• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
autor
Ahoj Jani,

no dobře, ale bez srdíčka, tak snad už za těch 14 dní bude! no to počasí je šílený, nedokážu si představit, že bych ted měla chodit do práce, jsem pořád unavená a to počasí k tomu, je to hnus! Tak hlavně ať se vyležíš a nerozjede se ti to v nějakou chřipajznu! Dneska jdu na neurologii, kvuli zadum, ta kjsem zevedava co mi řekne, protože ted stejně se smnou nemuže nic moc dělat, třeba mi poradí nějaký cvičení aspoň, který mimču nijak neubliži a mě pomuže....
10. únor 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět od dr. Žádný pozitivní zprávy nemám, ale dnes jsem už na to byla připravená. Nevím jestli je to možný, ale cítila jsem vnitřně že to dobrý nebude.
Dělal mi UTZ a váček má divnej tvar a embryo ani nevidí. Ještě mi vzal krev že to zítra porovnáme ale vypsal mi už žádanku na revizi. Snažím se to brát tak, že příroda ví co dělá, aji on mě to tak vysvětlil.
Teď jen chci mít tohle všechno za sebou. Ještě tam mám možná cystu, to bych pak asi musela na lapar. ale to nějak nerozebíral. Do zprávy to teda napsal že to by se řešilo potom. ACH JO, UŽ TO CHCI MÍT ZA SEBOU..

Vám všem přeji ať prožíváte klidný těhtenstvía snažení a ať jsem poslední komu se tady toto stalo!
10. únor 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
josi, drž se holka! asi by miminko nebylo zdravý, tak je lepší když se to vyřeší teď než se dál trápit, po revizi si dejte pauzičku podle toho co řekne doktor a pak zase šupky na snažení a zdravý krásný mimčo bude co by dup :wink: držím ti pěsti a buď silná!
10. únor 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.
joselin,opravdu drž se,musíš být fakt silná a jak píše miriska,třeba by miminko opravdu nebylo zdravý,to tělo moc dobře ví,proč to dělá,uvidíš,že se ani nenaděješ a miminko bude a bude zdravé a ty si celé těhotenství budeš užívat naplno.
já jsem byla včera celý den v práci a myslela jsem že snad ani nedodělám šichtu,bolesti toho jícnu řeknu vám hrozný :frowning2: ,to bylo jak kdyby se mi chtělo prorvat skrz žebra ven,tlak šílenej,dneska už to není tak hrozný,ale asi jen proto,že jsem doma a nic moc nedělám,ale pokud to bude dál takový,tak se asi fibru nevyhnu :frowning2:
10. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Joselin, je to smutné a je mi to líto. Není to fér. Ale vážně je lepší teď, než někdy v polovině těhu. Drž se.
Jani, jen klidně zůstaň doma a odpočívej :wink:

Je tu vůbec někdo?
10. únor 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haló, je tu někdo?
10. únor 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: nikde nikdo...
10. únor 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
joseline: Je mi to strašně moc líto!! :pensive:
10. únor 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joseline, je mi to taky líto, drž se :frowning2:
10. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dopadla tak, že mě nechala paní doktorka doma. Aspoň spočnu!
10. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaanca: to je dobře.... Já jsem teď 3 týdny doma a pak ještě budu chvilku chodit a za měsíc asi už spočnu taky :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,

joseline to je mi strašně líto :cry: .

Já jsem vzhůru od půl 7, naši "drazí" sousedi každý ráno od půl 7 stěhujou nábytek, přes den jim řve televize nebo rádio, a včera večer do 2 hodin vrzala postel. Né že bych jim to nepřála, to ne, ale já jsem na rizikovým a taky bych chtěla mít klid. Dneska už mě to tak vytočilo že sem tam vlítla. a oni mi tvrdili že to od nich neni. Stejně jako kdyz jsme vymalovali, oni nás vytopily, celou chodbu měli mokrou ale od nich to taky nebylo. Máte někdo taky takový sousedy??? Dneska mám teda náladu... :angry:
11. únor 2010 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joselin, kočko, je mi to líto, že to nedopadlo, drž se :frowning2: za chvilku bude líp, uvidíš!!
11. únor 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: Něco podobného je u nás taky!! Šílený!!
11. únor 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska: to jsem ráda že v tom nejsme sami :wink: , doufám že po dnešku už dá pokoj!
11. únor 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska: Je to strašný!! Ještě k tomu ona při tom vyvádí, jak opice!! :rolling_eyes: No děs!! :angry:
11. únor 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska: tak to mate taky veselo, co? :slight_smile: Jako ráno jsem na ní vlítla tak je klid. Jsem zvědavá jak dlouho to vydrží. Jinak sem už dneska chtěla začít prát věci pro mimčo, ale nějak na to nemám energii. Ale už by to chtělo, aby to bylo připravený :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
neruska: Jéé, prát věci na mimčo...Tak to já bych už taky chtěl, ale zatím je času dost! Hlavně musí teď odpadnout dobře kontrola u Dr.... :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopadne neboj :slight_smile: , jo nějak mi to uteklo. připadá mi to strašně nedávno co jsem tady byla jako snažilka a já už jsem skoro nakonci :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: Je to strašný jak to utíká!! Já jsem mohla být už ve 32tt... :pensive: Ale příroda to tak nechtěl... :cry: :pensive:
11. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale teďka ti to vyjde, neboj :slight_smile: , když si představim ež budeme za chvilku tři, tak uplne šílim. pořád doma stěhuju nábytek, jsem někde na netu našla že je to před porodem normální, nějakej hnízdící syndrom nebo tak nějak. přítel už ze mě nemůže, přijde z práce a já už mám zas vymyšleno co se bude dělat :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: tak hlavně nic nestěhuj sama :sweat_smile: To doufám, že teď to vyjde!"! :wink: Podruhé to fakt zažít nechci! :unamused: :frowning2:
11. únor 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj sama nedělám nic, ježiš to by mi dal, já si občas připadám jak nemocná, nebo nesvéprávná, (tohle nedělej, to nesmíš, nešahej na to). A když jedem k mamce, nebo k tchýni tak je to to samý. :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: to je janý, protže mají strach!! Buď ráda!! :wink:
Já jsem zvědavá až po příštím čtvrtku to oznámíme v rodině,jaká bude reakce :grinning:
11. únor 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
se pak musíš pochlubit :slight_smile: , já vím že mají strach, a je to od nich hezký že se tak staraj, ale občas je toho moc. :slight_smile:. Ono slyšet 20x za den nech to je moc... Když mě zase nebaví sedět jen tak na zadku. hrůza se mnou :grinning:
11. únor 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: vidíš já jsem teď doma a manžel mi zase naopak chvilkama říká...A´t se tomu tolik nepodávám, že je prostě všechno ok!! byhc ho chtěla vidět v mojí kůžyy chlapce jednoho!! počkej až půjde na UTZ to bude poprděnej!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě by měl utz čekat někdy teď kolem 30.týdne, minulý úterý jsem byla u doktora ale nic neříkal tak nevim, a mě nějak nedošlo se ho zeptat, ta skleroza no... :grinning: My jsme byli na utz vždycky spolu tak se u toho ten muj chlap hezky rozplýval, to ti byl tak hezoučkej pocit, on se pořád mazlí s bříškem. Hezoučký je to :slight_smile: . Já jsem zvědavá jaký budeme rodičové :wink:
11. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: Neboj budete dobrý rodičové! :wink: :dizzy_face:
Mě UTZ čeká 18.2. a příjde mi to strašně nekonečný! :sweat_smile:
11. únor 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to znám,první utz bylo až ve 13.týdnu a to čekání bylo strašný, druhej ve 20. další čekání, a ted mi to nejak rychle utíká. ono už kdyz se mimi hýbe tak vím že je v pořádku, takže nemám takovej strach. a předtím jsem vlasně vždycky čekala na utz abych mimčo viděla že je OK. :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
18.? tak to už máš za chviličku :slight_smile:
11. únor 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek