• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
ahojky holky moje,přišla jsem před chvilkou zmordovaná z práce.......a jen sem nakouknu a vidím tu nějakou naději na mimíska jajkaz :slight_smile: ,stínek je moc pěkný,jen tak dál,teď už ti to určo vyjde.jinak vodni,petul,snad se vám to taky povede a dočkáte se vytouženého miminka :wink:
u mě zatím žádná změna dnes jsem 40 den od poslení MS a zítra ráno chci testit tak budu vědět víc,ale vůbec se na to netěším,bojím se toho jak čert kříže,nejraději bych byla kdyby za mě počůral někdo ten papírek jen abych to nemusela vidět i kdyby to počůral abyla tam jen jedna,jen abych to neviděla já......určitě se tu ráno stavím a poreferuju jak a co,tak pa a dobrou noc
29. bře 2010 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,tak už jsem nemohla spát a šla si udělat ten test a je tam jenom jedna čárka :frowning2: ,41 den bych musela mít už dálnice být těhotná teda,ale já i se svou bujnou fantazijí tam sotva vidím nějakýho ducha,takže z toho asi mimís nebude.....no nezbývá mi nic jiného než se dneska objednat k Dr. na vyvolávačku,když se tý mrše nechce samotný :frowning2: ....je mi z toho ouzko,ale tak nějak jsem s tím počítala
30. bře 2010 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
Marokánku, tak to je mi líto, já jsem tomu tak věřila, že by konečně... :frowning2: Tak teď se hlavně musíš dát dopořádku, aby měl mimísek vše připraveno a nachystáno :wink: Myslím na tebe!
Tak se mi to hůř říká, když Marokánek je smutná.... Já ráno taky testla a už to není duch. Je to čárka - slabá, ale je. Na 13.DPO je krásná :wink: Foto přidám až večer :dizzy_face: Holky, kdyby jste měnily tabulku, tak mě ale ještě nedávejte mezi těhulky. Až mi to příští středu potvrdí gyndr....
30. bře 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky jajkaz jo je mi smutno a hodně,ale prostě jsem to tak nějak tušila že tam bude jen jedna,viděla jsem u sebe dvě čárky jen jednou a to skončilo mikropotratem a od té doby mi to moje tělo dává jednu ránu za druhou,píšu to a tečou mi slzy jak hrachy,musím se trošku z toho zas rozkoukat :cry: .ale tobě to moc přeju aby ti to vyšlo konečně a měla jsi mimíska zdravýho,na mě ohledy neber,ty máš být přešťastná tak buď
30. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky.
marokánek: Já vímm, že je to těžké, ale věř, že to příjde! Udělejte si třeba s manželem ňáký výlet někam a užívejte si chvilek spolu a uvidíš, že když na to nejmíň myslíš, takže se zadaří! A hlavně se nebudeš tolik trápit! Já vím, že to nejde, ale chce to... já před potratem byla úplně posedlá vším okolo otěhotnění až jsem přestala myslet sama na sebe, což je špatně! Pak dvaměsíce po potratu jsme si řekli s manželem, že to řešit nebudeme a budeme si užívat spolu, takže jsme chodili do divadla, do kina na ňáké akcičky a za další měsíc jsem zjistila, že jsem těhotná a chvilkama jsem tomu ani nechtěla věřit!! A popravdě se mi ten měsíc před otěhotněním strašně líbil a teď mi trochu chybí! teď zase nemůžu vůbec nic kvůli těm problémům! takže ještě si užívejte, apk to třeb adelší dobu nepůjde a uvidíš že to vyjde!
Držím Ti strašně moc palečky a je milíto, že teď to nevyšlo, ale neboj a věř! :dizzy_face:

jajkaz: A Tobě držím palečky, když jsi Ty // našla ať je vše v pořádku a kontroly probíhají tak jak mají! :dizzy_face:
30. bře 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky eli,děkuju za podporu,ale myslím že v myšlení na mimíska to nebude,vlastně teď poslední dva měsíce jsem od snažení úplně vypla,měla jsem problémy s tím žaludkem takže jsem na nic jiného nemyslela a ta bolest vlastně mi ani jinou šanci nedala,takže nevím jak jinak ještě se dá nemyslet,na výlety jezdíme jak se dá,ale jsme věčně zaměstnaní prací takže fakt jen jak to vyjde,i tenhle měsíc,kdy jsem čekala MS už někdy 22 den jsem byla v pohodě,spadlo to na mě až teď o víkendu a teď při pohledu na tu jednu čárku je mi hrozně,ale tak snad to nějak přežiju,uvidím co mi řekne Dr. a pak se půjde dál...nic jiného mi nezbývá
30. bře 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
marokanek: Tak to třeba vyjde další měsíc... A byli jste na ňákých vyšetřeních?
Mně příjde, že poslední dobou otěhotnět je zázrak...Omlouvá se, že to tak říkám, ale když jsme byli s manželem na NT v gennetu v Praze, tak tolik párů na umělé oplodnění, že jsme s manželem koukali jak blázni! Je těch problémů čím dál tím víc.. :unamused:
30. bře 2010 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
nebyli jsme zatím nikde,Dr. mi nechce udělat ani pitomej hormonální profil,já jsem to ani tak zatím nehrotila,říkala jsem si,že třeba prostě nechytáme ovulku tak jak by jsme měli,páč jsme se vždycky snažili nejvíc někdy kolem toho 13-15 dne a já měla ovulaci až někdy 20-22 den,takže jsem to nechávala být,pak jsem začala s tím špiněním a od té doby se furt něco kolem mě a toho mího těla děje,že dokud tohle nedám do pořádku asi se nikdy nepovede,musím se trochu sebrat a pak se třeba zadaří.....dr. ani nechce nějak nic hrotit ta řekne že jsem na všechno ještě mladá a mám dost času a to je celá její rada jak mít miminko :frowning2: ,tak se s tím snažím poprat já,ale zatím bezúspěšně
30. bře 2010 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
marokanek: Tak takového Dr. bych asi zabila! :angry: já hned od začátku vysazené antikoncepce, chodila na UTZ kvůli ovulaci a pak vždycky Dr. říkal, kdy asi bude..Když se 5 měsíců nic nedělo, tak manžela poslal na spermio a to jsem byla už těhu...Akorát to nevyšlo a potom si mě chtěl hlídat ještě víc, ale já jsem nechtěla.. Dokud neotěhotním, tak jsem všechno vypustila!
30. bře 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, marokanku tak to mě mrzí že to nevyšlo :frowning2: a ten tvůj doktor by alespon měl zjistit proč nedostáváš ms normálně :angry:
30. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no už jsem jednu dr. měnila v domnění že tahle bude lepší,možná je lepší v přístupu,že není tak protivná,ale z hlediska toho léčení je to snad ještě horší........nevím jestli mám zkoušet další a nebo doufat že tahle se už konečně probere a začne se mnou konečně něco dělat,jsem objednaná na 8.4 tak jsem zvědavá,hlavně jsem zvědavá jestli do tý doby MS přijde :frowning2: .
no zatím jsem pro dnešek vyplakaná,tak je mi o něco líp,psala jsem to kámošce a řeknu vám že je mi snad víc líto to že jsem napsala jí,že tam dvě čárky nejsou než že jsem je tam neměla já osobně....jsem to ale divný tvor co? :confused:
30. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm no fakt nevim no na co čeká, holt si s ní o tom promluvit

a s tou kamarádkou tomu nějak nerozumím :sweat_smile: :confused:
30. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no uvidím reakci toho 8.4,hlavně jsem zvědavá na to,co řekne na to,že mi ten utroš způsobil ten zánět,jestli mi dá něco jinýho nebo už konečně začne trošku víc pracovat na tom abych byla těhu. ali s tou kámoškou to myslím tak,že mi bylo víc líto to,že jsem jí to musela napsat jako že těhu nejsem,páč ona tomu taky moc věřila a držela mi palce než to,že já sama prostě nejsem těhu,že já se s tím tak nějak peru statečně......no jsem prdlá,to nic :sweat_smile:
30. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jo tak to už chápu, nojo no, však ona to ta kámoška zvládne, hlavně abys to zvládla ty :wink:

no doktorka by hlavně měla najít příčinu toho všeho, ten hormonální profil by podle mě mohl hodně věcem pomoci
30. bře 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
já to nějak přežiju,ale myslela jsem to jako v ten první moment když jsem jí ráno psala,tak mi to tak nějak přišlo líto a došlo mi že mi to není líto kvůli sobě,no jsem prdlouš :grinning: ...........pobrečela jsem si ráno a teď už je to o hodně lepší,i když mě to mrzí tak ale i tak už jsem kdysy psala co se má stát to se stane,teď budu doufat,e se dr. umoudří . a zítra mě čeká to sono a pak konzultace na ten můj žaludek,takže stejnak budu mít myšlenky někde jinde,tak uvidíme co čas přinese
30. bře 2010 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono se říká že slzy odplavují to špatné a občas je to fakt to nejlepší řešení prostě se pěkně vybulet :wink:
30. bře 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo,potřebovala jsem to ze sebe dostat ven a asi na tom něco bude,hned je mi o hodně líp,ještě jsem si hezky popovídala s kámoškou a tady s vámi a špatná nálada a chmury už jsou skoro pryč,odpoledne jdu na brigádu a tam budu s lidma a taky mi bude dobře,aspoň nebudu sama a myslet na něco ošklivýho,na to nebude časík
30. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem tenhle stav měla když jsem se dozvěděla výsledky z té mikrobiologie, to jsem doma bulela jak malá holka a litovala se jak to může bejt tak nespravedlivý že furt něco, no a pak dobrý, vyplakala sem se a bylo mi líp, člověk to nemůže furt držet v sobě
30. bře 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jsi statečná holka ali,občas tě fakt obdivuju jak to všechno s nadhledem zvládáš...ale máš pravdu člověk to nemůže dusit v sobě,když to chce ven tak ať.si pamatuju jednou když sjem byla v práci tak jsem byla nějaká špatná z mamky a vedoucí na mě promluvila a já se tehdá tak rozbulela,že to prostě vůbec nešlo zastavit,ale pak ta úleva byla nepopsatelná,opravdu jak kdyby se ty starosti s těma slzama ztratili :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no podle mě to fakt funguje že se to všechno vyplaví ven :wink:
30. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo souhlasím s tebou :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ty ted bereš furt utrogestan nebo ne?
30. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
nene už ho neberu,Dr. na obvodě mi ho zakázala brát kvůli tomu žaludku,vlastně když mi ho Dr. na gyndě předepsala na ty 3 měsíce,tak jsem ho brala jen jeden měsíc to byl cyklus v pohodě,pak jsem šla na ten obvod,to jsem si už z druhý krabičky nevzala ani jeden a cyklus byl krátký 19 dní a od té doby je to už dnes 41 den bez špinění ale i bez menstruace,takže tak.....doufám v to,že mi na gyndě dá nějaký prášky,co by měly menší nežádoucí účinky,aby mi to ten žaludek nedráždilo
30. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono kdybys ho zaváděla tak by to mělo bejt lepší, a duphaston je taky mírnější
30. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ale já jsem to zaváděla ten jeden měsíc ali a stejnak mi z toho vznikl ten zánět,jednou jsem brala léky na prokrvení a taky jsem je pak přestala brát,páč se mi po nich dělalo špatně,přijde mi jako kdyby to moje tělo prostě všechny ty prášky nechtělo a odmítalo......ale tak doufám právě v ten duphostan že mi třeba napíše,o něm jsem slyšela že nemá tolik těch nežádoucích účinků
30. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no ono jestli by nestálo za to zkusit nějakou alternativní léčbu, spíš si celý tělo od všeho toho pročistit, ono je to tělo občas tak přepráškovaný a vůbec nacpaný chemii že pak na ty léky člověk ani nereaguje tak jak je žádoucí
30. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no asi bych měla občas dát do sebe ty moje čajíky ,kupovala jsem si ten grešík a skoro vůbec ho nepiju a třeba mi i ta joga trošku pročistí tu hlavu a tělo,ale na tý už jsem nebyla tři týdny,páč kvůli práci mi to pořád nevychází,snad doufám půjdu tuhle sobotu
30. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
mě tohle pomohlo hodně, bylinky a cvičení a ted na mě jakýkoliv prášku působí hned ale i tak se snažím všechno řeším bylinkama :wink:
30. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
fuj píšu jak tatar :zipper_mouth: :confused:
30. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo,asi od zítra si ho zas začnu dávat,třeba to k něčemu bude.a z toho si nic nedelej jak pises,ja pisu obcas mnohem hur :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek