• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Jo, to tak je! Já mám taky strach! To asi k tomu patří!! To už budeme mít strach celý život!
5. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halo halo, tady to upllně umřelo, kde jste všechny? :confused:

jaani, nestraš, tolik jsme se na to těšily a ted si to ani neužijem, protože se budeme pořád klepat strachy? :frowning2:
6. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj miri, koukám holky že se dostáváte sami do pěkný schízy :unamused:
6. únor 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ali, nojo, pro mě osobně je ta doba do první kontroly šílená, už aby to bylo za nama a bylo všecko v pořadku...
6. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri...no pokud to bude jen do tý první kontroly tak se to asi dá,ale aby ses pak nenervovala celý těhotenství
6. únor 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no snad ne, já doufám, že až překlepu ty první 3 měsíce, tak pak už to bude lepší...
6. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad jo no, stejně se s tím musíš poprat sama, ale jen doporučuju spíš myslet pozitivně a říkat si že všechno bude v pořádku, protože proč by nemělo být když už se ti podařilo přirozeně otěhotnět, a jestli se furt budeš strachovat a říkat si že se něco stane nebo že nechceš aby se stalo to a to ....to tvojí psychice ani miminku moc nepomůže

ale samozřejmě si můžeš říct že se mi to snadno říká když těhotná nejsem, ale to že se tady budete utvrzovat v tom jak se každá bojíte proto a proto....no nevim no

neber to ve zlým ale spíš jako názor
6. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: Já jsem taky nervózní furt se pozoruju a třeba mi příjde, že už mě prsa nebolí, tak jak bolely a že mi je jenom občas špatně a furt si říkám, že se něco děje, ale je to špatně!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Prostě to musíš brát v pohodě a věřit!! :wink: Stejně když se něco má stát tak se stane!! Ať chceš nebo ne!! já to už zažila a věř mi, že mám teď ještě mnohem větší strach než poprvé!! ALe stejně, když se to stane znovu, tak bylo asi něco špatně a musím to tak brát!! Lepší, když to skončí brzy než třeba v 5 měsíci... :pensive:
Ale neboj všechno bude v pohodě!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali, já tě chápu, vím jak to myslíš, jenže hold ten strach převažuje a já to nedokážu ovlivnit, je to strašný...

eli: no taky mě přijde že se začínají vytrácet bolesti prsou, břicho mě včera misto bolesti jako pri ms začalo pichat a dneska uz ani jedno z toho, spatne me taky neni a zaha uz me taky ani moc nepali, mám strach, že je neco spatne :unamused: od včerejška mi to pozitivní myslení nejak nejde, už nevím co mám delat...

omlouvám se že se tady tak vykecavam, ale manzel to nejak nechape a nemam komu jinymu se sverit abych si aspon nejak ulevila. zase si říkám dokud nekrvácím, tak by to melo být v porádku. asi se mnou nejak šijou hormony a bude zase líp :unamused:
6. únor 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri...myslím že by ses měla snažit s tím něco dělat, ono já tě chápu, ale fakt si myslím že tímhle si strašně škodíš
6. únor 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: já jsem taky nervózní, ale musíme doufat!! :wink:
6. únor 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš ona síla myšlenky umí strašně moc, a bohužel i v negativním směru
6. únor 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Máš pravdu!! :wink:
Miri: Prostě musíme věřit, vždyť nám stejně nic jiného nezbývá!! :sweat_smile:

Mě třeba taky bolí břicho jak na MS, ale nechci to řešit!! Bohužel já si říkám buď to vyjde a nebo ne!! :rolling_eyes: Ale snažím se věřit, že všechno ok bude :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, děkuju,asi hold potrebuju dokopat k tomu abych myslela pozitivneji...

ali: vím, že mi to nedela dobre, snazim se s tím neco delat
eli: mas prvdu nic jinyho nam nezbyva

já mam zkusenost, že kdyz se neceho hodne bojim, nebo mam strach ze to dopadne spatne, tak se potom stane opak, tak snad to bude i v tomto pripade :sweat_smile:
6. únor 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: Ale jak říká ali, tak doopravdy mysly pozitivně... Kvůli prckovi!!
A jak jsi to vůbec oznámila manželovi??
6. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
anebo naopak, vyjmenuj mi všechno proč se bojíš a čeho se bojíš a pak to otočíme na pozitivní směr
6. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
snažte se co nejmíň bát a myslete pozitivně. Já jsem taky furt vyšilovala - ty první tři měsíce to bylo fakt na prášky, uklidnila jsem se vždy až na utz. Teďka na mne už mimčo alespoň ťuká, což je úžasný, ale jsem zvyklá, že kope hodně ráno, večer a trochu v průběhu dne. A když si dá ráno nebo večer načas tak taky šílím. Prostě jak se říká, těhotenstvím začíná strach o mimčo, který už člověk bude mít vždycky. Vždycky když jdou na mne chmury, tak si pustím třeba komedii na dvd, či jdu ven s pejskama. :slight_smile:
6. únor 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Máš fajn myšlení!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Závidím a budu se taky mooooooooc snažit! :dizzy_face: :dizzy_face:
mpavlinka: Máš pravdu :wink:
6. únor 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli...no mě na tohle přivedla jedna knížka, hodně jsem si po přečtení uvědomila a hlavně že to fakt funguje
6. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: A název knížky?? :sweat_smile:
6. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
The secret- Tajemství, no a ono je pak na tohle téma spoustu dalších knížek
6. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Děkuju moc!! :wink: Myslím, žýe začnu víc číct!! Aspoň trošku vypnu!! :wink:
6. únor 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli: manžel byl doma, když jsem si dělala test, dokonce mi sám řekl at si ho udelám, takze jsem za nim sla s tím ze je pozitivni a budeme mit asi miminko, nebylo to podle mých představ, ale nedalo se dělat jako že nic...

ali: víš, ono když člověk je hodně doma a má čas nad tím přemýšlet, tak se furt pozoruješ a koukáš na ten internet a hlavně tady na konikovi vidím, jak třeba někdo otehotní a pak potrati, tak se furt hlidam a pak staci sebemenší blbost a já se bojím, že taky o miminko přicházím. na jednu stranu jsem ráda, že nezvracím, ale na druhou stranu by me to ujistovala, ze jsem opravdu tehotna, kdyz me malinko prestanou bolet prsa tak uz si říkám, že se m,iminko přestalo vyvýjet a že se vyrtácí příznaky, atd. jsem strašnej stresař, ale nečekala jsem že to se mnou bude až tak strašný, když jsem viděla pozitivní test tak jsem si naivně řekla, že tu moji usmevaou naladu nikdo a nic nezkazi, ale po par dnech jsem si zacala uvedomovat co vsechno se muze stat. včera me začalo tak pichat dole v brise,bolest jakou jsem neznala a od te doby to na me padlo uplne, asi je to hodne aji hormonama, jinak fakt nevim...

pavli: ty uz jsi z nejhorsiho venku, tak se uz jen raduj z pohybu miminka :slight_smile:

holky, jsem strašne rada, že tu jste a že vám to aspon mužu říct...
6. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem opět obejmula záchodovou mísu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri....tak zaprvé, zakaž si číst články a informace o tom co jaký píchnutí a zvracení či nezvracení znamená, každá ženská je jiná a každá to těhotenství prožívá jinak, pokus se nějak zaměstnat jinak a nevyset s prominutím furt na koníkovi, třeba začni něco tvořit, háčkovat, plést, cokoli, anebo jestli na tohle nejsi tak si třeba spíš zjištuj informace ohledně miminka, jestli třeba bys chtěla látkovat, nebo jakej kočárek, jak uděláš dětskej pokoj, prostě se zaobírej uplně něčím jiným
hlavně si taky řekni že jsi těhotná a ne nemocná, spousta ženskejch v 7týdnu ani neví že jsou těhotný a normálně fungujou :wink:
běžte s manželem na procházku, nebo do kina
6. únor 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a hlavně ještě jedna věc, to že jsi otěhotněla je malý zázrak a měla bys na to pohlížet tak že ti ten zázrak byl umožněn z nějakého důvodu a taky asi proto že je na to ten správný čas :wink:
6. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: ALi má pravdu!! U Vás je to malý(velký) zázrak tak si ho užívej"" :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlas s Alienka, nečtěte, neporovnávejte, taky jsem to dělala a je to blbost :angry:
Jdu ven s psíkama :slight_smile:
6. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali, děkuju za podporu, asi si fakt budu muset najít jinou zábavu, nebo bych se zbláznila. máš ve všem co píšeš pravdu...
6. únor 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Doopravdy s Tebou souhlasím!!
my jdeme s manželem odpoledne na procházku, tak se staršně moc těším!! A možná zajdeme i do kina teda pokud tam neusnu!! :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. únor 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek