• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahojky kočky.
Tak jak se máte? :wink:
6. dub 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko elisko :wink:
6. dub 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ali, tak kdy odjíždíte? :wink:
6. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoveče za 10dní, to je strašný jak to utíká :sweat_smile: :confused: a ted čekám na ms a doufám že nepojedu s černým pasažérem už tam :zipper_mouth:
6. dub 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Tak kdyby byl černý pasažér, tak se zlobit nebudeš ne??!! :dizzy_face: :dizzy_face: Jj, utíká to jako blázen :wink:
6. dub 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak upřímně bych byla radši kdyby ted nebyl, a radši si ho až z islandu přivezu :wink:
6. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je fakt, ale s tím kdyžtak nic nenaděláš... :grinning: :sweat_smile: Kdyžtak bude černý pasažér na palubě :grinning:
6. dub 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám takhle hrůzu že mi bude na trajektu blbě a ještě těhotenství do toho :zipper_mouth: nene děkuji až pak :sunglasses:
6. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: tak, si to hlavně pořádně užijte! Kdy se vracíte?
6. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
8.května bychom měli být zpět v dánsku a pak přejezd do čech
6. dub 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si to užijete úplně parádně!! :wink: :wink: Tak držím palce ať cesta je ok a ostatní věco také :dizzy_face:
6. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju...už se tam moc těším :dizzy_face:
6. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, trajekt zmákneš :wink: Hlavně si to užijte!
6. dub 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris....děkuju :slight_smile: ještě aby nám počásko krapet přálo a bude to perfektní :wink:
6. dub 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že počásko se vám vydaří, ale těžko říct, jen si myslím, že ty zážitky budou stát za to :wink:
6. dub 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky myslím, že to bude jedna z našich nejhezčích dovolených :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dub 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem teď dorazila z gastro poradny,tak mi napsala léky za který jsem doplácela skoro 250 kč a to ani nevím jestli mi zaberou.....fuj zatracená chemie,ničí to tělo a ještě je to tak drahý..........a ještě mě objednala na květen na vyšetření PH metrie,dají mi slabou hadičku do krku a na krk mi zavěsí spolu s ní krabičku,která mi bude 24 hodin měřit kolikrát za den se mi dostanou ty šťávy do toho jícnu a žaludku a snad ještě nějaký tlaky tam budou měřit,musím jet do Prahy do Ikemu a pak druhý den tam jet znovu a tu krabičku tam vrátit a tam mi to rovnou ohodnotí co a jak.Dr. říkala že se s největší pravděpodobností jedná o funkční poruchu,to znamená,že když jsem třeba ve stresu nebo když sním něco co mi zrovna nesedne,tak se mi ty svaly stáhnou jinak než by měly a dostanou se mi ty šťávy do toho žaludku.
Chjo na jednu stránku si říkám,že kdyby se moje dr. na gyndě o mě starala tak jako tahle na tom gastru,tak už jsem možná dávno těhu,no jsme zvědavá jak u ní uspěju ve čtvrtek :frowning2:
Jinak ali,věřím,že budete mít hezký počásko a popravdě ti to moc zavidím,každá by jsme potřebovala občas takovou dovolenou,ale ty si jí samozdřejmě zasloužíš plným právem :slight_smile:
6. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku...no teda pěkný no, no tak hlavně jestli se s tím dá něco dělat a nebudeš mít takový trápení :unamused:

a na gyndě to snad taky konečně nějak dopadne dobře a posuneš se někam dál :wink:
6. dub 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem z toho vyřízená,stačila by mi jedna věc nemusím jich mít rovnou několik :frowning2: .ale tak snad to k něčemu bude to vyšetření a ty prášky nevím nevím.......říkala,že poznám výsledek až tak za týden po užívání,tak uvidíme.....musím na internetu prozkoumat jak to vyšetření vůbec probíhá,páč nevím teda když budu mít hadičku v krku jak budu třeba jíst.....jsem byla z tý Dr. tak vyjukaná,že jsem se jí zapoměla zeptat na to nejdůležitější,na jídlo :grinning: .Ta dr. je fakt skvělá,fakt se snaží a říká,že i kdyby nepomohly třeba tyhle prášky,tak se to prostě nesmí nechat jen tak,že se musí přijít na to proč to vzniká.....u tý gyndařky si nejsem vůbec jistá jak to všechno vezme,až jí řeknu co způsobil ten utroš,co mi dělají ty cykly,no jsem z toho docela vystrašená :unamused:
6. dub 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nebud, prostě jí to řekni že máš takovýhle obtíže a pěkně v klidu a ono to bude dobrý neboj :wink:
6. dub 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejsem vystrašená z toho,co mi je,ale z toho,že ona to ani nebude nějak chtít zjišťovat....ale tak myslím si,že už na to mám nárok po roce snažení ne?věk nevěk,měla by se už sakra probudit a nebo se probudím já a přejdu prinejhorším zas k jiný.....no třeba mě překvapí
6. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Marokánku, to je trápení :frowning2: Snad už tě dají dohromady a bude ti lépe :wink:
Ali, teda ty ale napínáš :wink: V tabulce už tě nemáme, tak nevíme, co s tebou.... :grinning:
Holky, já jdu zítra k dr. Strašně se těším, ale i obavy mám... :sweat_smile: Dnes se mě přišla zeptat šéfka co se mnou, tak jsem jí narovinu řekla, že buď je to ok a zůstávám doma na rizikovém, nebo to není dobré a v tom případě taky zítra nedorazím... Dnes mě trochu pobolívalo břicho, tak snad si jen Bublinka dělá místečko :dizzy_face:
6. dub 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jajkaz,uvidíš,že všechno bude v pořádku a ty uvidíš zdravé miminko :slight_smile: ,moc ti k tomu držím palce
6. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
Tak jsem byl au Dr. už dnes protože dr. nemůže ani zítra... Takže kontrola je za námi sice bez UTZ, ale ten nás čeká 22.4. 3D, tak se už s manželem těšíme...
jiank všechno, jak řekl dr. vypadá výborně, tak máme radost!
13.4. jdu na tripl testy, tak snad dopadnou i ty dobře! :wink:

jinak mám pár nových foteček v albíčku :dizzy_face:
6. dub 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Marokánku, držím pěstičky ať ti to vyšetření dobře dopadne a je ti lépe...
Ali, tak to už máš co by dup. Hlavně si to pořádně užíj a zapomeň na všechny starosti. Jak já bych ráda taky někam jela a vypadla z toho denního stereotypu.
jajkaz: uvidíš, že vše bude v pořádku a uvidíš svoje mimi. Pak napiš, držím pěstičky.
Eliško, ty máš krásné bříško, moc ti to sluší i když nejsi namalovaná :slight_smile: Neboj, do 22.4. to udteče rychle a uvidíš svoje miminko.... Určitě bude nádherné, snad se nebude schovávat za ručičky....a nebo ukazovat záda.... :grinning: A tripl testy budou v pořádku.... :wink:

Já jsem dnes byla na vyvolávačce a snad to dostanu. A budeme se snažit dále. Ještě je prý pořád ve hře možnost, že jsem těhui, ale nevěřím tomu. Spíš se těším až mrška dorazí a pak hupsnu na manžela a budeme se snažílkovat :slight_smile: Už to musí vyjít..... :grinning:
6. dub 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela: Děkuju moc za podporu! Doufám, že tripply dopadnou dobře! :wink: Na to 3D se těším, jak malá.. A manžel taky :wink:
6. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela: určitě mrška brzy dorazí! Mně po vyvolávačce dorazila do 3 dnů, tak uvidíš...Ale může se dostavit až za 10dnů od včelky! :wink:
6. dub 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, já se ti nedivím, že se těšíš... Já bych nemola ani dospat :slight_smile: Určitě to bude nezapomenutelný zážitek.... :wink:
6. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
6. dub 2010 ve 22:19 • katunka82
čauky holky tak nevím nechce se mi nic do města daleko a test nekoupeny ale je mi jak je a kříže bolí jako před MS podbřišek nic tak nevím ještě počkam v pátek jdu k DR na předoperační vyšetření tak po cestě si kopim test a pak udělam jesli to vyšlo nebo ne ale spíše asi ne tak doufám že po tom zakroku už něco zjistí.

Marokanku neboj to vyšetření hadočkou o žaludku se to dá vydržet si myslím ja mam za sebou kolonoskopii to je vyšetření strev kamerou a věř to je síla ale i to se dalo vydržet pač ti doktoři ví co dělají nech to na nic a pokud jim budeš důvěřovat tak se nemáš čeho bát taky jsem to přežila a věř že větší strach mam s narkozy než vyšetření jaké jsem přožila.Tak se neboj a věř že léky zaberou a pokud bude zakrok tak se konečně na něco příjde a budeš mít klid nebojj.

Eli tak si moc uží ten ultrazvuk bude to určitě krásny zažitek. :slight_smile:

Jinak holky v květnu si přivezeme naše malé miminko ale psí budem mít vymarského ohaře bude to holčička a bude se jmenovat Dixinka moc se na ni těším a už ji miluji má asi 2tt zak si myslíme že uprostřed května bude snama boma už :slight_smile: moc se na ni těšíme :slight_smile:
7. dub 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek