• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
jajkaz a taky u vás prodávají jen jednočárkový testy??? jestli to nekupujeme blbě......já vždycky řeknu, že chci mamatest, ale jestli spíš nemám říkat dvoučárkovej mamatest..... :dizzy_face:

a co ta miri??? já už jdu za chvíli domůůůů, se to nedozvííím......
28. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Horší, když se zrovna nechce čůrat... Jako já, když jsem byla poprvé těhu a šla jsem na kontrolu - Že se dělá pravidelně nějaký test z moči, jak jsem to mohla tušit. No a než jsem vlítla do čekárny, jsem si odskočila na záchod. Příjdu k sestřičce - dala mi papírek..... No ty dvě kapky, co jsem vytlačila, mi nebyly moc platné :grinning:
28. led 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem zase hrozně učůraná, takže to mi problémy nedělá :slight_smile:
28. led 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš já doufám, že miri omdlela štěstím a proto sem tak dlouho nejde.....
28. led 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale pochybuju, že bys to zvládla 2x během 3 miut :wink:
jajkaz tak to asi neee, to je fakt :slight_smile:
Tolik bych jí to přála!!!!!
No tak, kde je?
28. led 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já už jdu domůůůů ... :slight_smile:

jajkaz takhle přesně se projevuje ta závislost na testění........všichni jsou v klidu, jen my dvě tu blázníme :grinning:
28. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky doufala, že by se moho podařit srpnové miminko, ale upřímně řečeno, nedovedu si představit být v tom největším těhu v létě. Už tak mám co dělat, abych ty vedra zvládla. Já jsem spokojená, když je 25 stupňů, ale co je více - uf.
Tak pokud by se zadařilo, tak bychom mohli mít únorové :slight_smile: No ono je to nakonec jedno, stejně tak , jestli to bude kluk nebo holka. Hlavně aby bylo... :dizzy_face:
28. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci :grinning:
28. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lepší než automaty, ne? :wink:
28. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz přesně tak, hlavně aby to někdy bylo a bylo to zdravý a všechno v pohodě......já se snad nikdy nedočkám :frowning2:

jo ale už jsem zase něco trošku nakoupila......jsem hrozná, ale nekupte to, když jsou slevy a je to všechno takový nádherný maličký voňavý..... :sweat_smile:
28. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz :grinning: já myslím, že je to těm automatům dost podobný :dizzy_face: :grinning: dokud tam nebudou //, tak pořád a pořád testuju :wink:
28. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš, že se dočkáš :wink: No, já se tomu nakupování bráním zatím celkem úspěšně. Mám kolem plno miminek, tak kupuju spíše pro cizí :slight_smile: Ale taky se ráda motám kolem těch stojanů s mimivýbavičkou. :grinning:
28. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, kde jsi? :wink:
28. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já si vždycky řeknu, že to taky kupuju pro někoho, ale když to pak doma vybalím a kouknu na to, tak to strčím do šuplíku a nedám :wink:

ale mám jen pár botiček, jedny tepláčky a pak takovou novorozeneckou soupravičku, jinak se zatím držím :wink:
28. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci, nejsme v tom samy :wink: Je tu jeden závislák i z řad těhulek :grinning:
28. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co mě teda nedá spát, tak jsou knihy s pohádkami, říkadly a tak...
28. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky, já už tu sedím oblečená v bundě a je mi vedro, takže pádím.....doufám že to miri vyjde!!!!mějte se a já se tu zítra objevím, abych zjistila, jaký je stav......doufám že u miri už bude jiný... :wink:
28. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa :wink:
28. led 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
papa
28. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, obrovská gratulka k // :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ježíši, já mám radost!
28. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak já jsem testla a jsou TAM // :dizzy_face: jěště roztřepanýma rukama jsem vyfotila a dala do aba, tak kuknite :grinning:

No tak konec radosti, teď ještě tak aby to vydrželo, manželovi jsem to samozřejmě vyslepičila, su koza :angry:
28. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, no ty jsou krásný. Miri, tak takhle krásný první //. Super! Móóóc držím palečky!!!
28. led 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri supeeeeeerrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: GRATULUJU A BUD NA SEBE OPATRNA!!!!!
28. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, nejsi! Krásně silná :dizzy_face:
autor
iris, jak to že to víš dřív naž jsem to napsala, ty jsi kukla do alba, že? :slight_smile: děkuji moc, já su z toho uplně mimo, zapomela jsem aji že vařím oběd, už to bude asi rozvařený :grinning:
Tak ty jsou ale fakt předpisový. A to ani nemáš dlouho zpoždění, co? :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek