčka nemáš viď :wink:
15. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku...no ted je to s tím časem v pohodě, tenhle týden sem byla v práci 2krát :sweat_smile: a to do toho počítám dnešek :slight_smile: no já jsem ráda, říkám si že se to ted dořeší a kdyby se nepovedlo ted se stimulací tak se aspon odstraní problémy co našli a povede se pak :wink:
15. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci,tak ještě není nic ztracené,víš co se říká,a to by ti řekla dobře kemínek,že spermijky vydrží i 3 dny,tak třeba tam ještě nadějička je,to poznáš pak na konečném výsledku,asi tak stejně jako já :wink: ,říkám,buď tu bitvu vyhraju a nebo ne že prohraju,ale že ještě bude remíza a jednou to stejnak dotáhneme do zdárného konce :slight_smile: .
takže jsi vlastně i zalhala v tom,že tě posílá gyndařka?nebo ta ti fakt dala nějaký doporučení?jsem z toho nějaká mimo,tak se omlovám,že mám tak přiblblí otázky
15. led 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak alienko,taky už sis nějaký to volníčko zasloužila,Vánoce byli ošklivý,to můžu taky potvrdit a do toho všechno to vyšetření a hedvábí na prodej atd........a určitě jak říkáš,povede se kdyžtak pak,ale nastopro se to stejnak jendou povede.
15. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku...jojo přesně tak já na to zas tolik nespěchám a je mi celkem jedno jestli se povede ted nebo až za půl roku a vím že se povede :wink: už jsem udělala obrovský pokrok a tohle už jsou v podstatě maličkosti oproti tomu co bylo po vysazení HA :wink: :sunglasses:

jo a máš pravdu, odpočinek jsem potřebovala jako sůl a je to znát že už je klid a volněji :wink:
15. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek