• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Eli, já špinila skoro tři dny. Ono když je to jen takový hnědý výtok a netrvá to dlouho, tak to nic není, neboj :slight_smile:
9. únor 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik: Děkujuuu :dizzy_face: :dizzy_face: Já se včera lekla, jak blázen!! A manžel měl taky strach, teď se mi teprve přiiznal, že hledal co by to mohlo být.. :sweat_smile: zlatíčko moje!! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak kontrolu máme za sebou, těhotenství potvrzeno, ale srdíčko ještě nemáme, ale jinak je všechno v pořádku, mám přijít za 14 dní na ultrazvuk a prej srdíčko už bude, no kéž by!!! Akorát je mi divný, že mi nebrala krev a nic, jenstěry s čípku :unamused:
9. únor 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: Mně taky nebral krev, takže neboj... :wink:
9. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak asi až po tom srdíčku se začne něco dít...
9. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska:asi jo sama nevím...a máš fotečku?? :wink:
9. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiši jak já to dneska píšu, to je hrůza ty chyby! omlouvám se :grinning:
9. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska:klíííd... :grinning: :grinning: já to chápu :sweat_smile:
9. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli, nemám, protože ona vytiskla jednu a když jsem se ptala jestli mi ji dá, tak říkala, že ji potřebuje založit u sebe, tak příště musím říct ať mě udělá taky...
9. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko: neboj, ten výtok nemusí nic znamenat. Já takhle "špinila" ještě donedávna.
9. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: Tak to je škoda :unamused:
9. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: Děkuju... Já doufám, že bude všechno ok! :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli, já mám pocit, že ráno jsem měla taky trošku nahnědlej, ale zapoměla jsem to doktorce říct, ale říkala, že je všechno dobrý...ale těch 14dní, to budou zase muka, je to fakt hrůza to čekání :frowning2:
9. únor 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: o tom mi povídej! :unamused:Je to moc dlouhý a to nás čeká takhle ještě dalších několik měsíců :grinning: :grinning: :dizzy_face:
prostě musíme věřit, že je všechno ok a že bude všechno ok :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko, určitě je všechno OK. Mě tenkrát doktor řekl, že můžu takhle "špinit" klidně celé těhu
9. únor 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: Jj, já jenom mám strach, ale to je asi normální!! :sweat_smile:
9. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko ani se ti nedivím, taky jsem se bála a bojím se vlastně pořád, mám takový dojem, že už to nikdy nebude lepší, že už se o mimi budeme pořád jenom bát :wink:
9. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: To máš pravdu!! Teď se už budeme asi bát furt!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Příští týden 18.2. jdu na UTZ...Já se snad nedočkám!
9. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli: já doufám, že po tom prvním trimestru budu klidnější, ale to jsou zase všelijaký testy a vyšetření, že je zase člověk napnutej jestli budou výsledky v pořádku, pak zase strach z porodu, atd......
9. únor 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
miriska: Furt jenom strach okolo nás a to se už nezmění!! :sweat_smile:
9. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky klídeček.
Užívejte si momentální situaci, kdy je vše ok. To čekání od kontroly ke kontrole, to je na nic. Pak porodíte a zjistíte, že místo toho, aby jste se na mimíska těšili, jste si to vůbec neužili. Eliška už taky ví, že když to bude chtít odejít, tak nenadělá vůbec nic. A tím stresem... podívejte se, kolik je dokola dětí s ADHD a jinými poruchami. Takže klídeček, nohy v teple (jak se říkává) :slight_smile: a povídejte si s mimískem, pohlaďte bříško a těšte se, co všechno mu pořídíte, bude-li krásné po mamince a chytré po tatínkovi (nebo raději naopak) :grinning: ....

Jé, budu si muset někde zapsat tuhle stránku a až budu šílet já, tak si to přečtu :grinning:
9. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jajkaz: máš pravdu, ale je to těžký...když jsem byla snažilka, tak jsem se trápila, že snad nikdy neotěhotním a říkala jsem si jak si oddechnu jestli to někdy přijde a ono prd, radovala jsem se první den a pak přišel strach a nervy! ale mužu říct, že jsem ted aspon trochu klidnější, ale to srdíčko už mohlo teda být vidět!

štve mě ale, že ta moje nová doktorka ordinuje normálně v civilním oblečení a sestra taky a sestra má stůl v ordinaci a asistuje u vyšetření, no s tím jsem se teda ještě nesetkala a není mi to moc příjemný, ale když bude doktorka dobrá, tak to překousnu...snad bude pečlivá a nic nezanedbá! jo a taky má ultrazvuk natočenej tak, že na něj vůbec nevidím, bylo mi docela líto, že mi neukázala ani tu fotečku, no prostě nic :frowning2:
9. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám že tady nálada nic moc co?

chjo, joseline....moc držím palce aby to dopadlo dobře :dizzy_face: :wink:
9. únor 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Miri, zážitky z gyndy, to bych mohla vyprávět..... Když jsem byla poprvé těhu, byla jsem na kontrole cca v 7tt. Sestřička (stášně fajn ženská) prý, tak si vlezte na váhu. No tak já šup. A manža ještě, abych si odložila kabelku. Jojo, kdyby kabelku. Jenže já mám kabelu a většinou plnou krámů, takže ze 2 kg by i mohla mít. No, tak sundám kabelku, kouknu na displej a tam EROR!!! Tývado, já strhla digitální váhu........ Zachránila mě sestřička - to musíte nejdříve do ní drcnout, ona se "probudí", vyváží a pak terpve se můžete vážit....
9. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo... u starého dr. jsem se vyslíkala za paravanem v ordinaci. U nového má průchozí kabinky. Když jsem tam byla poprvé, tak jsem nevěděla co a jak. No když mě hned poslali do kabinky, tak jsem se svlíkla. Doktor, když mě viděl, tak že mě teda prvně vyšetří, pak si popovídáme........ Příště už jsem věděla. Jenže...... V ordinaci starého dr. vystřídal syn. Šla jsem na preventivku, stojím v kabince a čekám na vyzvání. Vlezu do ordinace a nový pan dr. mě okamžitě posílá zpět, ať si nejdříve odložím.... Pak se mnou mluvil, jako bych tam byla poprvé... Ale jinak je fajn :wink:

Ale je fakt, že mít sestřičku v ordinaci je divné. :confounded:
9. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jajkaz :grinning:

no mě to začalo docházet všechno až později, že je jako dost věcí, co mi tam přišly takový divný, ale doktroka i sestra jsou příjemný, ale kvůli tomu na gyndu nechodíme, že? ten ultrazvuk mě docela štve no, ani nevypadal moc nově, takže těžko říct jak je kvalitní...no příště jí řeknu, že bych ráda něco viděla, protže z toho chci mít trošku zážitek...
9. únor 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám třeba taky dr. kde je sestřička v ordinaci, která jí zapisuje to co vyšetřuje, ale zase je fakt že koza je oddělená paravanem
9. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: já si hladím bříško furt!! :wink: a povídám si s ním taky :dizzy_face:
9. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Člověk se nesmí bát se ozvat. A když máš ženskou, myslím, že to pochopí. Příště to normálně řekni. Já jsem si nechala tehdy udělat i tu pidi tečku a je fakt, že to byl dost silný argument před hnusným arogantním doktorem v nemocnici, který mi suše řekl, Já tam nic nevidím, vy jste jako těhotná, jo? No tak půjdete na výškrab. Ta slova nemůžu z hlavy dostat. A ještě, že brečet mi nepomůže...

Ale Miri, neboj, vše bude ok a příští kontrole uvidíš blikat srdíčko. Těš se :wink:
9. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jako to že doktroka měla na sobě nějakou černou pletenou volnou halenu a myslim aji černý kalhoty, to mě přišlo dost divný :confounded: ale jak říkám, pokud bude dobrá, tak je mi toto jedno a aji sestru v ordinaci, která sedí přesně tím směrem kam mám roztažené nohy zkousnu, však ono mi nic jinýho nezbyde, pokud zase nechci hledat novou dr..ale toto není ani u obvodačky, natož na gyndě :angry:
9. únor 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek