• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ahoj petro, tak co u tebe novýho a jak válčíte?
15. únor 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak jsem se upravila neměla jsem net tak ted se upravuji dojídám prášky na ten bordel co jsem chytla a za 3 dny budu doufám už zdrava a šup na snažení i když můj jede na služebku ale není ted možné :wink:
15. únor 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
petro...já jsem koukala že si zakládal nějakou novou diskuzi ohledně nějaký infekce, jsem ti na to i odpovídal že jsme na tom v podstatě stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holčiny,
jojo, je nás tady aktivních čím dál méně :unamused: Ale těhulkám to moc přeji :wink:
Peti, tak podle DC jste zase na začátku, píšeš, že už jsi zdravá, tak hurá do snaženíčka...
Ali, tak hlavně, aby jste se toho konečně zbavili :slight_smile:
Holky, já dnes mluvila s naší kuchařkou, ta se prý snažila 7 let!!! Pak začala cvičit taky tu Mojžíšovku a za 3 měsíce zapadla :grinning: To jsem potřebovala slyšet - hurá do cvičeníčka :wink:
15. únor 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz....četla si knížku od mojžíšové? já jí četla a musím říct že je hodně motivující, je tam hodně takových případů že se dlouho nedařilo a mojžíška pomohla :wink:
15. únor 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, ještě jsem se k ní nedostala, ale mám ji vyhlídnutou. Teď už je po výplatě, tak čekám na čtvrtek - to mají v knihkupectví slevu. Sice nestojí moc, ale každá korunka dobrá :wink: A taky mám pořád na paměti tu - Tajemství, co jsi doporučovala... :wink:
15. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, teď jsem vpravo od textu uviděla háčkované čepičky... kde dnes máme Marokánka??? :grinning:
15. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, myslím že tě to hodně nabudí do cvičení :slight_smile:
no já ted čtu Ztracený symbol od Dana Browna
15. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty rozhodně nejsi "kovářova kobyla" :grinning: Děláš svému povolání opravdu čest :wink:
15. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak musím mít přehled ne? no ale je fakt že mě to děsně baví :slight_smile:
15. únor 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, až příjde zákazník a chce aby jsi poznala knihu bez toho, aby znal autora a název knihy, že :wink: Jé, ani nevím, kdy jsem se naposledy zahrabala s knihou :fearful: Když tedy nepočítám odbornou literaturu do práce...
15. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no občas to fakt pomůže no, hlavně lidi si občas ten název spletou nebo autora a nechtějí uznat že se pletopu tak se pak hodí když vím o čem je řeč
15. únor 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si jen vzpomněla, jak už jsi tu kdysi psala, že přišel chlap a věděl jen něco málo obsahu....
Holky, mě dnes zas tak pálí žáha. Měli jsme na oběd výborný buchty...
15. únor 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to se stává furt, a někdy ani nevědí o čem to je, ale že to je prej novinka :sweat_smile: :sunglasses:
15. únor 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem si četla témata co jste si psali a dala bych si ten rajčatový salát! Mňam! Ale ty rajčata teť nestojí za nic! Jsou takové bez chuti! Už ať je léto! Mám ráda zeleninu! Víc než ovoce! To teť do sebe nutím!
Zítra jdu na kontrolu, tak snad budem už mít srdíčko a všechno v pořádku!
15. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, držím palečky!
Ali, ty knihy jsou dvě, která je lepší?
15. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz...myslíš tu mojžíšovou?
15. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo dík, jak se tak dívám, společná autorka je ta Jarmila Novotná, tak to asi bude podobné.
15. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Zítra v 15 hod držte palce...Ukážu se tu až večír!! :wink:
15. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berusky, tak jdu nahlasit, jak jsme dopadli v Gennetu. Jeste chybi jedno vysetreni - moje krev na HP, ale jinak manzel ma spatny spg, tak jsem zvedava, co nam dokotr na konzultaci rekne. Ja bych mela dostat mrchu tenhle tyden, tak se na ten HP hned objednam a pak asi za tyden na tu konzultaci. Spg se pry muze ruzne menit, tak doufam, ze to neni definitnivni, nicmene to se muzu jen domnivat, musim vydrzet na toho doktora - ale to cekani je hrozny.
Vitej zpatky, Misko, jsem rada, ze to vsechno dopadlo dobre. Tak ted uz jen aby se zadarilo, drzim palce.
Ali, vam uz se to blizi, tak musis dat pak do albicka nejake fotky, at z toho taky neco mame :grinning:
Joseline, drz se, holka, zas bude dobre. At se nove zadari co nejdriv a vymaze to to osklivy. Podivej na elinku - krasnej dukaz...
Tak zatim, dam zas vedet po tom HP :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, eli na kontrolu jdu az dneska. Tak mi holky držte palce :slight_smile: . Jdu v 11, dneska se tady ještě objevim ale neivm kdy. Dneska se sejdu s kámoškou co má 3týdenní mimčo, ještě jsem ho neviděla, dřív to nešlo, protože jsem dostala rýmu :frowning2: , a nechtěla jsem je nakazit. tak pa
16. únor 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak já se přiznám, že teď se moc nezapojuju, ale občas nakouknu, co je nového a tak. Do nové diskuze se mi nechce, protože každá je už rozjetá. A když na koníka moc chodím, tak pak koukám do albíček a občas pak narazím na to že ta a ta potratila v tom a tom týdnu a to má člověk pak strach, co všechno se může stát. Já jdu na kontrolu až za 14 dní a už to nemůžu vydržet. Chtěla bych prďolku vidět, že je všechno v pořádku. Už mi tak nějak přestalo být špatně, tak už mě napadá, jestli je všechno OK :unamused: Holky je to hrozný, jakej může mít člověk strach o takovýho prcka :confused: Jinak všem snažilkám přeju ať se jim brzičko zadaří :wink: a těhulkám bezproblémový těhulkování :wink: Já zase nakouknu, doufám, že těch 14 dní uteče :dizzy_face:
16. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, já jsem taky takový uzlík nervů. Mám furt strach. Já jdu na kontrolu dneska. Tak se moc těším a zároveň mám strach. Snad to bude dobré.
Dneska mi ráno bylo teda hodně špatně! A dorazil to přítel když se navoněl! Fuj! A to mi ještě vč :slight_smile: era ta voňavka voněla!Ale ustála jsem to a nezvracela jsem!
16. únor 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki,nebojte sluníčka určitě se broučku dočkáme.Hanul ty nevolnosti vždycky kolem 12 týdne ustávají.Já jsem třeba ani nevolnosti neměla ,jen nízký tlak a s tím motání hlavy.Neboj brouček bude v pořádku,hlavně to chce klid. :slight_smile:
16. únor 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem tu zas po několika denní odmlce,vůbec nestíhám,buď jsem v práci nebo když už mám volno,tak dělám všechno okolo,mám rozháčkovanou čepku,četla jsem knižku,věnovala se miláčkovi,oblítla všechny kamarádky,které už jsem dlouho neviděla.......no je toho moc.
Co se týče té knížky,tak to potěším alienku,i když to nebylo jen kvůli ní abych si u ní šplhla :grinning: ,četla jsem první díl toho stmívání,zamilovala jsem se do té knížky,přečetla jsem 407 stránek za den a nelžu,že jsem nevynechala ani jedno slovo,fakt boží četba :slight_smile: ,krásně se to čte a co se týká filmu,tak film na tu knížku nemá ani omylem,až teda na pohled na Edwarda....ten je k nezaplacení :sweat_smile: .
Jinak jdu někdy příští týden na tu fibroskopii,bolesti jícnu nepřestaly ani pom práškách :frowning2: ,vůbec se mi nechce,dneska ze mě vycucli 3 ampule krve,no jsem zvědavá,v čem je ten problém.
Koukala jsem že tu je plno nových zpráv,špatný i hezký.....tak holčinám co mají ty špatný přeju,jen samé pozitivní myšlení,že bude určitě líp a mimísek se tak nebo tak jednou podaří a těm co dobrý posílám velké gratulace.
16. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak kontola proběhla celkem dobře, cervix score 4 :frowning2: , takže stále polehávat, jinak řikal že od minule se to nezhoršilo, ale minule jsem měla 3 tak jsem z toho teda jelen :frowning2: . Jinak srdíčko nám bije pravidelně, bolesti žádný. a už jsem přibrala 9kg. Už by mi to ale stačilo. další kontrola 3.3. a na ultrazvuk jdeme 5.3. Snad jsem na nic nezapomněla. Tedka jsem k obídku měla rýži a kuře a teda nabouchala jsem se tak že sotva lezu... :grinning: Když ono to bylo tak dobrý... :grinning:
16. únor 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu z kontroly a nervy v kýblu! Mé těhotenství vypadá jako neprosporující! Mimi nemá srdíčko! Doktor 10 min. hledal a nic! Dává mi posledních 10 dní a pak těhotenství ukončí! Vylezla jsem z čekárny a začla brečet! A brečím do teť! Juá na to nemám! Tolik nervů asi nezvládnu! Holky který týden od oplodnění jste měli srdíčko! Podle netu jsme ho už měli mít 14 dní!
16. únor 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
janičko, to je mi moc líto, ani tomu nechci věřit, ale jestli ti dává 10 dní, tak muže být všechno jinak! Třeba jsi měla ovulku až později! a velikost miminka odpovídá jak? nevzdávej to, ještě se to v dobré obrátí!!!moc ti držím pěsti...
16. únor 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaanca>To je mi líto. třeba se ale vše v dobré otočí a miminko bude mít srdíčko. Musíš doufat, naděje umírá poslední. Třeba jsi opravdu měla ovu později. nepoddávej se tomu, věř, že to může být ještě dobré. Držím pěstičky....
16. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek