• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Jé, ani se mi nechce věřit, že to tak rychle utíká. Není to tak dávno, co jsi mi říkala za 17 dní....... :sunglasses:
9. dub 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
no však říkám, příští týden touhle dobou už jsme na cestě do dánska, mazec

víkend v práci, pondělí nákupy posledních věcí, prát věci, úterý, středa balit a žehlit, čtvrtek nákup čerstvýho jídla na cestu a v pátek po práci osmažím řízky, vyexpeduju zvěř a odjezd...
9. dub 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
TAk přeju, aby plán byl do detailů dodržen - ikdyž nejdřív bych vyžehlila, pak to sbalila - a žádná nepříjemná zrada vás před odjezdem nepotkala. A taky celou cestu aby jste si užili :wink: :grinning: Co my tady bez tebe tak dlouho budem dělat? :wink:
9. dub 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: nojo tak jo no, nejdřív vyžehlím a pak zabalím :grinning: :grinning: no z cesty mám krapet strach ale snad to bude dobrý :wink: a určitě si budete zoufat že já tady nebudu :wink: :wink:
9. dub 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
už se těším na podrobný popis a fotodokumentaci :wink:
9. dub 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak fotek bude asi dostatek :slight_smile: :wink:
9. dub 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Těším se :wink: Ali, já už mažu do postele. Tak dobrou noc a příjemné sny :dizzy_face:
9. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko holky :wink:
10. dub 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky tak ms nikde nic nového jako v těhu přiznacích a netestila jsem se :slight_smile: Jinak u nas je hnusně tak super sobota :frowning2:
10. dub 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Petro :slight_smile: no tak to je dobře že ms nikde, hhlavně at už ani nechodí :wink:
10. dub 2010 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky.
Alenko, ty nás napínáš...... Zřejmě bude černý pasažér na palubě.... :grinning:
Peťo, kéž by už MS nepřišla a brzo na testu objevila //, moc bych ti to přála..... :wink:

Tak Ms se už blíží..... Buď dnes a nebo zítra dojde.
Jinak včera jsem měla děsnou depku... Některé kolegyně z práce si myslí jaké jsou nej a ostaní lidi jsou póvl. Ony mají vše nejlepší a nic jiného není a běda říci svůj názor. To se stebou nebudou třeba celý den bavit a budou tě drbat.... Už mě to štve.... Před měsícem jsme plánovali jít na disco a najednou se semnou jaksi nepočívá. Ony si šuškají co kdy kde a jak... Najednu stranu mě to štve a nadruhou stranu si říkám, že přece jim nepolezu do ... jen abych s nimi mohla jít, snad mám taky nějakou hrdost....
Tak jsem se vykecala... Promiňte, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat.... :unamused:
10. dub 2010 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj danielo....no blbej kolektiv v práci dokáže otrávit, to jo a máš recht, přece nebudeš dolejzat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
10. dub 2010 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Alenko, jak se cítíš? Nervozita už je?
10. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jako z čeho? no já začínám mít cestovní horečku docela :wink:
10. dub 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, cestovní hoečku, balení aby jsi na nic nezapomněla atd. Nechceš mě přibalit do kufru? Já bych jela taky.... :wink:
10. dub 2010 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no to víš že mám, nejradši bych už byla na cestě páč to co se zapomene už se pro to nebudem vracet, ale takhle do pátku budu furt plašit jestli máme všechno :sweat_smile:
10. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Haló, kde je kdo? :slight_smile:
10. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem tu :wink:
10. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme dopoledne byli na vernisáži výstavy fotek z Afriky...no, vůbec jsem si to neužila, Tomáš pořád fňukal, že chce domů a nedal se utišit ani za zlatý prase, poslední dobou tohle dělá úplně všude :angry: U doktora, na návštěvě...prostě hrůza. Já z něj byla tak utahaná, že jsem si šla po obědě lehnout s ním.
10. dub 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Aojte holky.
Tak mrška přišla.... Takže opět 1DC, posl. c. 43DC, 6.snažení. Snad už je to poslední MS.... :wink: Mám hrozné bolesti. Jen ležím a nahřívám si bříško....
11. dub 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj danielo...tak to je dobře že ta mrcha dorazila :wink: a odpočívej a snad bude brzo líp, já se zítra chystám na gyndu, jsem dneska už 38DC :confused:
11. dub 2010 v 16:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, hezky odpočívej, ať jsou pak síky na snažení :grinning:
Ali...třeba vážně nečekaně černý pasažér, jak psaly holky...
11. dub 2010 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no třeba jo, začínám nad tím docela uvažovat páč na ms to fakt nevypadá
11. dub 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali, to by bylo překvápko.... :slight_smile:
Iris, snažím se ležet, ale bolesti jsou veliké a navíc mi začíná být zle od žaludku. Ach jo... A co ty a mimčo? Jak se vám daří? Malý ti dává zabrat, co? Je škoda, že jsi si tu vernisáž nemohla více užít. Taky ráda chodím na výstavy....
11. dub 2010 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Zabrat mi dává...hlavně je děsně rychlej a venku ho nestíhám, když drandí an odrážedle...navíc bojkotuje nočník, hrůza, takže pořád lítám. A taky nechce jíst sám...teda, umí to, ale je línej! :slight_smile:
11. dub 2010 v 16:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no to by bylo překvápko jako blázen a opět by se potvrdila teorie, že když se to nejmín hodí tak to vyjde :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2010 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Iris, tak tomu říkám záhul.... Že by začal mít svoji hlavu? Kamarádka to taky tak měla když čekala druhé. Nějak v sedmém měsíci začal její 3letý syn vše bojkotovat. Dokonce chtěl jít k babičce, že s nimi doma nebude. Je to fakt zajímavé co se jim honí v hlavičce....
Ali, ono se to stává, že když to nejmíň čekáš, tak to příjde.... Ale řekni, že by jsi nebyla ráda.... :wink:
11. dub 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ale to víš že byla :slight_smile: by to byla naše první rodinná dovolená :grinning: :grinning:
no ale na druhou stranu nebudu zklamaná když to nebude, přeci jen jsou tu určitá rizika a tím že v pátek odjíždíme tak by asi bylo lepší kdyby to těhu nebylo
11. dub 2010 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, svoji hlavu teda má a snaží se víc prosazovat :slight_smile:
Ali, ale bylo by to hezký :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Iris, že by u vás nastalo první období vzdoru? Chudáci. Snad to brzy přejde...
Dani, mrzí mě to, držela jsem ti moc palečky, ale když je ms, tak bude i snaženíčko :wink: Tak si teď spočni a pak hurá :wink:
Ali, já myslím, že ti zákon schválnosti zafungoval 100%. Je fakt, že dovolča bude taky o strachu, aby to bylo ok... Tak držím palečky :dizzy_face:
11. dub 2010 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek