• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
:slight_smile: eli, co budeš dnes dělat k obědu? potřebuju nějakou radu, mě nic nenapadá
11. únor 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: přesně příští čtvrtek! :dizzy_face:
Vůbec nevím co budu dělat k obědu! Mám už delší chu´t na špagety, ale nemám kečup :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže nevím co si udělám
11. únor 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty joooo špagety, tak ty bych si taky mohla udělat :slight_smile: , já jdu v úterý na kontrolu tak už se snad dozvím kdy bude utz, on ten doktor má ještě další ordinaci doma v čerčanech, takže utz má jen tam. Tak doufám že už nám to taky co nejdřív udělá :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Co se týče těch sousedů, tak mám taky úžasné zkušenosti. Naše sousedka má asi 100let a je fakt hrozná! Furt mi vypisuje dopisy, nebo klepe na dveře! Teda dokud nemá 3krát týdně vytřené schody, 2krát denně odhrnutý sníh, už jsem dostala dokonce nadáno i za to, že jsem jí nevynesla tašky s nákupem do 2 patra, když jsem viděla že je nese! To jsou nervy! Baba jedna!
11. únor 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, tak to je taky super :frowning2: . Co je tobě do jejího nákupu? To jsou lidi dneska teda :angry:
11. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

Já dneska absolovovala prohlídku u obvoďačky, změřila tlak - ten byl ok, srdeční akce zvýšená, tak mi hned vzali krev na krevní obraz a funkci štítné žlázy, výsledky budou v pondělí. Ale nikdy jsem se srdcem ani se štítkou problémy neměla...no, uvidíme.V noc jsem spala málo, tak jestli to nebylo třeba i tím, ale nejsem doktor, tak neposoudím, co vše má vliv na zvýšenou srdeční akci. Rovnou jsem zašla s Tomem na přeočkování žloutenky a paní doktorka mi ho zvážila, má 13kg. A málem jsem tam ani nedojela, páč silnice u nás jsou ve strašném stavu.

Joseline, je mi to moc líto a přeju hodně sil a pozitivního myšlení do dalšího snažení.
11. únor 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to nevím :slight_smile: !
Já jsem dole brala poštu ze schránky a nedívala jsem se na ní! Co mi po ní, já ji ani vidět nemůžu! :slight_smile:
A když už byla u sebe u dveří tak ne mě jízlivě volala, děkuji vám slečno Jano, že jste mi pomohla s taškou! Jsem zvědavá kolikrát mi ona pomůže s kočárkem do schodů, když nemáme výtah!
Lidi jsou fakt hrozní! Když by se ona ke mě chovala slušně tak jí ráda pomůžu, ale to bohužel ...
Ona si myslí, že když jsem v baráku nejmlatší, tak budu dělat všechno! Ale já nejsem doma! já chodím celé dny do práce a večer jsem ráda, že žiju!
11. únor 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaanco, vykašli se na ní, takové babě se ste0jně nezavděčíš :sunglasses:
11. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani, hned jsem si představila ten film Baba na zabití..... :wink:
11. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

no nemáte to lehký s těma sousedama :grinning:
tak jsem tu měla na návštěvě babičku, dělala jsem jí manikuru a gelový nehty abych se aspon nenudila, pak jsme byly na obídku a ted jsem došla od neurologa a su utahaná jako kotě :frowning2: manžel jel na chalupu malovat a asi tam bude aji přes noc, tak budu sama doma :frowning2: včera jsme tu radostnou novinu oznámili našim, tak měli velkou radost, tak snad bude všechno ok, nechci nam všem tu radost pokazit...
Nevím jestli je to normální, ale mě se začíná už nějak nafukovat bříško, nemužu ani dopnout kalhoty posledních pár dní, asi bych měla pomalu objednat nějaký těhu rifle, ale myslela jsem že to ještě počká, no jak vidím tak už moc ne :sweat_smile:
11. únor 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Miri, no na takových hubeňourech je vidět i větší oběd, natož těhu :wink:
11. únor 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte některá zkušenost s ovu testy LH28? Prý jsou až moc citlivé a ukazují pozitivní výsledek i tehdy, kdy jiný test ne...
11. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jajkaz, no tak zas takovej hubeňour nejsem, aby na mě byl vidět i snězenej rohlík :slight_smile: no ale pupík se pěkně nafukuje...
S těma testama zkušenost nemám, ovulační test jsem zkušela jen jednou ani nevím jak se jmenoval...
11. únor 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, psala jsem větší oběd :wink: ne jen rohlík :wink: Moje kamarádka je hubená tak, že když sní větší porci, tak vypadá jako těhu :grinning: Za to na mě asi nikdo nepozná, až budu v tom. :unamused:
11. únor 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je fakt, že po jídle se pupan vyvalí ještě víc :slight_smile: Však na tom nezáleží jestli to někdo pozná nebo ne, hlavně že to víš ty :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.
jajkaz,já ty testíky taky myslím měla,kupovala jsem si je tady na netu a k tomu byl i jeden těhu testík zdarma a neměla jsem s nimi žádné špatné zkušenosti,až vlatně na jeden z těch pěti byl nějaký vadný,páč se mi v něm nějak ropila barva a vypadalo to,jak tříčárkový test :slight_smile:
11. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozpila jsem chtěla napsat :confused: .
11. únor 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokánku, tak myslíš, že mu můžu věřit? Znamenalo by to, že ovulka byla cca 8.DC...
11. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím,že jim můžeš věřit,jak říkám,mě žádnou neplechu až na ten jeden vadný neudělaly a vždycky jsem měla i další příznaky ovu,takže to vypadalo,že byly pravdivý
11. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile:
jajkaz koukala jsem na ten testík, mě přijde pozitivní, ale 8 DC mi přijde moc brzo nee??? to bys ms musela dostat pak okolo 21 dc.....ale nevííím, možný je všechno, já měla teď ovu asi 11 DC, což je taky docela brzo......
11. únor 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska jsem šla okolo lékárny a co myslíte - už mám v šuplíku zase mamatesty........no jo no, už jsem nějaký 3 měsíce netestila, tak mi to chybí, budu to muset napravit :grinning:
11. únor 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
11. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: to je normální!!
za chvilinku dám do albíku fotečku ze včerejšího večera...To je břuh!! :grinning: :grinning:
jajkaz: Já je jednou používala :wink:
11. únor 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli, no tak ten je teda :grinning: a jak to máš s kalhotama? dopneš? Já si koupila před 2 měsicama rifle Mustang, sem si říkala, že se plácnu přes kapsu trochu a zainvestuju do dobrých riflí a teď musím pod tričkem schovávat rozepnutej knoflík :grinning:, takže počítám ještě tak 14 až měsíc a mám smůlu, už koukám po těhu kalhotech...snad ty rifle pak ještě někdy obleču :frowning2: :sweat_smile:
11. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nosím už týden těhu kalhoty! Mám je z minula...
11. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: taky pěkný :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máš dobrý, bala jsem se abych nevypadala trapně, ale vidím, že nebudu sama takže je to dobrý :grinning: no co, není nad pohodlí :slight_smile: taky jsem dala do alba aktuálního pupana :wink: :grinning:
11. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci, je to strašně brzy, vůbec jsem to nečekala, takže jsme se při úterním tulení vůbec nehlídali... Ve středu mě pak v práci zabolelo bříško jako při ovu, ale říkala jsem si, že je to nějaký divný. No test jsem si přece udělala a vidíš... To bylo kolem 13hod. Pak večer ještě jeden ale jiná značka. A ten je teda výrazně slabší. Večer manža po několika ujišťování, že to nepozná, zhodnotil čípek jako spíše měkký a otevřený. :sweat_smile: Tak co z toho bude, když máme nakázanou pauzu???? :wink: Uvidíme. Zase ve mě hlodá červíček, že zákon schválnosti dopomůže. Ale velké naděje si nedávám.
11. únor 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz....nemysli na to, stejně to nijak neovlivníš a co se má stát se stane :wink:
11. únor 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak Ali :wink:
Holky, zítra bude teda den... Mám od 6 a konec kdoví kdy (snad to do 6 večer zvládnem)... budeme mít karneval a dostala jsem místo u prodeje vstupenek- jak já nenávidím zodpovědnost za prachy!!!
11. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek