• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Díky moc za podporu, jsem ráda, že krom manžela mám tady vas kteří mě podpoříte. Je mi do breku a to musím být v práci. No minulý týden mi dr. chtěla dát neschopenku-odmítla jsem. Pokud mi ji bude chtít dát i zítra-beru. Vím, že tu kluky nechám ve štych-ale oni to zvládnou-nechci si pak něco vyčítat
10. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinku neboj, určitě bude všechno OK! Být tebou, tak si tu neschopenku nechám napsat. Nemá cenu riskovat a když ti jí nabízela sama, tak by to asi opravdu chtělo.
10. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinku, buď úplně v klidu, tady čtu: Poměrně časté je v tomto období špinění či drobné krvácení. Zpravidla se nejedná o závažný příznak,.... http://www.maminkam.cz/tehotenstvi/vyvoj-plodu-6-tyden-tehotenstvi/ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa- děkuji za odkazík. hmm tak to mě trošku uklidnilo. No co jsem četla tak různě po dikuzích jak tu na koniku tak jinde tak je to u každého různé 50:50. Ale jo-hlavně myslet pozitivně. Děkuji
10. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinku, dostala jsi kromě toho ascorutinu ještě něco? Vím, že v těhle případech se užívá třeba utrogestan nebo duphaston.
10. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo mám ještě utrogestan ten beru 3x1tb. a ten ascorutin beru 3x2tb už od minulého čtvrtka
10. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem... dnes je tu už mrtvo škooooda :frowning2:
10. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak první IUI nevyšlo a dneska jsem to dostala ta jsem 1DC a 19 snažení :frowning2: doufám že už poslední,jo a mam cystu 3,5cm velkou nechápu to ale doufám že s MS odejde :frowning2: ja mam fakt pech ja snad to dítko mít nikdy nebudu :frowning2:
10. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě moc mrzí.... u nás taky nic. Ale já teda zatím nevím čím to je. :frowning2:
10. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
běti ja taky ne v pondělí jedu na cukr to se pije i těhu jesli nemam cukrovku a hormonalní profil a máme za sebou všechny testy a 10DC opět do POlanky CAR a dozvíme se vysledky a jdem se chystat na další IUI doufám že vše bude klapat a hlavně cysta at tam není :frowning2: jinak by mě asi hned poslali spinkat a šla bych pod nůž :cry: a ja se bojím :cry:
10. zář 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, přeji ti hodně štěstíčka ať už se chytí.... proč je to tak těžký...
10. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj proč někdo to má hned ja jen říkam že jsme raději nezačali už ve 23 už byh mohla mít dítko ted je to těžší čím sem starší :frowning2:
10. zář 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
dneska mám v práci docela fofry, tak asi nestíhám číst :frowning2:
Dneska jsem měla tak neskutečně živej sen, že jsem těhotná že to bylo až neuvěřitelný, pak jsem se vzbudila a byla jsem zklamaná :frowning2:
Dneska večer frčíme s manžílkem a se známýma do Chorvatska na čumendu a snad se aji vykoupat, jestli tam bude teplo, tak se tu do něděle neukážu...
10. zář 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Petra123, to mě mrzí, uvidíš, že to příště vyjde
:wink:

TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
18.8.09 Eliska_v 7.tt..............20 let...TP: 23.4.2010, další kontrola 10/9
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 6.tt..............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 6.tt.............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 7/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia.........................27 let...TP: ???, další kontrola 7/9
5.9.09 beruska1989..............20 let ...TP: ???

SNAŽILKY:
myisiska1...........................?? let...1 snažení = 71 DC ?????
kopretina82.......................?? let...4 snažení = 45 DC ?????
sepinka.............................?? let...3 snažení = 44 DC
jaanca..............................27 let...1 snažení = 41 DC
alex001............................32 let...1(porevizní) snažení = 35 DC
maciol...............................28 let...0 snažení = 30 DC (posl. cyklus 29 dní)
marokanek.........................22let...7 snažení = 29 DC
zuzka111...........................?? let...4 snažení = 29 DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 27 DC
joseline.............................23 let...2 snažení = 24 DC, (posl.cyklus 29 dní)
barevna............................23 let...2 snažení = 24 DC
konik88.............................21 le...3 snažení = 23 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86.......................23 let...1 snažení = 21 DC (posl. cyklus 30 dní)
valentynkaa07...................35 let...2 snažení = 21 DC
yanna.o............................29 let...2 snažení = 19 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 19 DC (posl.cyklus 28 dní)
indriela..............................32 let...7 snažení = 15 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn................................?? let...3 snažení = 15 DC
llenicka1............................27 let...8 snažení = 14 DC
alienka24...........................25 let...13 snažení=14 DC
peprlik...............................22 let...3 snažení = 13 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis...............................30 let...5 snažení = 13 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod........................25 let...14 snažení =12 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci............................25 let...3 snažení = 10 DC (posl.cyklus 38 dní)
kamiz................................28 let...3 snažení = 9 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 8 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris....................................29 let...3 snažení = 7 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2................................28 let...3 snažení = 7 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2.................................25 let...1 snažení = 7 DC
kali.kal...............................28 let...5 snažení = 6 DC (poslední cyklus 31 dní)
medan..............................29 let...4 snažení = ?? DC
danielapro.........................26 let...2 snažení = 4 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena.........................27 let...2 snažení = 3 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky................................28 let...4 snažení = 3 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras................................26 let...3 snažení = 2 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123..........................28 let..19 snažení = 1 DC (posl. cyklus 34 dní)
10. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miriska, užij si koupáníčko a odpočiň si, :wink: :sunglasses: taky bych si to nechala líbit :grinning: .Měj se tam hezky.
10. zář 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
momis, já mám jen strach, aby tam bylo počasí na koupání :frowning2:
10. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad jo,moře by mělo být ještě vyhřáté, je začátek září :slight_smile: nedívala ses na net, na nějakou předpověď, jak tam má být? jo a takové koupání v dešti má taky své kouzlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, to je mi líto, přeju ti stejně jako všichni ostatní, aby to vyšlo. A ono to vyjde, věř tomu. :wink:
Já měla zas teď kvasinku a ode dneška to vypadá na zánět močáku. Pár let už jsem ho neměla. Ale zažila jsem časy chronických zánětů, které se opakovaly každý měsíc. Pak to naštěstí samo přešlo jak mávnutím proutku.
Pořád jsem jedla ATB... :unamused:

dracinku, negativní myšlenky pusť z hlavy, i když ničemu neublíží.. snaž se je vytěsnit, pusť si film nebo nevim.. já vím, že je to těžký a bojíš se, tomu rozumím.
10. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrus, to je mi líto, přeju ti stejně jako všichni ostatní, aby to vyšlo. A ono to vyjde, věř tomu. :wink:
Já měla zas teď kvasinku a ode dneška to vypadá na zánět močáku. Pár let už jsem ho neměla. Ale zažila jsem časy chronických zánětů, které se opakovaly každý měsíc. Pak to naštěstí samo přešlo jak mávnutím proutku.
Pořád jsem jedla ATB... :unamused:

dracinku, negativní myšlenky pusť z hlavy, i když ničemu neublíží.. snaž se je vytěsnit, pusť si film nebo nevim.. já vím, že je to těžký a bojíš se, tomu rozumím.

Dostala jsem na gyndě atb, ale v letáku není uvedeno, že jsou na záněty močových cest, ač jinak jsou taky na všechno možný... Já měla teď ovulaci.. asi v pondělí nebo v úterý a teď vím, že když se toho šmejdu musím zbavit co nejdřív... když si to tak spočítám, že jo.. atb jsou hnus, šmejd je taky hnus. Tak nevím.. Nerada bych to ale měla chronický. Nesmím to přechodit a musí to pryč co nejdřív. V prvních týdnech je těhotenství velmi citlivé na všechno tohle... Já asi zajedu ještě na urologii nebo gynekologickou ambulanci, co by mi doporučili tam...

Jinak nová gynda supr. Věnovali se mi dlouho, dr. je primář, podal mi ruku, všechno vysvětlil, choval se příjemně a přirozeně. Mají tam hračky pro děti a chodí se na čas. Teda je to drahý, to jsem neviděla.. Ovulace dle utz proběhla, podle ovu testu též, podle mě taktéž :slight_smile: A čípek, dělohu i vaječníky mám v pořádku.

Zapomněla jsem se zeptat, jak dlouho trvá spermiím, než doplavou k vajíčku.. na netu jsem něco četla, ale chtěla jsem znát jeho názor.

Ale jinak mi řekl něco jiného, než co píšou na ovulačních testech a dle toho, co cítím já při ovu, bych mu věřila. Píšou, že ovu proběhne za 24-40 hodin od pozitivního výsledku a v té době má být pohlavní styk. Já tomu minule věřila a tím pádem jsme to asi prošvihli. Ono to bude individuální... Takhle.. on mi řekl, že ta ovulka proběhne tak 12 hodin (možná o chvíli dýl) po pozitivním výsledku, ale že přes 40 hodin je rozhodně moc. LH prudce stoupne nahoru a hned potom je ovulka, takže radí se tulit přímo ten den, jelikož je nejlepší, když už tam ty spermie čekají dřív. K oplodnění dojde na začátku vejcovodu (na straně kde jsou vaječníky). U mě to probíhá tak, že se mi začne chtít, udělám si test, je pozitivní a ten den nebo další den mě bolí vaječník (to jsem vypozorovala až teď, tak asi mě bolíval i dřív, jen o tom nevím..). Takže den předtím, ten den a další den to chce se tulit, jenže ten den předtím to na sobě ani na testu nepoznám...

Já si ten test dělala až v 7 večer, takže nevím, kdy začal být pozitivní. A tulení bylo až o pár hodin později, tak nevím, jestli jsme to stihli. Minule byl test pozitivní také v pondělí. Hupsli jsme na to v sobotu, pak až v úterý ráno. Takže ty 3 dny asi byly moc.. a v úterý už bylo zřejmě pozdě. Teď zas mohlo být pozdě taky, třeba jen o 2 hodiny... Takhle si to promarňuju. Kdybych se víc řídila pouze sama sebou, tak jsem na tu hupsla minulý měsíc určitě včas. Připadám si, že promrhávám jednu šanci za druhou a to nechci.. Na ten zánět jsem taky mohla dávat bacha, dá se tomu předcházet.. Tak to jen pro info, abyste věděly, kdybyste nad tím přemýšlely.. :wink:

Další věc, co mi řekl, je to, že spermie vydrží den dva.. některé tři dny. Přičemž se ale průběžně doplňují a jsou zralé. Nepotřebují čas na uzrávání. Jen jde o to, že třetí den snažení jich je tam už míň než první den.. Vajíčko vydrží několik hodin. K oplodnění dojde na začátku vejcovodu, to mi řekl on, i je to vyfoceno v té knize Tajemství lidského života, co jsem tu na ní dávala odkaz.
10. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj první dva odstavce jsem napsala 2x :sweat_smile: jsem si to zkopírovala, kdyby mi spadnul net...
10. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinku, taky držím palečky, určitě bude vše v pořádku a jak píše yanna, zkus se něčím zabavit a nemyslet na to :wink:
yanna, hlavně se rychle uzdrav, teda nezávidím, taky jsem si jeden prožila a sakriš, tfuj, dej pokoj, tě teda lituju, každý měsíc, :frowning2:
10. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
momis, díky, jseš hodná :slight_smile: je to svinstvo.. nějak jsem to přechodila nebo co, já nevim.. ale zvrtlo se to v chronický záněty a měly akutní a silný průběh, tzn. věděla jsem o nich až moc. Jen jsem neměla teplotu.. ještě to tak. Pak to po dvou letech najednou přestalo. A až dodnes nic.. ještě asi sjedu na gynekologickou nebo urologickou pohotovost. Nesmím být nemocná ani teď a ani opakovaně.
10. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinku, ať ti to zítra dobře dopadne, určitě to ale nic nebude, budeme na tebe myslet :wink: A pak běž hned na rizikový, v práci si poradi a ty budeš moct být v klidu.

Peti, to mě mrzí, že to nevyšlo :unamused: , ale příště to vyjde!

Jak je psáno výše, je důležité pozitivní myšlení, což platí pro nás všechny. Ještě kdyby stresy nebyly, tak by to třeba nebyl takový problém dočkat se miminka :unamused:
10. zář 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, tos napsala pěkně :grinning: , si myslím, že je to fakt o štěstí, jak se trefíš do toho nejplodnějšího období.
Já se snažím to moc neřešit, ale občas to v té hlavě taky šrotuje :sweat_smile:
Já ten zánět proležela se čtyřicítkama, že jsem ždímala pyžamo a pomalu jsem o sobě nevěděla, doufám, že mě to už nepotká. Tak to radši chytni v začátku, ať se rychle vykurýruješ :wink:
10. zář 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
18.8.09 Eliska_v 7.tt..............20 let...TP: 23.4.2010, další kontrola 17/9
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 6.tt..............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 6.tt.............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 7/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia.........................27 let...TP: ???, další kontrola 7/9
5.9.09 beruska1989..............20 let ...TP: ???

SNAŽILKY:
myisiska1...........................?? let...1 snažení = 71 DC ?????
kopretina82.......................?? let...4 snažení = 45 DC ?????
sepinka.............................?? let...3 snažení = 44 DC
jaanca..............................27 let...1 snažení = 41 DC
alex001............................32 let...1(porevizní) snažení = 35 DC
maciol...............................28 let...0 snažení = 30 DC (posl. cyklus 29 dní)
marokanek.........................22let...7 snažení = 29 DC
zuzka111...........................?? let...4 snažení = 29 DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 27 DC
joseline.............................23 let...2 snažení = 24 DC, (posl.cyklus 29 dní)
barevna............................23 let...2 snažení = 24 DC
konik88.............................21 le...3 snažení = 23 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86.......................23 let...1 snažení = 21 DC (posl. cyklus 30 dní)
valentynkaa07...................35 let...2 snažení = 21 DC
yanna.o............................29 let...2 snažení = 19 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 19 DC (posl.cyklus 28 dní)
indriela..............................32 let...7 snažení = 15 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn................................?? let...3 snažení = 15 DC
llenicka1............................27 let...8 snažení = 14 DC
alienka24...........................25 let...13 snažení=14 DC
peprlik...............................22 let...3 snažení = 13 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis...............................30 let...5 snažení = 13 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod........................25 let...14 snažení =12 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci............................25 let...3 snažení = 10 DC (posl.cyklus 38 dní)
kamiz................................28 let...3 snažení = 9 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova......................22 let...2 snažení = 8 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris....................................29 let...3 snažení = 7 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2................................28 let...3 snažení = 7 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2.................................25 let...1 snažení = 7 DC
kali.kal...............................28 let...5 snažení = 6 DC (poslední cyklus 31 dní)
medan..............................29 let...4 snažení = ?? DC
danielapro.........................26 let...2 snažení = 4 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena.........................27 let...2 snažení = 3 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky................................28 let...4 snažení = 3 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras................................26 let...3 snažení = 2 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123..........................28 let..19 snažení = 1 DC (posl. cyklus 34 dní)
10. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.
Tak dneska manžel odjížděl v 5 hod do práce a od té doby nemůžu usnout!! Takže super!! :sweat_smile:
Akorát mě začala bolet hlava!! No skvělý!! :angry:

Jinak dneska má manžílek narozky, takže se to povedlo mu dát mimíska k narozeninám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám obrovskou radost!! :dizzy_face:

Celý víkend jsou naplánované oslavy!! Takže bude veselo!! :grinning: :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: Snad to ve zdraví přežijeme!! :dizzy_face:

Tak se holky mějte krásně... Já si jdu lehnout, teda jestli usnu a pak připravovat věci na oslavu! :dizzy_face:

papa kočky :wink:
11. zář 2009 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

yanni, díkec za všechny infa :slight_smile: Já jsem si to myslela že je to tak že by se mělo snažit i 2 dny před tím něž je Ovu na testu , a tak se to aji snažím vychytávat, protože +- vím že mívám ovu 11-13 den takže i před tím se snažíme, ale vypadá to že teď jsme nic nesplodili :unamused: Jsem 11DPO a dělala jsem si ráno test a nic :angry:

Jako já vím, že to třeba je ještě brzo ale myslím že by se mě tam aspoň něco málinko ukázalo a když nic tak asi nic..Docela jsem z toho špatná, tento měsíc jsem tomu fakt věřila že to vyjde..Já vím, že se snažíme chvilku ale víte jak to je..když člověk se tak těší a pak je z toho takovej nejistej a začne mě vrtat v hlavě spoustu pochybností..I když doktorka by si asi poklepala na hlavu kdybych tam došla že nám to nejde a že se snažíme 2. měsíc :grinning: No ale mě to tak vtipný nepřijde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Jinak Aichmajerová porodila Michálka a Petr Vondráček čeká holčičku..trošku drby hned po ránu :grinning:
11. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli a ty nechodíš do práce, už jsi doma?
11. zář 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :dizzy_face: Joseline: to je ještě opravdu brzy, zkus testovat až po vynechání MS, takhle se budeš zbytečně stresovat..
11. zář 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
už od rána myslím na dracinka a držím mu palce :wink:
11. zář 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek