• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ale jsem teda fakt zvědavá, co mi řekne :wink: Jestli je moje snaha k něčemu a bude znát aspoň nějaký pokrok. Ali, vždycky jsem měla před MS nějaký ten pupínek na obličeji, ale taky na zádech. Od doby co cvičím, jsem jak puboš, zejména na těch zádech. Může to mít s cvičením souvislost???
27. únor 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to nevim, ale je možný že ti začly víc pracovat hormony a proto to tak je, s tímhle teda zkušenost nemám, no a kdy jdeš na mobilizaci? já byla ve čtvrtek a včera mi bylo teda pěkně ouvej :confounded:
27. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dostala jsem na email odkaz na filmeček, jak tatínkové uspávají děti :grinning: Je to krásný a veselý, jen ta černá postýlka mě trochu deptá
http://www.maniacworld.com/how-to-get-your-baby-back-to-sleep.html
27. únor 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu v pondělí, ale co mi všechno bude dělat, tak to nevím. Já mám teď v pondělí celkem šrumec... Odpoledně nás ještě čeká vystoupení se sborečkem a tak mám obavu, abych to zvládla...
27. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz...no mě je většinou blbě až druhej den, no anebo pokud je nějaká námaha
27. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minule - poprvé, když jsem odcházela, tak mi bylo skvěle, jak bych skoro lítala. Pak mě během pár hodin tak rozbolela hlava, že hrůza. Tak třeba to nebude tak hrozné, nebo aspň snesitelné .
Ali, prosím tě, v té tvé knize Mojžíšové, je tam blíže popsané na co ten a ten cvik je a jakých chyb se třeba vyvarovat... To jsem čekala, ale v té co jsem si koupila je jen popis o vzniku té metody,nějaké dopisy, jak to fungovalo, nad tím fotky cviků, stručné popisky a nic víc. :unamused:
27. únor 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak mě tohle docela stačilo, já to četla spíš jako motivaci, protože ty cviky tě musí naučit fyzioterapeut
27. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, naučit to musí fyzioterapeut. Jen jsem myslela, že najdu někde nějaký podrobnější popis jakože tímhle cvikem docílíme protažení tohohle nebo posílení tamtoho, u tohoto cviku je důležité toto, díky těmto cvikům dochází k .... Prostě hlouběji pochopit ty cviky a cvičení celkově. Docela mě to chytlo a zajímá. :wink:
27. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přemýšlím zeptat se FT na nějaký zdroj pro inspiraci na cvičení s dětmi. Říkám si, ať jsem v té školce trochu užitečná a trošku je vedu k tomu cvičení. Je fakt, že když se protahujeme, posledně mi klučina řekl (šlo pouze o předklon s rovnými nohami, takže protahování zadní strany stehen a lýtek): Ale ono to bolí... I ty mrňata jsou stažená a neohebná :unamused:
27. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo tak to víš, málokdo se doma protahuje, no tohle nevím, zkus se na to zeptat tý fyzioterapeutky, víš ono tohle psát do těch knížek by spíš uškodilo páč by tam byl podrobnější návod a víc lidí by to chtělo cvičit a ne pod dozorem víš?
27. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bude to jak píšeš, taky si myslím. Jé, kdybych já se tomu tělocviku na škole více věnovala. Myslím si, že je to fakt zajímavé a pro pohodu člověka taky důležité. Samozřejmě, že to nezachrání všechny problémy, ale má to velkou moc. Moje mamka je po dvojité operaci páteře. Jeden čas (kvůli psychice a nervům) hodně nárazově zhubla a totálně jí povolily záda. Tak lítala po doktorech, byla v lázních... Říkala, že ty cviky jsou podobné, co cvičila tehdy ona. No a skrz ta záda taky další problémy - po ránu jí mravenčily prsty na ruce, hlava ji bolela, problémy se srdíčkem, nakonec plotýnky. Doktor říkal, že to je vše od zad... A taky ta psychika, ta tomu nepřidá...

No nic, budu muset končit. Jdu dát do pořádku byt. Jednu návštěvu jsme po včerejším plese vyprovodili a na večer se nahlásila druhá :wink: Tak hurá do toho :wink:

Jo a mám vychytávku při cviku, kdy jsem na všech čtyřech, ucho k ramenu a na tu stejnou stranu nohy... Koberec dře, deka se kroutí.... Ale kousek papíru - stačí A5 a je to ok :grinning:
27. únor 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
- stačí A5 pod každé koleno a je to ok :grinning: (doplněk myšlenky) :slight_smile:
27. únor 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no já cvičím na dece a na parketách :slight_smile:
27. únor 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Tak mrška přišla a docela silně, minule jsem to měla slabé a podle dr. to mohlo být tím, že sliznice nebyla narostená. Zato teď je to síla. Takže až budete někdo dělat tabulku, tak mám 5snažení, 1DC a posl. cyklus 41DC. děkuji

Holky, proč mám pocit, že Jaanča dopadla špatně... :frowning2:
27. únor 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj danielo :slight_smile:
27. únor 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Zase tu nikdo jiný není než jajkaz a ty, co? Ale my si vystačíme :wink:
Nevíš nic o Jaanči?
27. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, a myslím že to dobrý není jinak by se tu ukázala
27. únor 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a tu ms máš silnější po tom agolutinu, pomohl aby sliznice narostla :wink: a ted budeš zobat clostyl co? no doporučuju pít kontryhel na sliznici protože clostyl snižuje její růst
27. únor 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, chodila jsem sem kratce a nakonec odsud zmizela, protoze jsme dopadli spatne s vysetrenimi v CARu. Nejak jsem se dnes omylem preklikla zase k vam :slight_smile: tak se s vami podelim, ze mam za sebou prvni 3 injekce stimulace na IVF+ICSI (dlouhy protokol). Kdyz jsem se poprve dozvedela, ze si mam mesic kazdy den sama do bricha pichat injekci (pak pribude jeste jedna, a nakonec budou 3 denne), tak jsem myslela, ze to snad vzdame :stuck_out_tongue_closed_eyes:. No ale musim rict, ze clovek asi zvladne vsechno. Kazdopadne jsem se aspon uklidnila, ty roky snazeni a porad nic - to uz fakt bylo na zblazneni, proti tomu jsou ty injekce celkem pohoda :grinning: Embryotransfer by mel byt koncem brezna (teda doufam, ze bude co transferovat), tak drzte pesti, abychom z toho nakonec meli pod stromeckem mimiska (nebo dva :wink: )
27. únor 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vodni...moc moc držím palečky :wink: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky! Momentalne jsem nadsena z pana doktora v CARu, tak jsem celkem v pohode, ale az pujdu na kontrolu folikulu (18.3.), tak to bude asi horsi. Ale co, nejak to dopadne :slight_smile: Drzim vam taky vsem moc palce! Ono to jednou proste vyjde at uz samo nebo s pomoci :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vodni...přesně tak, je fajn že jsi ted psychickz v pohodě a budu držet palce aby folíky byly a aby bylo vše v pořádku a mimísek se podařil :wink:
27. únor 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: ano, budu papat clostil, už od listopadu piju bylinky- bylinkářka mi namíchala bylinky na otěhot. a je tam i kontryhel. piju to 10dní 2krát denně a pak 2dny pauza. nevím jestli mi to pomůže, ale určitě tím nic nezkazím a nic tím neztratím... a navíc mi to chutná.

vodni: držím pěstičky ať se brzo zadaří a jsi těhu
27. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky piju směsku :slight_smile: no já jen že clostyl holt tu sliznici snižuje tak je dobrý u toho brát něco na podporu ale když už piješ tak je to ok :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka>minule jsem byla taky na vyolávačce a měla jsem to hrozně slabé.... a teď musím chodit co 2hod. na WC... :unamused: už tomu nerozumím....
27. únor 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo ono to tak občas bejvá, síla menstruace nic moc o ničem nevypovídá, zas jí třeba budeš mít kratší, čert ví :wink:
27. únor 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kéž by to mělo alespoň nějaké pozitivum? :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak hlavně že si jí dostala ne? :wink:
27. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj :slight_smile: kéž by alespoň chodila sama... dr. když mě zase viděl v ordinaci, tak jen řekl: tak už se zase setkáváme. už si mě i pamatuje. a to jsem u ně od řína 2009. :slight_smile: když tam chodím každý měsíc už po třetí po sobě...
27. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
z toho si nic nedělej :wink: :wink: aspon si tě bude pamatovat a nebude se furt ptát co potřebuješ :slight_smile: u mě je třeba gyndařka víc smutná než já když se nepovedlo po clostylu :sweat_smile:
27. únor 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek