• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Manžel je taky v září!! Tak by mě asi odvezli, kdyby se ještě k tomu všemu narodil jako manžel :grinning: :grinning:
13. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to je pěkný
13. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Jsem tu jen na skok. Dnes jsem byla jsem dnes u dr., měla jsem velké bolesti bříška. Podle UTZ chytám asi zánět močových cest, nicméně dostala jsem vyvolávačku. Po ní by měli bolesti přestat. Domlouvali jsme se s dr. že teď si dám 2měsíce od léků pauzu, pak 2měsíce clostil a pak nás pošle na vyšetření. Manžela na spermio, mě na profil a laparku. Kéž bych do té doby otěhotněla.... :frowning2: Mám z toho depku. ach jo...

Beru, držím pěstičky ať vše zvládnete na výbornou :grinning:
13. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, tak to je super!
Manžel má zas narozky 13.8. a pořád říká, že emička určitě do toho data v bříšku vydrží :grinning:
Míšo, ať je brzy líp!
14. kvě 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky.
danielapro: Tak to mě moc mrzí! Ale snd Vám doktoři pomůžou!! :slight_smile:
iris: Manžel je 11.9. a termín mám 23.9., tak pokud porodím dřív což si nemyslím, tak by se manžel zbláznil radostí :grinning: :grinning: protože se jmenuje po něm a ještě ve stejný den aby se narodil...tak ho asi odvezou a mě taky :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, to by byly oslavy :wink: My máme termín 9.8., tak uvidíme, kdy Emička vykoukne - 24. a 30.7. máme jít na svatby :grinning:
14. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: tak to jsem teda zvědavá.... Mně všichni říkají, že budu přenášet jako prvorodička, ale já si myslím, že je to individuální.... :slight_smile: A i kdyby, hlavní je aby malej byl v pohodě! :wink:
tak na svatbičky...Hmmm, tak ybych šla... :wink:
To by byly oslavy!! :grinning: :grinning:
14. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, to je individuální...já rodila o měsíc dřív jako prvorodička :grinning:
14. kvě 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: Právě jsem jim to taky říkala, že je to prostě individuální :wink: :slight_smile:
14. kvě 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mě večer čeká pizzerka s kámoškama, tak se těším, manža si bere malýho s sebou - odloží ho na chvíli u tchánovců, páč má schůzi od myslivců :slight_smile:
14. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris: takže příjemný večer!! :dizzy_face: :dizzy_face: To je super!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jdu příští úterý s kolegyní z práce, tak se na ní už těším :dizzy_face:
14. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, už se fakt těším!
14. kvě 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To To věřím!! Já se taky těším, že jí uvidím po dlouhé době... :wink:
Je to fajn se vidět po delší době s kamarády! :wink:
14. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se naštěstí viděli nedávno, ale jen ve 3, tak teď budeme konečně kompletní čtyřka :grinning: Kdysi jsme spolu prcovali v jedné firmě, sedli jsme si, tak vyrážíme...a tak nějak jsme seznámili i naše chlapy, takže to jsou pak jízdy v 8 lidech :wink:
14. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte fajn! To závidím...
Já po svatbě a teď jak jsem těhotná, tak se můj kamarádu dost zúžil!! A mrzí mě to, ale co na dělám!! :unamused:
14. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to znám..já zas hrávala volejbal...no a z té doby se bavím intenzivně jen s jednou kamarádkou a s druhou občas.
14. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to ale nechápu... já bych se bavila klidně se všema, ale když nemají zájem, tak se nevnucuju!!
14. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostě jiné zájmy, nový okruh přátel, jiné starosti...
14. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi máš pravdu... Když mi to lidi Ti starší okolo mě říkali, nejdřív jsem nevěřila... Ale bylo po svatbě a hned se to ukázalo a teď co jsem těhotná, tak taky
14. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zamrzí to :frowning2:
14. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, hodně mě to mrzí! :frowning2: Teď jsem se ještě k tomu všemu dozvěděla, že kamarádka, kterou jsem za kamarádku ještě měla se vdává a zatím nás s manželem nikdo nepozval!! :frowning2: Minulý rok byla i s přítelem na naší svatbě...ale asi nás tam nechtějí! :frowning2:
14. kvě 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám že řešíte kamarády
14. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali. jj, kamarády - nekamarády... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo tím si holt musí projít asi každý, taky s tím mám pár zkušeností :unamused: bolí to ale k životu holt patří, a hlavně nové kamarády si člověk muže najít kdekoliv :wink:
14. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: to jo ale když někomu věříš, říkáš mu všechno a on se potom na Tebe vykašle... Vždyť sami víte o čem mluvím...tak to prostě mrzí!
14. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli....mrzí, bolí, ale s tím holt nic neuděláme :frowning2: kdyby to člověk věděl dopředu tak to udělá jinak ale holt takhle to chodí, taková životní zkušenost no
14. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Já za poslední 2 roky těch zkušeností mám už tolik, že mě to chvilkama nebaví!! :angry:
14. kvě 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli....chápu, občas to tak taky mám
14. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Víš člověk s říká, že přece musí okolo sebe lidem věřit, ale chvilkama mi to už nejde! :confounded:
14. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jo kamaradi a svatby, to byva zajimave... My se brali v srpnu, MUSELI jsme pozvat i sestrenice a bratrance (dostali jsme to prikazem), moje sestrenice prisly bez drahych polovicek, ale Standovo bratranec si sebou vzal pritelkyni (tu jsme do ty doby videli asi tak trikrat) a jeste i kdyz on nemohl prijit na obrad a obed, tak poslal aspon ji. Tvrdili nam jak nas taky pozvou az se budou brat... No a ted se budou brat oni a vubec nas nechteli pozvat (od nasi svatby s nami nemluvi, kvuli prijmeni), pak doslo ke zmene (nevim proc, asi abysme nemohli rict ze nas nepozvali) a nakonec nas teda pozvali. Vubec se nam tam nechce, ale asi budem muset. Jinak kamaradka co nam byla na svatbe se vdava ten samy den, ve stejnou hodinu jako ja vloni a vypada to, ze nas pozvou na odpoledni cast (obed chteji mit jen s rodinou - plati si to sami a splaci hypoteku na byt, takze to chapu). Zrovna u ni je mi jasny, ze se na obrad pojedu podivat urcite a jestli me pozve nebo nepozve na hostinu je mi jedno, protoze chapu ze maji omezeny rozpocet.
14. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek