• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
holky,až se bude předělávat tabulka,napište mi prosím k dnešku 12 snažení,1 DC,začínám teď už špinit,tak se to nastopro do večera rozjede :frowning2: ........už je to rok,fuj,to zní hrozně.myslela jsem si že ta mrcha dneska přijde,dost mě bolely záda a o prsou ani nemluvě a teď je mi teda pěkně blivo a třeští mi hlava,tak se asi půjdu natáhnout a v klidu háčkovat,abych vypla myšlenky na nějaký miminko :frowning2:
31. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirisko, ono se to počítá podle prvního dne poslední ms,správné stáří by asi mělo být dle ovulky, ale každá to má jinak, tak to počítají od toho 1. dne ms, až pak dle utz ti upřesní stáří. Zkus mrknout na www.tehotenskakalkulacka.cz. Však uvidíš až půjdeš k dr., zatím to neřeš a srdíčko se ukáže každému jinak, mělo by být tak v 7.tt. A taky píšou, že do 12.tt rostou všechna miminka stejně a jestli půjdeš na NT screening, tak tam by mělo být nejpřesnější stáří. Tak to tam zatím nech a netrap se tím. :wink:

marokanek, uvidíš, že taky na tebe dojde, držím palce! :wink:

já jdu zítra na poradnu, tak jsem zvědavá, jestli už se prcek ukáže :slight_smile:

Tak zatím hezké nedělní odpoledne :wink:
31. led 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé momis, koukám že máme zítra stejně kontrolu :wink: , tak držím palečky, aby bylo všechno v pořádku
31. led 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky, nápodobně, hlavně ať je vše ok :wink:
31. led 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.

Mirisko, moooc blahopřeji... Mám z tebe radost.

My se teď ještě nesnažíme. Šla jsem si 25. ledna pro výsledky, ale on je ještě nemá. Mám si volat za 3 týdny. Asi tak dlouho nevydržím a zkusím si zavolat už v pátek 5. Jinak si myslím, že u mě právě probíhá ovu. Už 4dny mě bolí vaječník...

A co je ještě nového mezi vámi? Dlouho jsem tu nebyla, tak bych ráda slyšela nějaké nové zprávy... Hlavně dobré....
31. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Momis, děkji za vysvětlení, su z toho ještě taková vyjukaná :slight_smile: jenom mám pocit že to těch 9 dní nevydržím :frowning2: mám strach, aby to nebylo třeba mimoděložní tehotenství.
Pořád myslím na to, aby to dobře dopadlo.
Děkuji za odkázek, kouknu na to :wink:
31. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj dando, tebe jsem tu dlouho neviděla...jak se máš? a jaké výsledky? něco mi asi uniklo :frowning2:
děkuji za gratulaci, no jen aby všecko dobře dopadlo, sou to nervy...
31. led 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miriska:Čekám na výsledky ze štítné žlázy kvůli podezření na nádorové bujení. Na prvních odběrech jsem byla před rokem a nebyli dobré a teď jsem byla 9.12. a zatím výsledky nejsou. Byla jsem si pro ně v pondělí, ale ještě nic... Jinak jsem zjistila, že mám snížený prolaktin, takže pokud otěhotním, tak budu brát léky. Jinak se mám v rámci možností...

Neboj, mimi i ty tudeš v pořádku. Uvidíš. To jsou nervy než otěhotníš, pak celé těhotenství, pak porod a pak se o to bojíš až do stáří :slight_smile:
31. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: teď budeme nervózní už dokonce těhu a potom až se nám prckové narodí, tak budeme nervózní ještě víc!! :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani, to máš pravdu, nervy sou furt, někdy menší někdy větší...
Aha, to mi nějak uniklo, tak hlavně at ti to dopadne dobře a brzy otěhotníš no a léky v těhotenství, když ti pomužou tak co pro prcka neuděláš, že? :slight_smile:
31. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko, máš naprostou pravdu a mám pocit, že s přibývajícími týdny těhu a tím jak víc si uvědomuju, že ze mě bude maminka a že mám v bříšku prďolu je ten strach horší a horší.
31. led 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: Já takový strach při první těhu neměla, ale když vím co se všechno může stát, tak ten strach je šílený!! :pensive: Ale nic jiného mi nezbývá, než doufat a věřit!! :dizzy_face: :dizzy_face:
31. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě tentokrát bude všechno v pořádku! Neboj v září z tebe bude šťastná maminka malého uzlíčku štěstí :wink:
31. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: pro mimčo bych udělala vše. Už jsem ve stádiu, kdy nebrečím,ale začínám zvažovat všechny cesty k mimi( kdyby náhodou u mě byla nemoc potvrzena). Šance by i potom byli.
31. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
eisko, neboj, tentokrát tovše dopadne dobře. Uvidíš.... Kamarádka v prosinci 2008 otěhotněla, v lednu 2009 o mimčo přišla. A letos v lednu(rok po potratu) porodila krásnou zdravou holčičku. Sice celé těhotenství marodila, byla doma v klidu, ale vše dopadlo dobře. A tobě to taky dopadne dobře.
31. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
danielapro: V to doufám!! Chci ještě měsíc chodit do práce a potom být už doma!! :wink:
31. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliško, držím pěstičky. :grinning:
31. led 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak to tak vypadá, tak já už taky nejspíš až do konce budu doma na neschopence. A to jsem měla v plánu chodit do práce až do nástupu do mateřské. Pracuji v kanceláři, takže žádná namáhavá práce to není, ale bohužel nám nebylo přáno a zdraví mimča bych nerada riskovala.
Holky nevíte jak je to s vycházkami při nemocenský? Zatím mám vycházky každý den od 10.00 - 18.00, ale za těhle podmínek se vůbec nedostanu k našim, kde jsem už nebyla přes měsíc :angry: . Chtěla bych se zítra doktora zeptat jestli třeba v těhu nejde dát neomezené vycházky, nebo alespoň nějakou vyjímku o víkendu, přeci jenom tohle je pěkně na prd :unamused:
31. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis děkuju za povzbuzení,ale když si uvědomím,že už je to rok,co neberu HA,tak si čím dál myslím,že tam ty dvě čárky nikdy nebudou :frowning2: ......ale to je asi teď zapříčeněný hormonama,že zas tak přemýšlím,tenhle měsíc jsme se fakt snažili,dalo by se říct,že jsem pokryli snad celý měsíc,kdy mohla být ovu a ono stejně nic,takže je mi dneska fakt dost smutno. :frowning2:
danielko moc ti držím palce,aby byly všechny výsledky Ok a aby už jsi se taky konečně dočkala vytouženého miminka.
31. led 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miky: kamarádka má 12h. vycházku od 8:00-20:00

dani, neboj, držím palce aby to dopdlo dobře...
31. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky miky,co já vím od kamarádky,tak je to individální jak to Dr. napíše,třeba ona měla vycházky od 7.00-20.00,takže vlastně skoro celý den volný,ale setřenka to měla nějak jak ty,možná ještě od 12.00 nebo tak nějak,ale tak když jí poprosíš,snad by ti mohla vyhovět.
31. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku neboj, kdyby se Vám náhodou nepovedlo přirozenou cestou, tak asistovaná reprodukce je teď už na vysoké úrovni, tak by se určitě podařilo touto cestou. A já osobně na umělém oplodnění nic špatného nevidím, když to dvoum lidem splní jejich společné přání....
31. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek: snad i my se brzo dočkáme.... Někomu to hold nejde hned.... Ale taky budeme mít bříška. Přiznám se, že se mi moc nechce dočítat zpětně... Byli jste už na nějaké vyšetření? Máš ovulace? Děkuji za podporu.

mirisko: děkuji za podporu.
31. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi zajdu te´d někdy na to vyšetření štítné žlázy a prolaktinu k tý obvoďačce,třeba se posuneme někam dál,nevíte některá jestli se tam musí chodit nějaký den v cyklu nebo je to jedno?
31. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
danileko,taky to v doufám,že snad se jednou už konečně zadaří.tak já přikládám největší problém v tom,že jsem asi vždykcy měla ovulku později a my se nejvíc snažili v období kolem toho 13-14 Dc a pak už skoro vůbec,takže by se vlastně dalo říct,že si za to můžeme sami,že jesště miminko nečekáme.na žádném vyšetření jsem proto právě nebyla,hlavně mám teď dost rozházený cykly,špinila jsem teď poslední tři měsíce před MS i po ní několik dní,Dr. mi nasadila na tři měsíce utrogestan na úpravu cyklu a řekla že je to nějaká hormonální změna a psala jsem jednomu doktorovi na netu a ten mi říkal,že je dobré udělat k léčbě utrogestanem udělat vyš té štítné žlázy a prolaktinu a kor když už jse kdysy měla štítnou žlázu zvětšenou
31. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek: mě dělali test na prolaktin bez ohledu na DC. Se štítnou žlázou chodím na kontroly už 3roky.
31. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dani, já jsem zatím nebyla, byla jsem objednaná na 9.2. že si pujdu postěžovat jak nám to nejde a poprosit o žádanku na spermiogram a ve čtvrtek odpoledne jsem testla, protože mě bolely prsa a už dlouho břicho jako při ms a vyjukly na mě dvě tlustice :grinning: tak jsem tam volala, jestli nemám dojít už dřív doufajíc, že řekne sestra že jo, ale měla jsem smůlu, prej to toho 9. stačí, tak musím čekat :angry:
31. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek: já ji taky měla kdysi zvětšenou, teď je vše OK, chodím co půl roku na kontrolu, co rok na prolaktin , jen mám problém s kalcitoninem.
31. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: tak tomu se říká dobrá zpráva ve správnou chvíli. Moc ti to přeji. Neboj, to ti uteče jako voda abude 9 a pak to půjde rychle, měsíc za měsícem a budeš rodit. Vše bude OK, neboj. Jak jsi to řekla miláčkovi? Ví to i někdo jiný?
31. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju,tak to jsem ráda,že je jedno kdy tam půjdu,páč vůbec nějak nestíhám,furt jsem v práci a když už mám volno tak se nemůžu dokopat,tak abych nepřišla nějak pozdě a teď mám právě tři dny volno,tak bych tam i mohla skáknout.myslíte že se musím objednávat nebo tam stačí zajít,vyčkat v čekárně a pak jít za Dr. a říct,že bych chtěla tu žádanku?
31. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek