• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
jsou to tři roky od vysazení HAK
19. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně já měla obrovský problémy po vysazení a od tý doby sem udělala obrovskej pokrok, sice pomalou přírodní cestou ale já jsem spokojená že to jde bez hormonů, nechci si znova zahumusit tělo všema možnejma hormonama
19. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Určitě tak to chápu! Já akorát nevím jestli bych to takhle dlouho vydržela a nezkusila car! Ale to jsem já!
19. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo tak každej jsme nějakej, ale já to třeba první rok vůbec neřešila a ani ted nemám pocit že bez dítěte nemůžu být, chci ho ale ne za každou cenu, a hlavně si ho chci splodit doma a když ted už jsou výsledky takové že jsem v podstatě zdravá a anormálně fungující žena( po třech letech) tak tomu chci dát alespon rok šanci přirozeně, pak se uvidí
19. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Určitě to chápu... Je mnohem lepší to zkusit nejdřív normálně a pak kdyžtak až ten car!
Tak hlavní je že máte testy v pohodě :slight_smile:
19. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no příští měsíc mám jít na kontrolu tak si kdyžtak zas řeknu o clostyl na dva měsíce a trochu tomu pomůžeme :wink:
19. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Tak to držím všechny palečky ať brzy najdeš //... nejlepší je když se to podaří přirozeně!! :wink:

A pak tě čeká tohle :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: s tím počítám :grinning:
19. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirisko - a jakou barvičku jste toho Prestige vybrali?

Holky nevíte co je s beruskou? Tuhle tu psala, že pokud se malá do dneška nenarodí, tak bude muset nastoupit do nemocnice, tak na ní tak myslím a doufám, že jsou v pořádku
19. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: tak asi je v nemocnici a nebo to má už za sebou :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
elisko - mě tedy napadlo, že se to mohlo spíš rozjet samo, jinak jsem si říkala, když by razila plánovaně, že by třeba dala vědět. No, tak hlavně, ať je v pořádku
19. kvě 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky: tak jí budeme držet palečky :slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miky, já myslím, že se to rozjelo samo, znám hodně holek, který těsně před vyvoláním šly radši po dobrým :slight_smile:budeme jí držet palečky :slight_smile:
jinak váháme mezi tyrkysovým a zlatým...
19. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Marokánku, to mě mrzí, už to vypadalo, že si mrcha dá říct a bude fungovat jak má. Ale nezoufej, ono je to běh na dlouhou trať. Hned to nepůjde. Ale co se týká té dr., tak bych fakt pohledala někoho jiného. :wink:

Doufám, že to Beruška krásně zvládla a brzyčko se nám příjde pochlubit :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.
jajkaz,sice jsem si zanadávala,ječela jsem tady i na přítele,jak jsem si chtěla vykřičet ten vztek :sweat_smile: ,ale nakonec jsem si řekla,že to je ještě jeden měsíc a pak se to snad pohne k něčemu lepšímu,buďto mi předepíše něco jiného a nebo já zkusím někoho jiného,tak nebo tak,prostě už to bude lepší........ono možná to bylo i tím,že jsem docela zanedbávala bylinky a ani ten utroš jsem nebrala moc pravidelně a nakonec jsem musela sama všechno vypustit,páč zítra jdu na tu ph metrii a musela jsem vypustit všechny léky a cokoliv co by ten výsledek mohl zkreslit,týden před.vypadalo to,že to bude dost silná mrcha a nakonec,včera odpoledne už jsem zas jen špinila,přes noc nic a dnešek uvidíme.
jinak taky už se těším až beruška ukáže tu svojí kočičku malou,byla tam dýl,tak určitě z ní bude krasavice,měla čas se trošku ještě dokrášlit :slight_smile:
20. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám že asi nikde nikdo co?
20. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ali, právě jsem nakoukla. Dopol jsem vařila abych včas vypravila manžílka do práce, tak až teď mám chvilku. Ještě teda musím zlikvidovat nádobí, ale to až za chvilku. Musím nejdříve ten oběd zpracovat... :wink: Udělala jsem dnes hokus-pokus a docela to vyšlo :wink: mňam. :dizzy_face: Co ty? V práci?
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj v práci do šesti od jedenácti a pak pomažu na tu zumbu tak se těším :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je to cvičení podobné tanci, že? Tak si to hezky užij :wink: Teda ale do šesti v práci a pak ještě cvičit... I když tohle asi bude celkem zajimavé a dodávající ten správný adrenalin a radost z pohybu :wink:
20. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a zejtra jdu od pěti na trampošky a o víkendu budu hekat jak mě všechno bolí :slight_smile: ale endorfiny dělají svoje :wink:
20. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tebe nezastaví snad nic, že :wink: To je paráda s takovým pozitivním přístupem užívat si každého dne. Jsem zvědavá, jak se ti bude líbit ta zumba. Pak musíš podat hlášení. :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím že to bude super, dneska jsem koukala na pár videí na youtube a je to parádní :wink: no a když nesvítí sluníčko tak si tu dobrou náladu musím přivodit nějak jinak no :wink:
20. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, už se na to sluníčko těším. Tady u nás to ale asi moc slavný nebude... Já bych vyrazila si zaplavat. Ale mám strach. Ani doktora jsem se ještě neptala. Říkám si, aby mě nesprdnul, že jsem na neschopence a chci jít bacilům přímo naproti... No, bude mi muset stačit procházka tady k nám do lesa. Je tam ale pořád hnusně. Ne, že by pršelo, ale tak nějak jen mží a to se mi zdá ještě protivnější... Ale už dnes budu muset vyrazit, nebo jsem jak pecka furt zavřená doma. :unamused:
20. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako kontinentální počasí je uplná katastrofa, zlatej island :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já dneska prochajdu mít nebudu, páč se psem bude muset drahá polovička
20. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co vlastně máte za hafana?
20. kvě 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme drsnosrtýho jezevčíka a ještě britskou modrou čičinu :wink: :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, britskou bych taky chtěla..... :dizzy_face: Teď máme ve sklepě moruovatou se 4 koťaty, nechtěl by někdo??? :wink:
20. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím že mi ten zvěřinec už stačí :wink:
20. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se nám je podaří rozdat. :slight_smile: Já pádím něco dělat, nebo u toho počitače asi usnu. :sunglasses: Tak ať ti to v práci rychle uteče a večer si to užij :wink: Pa.
20. kvě 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek