• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ahojky holky,přeju hezké ránko :slight_smile: .
Jinak ali je mi líto,že to tenhle měsíc nevyšlo,koukejte se brzy uzdravit,pořádně si užít ten výlet a pak přijet odpočatá abys už taky konečně byla maminka :slight_smile:
Já jsem úplně mrtvá,chytla mě asi zas chřipka,nejdrřív to začlo nevinným kašlem,pak jsem byla v práci a já blbá si tam pustila klimošku,páč mi bylo asi těma hormonama furt horko zima horko zima a včera večer už jsem cítila ty následky :angry: ,takže dneska musím být pod peřinou,pít čajík,rvu do sebe paralen a snad to do zítra bude o něco lepší,páč mě čeká celodenka :unamused: .
muci,tak to je fajn,že jsi s tou Dr. tak spokojená :slight_smile: ,já už se nemůžu dočkat tý obvoďačky v pondělí,až mi udělají ty odběry,už aby to bylo a včera jsme se dohodli s kamarádkou,že pokud tady v okolí něco bude,tak že budeme chodit na jogu,pomáhá to na ty moje záda a hlavně u toho totálně vypnu a pročistím hlavu,což potřebuju :wink: .
jo a muci z toho si nic nedělej,že si koupila nějaký bodýčka a tak,kdybys viděla kolik toho mám já doma,já to vždycky svedu na to,že to kupuju pro malou mojí sestřenky,když třeba k nám přijde jednou na návštěvu :grinning: ,třeba teď mi vrazila do ruky moje babička povleščení do dětský postýlky,že prý to nechce dát tý sestřence,že toho má ona dost a ať si to prý vemu,že to třeba budu jednou potřebovat......tak to mám doma,už vypraný a hezky shovaný ve skříni :grinning:
5. únor 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky fakt jsem z ní úplně nadšená, byla jsem u ní skoro půl hodiny a přitom vlastně o nic nešlo, dělala mi dlouho utz aby všechno viděla, pěkně mi to ukázala.......navíc potěší i takový blbosti, jako že tam třeba měla na přezutí pantoflíky, abysme tam nechodili v ponožkách :slight_smile:
marokanku jako já už toho taky začínám mít dost nakoupenýho.....když ono je to tak krásný a navíc si říkám, že se to neztratí, že za rok ty bodýčka budou vypadat stejně a aspoň pak nebudu nakupovat všechno najednou.....teď jsem teda nevydržela a koupila newborn, ale jinak kupuju větší, tak na 3-6 měsíců.......ale doma taky říkám, že je to pro švagrovou, aby neměl někdo řeči...... :dizzy_face:
5. únor 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

díky :slight_smile: Snad to bude i dál vše ok.
Muci, nakupovací záchvaty? Já je ani nemám...po Tomovi máme hafo věcí a pak budeme dokupovat spíš až ty větší kousky, co Tom stihnul zničit lezením, nebo na pískovišti.A pokud to bude holčička, tak samo pořídíme sukně a šatky :grinning:
5. únor 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo muci,stejné to si říkám vždycky já,že aspoň už budu mít něco koupeného,že nebudu muset kupovat tolik věcí,akorát to všechno zas vyperu,vyžehlím a budu mít pro miminko připraveno už pár kousků,některý ty věcicčky jsou fakt boží a nejde odolat :grinning: .někdy se až musím držet,abych nevykoupila úplně všechno,minule jsem kupovala v Tescu nějaký bodýčka,měli akci,za 75 kč dvě bodýčka,jako jedno zdarma,no prostě nešlo ten regál jen projít a jít dál :confounded: :slight_smile: .
5. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
makronku to znám, taky nakupuju hlavně v tescu, tam mají někdy super slevy......třeba ty bodýčka jsou krásný :slight_smile: teď tam mají takovou soupravičku, kombinéza, bodyčko, bryndáček a čepička s klokánkem od médi pú....no a oni to blbci na začátku zlevnili, asi na půlku.....tak jsem to koupila, no a teď už to mají zase za plnou cenu jako novou kolekci.....tak mám radost :wink: já se teda zařekla, že budu nakupovat jen ve slevě, jako aby byl důvod to fakt koupit :grinning:
5. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee makronek nejsi, marokanek :wink:
5. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dobrý,makronek nebo marokanek :grinning:
jo tak za plnou to taky nekupuju,některý ty věcicčky tam fakt mají za krásný ceny a nekoupit by byl hřích :grinning:.a hodně často nakupujeme i v Německu,tam občas taky seženeš moc pěkný věci,třeba od minule jsem si přivezla takovou hezkou přebalovací cestovní podložku. :grinning:
tady teď brouzdám po netu, a koukám na tu jogu,tak už jsem něco objevila a vypadá to,že to ani nebude tak drahý,jak jsem očekávala,tak to už se těším :slight_smile:
5. únor 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky akorát jsem zas nějaká špatná, že se teď fakt o mimčo nesnažíme, do srpna je ještě dlouho a já už bych ho strašně chtěla........já vím že je to jen pár měsíců, ale to jsou asi ty hormony :frowning2: rozumově si to zdůvodním, že prostě do srpna počkáme, ale pocitově je mi hrozně, nejradši bych do toho vlítla okamžitě.....
navíc švagrová do měsíce rodí, bude mít holčičku a přítel se na neteřinku strašně těší....a já už teď vím, jak z toho budu hotová, on má děti strašně rád......vlastní teda ještě moc nechce, no ale cizí úplně miluje......bojím se, že to neustojím, až ona bude mít miminko, přítel se s ním bude ňuchňat......já se na ni taky těším, ale prostě bych chtěla vlastní.....achjooo, tak jsem si zase postěžovala no..... :cry: :slight_smile:
5. únor 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci,musíš sama vědět,jestli je lepší pro tebe počkat do svatby a pak si miminko pořídit a nebo jestli bys to mičo chtěla i za cenu,že bys chodila na své svatbě i s bříškem a tak.
ale rozhodně tě chápu,jak to myslíš,hormony jsou potvory,já třeba včera koukala na film o ženském fotbale a ještě že nebyl přítel doma.....na konci měla dát taková holčina gol a jak ho dala,tak jsem řvala jak želva :cry: :grinning: .
klidně si postěžuj,od toho jsme tu. :wink:
5. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku právě že nevím, co je lepší......no samo že je asi lepší počkat, dyť mi to neuteče, je to přece "jen" půl roku.....neřeknu, kdybych musela čekat dva roky třeba, to bych asi nedala, ale těch pár měsíců......a zase si chci tu svatbu užít bez bříška, abych se mohla napít a tancovat a tak.....no jo no, jenže ty hormooony mi to všechno nějak nabourávaj a rozum jde úplně stranou.....holt mateřský pudy jsou silnější než já.... :wink:
5. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě proto,že by sis to pořádně neužila,tu svatbu,sice vím jak to myslíš s tím miminkem,taky bych si chtěla dupnout a říct,tak teď už je řada na mě a já ho prostě chci,ale už jsem za ten čas pochopila,že to tak nejde,ale furt ve mě je velká naděje,že mi určitě taky jednou budeme mít krásný mimčo a to jestli bude teď nebo za půl roku tu lásku k němu vůbec nezmění a touha určitě neuvadne.
Třeba kámoška teď sice přesunula svatbu,má to opačně jak ty,v tom,že ona už miminko má a říkala právě,že by si to s malím vůbec neužila,kdyby jí tam brečel a musela by se o něj pořád starat.....tak se prostě domluvili,že až bude malí větší,tak se vezmou,až prostě bude víc chápat a tak.....tak ty si koukej taky hezky užít ten svůj velkej den,přeci jen už se nikdy nebude opakovat.
ju a ty hormony,já bych chtěla být občas chlap,když se pozoruju,co všechno mě dokáže vyvést z míry a rozbrečet,nedávno mi kámoška vyprávěla,že to je ještě prd co dělám teď,že ona měla nějak těsně před porodem a rozbrečela jí i reklama na Pampersky.....tak to se mám asi na co těšit :grinning:
5. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj marokanku, máš pravdu :slight_smile: však já si to chci užít a doufám, že si to užiju, je to jen jednou za život a nechtěla bych, aby mi třeba zrovna bylo blbě, měla velký bříško, bylo vedro........já už taky vím, že to u mě tak nebude, že si lusku a budu těhu, musím si na to prostě počkat......ale ono až přijde ta správná chvíle, tak si nás mimčo najde :wink:

koukni na tu naši těhu tabulku, všechny se snad jednou dočkáme :wink:

ale ty hormony, někdy je to fakt mazec.....třeba já když se kouknu na ty bodýčka co mám doma, tak se mi chce vždycky najednou hrozně brečet....jak blpka si připadám, ale nemůžu za to no.....právě se bojím, jak to ustojím s tou malou neteřinkou.....navíc, když jsme vysadily spolu - ona už bude mít mimi a já mám jen ty bodýčka v šuplíku....

jeeeežiš už zase končím....to je hrůza, já jsem citlivá před ms, před ovu, po ovu, po ms, jak bláááázen :grinning:

holky myslíže že před ovu to taky nějak ty hormony ovlivňujou??? jako že je větší touha po tom mimču a i na toho chlapa??? :wink:
5. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

muci...no jasně že to ovlivnuje :slight_smile: tvoje tělo si žádá být oplodněno tak proto vylučuje hormony s chutí na sex a stáváš se tak i přitažlivější pro samečka :slight_smile: je to všechno chemie si nemysli :sunglasses:
5. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali ahoj :wink:

s tím samečkem si to pěkně napsala :grinning: si piš že moje tělo si žádá být oplodněno, jen ten rozum mi říká, že ještě neeee....

jenže si myslím, že bych teď stejně neotěhotněla, když nemám ten duphaston, tak by se mimčo asi neudrželo :unamused:
5. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jsem blbá, protože jsem jí neřekla o tom výtoku.....hned mě nahnala na utz a dělala vnitřní, takže tam už napatlala ten gel, no a po tom by už stěry byly na prd.....takže jí o tom řeknu až na tý preventivce, to bude dělat cytologii, tak mi snad udělá rovnou i ty stěry......jsem hlava děravá no...
5. únor 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci...jaký stěry ti má dělat? a duphaston mimču neublíží
5. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali psaly jsme si o tom, že mám taky takovej podivnej výtok a tak, tak že bych chtěla udělat stěry....jak jsi psala o tý ureo..... nevím jak se to jmenuje :slight_smile:

a ten duphaston mi právě teď už nedala, říkala, že když nechci teď otěhotnět, tak že je to zbytečný.....takže proto by se asi mimino neudrželo, protože mám asi fakt špatnou funkci žlutýho tělíska, že mám málo protestorunu a proto před ms špiním víš?? zejtra budu mít asi ovu, no ale stejně by se to neudrželo......

a já se prostě budu vdávat, tak teď mít dítě nemůžu!!! a basta, musím si to tak říct, jinak se zas utrápím..... :rolling_eyes: :wink:
5. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
málo progesteronu jsem chtěla napsat :slight_smile:
5. únor 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

mě od včerejška tak popíchává v podbřišku. netuším co to muže být, docela me to trápí... ne nijak moc ale sem tam tam píchne. No snad to nějak vydržím do toho uterka, musím hold odpočívat :unamused:
5. únor 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to taky dělá, to asi nic nebude. Mě spíš trápí zácpa! Máte něco osvědšeného abych se p.... Už jsem nebyla 4dny!
5. únor 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt jaani, taky tě to tak píchá? já je to jako kdyby mě píchl někdo jehlou jako v místech dělohy. já taky moc nemužu na zachod, tay mě to trápí, pomáhá mě studený mlíko(to piju aji kvuli pálení žáhy) a jabka, když si dáš třeba dvě nastrohaný jabka během dne, tak by to mohlo pomoct :wink: přejí příjemné chvíle na záchodě :grinning:
5. únor 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
musíš hodně vlákniny a hodně pít, zelenina, ovoce(banány moc ne) a vodu, ta je hodně důležitá...já teda piju ty neperlivý dobrý vody, teď mám bezinkovou, je moc dobrá a aspon trošku sladoučká, z vody neochucene se mě zvedá kufr :unamused:
5. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za radu! Už nevím co mám vyskoušet! Včera jsem měla kávu, normálně jí nepiju, ale to je zaručené, že po ní jdu na záchod a teť nic! Dneska jsem už pila i syrovátku a taky nic! Tak nevím, břicho mám jak balón,...
To píchání a jako by menstruační bolesti mám taky! Ale není to tak hrozné! Myslím, že se moc hlídám, že kdybych nebyla těhotná, tak si toho ani nevšimnu! Snad to nic neznamená!
5. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já mám bolesti jako při ms už od začátku, ale teď mě začalo vyloženě tak pichat, jako kdyby fakt jehlou :unamused:
no tak kafe já nesnáším odjakživa, takže ani ted nehrozí že bych ji vypila...
5. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si ho dám tak jednou za měsíc, no kafe, spíše bílou kávu! Mám tam mléko, cukr, smetanu,..
Takovou tu pravou černou nemusím vůbec!
5. únor 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já vubec, mě to prostě nějak nechutná, aspon se ted nemusim trapit, ze bych ji nemela pit...
5. únor 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, ti co jsou na ní zvyklí, to budou mít těžké!
Kdy jdeš k doktorovi? v úterý? Jsem zvědavá! Jestli už budete mít srdíčko! :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo v uterý, no to já jsem zvědava ani nevíš jak, modlím se aby mi to těhu doktorka potvrdila...su z toho už šílená...
5. únor 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, potvrdí neboj!!!
Ty testy jsou dneska spolehlivé!!!
5. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nojo jako příznaky tomu taky nasvědčují víc než dost a žádný krvácení, ale aby se bobánek nějak nepřestal vyvýjet, z toho mám hroznej strach :frowning2:
5. únor 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek