• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Petro...teda to dostáváš jak hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: tak držím palce aby ti to vyšetření pomohlo a konečně jsi se dočkala :wink: :dizzy_face:
14. dub 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali tentokrate si myslím že pomohl i utroš že jsem to dostala přesně prakticky 30 dc to jsem nepřepsala ale bojím bojím bojím se narkozy ale co musím to přežít jsem jako mala :frowning2:
14. dub 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, byla jsem dneska na utz, info a fotečky mám v albíčku :slight_smile:
14. dub 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri....super :wink: :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vsechny vas moc zdravim! Chodila jsem sem na podzim, pak jsme se stehovali (nakonec 2x) a teprve nedavno jsme poradne zakotvili a mame konecne internet. Divam se, kolik je tady novych tehuli, to je dobre :dizzy_face:
Miri, tak nakonec se podarilo! To je bezva zprava, tak at jste oba v poradku!
A to vlastne preju vsem tehulkam a vam ostatnim budu drzet pesti at se i vam co nejdriv podari!
Strasne to vsechno leti, my uz se taky blizime do finale :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj bublinko...no tak vítej zpět mezi námi :slight_smile: :wink:
14. dub 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali, jak se dari? Cetla jsem tady ted jen tak zbezne, ze se chystate na Island. To ti zavidim, musi tam byt nadherne!!! A na jak dlouho?
14. dub 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj odjíždíme v pátek a vrátíme se 9května, no těším se moc, daří se dobře, ted to mám ale takové hektické tak se fakt těším na pátek :wink:
14. dub 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc ti to preju, aspon se odreagujes a naberes novou energii. A nebyly tam ted nedavno nejake erupce? Mam pocit, ze tady neco ukazovali v tv. Jee a budete tam celkem dlouho, tak si to moc moc uzijte!!!! :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo je tam ted aktivní sopka, už ale nesoptí, ale žhavá láva tam ještě bude tak se tam pojedem podívat, nebezpečný to není :wink:
14. dub 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bude mit i trochu adrenalinovy :grinning: Bude to urcite super zazitek!
Ja se zatim loucim, jdu do hajan. Tak zatim pa, zitra sem mrknu, kdybych te tady nestihla tak preji peknou klidnou cestu a hlavne krasnou dovolenou!!! :dizzy_face:
14. dub 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
ještě, kdyby bylo krásně, bylo by to fajn :wink:
Ali, tak všechno sbaleno? Kdy zítra vyrážíte? Přeji plno krásných zážitků, bezproblémovou cestu a šťastný návrat domů :dizzy_face: :wink:
Bublinko, tobě přeji, aby jste narození miminka všichni zvládli na 1* :wink:
15. dub 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem tu zpět od doktora
jajkaz...sbaleno ještě uplně nemám ale už toho moc nezbývá a vyrážíme v osm večer
15. dub 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsi u toho gyndr?
15. dub 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj byla mám prej velmi narostlou sliznici, tekutinu za dělohou a zvětšený vaječníky, takže mi píchli agolutin a vzali krev na hcg
15. dub 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Já jsem teď teda nedočítala, ale Ali dělala jsi si test?
15. dub 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v pondělí odpoledne a byl negativní
Hm, tak zvětšená sliznice by mohla něco naznačovat, ale to další netuším. Kdy budeš vědět výsledky krve?
Jo a ještě jsem chtěla dodat, že to dobalení v klídku stihneš, když vyjíždíte až večer :wink:
jajkaz...no bud jsem těhotná anebo to brzo dostanu, no ty zvětšený vaječníky značí že proběhla ovulace a ta tekutina za dělohou je asi z prasklého folikulu
15. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty výsledky? :wink: :dizzy_face: vypadá to dobře :grinning:
15. dub 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asi odpoledne, nebo zítra ráno :slight_smile:
no iluze si nedělám, i tenhle stav už jsem měla mockrát :wink:
15. dub 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejvíc by mě ale na tom naštvala mrcha na dovči... Já jsem tak na naši první dovči taky měla dostat mrchu. Jé, to bylo tenkrát... 3 měsíce předem se mi o týden předběhla, tak jsme dovču posunuli o týden s tím, že budu po a bude to ok. Další měsíc se mi zase o týden opozdila, tak mi vycházelo, že to dostanu první den naší týdenní dovolené a svatební cestě v jednom, super, ne?. Byli jsme v Jeseníkách tak já pro jistotu chodila připravená... o víkendu nic, do města jsme se dostali až v úterý... Můj první pozitivní test :dizzy_face:
15. dub 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, ranní stav jsem zkontrolovala, teď se jdu trochu věnovat domácnosti. Mrknu zase odpolčo :wink: Zatím čauky :dizzy_face:
15. dub 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo tak já s tím počítala že tam tu mrchu jednou mít prostě budu, přeci jen jedem tam na tři tejdny no :wink:
15. dub 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..
tak jsem včera 2 hodiny nakládala maso an tu oslavu, lednice je plná hrnců s naloženým masem a nic jiného se tam nevejde, nákup uděláme až příští týden :grinning:
15. dub 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Iris, na víkend slibují hezčí počasí, tak snad vám to vyjde. Jé, já bych si fakt hned dala nějakou dobrůtku. :dizzy_face:
Ali, tak ještě nevíš?
15. dub 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajkaz. to doufám!
15. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak výsledky až zítra
a už jsem v práci a mám za sebou poslední nákupy zásob na island
15. dub 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

ali, tak si to tam hezky užijte, musíš už mít cestovní horečku, co? :slight_smile:

bubli, nedávno jsem na tebe myslela, už to máš za pár :slight_smile: a kde teda nakonec bydlíte? jste teda v horách?
No nám se taky konečně zadařilo a snad to dotáhnem uspěšně do konce :slight_smile: čekáme taky chlapečka, už se ho nemužu dočkat :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek