• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
miri...nojo už se to blíží, mě se dneska ulevilo na tý gyndě že nemám žádnej zánět tak se mi fakt ulevilo a je mi líp a těším se :wink:
15. dub 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ali, užívej si to :slight_smile:
15. dub 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju :wink:
15. dub 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte hoky.
Ali, přeji ti hodně krásných zážitků na dovolené, budˇ na sebe opatrná a třeba si přivez černého pasažéra(těhu). Hlavně buďte na sebe moc opatrní, ta sopka je prevít.... :slight_smile:

Miri, krásné fotoalbum. Já už bych taky chtěla.... Ale tobě to samozřejmě moc přeji.
15. dub 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Dančo, děkuju :slight_smile: opatrná budu :wink:
15. dub 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak se mate jak se vam dari. Tabulka s maminkama se nam nejak zasekla.
15. dub 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj simo....jakpak se máš :wink:
15. dub 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak jsem volala sestřičce na výsledky trippl testů... A je všecho OK!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já mám radost juchůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli to je super, taky jsem zvedavá jak dopadnu :unamused:
16. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: Určitě taky výborně!! :wink:
Víš že Ti závidím, že jsi byla na tom UTZ. :sweat_smile: .šla bych na něj hned taky!! Ale už jenom 6 dní a uvidíme našeho Broučka... :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Eli, gratuluji k testům, to je skvělé :grinning: :wink:
Miri, bude to ok :wink:
Tak jsem zvědavá, jestli Alienka bude mít dnes ještě čas nám tu zamávat na rozloučnou. :wink: Ali, hlavně se tam opatrujte. Mě ta sopka teda děsí... :fearful:
16. dub 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz: Děkuju... Je to skvělé!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Ali: tak hlavně opatrné cestování a vrať se nám celá a i s černým pasažérem!! :wink: Bylo by super, kdyby Vám vyšel Brouček na dovolené :dizzy_face: :dizzy_face:
16. dub 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nevím jak budu stíhat tak se s vámi jdu raději už rozloučit, sice odjíždíme až večer ale mám toho ještě dost dneska, takže mějte se tu krásně, dávejte na sebe pozor a na mimísky, užívejte si a až se vrátím tak chci číst jen samé dobré zprávy ju?
16. dub 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ali, užijte si to :dizzy_face: A ať máte i dobrou cestu, prostě ať vám vyjde suprová dovča :wink:
Eli, gratulka k výsledkům :slight_smile: Já jdu v úterý na cukrovku a ve čtvrtek do poradny a Emička mě dneska děsně kope do čípku a to není moc příjemný.
16. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:
Eli gratuluju k dobrým výsledkům :wink: Je to super pocit :dizzy_face:
Ali moc si to tam užijte, odpočiňte si a hlavně ať se v pořádku vrátíte!
Já už se nemůžu dočkat pondělí na UTZ :dizzy_face:
16. dub 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já taky doufám, že to dopadne dobře když NT bylo ok. Nevím jestli jsem to tu psala, ale ve středu mi doktorka řekla, že mám prej nízko placentu, že mi zasahuje do porodních cest, tak su z toho docela na nervy, musím na sebe prej dávat hodně pozor, tak odpočívám jak se dá. Snad se ta placenta vytáhne jak začne růst bříško, jinak by mě asi hrozil císař :frowning2:
16. dub 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
miri: tak hlavně odpočívej a dávej na sebe pozor!!
16. dub 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám v albíku první krabici věciček od tchýně, tak mrkněte!! :dizzy_face:
16. dub 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, gratuluju k testum

Ali, tak jeste jednou stastnou cestu a davej na sebe pozor! Ja jsem vcera videla v tv, ze na Islandu jsou erupce pod ledovcem a ukazovali, jak to tam kouri, ze dokonce z Anglii jsou zrusene lety. Tak hlavne at to tam mate v klidu :slight_smile:

Miri, no jo, ja to mam fakt za chvili. Vsak uz taky zacinam malymu vsechno prat, at to mame radsi nachystany. :sweat_smile:
Jo, jo, my jsme prestehovani, jsme na severu, ale ty Dolomity jsou jen kolem nas, mesto je v udoli, tak nejsme primo v horach. A mame tady teda pekny vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neboj, testy budou ok. Ty jsi byla na triplech? Ja jsem na ne ani nesla, NT bylo dobry, tak jsem se nechtela zbytecne stresovat, rikala mne to sama doktorka. NT je daleko vic presnejsi. A s placentou neboj, ja sem ji mela jeste donedavna taky porad dole, taky jsem plasila, ale uz se zvedla. Pry to byvava az ted ke konci, vetsinou se posune :wink: :slight_smile:
16. dub 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bubli. tak to je fajn, že se ti zvedla, no mám hlavně takovej blbej pocit, protože mi taky tvrdne břicho, když ležím na zadach, tak se mi tam někdy dělá uplná tvrdá boule :frowning2:
a máš nějaký foto z okolí? já su strašně zvědavá :slight_smile:
16. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, na to tvrdnutí můžeš zobat magnésko, já ho beru taky :wink:
16. dub 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, jsi na tom presne jak ja. Taky mne od zacatku tvrdne bricho, ale tak primerene. Hlavne kdyz dlouho chodim nebo se namaham, ohybam. Ja jsem se doted diky tomu nasemu stehovani skoro nezastavila. Ale to magnezko urcite ber, to zabira. Hlavne musis denne, jinak to nema vyznam. Ale to se porad na gynde kolik a jaky. Kam vlastne ted chodis? Ja jsem taky mela strach jak s tou placentou tak i s tim tvrdnutim, ale je to fakt celkem normalni. Dulezity je, ze se neotviras a cipek je zavreny :wink: To tvrdnuti je neprijemny, ale zas zpetne muzu rict, ze ten II. trimestr je nejlepsi, tak si nedelej starosti a uzivej si ho. Ja ted zas pro zmenu trpim se zadama a boli me strasne zebra...malej mne tam tlaci prdelku a nechce se posunout :grinning:
Fotky mam, ale vubec ted nevim na jakym cd. Tak jak dohledam, hodim je sem :wink:
16. dub 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky za radu, to magnezko si koupím určitě.

No taky jsme se te´d o víkendu stěhovali i když jsem se šetřila tak to bylo hodně náročný :frowning2: Já teď chodím na gyndu na Pekařskou, nejsem uplně spokojená, ale měnit zase doktorku nebudu...No doktorka když mě prohlížela tak neříkala, že by neco bylo špatně, ale byla jsem tam naposledy před měsícem a ted jsem byla na placeným utz v Hleiosu a tam mi pani doktorka řekla o te placentě, tak nevím jestli moje doktorka na to kašle nebo to před měsícem jeste nebylo, uvidím co mi řekne v uterý, to jdo do poradny. Jinak ten čípek mě osobně přijde trošku otevřenej, ale nechám to na doktorce.
16. dub 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, mne se osvedcilo Magnesii lactici v CR. Ty a nechodis nahodou k dr. Snopkove? Ta je ted na Pekarske.
No to mas tezky, mne to tady o te placente rekla dr. pri prohlidce jen tak, jakoze je nizko a budeme to hlidat. No a ja uz jsem zacala delat zavery, mit strach atd. Pak kdyz jsme po svatbe zajeli do CR, tak jsem sla na Veveri na 4D a kdyz jsem se na tu placentu ptala, tak se na me divali s prominutm jak na blba, proc resim tak brzo takovou vec. Ze nizko je, ale ze to jeste nic neznamena. No a ted uz je pry nahore, tak jsem v klidu a vim, ze jsem zmatkovala zbytecne. Ale chapu te, protoze ono to "nahloda". Jezis a ty si sahas na cipek? Nebo proc ti prijde otevrenej? Tam bys ted radsi vubec nemela sahat, aby sis jeste nezvlekla nejakou infekci, je to v tehu vic nachylnejsi na zanety a kandidu!
A chodis jeste do prace? A s manzou uz dobry tedka?
16. dub 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli moc krásný věcičky :dizzy_face: úplně ti závidím, že už máš takovou výbavičku :wink:
16. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bubli., no budu se snažit byt v klidu a budu doufat, že mě nic zlýho nepotká...jo chodím ke Snopkové, znáš ji? Mě o tom řekla doktorka až te´d v 16tt tak uvidim co řekne až k ni pujdu ve 20tt na screening a 4Dutz no a taky co řekne Snopková v uterý. No včera jsem o tom čípku četla a tak jsem si říkala, že to skontroluju a přijde mi malinko otevřenej samozřejmě vymydlenou rukou :slight_smile:

eli, ty máš teda věcí, mě už se to taky hormadí...tak snad to bude kluk když máš tolik klučičího :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a do práce nechodím, jsem na neschopence a s manželem dobrý :slight_smile:
16. dub 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka: Kdyby nebylo tchýně, tak tolik věcí ještě nemá, ale tchýně vyřazovala a tak jsem ráda, že je toho tolik.. :dizzy_face:
16. dub 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli lepší než to všechno pořizovat nové, když to je v dobrém stavu. Já tohle všechno mít doma, tak bych se na to asi pořád chodila koukat :dizzy_face: Sice už taky pár věciček máme, ale čekám až po pondělním UTZ, kde nám snad řeknou co nosím v bříšku a pak se asi neudržím :sweat_smile:
16. dub 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miri, mne to rekla poprve az po 20tt :wink: a spravilo se to az ted nekdy. Ke Snopkove jsem driv chodila, to byla ale jeste v Krpoli. pak sla na materskou a zastupoval ji Dr. chlap, coz jsem nechtela, tak jsem presla jinam.
16. dub 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek