• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Miri, gratulka ke kontrole :slight_smile:
23. únor 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že jsi dopadla dobře!
Já jdu ve čtvrtek a moc se bojím co mi řekne!
23. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuju holky :slight_smile:jo a mám cystu na pravém vaječníku, teď s ní prej nic dělat nemuže, tak snad to bude dobrý :unamused:

hani, to je teda hrozný jak to dávají všude jinak ty průkazky, já byla mile překvapená, že už jsem ji dostala :slight_smile:
23. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri taky jsem se divila, ale fakt to dávají u každýho Dr. jinak. No bez průkajdy taky žiju, hlavně aby byl mimísek v pořádku a pondělí je za chvilku, tak snad už se z ní budu taky moct těšit :wink:
23. únor 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
budeš, neboj :slight_smile: :wink: já ani nečekala že ji dostanu, i když jsem si ji přála :slight_smile: je to jen o tom, že máš takovej dobrej pocit, že je to oficiální a můžeš si tam pak doma přečíst co a jak...
23. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirisko> blahopřeji k průkazce.... :grinning:
hanulka: neboj, mimi je určitě v pořádku... :wink:
jaanca: držím pěstičky :slight_smile:

Já jsem byla včera u doktora dopadla tak, že budu zase brát clostil, vždy 2měsíce je budu brát, pak 2měíce pauza a pak se uvidí.... Prý jsem začala brzo brát HA (v 17) prý vaječníky do 18ti let zrají a já tento proces zastavila, tak musím počkat až mi dozrají. Což může být rok, dva.... K ovu mi prozatím má pomoct clostil. Tak uvidíme. Dostala jsem vyvolávačku, takže počítám s tím, že MS dojde o vikendu, jako vždy.
23. únor 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani, budu ti držet palečky, a jak se citíš, krvácela jsi nebo ne? já si myslím, že je ještě velká šance že si miminko vzchopilo a srdíčko bude ťukat :wink:

Mišo, děkuji:slight_smile:to jsem nevedela, že braním HA zastavíš vývoj vaječníků, já ji brala už od 16ti let, měla jsem už tehdy dlouho přítele a tak jsem neváhala a začala brát HA.tak to je mám asi taky nedozrálý :unamused:
23. únor 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Miri, gratuluju k úspěšné kontrole a k průkajdě! Tu já dostanu až 12.3. pokud bude všechno ok!
24. únor 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata
Miri, gratuluju k prukajdě, doufám, že ji budeš krásně potřebovat až do porodu zdravehé mimíska.
Eli, není kam spěchat. Já poprvé dostala průkajdu hned a pak mi ji vzali. I s fotečkou naší malé fazolky ze 7tt.
Jani, držím palečky aby to byly jen a jen příjemné zprávy :wink:
24. únor 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju pěkné odpoledne :sunglasses:
24. únor 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali, tak se nám ten týden hezky půlí... a bude paťulínek :slight_smile:
24. únor 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pro mě bude tenhle víkend pracovní tak není kam spěchat :grinning:
24. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to je škoda. Stejně prý ale hlásí škareďě. My jdeme ještě v pátek na ples - maškarní pro dospěláky, tak so,ne bude relax :wink: Tak přeji aby aspoň v práci byla pohodička :slight_smile:
24. únor 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halóóó, co je nového???
24. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nový bor, nová paka, nové město.....:slight_smile:
24. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ali, tak teď jsi mě dostala :grinning: :grinning: Tady je čím dál víc a víc prázdno. Dřív jsem nestíhala dočítat a teď...... Jsi ještě v práci? Jo a kdy že máš mít ty výsledky jak se zadařila léčba?
24. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je tu mrtvo, a dneska mám odpolední máš recht, ale ani mi to nevadí páč chci koukat na sáblíkovou večer takže takhle aspon vydržím
no a na kontrolní stěry jdu příští pátek a pak do týdne budou výsledky
24. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já si nedokážu představit fungovat takhle na směny. :confounded: Já dělám ve školce a taky tomu sice říkáme ranní odpolední... ale u nás odpolední znamená od 9 do 16 max. Zas mám smůlu, jelikož dojíždím, že když jedu na ranní na 6 tak musím jet už v 5 protože nic jiného mi nejede :unamused: Blíží se nám jarní prázdniny, tak doufám, že vyfásnu aspoň den volníčka a nejlépe spojené s víkendem :sunglasses:
24. únor 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz...každá práce má něco, mě naopak vzhovuje jezdit do práce třeba až na třetí, vyspím se, udělám doma co je potřeba a mám čas na úřady, doktory apod. no a když mám ranní tak jdu od 8:30 do 15 takže paráda, mě třeba přijde mnohem horší prac.doba od 8:30do 16:30 to nestihneš už vůbec nic
24. únor 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo a pokud nemáš možnost vyměnit si směnu, tak to musí být hrozné. Já jdu v pondělí hned na 7 na tu Mojžíšku a zároveň odpoledne máme vystoupení se sborečkem. Tak mám hrůzu, co to se mnou udělá, to bude mazec. Minule jsem odcházela ok a pak se mi kolem poledne začala motat hlava. Tak jsem zvědavá.
24. únor 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz...já jedu na mobilizaci zítra, ale řeknu jí že už mám po ovu tak že mi tu pánev nemusí takl uvolnovat a spíš třeba ty žebra
a mě to takhle vyhovuje ta práce, s tím sem nastupovala že je otevřeno od 9 do 21hod
24. únor 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať to zítra dobře dopadne. Já pádím něco dělat. :wink: Příjemný zbytek šichty :sunglasses:
24. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, myslím dneska na Jananču aby jí to dopadlo dobře.
Jak se jinak máte?
Já jsem byla včera na kontorle a aby toho nebylo málo tak to vypadá že mám dermoidní cystu a půjdu na laparku. Teď ještě vyčkáme ale prý se tomu asi stejně nevyhnu. Něco viděl i na druhém vaječníku takže jsem dost na nervy. Ach jo, už jsem si myslela jak mám to špatný za sebou a je to tady znova. :angry:
25. únor 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dnešní noc byla taková sportovní :slight_smile:

joseline...no tak to mě mrzí že máš tu cystu a musíš na laparku :frowning2:
25. únor 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.

joseline: To mě moc mrzí... :frowning2: Cítím s tebou. Neřekl ti doktor co viděl na tom druhém vaječníku?

Taky myslím na Jaancu. Snad vše dopadlo dobře a přijde s dobrýma zprávama.....
25. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janii, tak co???napínáš nás!

Joseline, to je mi líto, že máš takový problémy, bude zase líp už, neboj!
25. únor 2010 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem po mobilizaci, no a celkem dobrý ted budu odpočívat :wink:
25. únor 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, ty máš tu Mojžíšovku(mobilizaci) napsanou od lékaře?
25. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo dostala jsem na to doporučení od dr.
25. únor 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gynekologa?
25. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek