• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
danielapro: abysme stihli mimco mit do vanoc tak to by se nam muselo zadarit brzo :grinning: Ale zadnej nazev me nenapada...
11. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
za 5 týdnů odjíždíme :wink:
11. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cuketacek: zadaří se, musí. věřím v to, že brzo budeme těhulky... tak do jara.... při nejhorším :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já té holčině, co nám to zatrhla napsala, že prosíme o znovuobnovení, že nesouhlasíme se zařazením do zaběhlé diskuze navíc o něčem jiném...

Ali, tak aby to honem uteko :wink: A co ty výsledky, ještě nemáte?
11. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: to je za chvilku.... já chci taky někam pryč... ale nejsou penízky.... :frowning2:
11. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na to vyšetření jdu zítra, minulý týden jsem nemohla páč jsem to zrovna dostala, no ale nějak mě to ted ani nezajímá, věřím že to bude dobrý
11. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali, já myslela, že už jsi pryč, když jsi tu pár dní nebyla :slight_smile: No vypadá to dost dobře, to si krásně užijete...závidím :slight_smile: :wink:

No já se nikoho doprošovat nebudu. Navíc jsme nějak nepochopila, když je to modrykonik.cz tak proč je tu plno slovenských témat, mají přece modrykonik.sk, ne?
11. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic, zůstane to zavřené. :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co takhle Vánoce 2010 s nadějí v bříšku... :wink:
11. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri...já řešila ten island a jsem nemocná tak jsem sem moc nechodila
11. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jajkaz co ti na to napsala? já bych to fakt asi neřešila, když to někomu udělalo dobře, tak nic nenaděláme...
11. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
"Letňátka 2010 sice nestihneme ale pokračujem dál" Jediny co me napadlo...
Stejne je to naprd kdyz nam to takhle blbe zavreli, takovej hezkej nazev to byl a zacalo se to rozjizdet...
11. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý to zůstane zavřené, že nebudou souběžně dvě stejná témata... Myslím, že všechna jsou o jednom a tom samém... Ale to je jedno.
11. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajkaz, tak to je dobry, to si vymyslela pekne...
11. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cuketacku, je to celkem všeobecné a časově dostatečné :wink: Tak kdo bude zakladatel? Mám to znovu zkoušet já?
11. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz:to je pěkný název tématu....
11. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, zkus to zase ty :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak je to tam... :wink: Doufám, že už zůstane. :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufam
11. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a tohle téme se tedy zavře?
11. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle téma Ali bude pokračovat právě tam... Potřebujeme nové kolegyňky snažilky :wink: Bude nás víc, nebudeme se bát vlka - nic.. :grinning:

Ale ty nás tady teď pleteš novou foto :wink: To je synoveček?
11. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nam to zase zavreli...prej se mame pridat do tamtoho tematu... :frowning2: :angry:
11. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo to je malej mikuláš :dizzy_face: no já nevím ale myslím že témat je tady fakt hodně a zakládat další duplicitní mi přijde jako blbost
11. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je tu asi už moc snažících se témat - na snažilkách, kdo by to byl řekl? No nic, já to vzdávám, jdu cvičit a spát.
Tak zdar snažení :wink: a dobrou :grinning:
11. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz dobrou...
tak budeme pokracovat tady a musime se asi smirit s tim, ze nikdo novy se sem neprida, nove snazilky si zalozi nove tema, snazilky ze kterych se stanou tehulky sem budou chodit cim dal tim min az tu nakonec jedna bude trpet samomluvou. Vesela predstava :unamused:
11. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tohle téma nechte zavřít a přejmenujte a otevřete nové, to je řešení ale vytvářet další tema je fakt nesmysl
11. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No řekla, bych že se v tom někdo vyžívá, asi to fakt nemá cenu!
11. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro mě za me bych toto klidne zrusila a pokracovala jinde, mě je to jedno. toto přejmenovat nejde, kdyby to šlo, nezkladalo by se další. kde kdo si zaklada takový diskuze jako že pokračování, ale my protě nemužeme!
11. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: taky to vidim tak že se v tom jen někdo vyžívá, a se slovenkama si taky psát nechci. My k sobě tady prostě patříme a hotovo :dizzy_face:
12. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

beruska, no vidím, že máš stejnej názor :slight_smile:

Víte co nechápu? Slevensko má svoje stránky a u nás je plno slovenských diskuzí...jako proč??? Kdyby se radši hlídalo to, jestli si každej píše tam kam má, než jestli někdo založil diskuzi podobnou. Navíc adminka danu, která zrušila první diskuzi je adminka slovenských stránek a ne našich!
12. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek