Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
eliska_v
13. kvě 2010
Manžel je taky v září!! Tak by mě asi odvezli, kdyby se ještě k tomu všemu narodil jako manžel 😃 😃
alienka24
13. kvě 2010
🙂 tak to je pěkný
danielapro
13. kvě 2010
Ahojte holky.
Jsem tu jen na skok. Dnes jsem byla jsem dnes u dr., měla jsem velké bolesti bříška. Podle UTZ chytám asi zánět močových cest, nicméně dostala jsem vyvolávačku. Po ní by měli bolesti přestat. Domlouvali jsme se s dr. že teď si dám 2měsíce od léků pauzu, pak 2měsíce clostil a pak nás pošle na vyšetření. Manžela na spermio, mě na profil a laparku. Kéž bych do té doby otěhotněla.... 😞 Mám z toho depku. ach jo...

Beru, držím pěstičky ať vše zvládnete na výbornou 😃
iris
14. kvě 2010
Eli, tak to je super!
Manžel má zas narozky 13.8. a pořád říká, že emička určitě do toho data v bříšku vydrží 😃
Míšo, ať je brzy líp!
eliska_v
14. kvě 2010
Ahojky kočky.
danielapro: Tak to mě moc mrzí! Ale snd Vám doktoři pomůžou!! 🙂
iris: Manžel je 11.9. a termín mám 23.9., tak pokud porodím dřív což si nemyslím, tak by se manžel zbláznil radostí 😃 😃 protože se jmenuje po něm a ještě ve stejný den aby se narodil...tak ho asi odvezou a mě taky 😃 😃
iris
14. kvě 2010
Eli, to by byly oslavy 😉 My máme termín 9.8., tak uvidíme, kdy Emička vykoukne - 24. a 30.7. máme jít na svatby 😃
eliska_v
14. kvě 2010
iris: tak to jsem teda zvědavá.... Mně všichni říkají, že budu přenášet jako prvorodička, ale já si myslím, že je to individuální.... 🙂 A i kdyby, hlavní je aby malej byl v pohodě! 😉
tak na svatbičky...Hmmm, tak ybych šla... 😉
To by byly oslavy!! 😃 😃
iris
14. kvě 2010
Eli, to je individuální...já rodila o měsíc dřív jako prvorodička 😃
eliska_v
14. kvě 2010
iris: Právě jsem jim to taky říkala, že je to prostě individuální 😉 🙂
iris
14. kvě 2010
Dneska mě večer čeká pizzerka s kámoškama, tak se těším, manža si bere malýho s sebou - odloží ho na chvíli u tchánovců, páč má schůzi od myslivců 🙂
eliska_v
14. kvě 2010
iris: takže příjemný večer!! x-) x-) To je super!! x-) x-)
Já jdu příští úterý s kolegyní z práce, tak se na ní už těším x-)
iris
14. kvě 2010
To jo, už se fakt těším!
eliska_v
14. kvě 2010
To To věřím!! Já se taky těším, že jí uvidím po dlouhé době... 😉
Je to fajn se vidět po delší době s kamarády! 😉
iris
14. kvě 2010
My se naštěstí viděli nedávno, ale jen ve 3, tak teď budeme konečně kompletní čtyřka 😃 Kdysi jsme spolu prcovali v jedné firmě, sedli jsme si, tak vyrážíme...a tak nějak jsme seznámili i naše chlapy, takže to jsou pak jízdy v 8 lidech 😉
eliska_v
14. kvě 2010
Tak to máte fajn! To závidím...
Já po svatbě a teď jak jsem těhotná, tak se můj kamarádu dost zúžil!! A mrzí mě to, ale co na dělám!! :-|
iris
14. kvě 2010
Jo to znám..já zas hrávala volejbal...no a z té doby se bavím intenzivně jen s jednou kamarádkou a s druhou občas.
eliska_v
14. kvě 2010
Já to ale nechápu... já bych se bavila klidně se všema, ale když nemají zájem, tak se nevnucuju!!
iris
14. kvě 2010
Prostě jiné zájmy, nový okruh přátel, jiné starosti...
eliska_v
14. kvě 2010
Asi máš pravdu... Když mi to lidi Ti starší okolo mě říkali, nejdřív jsem nevěřila... Ale bylo po svatbě a hned se to ukázalo a teď co jsem těhotná, tak taky
iris
14. kvě 2010
Ale zamrzí to 😞
eliska_v
14. kvě 2010
Jo, hodně mě to mrzí! 😞 Teď jsem se ještě k tomu všemu dozvěděla, že kamarádka, kterou jsem za kamarádku ještě měla se vdává a zatím nás s manželem nikdo nepozval!! 😞 Minulý rok byla i s přítelem na naší svatbě...ale asi nás tam nechtějí! 😞
alienka24
14. kvě 2010
ahoj holky, koukám že řešíte kamarády
eliska_v
14. kvě 2010
ali. jj, kamarády - nekamarády... :-p
alienka24
14. kvě 2010
nojo tím si holt musí projít asi každý, taky s tím mám pár zkušeností :-| bolí to ale k životu holt patří, a hlavně nové kamarády si člověk muže najít kdekoliv 😉
eliska_v
14. kvě 2010
ali: to jo ale když někomu věříš, říkáš mu všechno a on se potom na Tebe vykašle... Vždyť sami víte o čem mluvím...tak to prostě mrzí!
alienka24
14. kvě 2010
eli....mrzí, bolí, ale s tím holt nic neuděláme 😞 kdyby to člověk věděl dopředu tak to udělá jinak ale holt takhle to chodí, taková životní zkušenost no
eliska_v
14. kvě 2010
ali: Já za poslední 2 roky těch zkušeností mám už tolik, že mě to chvilkama nebaví!! ]-(
alienka24
14. kvě 2010
eli....chápu, občas to tak taky mám
eliska_v
14. kvě 2010
ali: Víš člověk s říká, že přece musí okolo sebe lidem věřit, ale chvilkama mi to už nejde! :-S
cuketacek
14. kvě 2010
Ahoj holky, jo kamaradi a svatby, to byva zajimave... My se brali v srpnu, MUSELI jsme pozvat i sestrenice a bratrance (dostali jsme to prikazem), moje sestrenice prisly bez drahych polovicek, ale Standovo bratranec si sebou vzal pritelkyni (tu jsme do ty doby videli asi tak trikrat) a jeste i kdyz on nemohl prijit na obrad a obed, tak poslal aspon ji. Tvrdili nam jak nas taky pozvou az se budou brat... No a ted se budou brat oni a vubec nas nechteli pozvat (od nasi svatby s nami nemluvi, kvuli prijmeni), pak doslo ke zmene (nevim proc, asi abysme nemohli rict ze nas nepozvali) a nakonec nas teda pozvali. Vubec se nam tam nechce, ale asi budem muset. Jinak kamaradka co nam byla na svatbe se vdava ten samy den, ve stejnou hodinu jako ja vloni a vypada to, ze nas pozvou na odpoledni cast (obed chteji mit jen s rodinou - plati si to sami a splaci hypoteku na byt, takze to chapu). Zrovna u ni je mi jasny, ze se na obrad pojedu podivat urcite a jestli me pozve nebo nepozve na hostinu je mi jedno, protoze chapu ze maji omezeny rozpocet.

Začni psát odpověď...

Odešli