• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Já taky zatím držím, ví to jen mamka, té jsem to řekla, protože nám pomáhala malovat, tak aby se nedivila, proč jí nechávám tahat ty kýble s barvou :slight_smile: Mám v plánu to zatloukat, dokuď to půjde, tak doufám, že to vydržím aspoň do té kontroly příští týden. Nevím, co bych si vymýšlela, kdyby se mě někdo zeptal, moc na lhaní nejsem :sweat_smile:
8. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zdravím vás děvčata...
Bohužel zase nestíhám od neděle dočítat :frowning2:
Včera jsem si koupila Jeřáb ptačí a začala jsem ho užívat, tak jsem zvědavá...
8. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jasně holky, to nebylo myšleno ve zlým já vám to přeju :slight_smile: a vím, že se taky někdy dočkáme :wink: .Když vidím jak se to tu rozrůstá jak mexická chřipka, tak se snad brzy taky nakazím
:grinning: :grinning:
Zlababo, bar v poho, rozjelo se to pěkně, tak snad to bude úspěšně pokračovat dál.
Holky ono s tím, kdy to oznámit nebo neoznámit je to těžký.Každá se chceme o tu radostnou událost podělit s celým světem a všem to říct, to je jasné.Já z vlastní zkušenosti vím, že ať to řeknete dříve nebo později stejně se nezmění nic na tom, jestli se má něco stát nebo ne.Takže já až budu znovu těhu, klidně to řeknu hned, ať se z toho může radovat celá rodina s námi, známým bych to asi oznámila o něco později, ale té úplně nejbližší rodině nejspíš hned :slight_smile:
8. zář 2009 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
lussy: souhlasím s tebou. Rodině už jsme to řekli, člověk má chuť to vykřičet a ppokud se něco nepovede bude se mi chctít křičet zase. Snad bude vše v pohodě a fazolka poroste :slight_smile:
Neboj, brzy budeš mezi námi. prsk prsk.. nějký ty bacilky :wink:
8. zář 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
mě kdyby nebylo tak špatně, tak bych taky nic neříkala, ale to se nedá, když mi všechno smrdí, nic mi nechutná...
8. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky chytám nějakej ten těhu bacil, snad se u mě zavrtá..
Dnes jsem 22 DC a cca 8 DPO a nejradši bych si udělala test, na jednu stranu vím, že by tam nebylonic vidět aji kdybych byla těhu ale na druhou si říkám co kdyby..jak se blíží ta doba cyklu ke konci tak jsem nervous :confused:
8. zář 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
joseline: vydrž tak do 13 DPO a pak to zkus a třeba budou //
8. zář 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo vydržím do neděle, ale stejně se aji bojím toho tetsování že budu zklamaná :confounded:
8. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Joselinko musíš myslet tak, že tam prostě ty // budou a basta, jiná možnost není.A oni tam určo budou uvidíš.
Mikalko, teda to je fakt blbý, že je ti takhle moc špatně, ale aspoň víš, že je vše tak, jak má být a ono se to určitě brzy zpraví.Jsi doma nebo chodíš do práce?
Dracinku děkuju, snad jsem nějakej ten bacil chytila, vždycky se mě chytne každej prd :grinning: a teď nic, tak uvidíme.A neboj bude všechno v naprostém pořádku a ty se budeš radovat z miminečka :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, už abychom měly všechny těhu "starosti" :slight_smile: :grinning: Zrovna dnes jsem přemýšlela, jaký by to bylo, kdybych zjistila, že jsem těhu, když mám teď v práci takové stresy a čeká mě zaučování nové kolegyně :sunglasses: Jo, jo, člověk přemýšlí o všem možném, když se na něco těší :slight_smile:
8. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Dracinku, prskneš i na mě? :grinning:
8. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem zas tu,vůbec jsem nestíhala,samá práce,dneska mám jediný volný den a zítra nanovo,tak jsem musela dneska navštívit rodinu.....mamku,bráchu,babičku s dědou a až teď jsem sedla k PC.tady se to hemží samíma maminkama,to je krásný :slight_smile: ,já jsem sice dneska 27DC,ale MS čekám každým dnem nebo spíš každou hodinou,už mám zas ty svoje známí příznaky,kdy poznám,že za chvilku jí můžu čekat :frowning2: ,no jo no,bohužel jsme to s přítelem tenhle měsíc moc nevychytali,takže jsem ani nic nečekala,přítel byl pořád v práci a dost mě zmátlo i měření BT,takže vůbec nedoufám.
8. zář 2009 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem byla s těhotnou kamarádkou na utz. Prcek se sebou pěkně mrskal :dizzy_face: Snad se toho prcka taky někdy dočkám. V čekárně byla paní s holčičkou, které mohlo být tak 14 dní. Byla tak slaďoučká. Pořád jsem se na ňu musela dívat. Minule jsem paní viděla ještě s pupíkem :slight_smile: Dneska mám nějakou depresi a už přestávám doufat...
8. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky konik,taky mě to vždycky dojme,když vidím nějaký miminko,kamarádka má 3měsíčního chlapečka a vždycky bych ho uchuchlala,jak je boží :slight_smile: .musíš pořád doufat,vím že se mi to snadno říká,když už máš za sebou ty mikropotraty,ale když nebudeš doufat ty,tak kdo jiný by měl věřit v to,že budete mít jednou krásný miminko.
8. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
marokanek1111, ja pořád doufám, jenom dneska mám prostě nějakou depresi, asi z toho, jak jsem viděla to mimčo v bříšku. Chce se mi dneska prostě brečet. Já to mimčo strašně moc chci a připadám si beznadějně. Prostě se bojím, že se nám to povede a ono nás zase opustí...
8. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
to ti věřím konik,že máš strach,ale opravdu musíš doufat,budu ti moc držet palečky aby to příště vyšlo a ty musíš věřit a ono to miminko určitě přijde.taky bych si mimi moc přála,ale už si z toho moc nedělám,říkám si že jednou to vyjít musí :slight_smile:
8. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Podle některých studií u plodných žen s nechráněným pohlavným stykem:

■ v asi 30% nedojde vůbec k uhniezdění oplozeného vajíčka, které zaniká a vyloučí se z těla najbližší menstruací

■ dalších 30% těhotenství končí jako biochemická gravidita

■ 10% končí potratem v stádiu klinicky dokázané gravidity (po 12. týdnu těhotenství)

■ jen asi 30% těhotenství končí porodem a narozením děťátka

To je velice povzbudivé, že? Nechci na vás převést svou depresi, to je jen pro zajímavost.
8. zář 2009 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ju,budu končit,od včera mám bloklí krk a je mi z toho už i špatně od žaludku,takže se půjdu natáhnout a snad to pomůže.pa
8. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky,
tak to je teda masakr....kdybych měla spoléhat na takovou statistiku, tak se zhroutím.
30% není moc :frowning2:
8. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
To by bylo tak fain, kdybychom už na Vánoce byli tři :slight_smile: i když jen tak imaginárně, ale byli...
8. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell2, to právě není. Ale další statistika říká, že až 95% žen po biochemické graviditě (mikropotratu) dosáhne během dvou let normální těhotenství a dočká se vytouženého miminka ... Tak snad se dočkám.
8. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, taky doufám, že na Vánoce bude prcek s námi v bříšku. Pokud ne, půjdu už na nějaké testy.
8. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Konik a můžu se zeptat...mikropotrat je do samovolné ukončení těhotenství do kolikátého týdne? Jsem naprostý začátečník, tak se nezlob, že se ptám...
8. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já jsem potratila vždy v 5tt. Ale mikropotrat je myslím možný do 6tt. Ale v tom 6tt se může jednat o mikropotrat a taky nemusí. Při mikropotratu totiž nemusíte jít na revizi dělohy. V tom 6tt buď všechno vyšlo ven a nebo na tu revizi už jít musíte. Do 5tt se na revizi dělohy nechodí, protože vyjde z těla všechno.
8. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
konik a s otěhotněním jsi měla nějaké komplikace?

Víš já myslím, že mikropotrat se objevuje mnohem častěji než myslíme, jenomže většina holek ještě vůbec neví, že jsou těhu a myslí si, že mají jen trochu bolestivější MS. Mě se to stalo v 17 a koukala jsem jako z jara, když mi pak doktorka na kontrole (cca 3 dny poté) řekla, že jsem byla těhu. Tehdy jsem si vlastně ulevila (mladé tele), ale dneska bych to asi nesla podstatně hůř.
Úplně tě chápu, že se bojíš, ale uvídiš, že všechno bude OK.
8. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jak to je s životností pohlavních buněk?

Myslím si správně, že vajíčka cca 24 hodin a spermoníci až 3 dny?
Je tedy lepší se tulit před ovulkou ne?
8. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Já právě s otěhotněním problém nemám. Otěhotněla jsem 2x během 4 měsíců bez HA. Takže dá se říct obměsíc. Doktor mi taky řekl, že se nic dít nemusí, že to některé ženy tak mají, že se to prostě uchytí třeba až po páté. Ale prostě mám strach.
8. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
konik:
některé holky prý ještě pře otěhotněním berou nějaké prášky, aby se vajíčko snáze uhnízdilo a udrželo...bereš něco takovýho?
8. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Já beru ten femibion. Je na samovolné potraty v raném období těhotenství. A navíc beru vitamín E, který je taky na to. Tak snad to pomůže.
8. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
konik: určitě to pomůže....a pod stromeček už ve třech :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek