Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
momis
9. bře 2010
Neboj bude 🙂
Já se už taky těším, až všecky ty mimi věcičky budu vytahovat z krabic a prát, hlavně až bude venku fajn, a všecko to dám ven sušit. Mám to všechno schované po Páťovi vč. kočárku, takže koupím jen nějakou kosmetiku, plínky, dudlík a pár drobností a samo 1 nebo 2 oblečeníčka nové, ať se taky malý má a já si udělám radost 🙂
iris
9. bře 2010
momis, máš dobrý, že když je to zase klučík, nemusíš obohacovat šatník věcičkama pro holčičku 🙂
já doufám, že se nám mimi toho 26.3. ukáže v plné parádě...hlavně, aby bylo vše ok
teď nakupuju hodně pro toma na jaro-léto a musím se mírnit, utratila jsem hafo peněz, ale to základní už mám..zbytek zas další měsíce..no a pak začnu dělat i zásoby na plenky pro mimi
věci po Tomovi jsme přebrala a ty malinké máme neutrální, víceméně...takže z toho nebudu dokupovat nic, max zateplené kalhotky na podzim
cuketacek
9. bře 2010
Ahoj holky, hlasim se po delsi dobe. Ctu tady pravidelne co je u vas novyho. U me neni novyho nic, pred mesicem jsme se prestehovali a uz jsme se i celkem zabydleli - jen kazdou chvili hledame kam jsme neco dali 😃 Co se tyce naseho snazeni tak zatim zadny novinky, vsechno pri starym. Nejak to ted u nas vic resi manzel nez ja.
eliska_v
9. bře 2010
Ahojky, tak jsme přijeli akorát z nemocnice, začala jsem krvácet. Ale naštěstí mi doktor řekl, že jak se posouvá placenta, tak se to někdy stává.
Jinak podle prcka jsem 12tt+2 a měříme 51mm 😉 x-) Už jsme veliký! Doktor ho málem nezměřil hýbal se jak blázen ! x-) 😃
beruska1989
10. bře 2010
ahojky,

eli to je dobře že to nic nebylo 🙂
eliska_v
10. bře 2010
beru: to já jsem taky ráda!! A Miláček jak se tam hýbal... No sranda! 😉 😃 x-)
andrea110409
10. bře 2010
Ahoj holky, koukám, že to tu těhulkám taky pěkně utíká 🙂 Přeji hodně štěstí a ať vás mrňouskové moc neděsí 😉
Eli: taky jsem dvakrát na začátku těhotenství krvácela ( špinila) naštěstí to vždycky bylo v pořádku a později se to už neobjevovalo.
alzbeta.hod
10. bře 2010
eli už jsem se lekla že se ti něco stalo, jsem moc ráda že jste oba v pořádku. Já jdu na kontrolu za týden tak jsem zvědavá jak se bude mrskat 😃
eliska_v
10. bře 2010
andrea: Koukám, že to máš už za pár... 😉 Tak držím palečky x-) Tak snad se to už neobjeví!!
alzbět: Prcek vyváděl jak blázen 😃
alzbeta.hod
10. bře 2010
Eli mám trochu obavy aby bylo vše ok ale hrozně se těším až ten zázrak zas uvidím....
iris
10. bře 2010
Eli, to je fajn, že už je mimís tak velikej a že je vše ok. 🙂
Alzbet, bude to v poho, uvidíš.
Andrej, ty už to máš za pár x-)
jajkaz
10. bře 2010
ahojky holky,
tak jsem to udělala, založila jsem nové téma Snažilky 2010 - na jaře se krásně snaží, tak hurá do toho 😃 a ráda bych, aby to bylo takové pokračování tohoto tématu. Tak doufám, že Vás tam všechny uvidím 😉 Těším se na všechny 😃
eliska_v
10. bře 2010
jajkaz: tak tam vám už nepolezu! Hezké snaženíčko x-)
jajkaz
10. bře 2010
Eli, to nám nemůžeš udělat.... už je tam Danielka a Muci 😉 Přijď nás potěšit, držíme ti palečky a chceme vědět, jak se tobě a miminku daří 😉
eliska_v
10. bře 2010
Uvidíme, když tak si to přečtete tady... x-)
danielapro
10. bře 2010
eliska: budeme rády, když nás těhulky přijdou povzbudit a určitě bychom rádi věděli i jak se vám daří...
andrea110409
11. bře 2010
Holky přeji všem hodně štěstí, vím, že to není jednoduché, mám kamarádku která je snažilkou stejně dlouho jak Petra a ubránit se tomu aby to nelezlo na mozek je velmi těžké. Nejhorší, že ale člověk si nějaký klid musí vypěstovat protože potom i během těhotenství do vás doktoři budou pořád jen hustit aby jste byly v klidu a to je pak zase problém.
Přeji tedy pevné nervy a ať se vám ta tabulka zase hezky přesýpá směrem k těhulkám 😎
miriskaautor
11. bře 2010
Ahoj holky, tak jsem se natěšila na novou diskuzi a byla nám zablkováná, nevím teda jako proč by jsme měli pokračovat v zaběhlé diskuzi když jsme dobrej koliktiv a ještě ke všemu slovenské ]-( No nebudu to řešit, viděla bych to asi s píš na pokračování v této, když nám teda novou nedovolí, nebo vymyslet jinej název, co myslíte?
jajkaz
11. bře 2010
Jé, no co toto je??? Schválně jsem do hlavičky napsala, že je to pokračování této diskuze a oni nám ji zamknou 8-( Šlo jen o to, aby se mezi nás přidaly nové snažilky, což se nepřidají, když je v názvu diskuze "letňátka 2010". Chjo. Tak jaký název vymyslíme, Miri? 😉
danielapro
11. bře 2010
jajkaz: to je blbé, že nám to zamkli... Chtělo by o něco vymyslet, aby se k nám přidali další snažilky....
miriskaautor
11. bře 2010
No ani mě nemluvte, fakt jsme se naštvala, tam už je to zaběhnutý a ještě sloveny a s těma já si fakt psat nechci, ne že bych proti nim něco měla, ale prostě na slověnský diskuze nechodím, navíc jich je tam fakt dost a ještě nám tam zkopírovala to co jsme si napsaly, fakt nemám slov....co něco jako "snažilky od léta 2009 pokračují" nic jinýho mě zatím nenapadá, ale nevím jestli by se k tomuto tematu někdo přidal :-| a změnit jmeno teto diskuze už asi nejde, že? kouknu na to...
cuketacek
11. bře 2010
Taky jsem na to koukala. Krome toho ze nasi diskuzi tam zkopirovala, tak na to nikdo nereagoval a pokracovaly si v uz vyjetych kolejich, takze tam se vtirat by bylo blby...
jajkaz
11. bře 2010
Myslíte, že by nám to ještě pustili, kdybychom všechny poslali IP, že si to téma přejeme? 😉 A že to rozhodně není stejné téma jako když se rok připravují že někdy na jaře se budou snažit.. jak v tom tématu, kam nás poslali ]-(
alienka24
11. bře 2010
ahoj holky, já dva dny stonám, ale už je mi lépe, jinak teda celý týden vybíráme hostely na islandu a už jsme to teda dnes zabukovali máme sedm nocí mimo kamarádčin byt, 3 v rejkjavíku, 2 na jihu, jednu na východě a jednu ještě cestou
budem bydlet např. tu: http://www.berunes.is/
danielapro
11. bře 2010
jajkaz: zkusit se to může, ale nevím... však by jim mohlo být jedno kolik diskuzí tu je, no ne?
jajkaz
11. bře 2010
Ali, stejně vás obdivuju, vydat se na takovou akční dovolču 😉 Hlavně se brzy uzdrav, ať jsi ok x-)
Dani, nebo fakt musíme vymyslet jiný název... 😉
alienka24
11. bře 2010
já se tam tak neskutečně těším, to je až hrůza 😉 😃 3týdny pryč od toho všeho tady
jajkaz
11. bře 2010
Ali, je potřeba vypnout... Krásně si to užijte 😉 Kdy to vlastně jedete?
danielapro
11. bře 2010
alienka: hlavně se uzdrav a pak si to na 100procent užij. já bych jela hned.
danielapro
11. bře 2010
jajkaz: tak zkusme založit diskuzi ve stylu : Letňátko už nestihneme, ale do Vánoc už ano....