• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Neboj bude :slight_smile:
Já se už taky těším, až všecky ty mimi věcičky budu vytahovat z krabic a prát, hlavně až bude venku fajn, a všecko to dám ven sušit. Mám to všechno schované po Páťovi vč. kočárku, takže koupím jen nějakou kosmetiku, plínky, dudlík a pár drobností a samo 1 nebo 2 oblečeníčka nové, ať se taky malý má a já si udělám radost :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, máš dobrý, že když je to zase klučík, nemusíš obohacovat šatník věcičkama pro holčičku :slight_smile:
já doufám, že se nám mimi toho 26.3. ukáže v plné parádě...hlavně, aby bylo vše ok
teď nakupuju hodně pro toma na jaro-léto a musím se mírnit, utratila jsem hafo peněz, ale to základní už mám..zbytek zas další měsíce..no a pak začnu dělat i zásoby na plenky pro mimi
věci po Tomovi jsme přebrala a ty malinké máme neutrální, víceméně...takže z toho nebudu dokupovat nic, max zateplené kalhotky na podzim
9. bře 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlasim se po delsi dobe. Ctu tady pravidelne co je u vas novyho. U me neni novyho nic, pred mesicem jsme se prestehovali a uz jsme se i celkem zabydleli - jen kazdou chvili hledame kam jsme neco dali :grinning: Co se tyce naseho snazeni tak zatim zadny novinky, vsechno pri starym. Nejak to ted u nas vic resi manzel nez ja.
9. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme přijeli akorát z nemocnice, začala jsem krvácet. Ale naštěstí mi doktor řekl, že jak se posouvá placenta, tak se to někdy stává.
Jinak podle prcka jsem 12tt+2 a měříme 51mm :wink: :dizzy_face: Už jsme veliký! Doktor ho málem nezměřil hýbal se jak blázen ! :dizzy_face: :grinning:
9. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

eli to je dobře že to nic nebylo :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
beru: to já jsem taky ráda!! A Miláček jak se tam hýbal... No sranda! :wink: :grinning: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že to tu těhulkám taky pěkně utíká :slight_smile: Přeji hodně štěstí a ať vás mrňouskové moc neděsí :wink:
Eli: taky jsem dvakrát na začátku těhotenství krvácela ( špinila) naštěstí to vždycky bylo v pořádku a později se to už neobjevovalo.
10. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli už jsem se lekla že se ti něco stalo, jsem moc ráda že jste oba v pořádku. Já jdu na kontrolu za týden tak jsem zvědavá jak se bude mrskat :grinning:
10. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrea: Koukám, že to máš už za pár... :wink: Tak držím palečky :dizzy_face: Tak snad se to už neobjeví!!
alzbět: Prcek vyváděl jak blázen :grinning:
10. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli mám trochu obavy aby bylo vše ok ale hrozně se těším až ten zázrak zas uvidím....
10. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, to je fajn, že už je mimís tak velikej a že je vše ok. :slight_smile:
Alzbet, bude to v poho, uvidíš.
Andrej, ty už to máš za pár :dizzy_face:
10. bře 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
tak jsem to udělala, založila jsem nové téma Snažilky 2010 - na jaře se krásně snaží, tak hurá do toho :grinning: a ráda bych, aby to bylo takové pokračování tohoto tématu. Tak doufám, že Vás tam všechny uvidím :wink: Těším se na všechny :grinning:
10. bře 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: tak tam vám už nepolezu! Hezké snaženíčko :dizzy_face:
10. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, to nám nemůžeš udělat.... už je tam Danielka a Muci :wink: Přijď nás potěšit, držíme ti palečky a chceme vědět, jak se tobě a miminku daří :wink:
10. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme, když tak si to přečtete tady... :dizzy_face:
10. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
eliska: budeme rády, když nás těhulky přijdou povzbudit a určitě bychom rádi věděli i jak se vám daří...
10. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přeji všem hodně štěstí, vím, že to není jednoduché, mám kamarádku která je snažilkou stejně dlouho jak Petra a ubránit se tomu aby to nelezlo na mozek je velmi těžké. Nejhorší, že ale člověk si nějaký klid musí vypěstovat protože potom i během těhotenství do vás doktoři budou pořád jen hustit aby jste byly v klidu a to je pak zase problém.
Přeji tedy pevné nervy a ať se vám ta tabulka zase hezky přesýpá směrem k těhulkám :sunglasses:
11. bře 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem se natěšila na novou diskuzi a byla nám zablkováná, nevím teda jako proč by jsme měli pokračovat v zaběhlé diskuzi když jsme dobrej koliktiv a ještě ke všemu slovenské :angry: No nebudu to řešit, viděla bych to asi s píš na pokračování v této, když nám teda novou nedovolí, nebo vymyslet jinej název, co myslíte?
11. bře 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, no co toto je??? Schválně jsem do hlavičky napsala, že je to pokračování této diskuze a oni nám ji zamknou :rolling_eyes: Šlo jen o to, aby se mezi nás přidaly nové snažilky, což se nepřidají, když je v názvu diskuze "letňátka 2010". Chjo. Tak jaký název vymyslíme, Miri? :wink:
11. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: to je blbé, že nám to zamkli... Chtělo by o něco vymyslet, aby se k nám přidali další snažilky....
11. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ani mě nemluvte, fakt jsme se naštvala, tam už je to zaběhnutý a ještě sloveny a s těma já si fakt psat nechci, ne že bych proti nim něco měla, ale prostě na slověnský diskuze nechodím, navíc jich je tam fakt dost a ještě nám tam zkopírovala to co jsme si napsaly, fakt nemám slov....co něco jako "snažilky od léta 2009 pokračují" nic jinýho mě zatím nenapadá, ale nevím jestli by se k tomuto tematu někdo přidal :unamused: a změnit jmeno teto diskuze už asi nejde, že? kouknu na to...
11. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem na to koukala. Krome toho ze nasi diskuzi tam zkopirovala, tak na to nikdo nereagoval a pokracovaly si v uz vyjetych kolejich, takze tam se vtirat by bylo blby...
11. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíte, že by nám to ještě pustili, kdybychom všechny poslali IP, že si to téma přejeme? :wink: A že to rozhodně není stejné téma jako když se rok připravují že někdy na jaře se budou snažit.. jak v tom tématu, kam nás poslali :angry:
11. bře 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já dva dny stonám, ale už je mi lépe, jinak teda celý týden vybíráme hostely na islandu a už jsme to teda dnes zabukovali máme sedm nocí mimo kamarádčin byt, 3 v rejkjavíku, 2 na jihu, jednu na východě a jednu ještě cestou
budem bydlet např. tu: http://www.berunes.is/
11. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: zkusit se to může, ale nevím... však by jim mohlo být jedno kolik diskuzí tu je, no ne?
11. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, stejně vás obdivuju, vydat se na takovou akční dovolču :wink: Hlavně se brzy uzdrav, ať jsi ok :dizzy_face:
Dani, nebo fakt musíme vymyslet jiný název... :wink:
11. bře 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se tam tak neskutečně těším, to je až hrůza :wink: :grinning: 3týdny pryč od toho všeho tady
11. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, je potřeba vypnout... Krásně si to užijte :wink: Kdy to vlastně jedete?
11. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: hlavně se uzdrav a pak si to na 100procent užij. já bych jela hned.
11. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: tak zkusme založit diskuzi ve stylu : Letňátko už nestihneme, ale do Vánoc už ano....
11. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek