• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahojky, tak už jsem doma z práce, hurá... Na čtvrtek a pátek (velik. prázdniny) jsem si domluvila volno. Budou se spojovat třídy a nepotřebuju se utkat s cizími bacily. Ty ze své třídy celkem zvládám, ale když jsem naposledy měla děti z jiné třídy, tak jsem dostala rýmu - to neci :confounded:
Marokánku, určitě zkus ty bylinky. Nevím, jestli máš doporučené nějaké přímo pro tvoji situaci, ale nebylo by to marné. Já už taky od kamarádky v sobotu vyptala číslo na paní, co se tímto zabývá a byla jsem rozhodnutá zkusit i toto. Prostě bylinkovou směs přímo na tělo a pročistit celý organismus. Někteří taky doporučují třeba Aloe-vera. S tím ale nemám zkušenosti... Dnes byl nějaký divný tlak, nebo co. Mě se motala neskutečně hlava, kolegyně, že ji úplně duní v hlavě. Tak říkala, že jí nic nezabírá jen homeopatika... No nakonec si musela skočit do lékárny koupit si je... jestli zabraly, nevím. Chemie jí prý nezabírá a navíc dělá zle. A ta jóga taky nebude úplně marná :wink:
30. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz ahojky, no tak jak je? dělala sis další testík?
30. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ali, dnes mi nebylo dobře, ale jelikož jsem to slyšela od více lidí, asi spíš ten tlak. Testík je v albíčku. Ještě to není dálnice, ale silnější je. Na to, že by MS měla dorazit až zítra, myslím, že docela OK :wink:
30. bře 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no paráda, sílí to tak to je super :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
30. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem včera přišla na cvik, který se mi bude asi hůře provádět. Tak neskutečně mě včera bolely prsa, že jsem nebyla schopná vydržet ten na břichu, jak se přitahují nohy.. No co, když půjde, tak půjde, když ne, půjde jindy. Dnes to není tak hrozné :slight_smile:
30. bře 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz...no když to nejde tak to nejde to je jasný :wink: přeci se nebudeš trápit :wink:
30. bře 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky.
marokanku, to je mi moc líto. Chce se mi z toho za tebe plakat. Já se chci ve čtvrtek testnout a mám velký strach... Mám pocit, že nejsem těhu a taky to oplaču.

jajkaz: Držím pěstičky ať je vše OK... Moc ti to přeji... Uvidíš za chvíli budou na testu dálnice.... :wink:
30. bře 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky danielo :slight_smile:
a proč si myslíš že nejsi?
30. bře 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: mám takový pocit, že nejsem... nevím jak to říci. Bojím se zklamání... vím, že tam //nebudou, ale bude to bolet... :frowning2:
30. bře 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm ono se říká že to žena pozná když těhotná je, a tyhle nějaký poruchy hormonální moc na dobré náladě nepřidají :unamused:
30. bře 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já kromně bolesti bříška(už dva týdny) nic na sobě nepozoruji.... A prostě cítím, že mimi není...

A co ty? Co je u tebe nového?
30. bře 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale stejně to budeš muset nějak řešit, bud na gyndu nebo test nebo něco

u mě nového ani nic, já ted žiju tou dovčou takže nic jinýho moc neřeším akorát doufám že se mi teda upravil cyklus a dostanu to jak mám a ne že zas nějakej třeba anovulák nebo něco, by se mi fakt nechtělo na vyvolávačku, ale věřím že to bude ok
30. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jazky síli to je super jen tak dál :slight_smile:

Danielko nepropadej beznaději neboj vyjde to ja si musím počkat až do další soboty to budu 14 den po IUI a pokud nic hold hydroskopie či jaks e to jmenuje :frowning2: ale v koutku duše se modlím at to vyjde ja se totiš takovych zakroku moc bojím. :frowning2:

Ali taky si myslím že to holka na sobě pozna i když ja nevím zatím když jsem si řekla že nejsem tak nic ale to spíš jen proto že se ještě nezdařilo :frowning2: :slight_smile:
30. bře 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
petro...no já si vždycky říkám, že až se bude dít něco neobvyklého tak že to je určitě ono a já už si snad vybrala všechny příznaky co může těhule mít takže já se obávám že já to na sobě nepoznám :grinning: :grinning:
30. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Mám nové fotečky v albíku :dizzy_face:
30. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dani, zklamání z negativního výsledku je strašný, já vím. Už jsem to snad milionkrát obrečela a chvílemi jsem už uvažovala i o psychologovi. Byla jsem pokaždé úplně mimo. Ale můžu říct, že to nesnažení od Mojžíšky mě hodilo zpět do pohody. A taky nová naděje. A koukejte, vypadá to slibně hned na první pokus. Vůbec jsem si nepřipouštěla, že by to v brzké době nemělo vyjít. Ale než se předčasně trápit takovými myšlenkami, lepší je doufat a neztrácet naději... :dizzy_face: Navíc jsi psala, že tam dr. něco viděl, ne???
Já u prvního těhu jsem neměla žádné příznaky, až že nedorazila MS. Taky už jsem ji čekala, chodila tenkrát po horách na dovči s vložkou, kdyby náhodou a když už 4 dny nic, tak jsem sháněla test. Nestačila jsem se divit :confused:
Peti, strašně moc držím palečky, aby už se i na vás usmálo štěstíčko... :wink:
30. bře 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem doma z brigošky,dost mě to pomohlo,že jsem byla s lidma a nemyslela na miminko.jajkaz čárečka ti hezky sílí jen tak dál:slight_smile:.miško na mě neber ohledy,ty tam furt tu naději máš,u tebe dr. nějaký náznak viděl,budu ti k tomu držet palečky.já jsem si dala dneska na večír grešíkový čaj snad mi vyjde a joga tenhle týden,páč už mě i dost zas berou záda.tak pa kočky a dobrou.
30. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak jsem včera večer nemohla vůbec spát,tak jsem brousila po internetu a hledala nějaký bylinky na pročištění organismu a podporu těhotenství a našla jsem jednu stránku,kde to měli fakt krásně rozepsané,co která bylinka k čemu patří a pomáhá,mají tam bylinky jako čaje,kapky,oleje až po nějaký výtažky z vodních řas,tak jsem neodolala a hned si něco objednala,objednala jsem si třezalku,nazývají jí jako krev čistící bylinku,ta by mi hlavně měla pomoct při tom mém žaludku,prý působí jako přírodní antibiotikum a působí i na stres a stavy úzkosti,což taky občas potřebuju pak jeřáb ptačí a tam přímo píší: Obsahují fytoestrogeny, látky podobné ženským hormonům, které stimulují organizmus k vlastní hormonální činnosti. Mají výborné účinky proti klimakterickým a menstruačním potížím, lze je doporučit k vyladění hormonální hladiny v organizmu :slight_smile: a pak takový dražší a ten je takový všeobecný nějaký feminan a tam je taky přímo psáno:Speciálně sestavená bylinná směs z čerstvých živých rostlin určené pro podpůrnou léčbu vybraných onemocnění. Užívá se při nepravidelné, bolestivé či silné menstruaci, upravuje a harmonizuje hormonální systém žen i dívek bez potřeby podávání hormonálních přípravků. zmírňuje bolesti, křeče v podbřišku při menstruaci příznivě ovlivňuje hormonální hladinu v organizmu v době menstruace zmírňuje bolesti kloubů a páteře v případě neplodnosti napomáhá otěhotnění je možné užívat i preventivně na doladění činnosti žláz s vnitřní sekrecí. a ten už v sobě má ten zmiňovaný jeřáb,pak měsíček lékařský a kontryhel :sweat_smile: .

No brouzdala jsem tam asi hodinu a vůbec nevěděla jak si z tý škály výrobků vybrat,mají to tam i docela levné až mě to překvapilo,no tak snad to k něčemu bude,teď se do toho obuju,aspoň doufám že to k něčemu bude :unamused:
31. bře 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz, no tak čárečka krásně sílí. Držím palce, aby to takhle šlo dál a za pár dní tam byly pořádný tlustice :grinning:
31. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:

24.7.09 poupe........................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola ???
25.7.09 Smisek24....................29 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
31.7.09 andrea110409.............30 let...TP: 9.4.2010, další kontrola ???
1.8.09 Sandulka.......................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola ???
27.8.09 Mikalka........................26 let...TP: 8.5. 2010, další kontrola ???
31.8.09 Dracinek.....................24 let...TP: 10.5. 2010, další kontrola 17/11
1.9.09 klaarka22......................25 let...TP: ???, další kontrola ???
31.8.09 myia...........................27 let...TP: 12.5.2010 (7.5.2010), další kontrola 8/3, utz 4/3
5.9.09 beruska1989.................20 let...TP: 10.5.2010, další kontrola 30/11
30.9. peprlik...........................22 let...TP: 5.6.2010 (10.6.2010), další kontrola 12.2.,3D utz 3/2
1.10. Petullek.........................22 let...TP: ???,další kontrola ???
9.10. bublinka.........................31 let...TP: ???, další kontrola ???
12.10. llenicka1.......................27 let...TP: ???, další kontrola ???
26.10. barevna........................24 let...TP: 2.7.2010, další kontrola ???
26.10.mpavlinka......................26 let...TP:8.7.2010, další kontrola 10/2
30.10. konik88.......................22 let...TP: 3.7.2010, další kontrola 9/3, velký utz 26/2
6.11. momis...........................30 let...TP: 12.7.2010 , další kontrola 26/4 (chlapeček)
16.11.miky.............................28 let...TP: 17.7.2010, další kontrola 1/2
17.11. keminek.......................29 let...TP: 25.7.2010, 19/1 NT, 25/1 poradna
19.11. Lussyn.........................29let....TP: 28. 7.2010???, další KO 21/12
27.11. iris..............................29let...TP: 8.8.2010, další kontrola 25/3, velký UTZ 26/3
16.12. kali.kal.........................28 let...TP: 23.8.2010
26.12. hanulka_86..................23 let...TP: 4.9.2010, další kontrola 1/3
11.1. alzbeta.hod..................25 let...TP: 21.9.2010, další kontrola 17/3
14.1. eliska_v.......................21 let... TP: 23.9. 2010, další kontrola 8.4., 22.4. 3D
28.1. miriska.........................21 let.... TP: 6.10.2010, další poradna 20/4 (chlapeček)

SNAŽILKY:

marokanek1111............22 let.... 13 snažení = 42 DC (posl.c. 19 dní)
danielapro........................26 let....5 snažení = 33 DC (posl.c. 41 dní)
jajkaz............................. ..26 let...11 snažení= 28 DC (posl.c. 28 dní) (moment.nesnažilka- Mojžíšová)
Petra 123....................... ..29let....25 snažení= 17 DC (posl.c.32DC)
cuketacek....................... .27 let.....6 snažení = 12 DC (posl.c. 30 dni)

mucipuci..........................25 let....10 snažení = ??? DC (posl.c. 28 dní) (momentálně nesnažilka)
kamiz...............................?? let... 6 snažení = ?? DC
muel................................23 let..... 5 snažení = ?? DC
alex001......................... .32 let.... 5 (por.)sn= ?? DC
joseline......................... 24 let..... por.sn = ?? DC
jaanca........................... .28 let...... por.sn. = ?? DC

aktualizovala jsem tabulku pro dnešek a hodila jsme se zas nahoru,stejnak nevím jak to pak bude,tak jsem si tam prostě napsala kdy byla MS naposledy,MS zatím nikde,zajímalo by mě kdy dojde,snad ne někdy těsně před návštěvou Dr.,páč přeobjednávat se mi fakt nechce :frowning2:
31. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj marokánku, jak je dneska? lepší?
já jsem dneska jak kdyby mi vyndali baterky ze zádíček :unamused: :grinning:
31. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ali,no nejlepší to asi bude,až přijde MS a budu vědět proč se mi tak opožďuje a nebo zase zkracuje.ale te´d se těším až mi přijdou ty bylinky,dost tomu věřím tak se těším jak malá a hlavně jsou to kapičky,takže se donutím si je dát,mají se dávat 3krát denně,k tomu si dám občas grešíkový čajík a snad to bude mít nějaký pozitivní účinek.
Jsi bez energie?možná kvůli tomu počasí,nevím jak u vás,ale tady je to hrozný,včera jsem strávila celý den prací a bylo krásně a dneska mám volno a je tady zataženo a vypadá to na déšť,dneska ještě jsme pozvaný na grilování,tak snad nezačne pršet,docela se těším na masíčko z grilu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak jsem dneska byla na tom SONU,tak všechno mám krom toho žaludku a dvanácterníku OK,akorát mi řekl,že prý jsem hodně nafouklá,prostě plinatá,ikdyž jsem se tak vůbec necítila a říkal že přes to ani nevidí vaječníky,jak jsem byla nafouknutá :confused:.jinak ale prý z hlediska toho sona jsme prý zdravá,tak aspoň nějaká dobrá zpráva
31. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj máš tam hrubku :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sunglasses:

ale jinak super že to sono dopadlo dobře a ty bylinky ti určitě pomůžou :wink:
31. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde?to strávila viď?jsem pitomá,už jsem moc dlouho ze školy,pardon :fearful:
31. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ee plinatá :wink: :sunglasses: :zipper_mouth:
31. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale promiň, já jsem v tomhle hroznej rejpal :sweat_smile: :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tak to jsem si nevšimla :grinning: :grinning:
31. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no mě určitý hrubky vždycky uplně praští do očí :wink:
31. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ned dobrý,už jsem fakt dolouho ze školy a občas mi to nezapaluje tak jak kdysi,normálně se stydím :fearful:
31. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee to jsem nechtěla, to není nic proti tobě, ono se to občas stane :wink:
31. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek