• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Takže teď tě jen prohlídl a na UTZ se nedíval? Mám v tom hokej :confounded:
2. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, na UtZ mě nebral
2. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, ty jsi tam byla kvuli tomu podbřišku? Tak si teď odpočineš a snad bude vše ok. A už jsi vyležela to jak ti nebylo dobře?
2. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to už jsem vyležela!! :slight_smile: Dneska mě už podbříšek nebolí jenom záda, ale to je prý taky normální u těhu! :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemáš je zpevněný no a tím jak dochází k roztahování dělohy tak je to větší zátěž na zádový svalstvo, takže fakt jediná rada která ti může pomoct je cvičení :wink:
2. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak sji to v práci musela říct nebo jsi jen řekla že jsi nemocná? Jak je u vás? V Brně teď zas chumelilo..už mě to nějak nebaví. Teď o víkendu jedem na hory, tak se docela těším ale pak bych už hned brala jaro. Já se na něj ta k těším..
2. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali: Jj, máš pravdu jenom cvičení mi pomůže! :wink:
joseline: řekla jsem, že jsem nemocná... V Praze krásně svítí sluníčko, nádherné počasí!! :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hlavně čím dřív začneš tím líp, páč bude hůř :wink: :wink:
2. únor 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Musím začít co nejdřív, ale te´d si jdu zrovna lehnout.. :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
anebo si kup míč, to je na záda taky super a stačí na něm jen sedět nebo se pohupovat :wink:
2. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,

když se tady bavíte o těch bolestech bříška, jak dlouho myslíte, že mě bude bolet jako při ms? je to po celou dobu těhotenství? a je to v pořádku?
Já začnu se cvičením zase až podle toho co mi řekne doktorka a taky se musím zeptat co cvičit mužu a co ne...
2. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhotná kamoška říkala že ta bolest v podbřišku ji přešla jako by další měsíc co měla dostat ms, ale to je asi u každýho jinak.
Já začnu chodit do těhu cvičení ale prý se má začít až od 18tt. O víkendu jedem na víkend na hory tak si asi párkrát sjedu svaz a bude mě to stačit :wink:
2. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joseline, hlavně bud opatrná...
2. únor 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to budu, když se na to nebudu cítit tak mě budou stačit procházky..
2. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak podruhé...... před tím, jsem psala, že se zdá internet konečně funguje, ale než jsem to dopsala.....

Ahojky všem :wink:
Koukám na tabulku, dostávám se opět do horních pozic :wink: Ještě kdyby ta Alienka skočila nahoru :grinning:

Momis, Peprlik, to jsou krásné zprávičky -kluk, holka. A jak jste si to krásně rozdělily :grinning:
Joselin, jen prosím tě s maximální opatrností, nestojí to za to...
2. únor 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem byla u doktora,
těhotenství mi potvrdil, ale miminko je ještě malé! Za 14dní jdu znovu, sned už půjde vidět srdíčko.
Akorát mě zarazilo, že prý pojištovna platí jen 2 ultrazvuky za celé těhotenství a pokud chci co 4 týdny, při každé návštěvě, tak si musím zaplatit 2000kč? Je to bežné????
2. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani, nevím přesně, jak to je. Mě dělal utz temer pokazdé, když jsem přišla s nějakým problémem a nic navíc po mě nechtěl. Ale kamarádka mi říkala, že je možné zaplatit si "nadstandart" péče v těhu za 1000, ale to už je tři roky zpět, tak kolik je to teď, nevím. Záleží na tobě. Jen to, že 2x za těhu, se mi nezdá...
2. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miriska, je to možné, děloha se pořád roztahuje, ale teď ze začátku budeš mít asi ty bolesti víc, pak už méně, já je mám taky. :wink: Neboj, je to v pořádku.

Jajkaz, dík :dizzy_face:

Jaanca, mě dělá UTZ při každé návštěvě a já si platím 150,- Kč za každou prohlídku, je to soukromý dr., pojišťovna prý platí jen 3 UTZ při těhotenství. Takže asi to možné je, každý dr. to má jinak ...
2. únor 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím! Jak se pozná jestli to je dobrý doktor a nejde mu jen o peníze!!!!
Chodím k němu 12let a problém jsem s ním neměla! Ale taky mi nikdy nic nebylo! Tak nevím! Zas měnit doktora na začátku těhotenství!
2. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaanca: Taková pálka za UTZ???? To se mi nezdá!! :confused:
2. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..něco na tom placení uz bude..já dnes koukala u dr na ceník..
a taky tam má rozpisy co platí v těhu pojištovna--a každý uz--který je jakoby navíc je 150 kč,ale i víc.Aspon co tam má psané.Taky je to soukromá klinika. :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sory že sem se sem k vám vetřela..Jen sem viděla eli..chodí do snaženíčka. :grinning:
2. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kkamca: Jak je holka?? :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska.v:no nic nového.. :unamused: Tento cyklus je u mě o ničem..folikl neroste,takže doky povidal,že sexik bude jako by nanic..Tak jen pro potěšení.A další měsíc kontrola folikumetrie..a pak případně laparka.
A jak u tebe?
2. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kkamca: Ale jo jde to!! Teď čekáme na to jestli bude srdíčko!! :wink: Tak drž palečky!!

A jinak Tobě držím všechny palce!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Ať brzy čekáte mimíska!! :dizzy_face: :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jj jsem na neschopence hned od první kontroly, protože jsem začala špinit a mám těžkou práci tak proto ale na jak dlouho to nevím ale i když mě to doma nebaví, do práce bych se nerada vrátila. Je to tam o zdraví.Jak fyzicky tak i psychicky, byla jsem tam v každodenním stresu a ostatní nemají čas mi pomáhat s materiálem.
2. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jaanca, to s emi nějak nezdá ty 2000,- Nevím jak to teda přesně je ale že zrovna taková částka. Zkus se ho pak ještě zeptat jak to přesně myslel.

Já jsem změnila dr. když jsem zjistila že jsem těhotná, protože jsem nebyla předtím spokojená. Uvidíme jaký bude tento, snad jsem udělala dobře. Já platím pokaždé 30,- poplatek + 50,- za jednorázová zrcátka.
A v těhu se ten poplatek 30,- platí vždycky?

Teď 2 dny je mi uplně dobře, žádný příznaky tak začínám nervoznět..Já vím, že lepší než kdybych byla celý den vyřízená, ale zas ve mě hlodá červík jestli je vše ok. Ať už je 10.2!
3. únor 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alžbět, když to máš v práci tak blbý tak to tě snad dr. nechá doma až do mateřské. To nemá cenu aby ses tam nervovala.
3. únor 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli jsem se dívala na foto bříska a přijde mi že máme stejný pyžamo :grinning: Teda je to tvoje pyžamo? Já mám takový a vršek je šedej s psem na kapse :wink:
3. únor 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Joseline, já myslím, že v těhu by se ten poplatek platit neměl.

jj, alžbět, raději se šetři.
3. únor 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek