• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahoj holky, tak jsme se taky začali snažit o mimi, mám jednu už velkou holčičku a jednou jsem dokonce otěhotněla i přes postinor...nakonec jsem potratila.tomu říkám plodnost :slight_smile: teď bych to chtěla a už vidím, jak to hned tak nebude. Snažíme se 2. měsíc, jsem 19 DC a 7 DPO.
Koník : také jsem četla, že těch mikropotratů je hodně a mnoho žen o tom ani neví - vypadá to jako silnější MS , proto doktoři většinou moc nemají rádi tehu testy před MS, protože pak je ženská akorát zklamaná, nervozní, kdyby se netestla, nevěděla by ani, že je těhu.
Jinak zdravím všechny a přeju brzké těhu :slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj valentinko :slight_smile:
Tak držím palce...a kdy máš tento měsíc dostat MS ?....že by se zadařilo už na druhý pokus:slight_smile:
8. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
bell, mě se to nějak rozhodilo, normálně mám cyklus 27 dní a ten poslední - 1. snažení jsem měla jen 23, ty spermie mi to pěkně rozhodily :slight_smile: (špatně snáším HA, takže jsme praktikovali kondom nebo přerušovanou soulož a tudíž spermie u mě nejsou jako doma:slight_smile:).
Tu MS tipuju tak kolem 15.
8. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a díky, i já držím palce všem, je to smutný když čtu o všem, co některé znás musí podstoupit na cestě za mimčem.
8. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha...já jsme minulý týden vysadila po 10 letech HA a zítra si tak po 10 letech nevezmu poprévé tabletku. Jsem docela zvědavá,jestli bude cyklus v pohodě. Než jsem začala brát HA tak byla, ale spoustě holek se po vysazení cyklus pěkně zamotal.
8. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
hm, taky jsem brala HA, když jsem vysadila, dyl mi trvalo než přišla mS, ale jinak v pohodě, a právě asi 3. měsíc po vysazení se mi povedlo otěhotnět i přes požití Postinoru :slight_smile: jak jsem vysadila HA, a hormony začly pracovat normalně, tak jsem najednou měla větší chut na sex a jednou mi to holt ujelo njn, to je život.
8. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Větší chuť na sex...to se bude u nás doma líbit :grinning:

Spíš se docela bojím abych neměla cykly bez ovulace a vzhledem k tomu, že prozatím nechci využívat ovu testy nebo měření BT, tak bych to taky pár měsíců vůbec nemusela poznat.

Kolik je tvojí holčičce?
8. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
valentynkaa07 já se právě před očekávanou MS netestuju. Vždycky jsem pár dní počkala jestli příjde a až pak se testla. Ale teď si to hlídat musím, aby doktor věděl, kolikrát to ještě prodělám. No já teda doufám, že už nikdy.
8. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Několik holek taky psalo, že měly normální MS v termínu, žádné příznaky a to, že jsou těhu zjistily až třeba v 10 tt.
8. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Vítám tě Valentynko, přidala jsem tě do tabulky.

TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 25/8
18.8.09 Eliska_v 7.tt..............20 let...TP: 23.4.2010, další kontrola 10/9
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 6.tt..............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 6.tt.............24 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola 8/9
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia.........................27 let...TP: ???, další kontrola 7/9
5.9.09 beruska1989..............20 let ...TP: ???

SNAŽILKY:
myisiska1...........................?? let...1 snažení = 69 DC ?????
kopretina82.......................?? let...4 snažení = 43 DC ?????
sepinka.............................?? let...3 snažení = 42 DC
jaanca..............................27 let...1 snažení = 39 DC
miky................................28 let...3 snažení = 38 DC
daras................................26 let...2 snažení = 33 DC (posl. cyklus 28 dní)
alex001............................32 let...1(porevizní) snažení = 33 DC
petra123..........................28 let...18 snažení = 32 DC (posl. cyklus 28 dní)
maciol...............................28 let...0 snažení = 28 DC (posl. cyklus 29 dní)
marokanek.........................22let...7 snažení = 27 DC
zuzka111...........................?? let...4 snažení = 27 DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 25 DC
joseline.............................23 let...2 snažení = 22 DC, (posl.cyklus 29 dní)
barevna............................23 let...2 snažení = 22 DC
konik88.............................21 le...3 snažení = 21 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86.......................23 let...1 snažení = 19 DC (posl. cyklus 30 dní)
valentynkaa07...................?? let...2 snažení = 19 DC
yanna.o............................29 let...2 snažení = 17 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 17 DC (posl.cyklus 28 dní)
indriela..............................32 let...7 snažení = 13 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn................................?? let...3 snažení = 13 DC
llenicka1............................27 let...8 snažení = 12 DC
alienka24...........................25 let...13 snažení=12 DC
peprlik...............................22 let...3 snažení = 11 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis...............................30 let...5 snažení = 11 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod........................25 let...14 snažení =10 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci............................25 let...3 snažení = 8 DC (posl.cyklus 38 dní)
kamiz................................28 let...3 snažení = 7 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 6 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris....................................29 let...3 snažení = 5 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2................................28 let...3 snažení = 5 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2.................................25 let...1 snažení = 5 DC
kali.kal...............................28 let...5 snažení = 4 DC (poslední cyklus 31 dní)
medan..............................29 let...4 snažení = ?? DC
danielapro.........................26 let...2 snažení = 2 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena.........................27 let...2 snažení = 1 DC (posl. cyklus 26 dní)
8. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
no já napsala holčičku, protože pro mě je to pořád holčička, ale už je jí 15 a mě 35, takže taky proto mám obavy, že by to nemuselo jít šmahem , a znám zákon schválnosti, když to nechceš, tak je to hned, a když by člověk chtěl tak nic.....
Já nepoužívám také nic-ovu testy, ani měření, to kdyžtak začnu po pár neúspěšných cyklech. Myslim si, že vim, kdy mám ovulaci, ale znáš to, žiješ v dojmu že v půlce cyklu a pak třeba otěhotníš hned po MS, to se nedá, to lidský tělo je záhada.
8. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj koníku, jéé tak už jsem i v tabulce, je mi 35...to jsem nejstarší...protřelá žena, sběhlá životem :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, zitra ti to tam doplním, nebo holky. Dneska už další tabulku dělat nebudu, aby to tady nebylo přetabulkováno. Tak když už máš 15-ti letou dceru, tak to určitě jsi protřelá žena sběhlá životem :dizzy_face: To je jen o 6 let starší než já :grinning: To bys mohla být taky za pár let i babička :grinning:
8. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
valentynka: Tak já tě trošku uklidnim... mojí kamarádce je 36 a teprve letos v květlu potkala toho pravého a ubrala plyn z pracovního procesu....No a dneska je v 10 tt! Znám taky paní, která naprosto přirozenou cestou otěhotněla v 44 letech a dneska má krásného 2-letého kluka :slight_smile:

Půjde to, uvidíš :slight_smile: půjde to nám všem :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no, taky mě to napadlo, babička, ty woe to nee, navic když já vypadám o dost mladší a kdo mě nezná, myslí, že dcera je moje sestra, když řeknu že to je dcera, tak koukaj jako bych jí měla v patnácti:slight_smile: Doufám, že počká, ale zas jako když bude chtít.....tak jí v tom nezabránim. Představ si muj argument, já nemůžu bejt babička, zkazí mi to imidž věčné mladice :slight_smile:
8. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky teď jsem četla o jedné paní, která se snažila 20 let...doktoři jí řekli, že je úplně v pořádku. Podstoupila X IVF, vyměnila X partnerů...a nakonec se jí to povedlo přirozenou cestou...to je neuvěřitelný !
8. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
bell : já vim, mám taky dvě kámošky co v 36 otěhotněly úplně v poho, no jasně, že to všem půjde, hlavně klííííd
ale zas jedna kamoska to zkousi uz rok.... a nic... je to individy
8. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
no já přímo znám paní , která prodělala nespočet potratů a vyšetření, minimálně 10 let snažení- prostě to nemohla donosit, ani když ležela v nemocnici, nakonec jakýsi doktor v lázních objevil chybu, už přesně nevím, malý chirurg. zákrok a do púl roku byla těhu....
8. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Na jednu stranu se šíleně těším až to vyjde a doufám, že to bude brzy, ale na druhou stranu vím, že budu celých 9 měsíců trpět strachy, aby to proběhlo v pořádku...
8. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
To teda je neuvěřitelný bell2. Prostě to najednou vyšlo no. Já mám kamaráda, kterému je 34 a s přítelkyní, která je o dva roky starší než on se snaží už dva roky o mimčo. Oba jsou taky v pořádku, ale prostě jim to nějak nejde. Snaží se teprve o první mimčo. Ono je to opravdu individuální.
8. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Bell, budu mít určitě stejné pocity. Taky se budu bát celých 9 měsíců, aby to mimčo s nama vydrželo.
8. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
konik: používáte ovu testy nebo měření BT?
8. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ovu testy jsem zkusila, ale moc mi nepomohli. Měla jsem jich 5, ale ovu jsem stejně nevychytala. Testovala jsem od 12 do 16 DC a ovu asi byla až kolem 18DC. Takže raději měřím BT. Je to levnější záležitost a vidíš, jak se tvoje tělo chová.
8. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ano, tady na koníkovi psala kačenka svůj příběh jak se snažili, pak různé komplikace, přišla myslím o vejcovody, nakonec jí dr řekl že přirozenou cestou neotěhotní a bum, přestala se na to soustředit a otěhotněla, myslím, že se to téma jmenje Zázraky se dějí -a toto byl opravdu zázrak, ale také názorný příklad, že co se má stát se stane. a čím méně se soustředíš a upínáš na to, že to chceš, tím lépe.
8. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
A BT ti potvrdila, že míváš ovulaci spíš ke konci cyklu?
8. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No já si teplotu měřím první měsíc a vypadá to, že ovu bude opravdu až teď. Uvidíse podle zítřejší teploty. Pokud bude nízká, tak ovu budu mít zítra a pokud vystoupne, tak ovu byla už 16DC.
8. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já myslím, že tím s tím soustředěním se na otěhotnění to taky není tak jednoznačný. Znám holky, co se na to soustředili, pořád se snažili a otěhotněli třeba už na třetí pokus. Ono je to zase individuální, jako všechno. My kdyby jsme s manželem nehlídali ovu, tak asi neotěhotním nikdy. Protože bývá dlouho v práci a když už přijde, tak je unavenej a na sex nemá ani pomyšlení, takže se celý měsíc průběžně snažit nemůžeme, takže jsme to začali řešit tou BT.
8. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen mě napadlo, jestli je možné mít ovu třeba už 10 DC?
8. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
bell, to určitě možné je. Pokud máš cyklus dlouhý třeba jenom 25 dní, tak můžeš mít ovu už 10DC.
8. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to se u mě právě ukáže až tento měsíc...po vysazení HA...doufám, že bude vše v pořádku.

Konik mám ještě jednu otázku...jseš už profík :slight_smile: Jak dlouho po ovulaci může být vajíčko oplodněno a jak dlouho asi přežívají spermie? Odpoledne jsem se na to ptala, ale nikdo mi neodpověděl.
8. zář 2009 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek