Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
iris
23. únor 2010
Miri, gratulka ke kontrole 🙂
jaanca
23. únor 2010
Tak to jsem ráda, že jsi dopadla dobře!
Já jdu ve čtvrtek a moc se bojím co mi řekne!
miriskaautor
23. únor 2010
děkuju holky 🙂jo a mám cystu na pravém vaječníku, teď s ní prej nic dělat nemuže, tak snad to bude dobrý :-|

hani, to je teda hrozný jak to dávají všude jinak ty průkazky, já byla mile překvapená, že už jsem ji dostala 🙂
hanulka_86
23. únor 2010
Miri taky jsem se divila, ale fakt to dávají u každýho Dr. jinak. No bez průkajdy taky žiju, hlavně aby byl mimísek v pořádku a pondělí je za chvilku, tak snad už se z ní budu taky moct těšit 😉
miriskaautor
23. únor 2010
budeš, neboj 🙂 😉 já ani nečekala že ji dostanu, i když jsem si ji přála 🙂 je to jen o tom, že máš takovej dobrej pocit, že je to oficiální a můžeš si tam pak doma přečíst co a jak...
danielapro
23. únor 2010
mirisko> blahopřeji k průkazce.... 😃
hanulka: neboj, mimi je určitě v pořádku... 😉
jaanca: držím pěstičky 🙂

Já jsem byla včera u doktora dopadla tak, že budu zase brát clostil, vždy 2měsíce je budu brát, pak 2měíce pauza a pak se uvidí.... Prý jsem začala brzo brát HA (v 17) prý vaječníky do 18ti let zrají a já tento proces zastavila, tak musím počkat až mi dozrají. Což může být rok, dva.... K ovu mi prozatím má pomoct clostil. Tak uvidíme. Dostala jsem vyvolávačku, takže počítám s tím, že MS dojde o vikendu, jako vždy.
miriskaautor
23. únor 2010
jani, budu ti držet palečky, a jak se citíš, krvácela jsi nebo ne? já si myslím, že je ještě velká šance že si miminko vzchopilo a srdíčko bude ťukat 😉

Mišo, děkuji🙂to jsem nevedela, že braním HA zastavíš vývoj vaječníků, já ji brala už od 16ti let, měla jsem už tehdy dlouho přítele a tak jsem neváhala a začala brát HA.tak to je mám asi taky nedozrálý :-|
eliska_v
24. únor 2010
Ahojky holky.
Miri, gratuluju k úspěšné kontrole a k průkajdě! Tu já dostanu až 12.3. pokud bude všechno ok!
jajkaz
24. únor 2010
Ahojky děvčata
Miri, gratuluju k prukajdě, doufám, že ji budeš krásně potřebovat až do porodu zdravehé mimíska.
Eli, není kam spěchat. Já poprvé dostala průkajdu hned a pak mi ji vzali. I s fotečkou naší malé fazolky ze 7tt.
Jani, držím palečky aby to byly jen a jen příjemné zprávy 😉
alienka24
24. únor 2010
ahoj holky, přeju pěkné odpoledne 😎
jajkaz
24. únor 2010
Ahoj Ali, tak se nám ten týden hezky půlí... a bude paťulínek 🙂
alienka24
24. únor 2010
no pro mě bude tenhle víkend pracovní tak není kam spěchat 😃
jajkaz
24. únor 2010
Jé, tak to je škoda. Stejně prý ale hlásí škareďě. My jdeme ještě v pátek na ples - maškarní pro dospěláky, tak so,ne bude relax 😉 Tak přeji aby aspoň v práci byla pohodička 🙂
jajkaz
24. únor 2010
Halóóó, co je nového???
alienka24
24. únor 2010
nový bor, nová paka, nové město.....🙂
jajkaz
24. únor 2010
Teda Ali, tak teď jsi mě dostala 😃 😃 Tady je čím dál víc a víc prázdno. Dřív jsem nestíhala dočítat a teď...... Jsi ještě v práci? Jo a kdy že máš mít ty výsledky jak se zadařila léčba?
alienka24
24. únor 2010
no je tu mrtvo, a dneska mám odpolední máš recht, ale ani mi to nevadí páč chci koukat na sáblíkovou večer takže takhle aspon vydržím
no a na kontrolní stěry jdu příští pátek a pak do týdne budou výsledky
jajkaz
24. únor 2010
Jé, já si nedokážu představit fungovat takhle na směny. :-S Já dělám ve školce a taky tomu sice říkáme ranní odpolední... ale u nás odpolední znamená od 9 do 16 max. Zas mám smůlu, jelikož dojíždím, že když jedu na ranní na 6 tak musím jet už v 5 protože nic jiného mi nejede :-| Blíží se nám jarní prázdniny, tak doufám, že vyfásnu aspoň den volníčka a nejlépe spojené s víkendem 😎
alienka24
24. únor 2010
jajkaz...každá práce má něco, mě naopak vzhovuje jezdit do práce třeba až na třetí, vyspím se, udělám doma co je potřeba a mám čas na úřady, doktory apod. no a když mám ranní tak jdu od 8:30 do 15 takže paráda, mě třeba přijde mnohem horší prac.doba od 8:30do 16:30 to nestihneš už vůbec nic
jajkaz
24. únor 2010
Tak to jo a pokud nemáš možnost vyměnit si směnu, tak to musí být hrozné. Já jdu v pondělí hned na 7 na tu Mojžíšku a zároveň odpoledne máme vystoupení se sborečkem. Tak mám hrůzu, co to se mnou udělá, to bude mazec. Minule jsem odcházela ok a pak se mi kolem poledne začala motat hlava. Tak jsem zvědavá.
alienka24
24. únor 2010
jajkaz...já jedu na mobilizaci zítra, ale řeknu jí že už mám po ovu tak že mi tu pánev nemusí takl uvolnovat a spíš třeba ty žebra
a mě to takhle vyhovuje ta práce, s tím sem nastupovala že je otevřeno od 9 do 21hod
jajkaz
24. únor 2010
Tak ať to zítra dobře dopadne. Já pádím něco dělat. 😉 Příjemný zbytek šichty 😎
joseline
25. únor 2010
Ahoj holky, myslím dneska na Jananču aby jí to dopadlo dobře.
Jak se jinak máte?
Já jsem byla včera na kontorle a aby toho nebylo málo tak to vypadá že mám dermoidní cystu a půjdu na laparku. Teď ještě vyčkáme ale prý se tomu asi stejně nevyhnu. Něco viděl i na druhém vaječníku takže jsem dost na nervy. Ach jo, už jsem si myslela jak mám to špatný za sebou a je to tady znova. ]-(
alienka24
25. únor 2010
ahoj holky, dnešní noc byla taková sportovní 🙂

joseline...no tak to mě mrzí že máš tu cystu a musíš na laparku 😞
danielapro
25. únor 2010
ahojte holky.

joseline: To mě moc mrzí... 😞 Cítím s tebou. Neřekl ti doktor co viděl na tom druhém vaječníku?

Taky myslím na Jaancu. Snad vše dopadlo dobře a přijde s dobrýma zprávama.....
miriskaautor
25. únor 2010
Janii, tak co???napínáš nás!

Joseline, to je mi líto, že máš takový problémy, bude zase líp už, neboj!
alienka24
25. únor 2010
ahoj holky, tak jsem po mobilizaci, no a celkem dobrý ted budu odpočívat 😉
danielapro
25. únor 2010
Alienko, ty máš tu Mojžíšovku(mobilizaci) napsanou od lékaře?
alienka24
25. únor 2010
jojo dostala jsem na to doporučení od dr.
danielapro
25. únor 2010
gynekologa?