Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
jajkaz
31. kvě 2010
Momis, týjo, tak to je fakt bříško 😉
Ali, jdeš k dr? Držím palečky co to jde 😉
momis
31. kvě 2010
jajkaz 🙂

aspoň holky vidíte, co vás čeká 😃
jajkaz
31. kvě 2010
No při mé postavě teď tak krásné bříško mít rozhodně nebudu. Ty nemáš ani kilečko navíc, tak je to nádherný x-) Já budu jak velryba...
alienka24
31. kvě 2010
no ve dvě mám bejt na gyndě
jajkaz
31. kvě 2010
Tak už držím!!! 😉
momis
31. kvě 2010
Ali, budem na tebe myslet ! 😉

Jajkaz, děkuji 🙂 mám navrch 15 kg 😃 , ale neřeším to,protože to k tomu patří a minule to šlo dolů ani nevím jak .
alienka24
31. kvě 2010
tak já jedu a koukám že se to tady zas rozjelo aspon kvůli mě 😉
jajkaz
31. kvě 2010
Už by Alienka mohla být zpět, ne? =-)
miriskaautor
31. kvě 2010
Ahoj holky,

jdu vás pozdravit a tady takový změny!! No já teda koukám 🙂

Ali, moc gratuluju a přeju ať sílí a u doktora to dopadne dobře!

momis, no to je teda pupík 🙂 neboj to už uteče jako voda 🙂

Já teda nepřibírám skoro vůbec, mám zatím navíc jen 1kg a pupík mám od nějakýho 15tt furt stejnej, akorát ráno se mě vždycky vyvalí taková boule, že mám pocit, že se malej prorve ven 😃 8.6. jdeme na 3D/4D utz tak se moc těším, až ho uvidíme, snad se hezky ukáže 🙂
alienka24
31. kvě 2010
ahoj tak na utz ještě nic pořádně vidět není, je tam nějaký náznak a narostlá sliznice, takže mám přijet ve čtvrtek, dala mi utroš a řekla že se můžu majinko radovat
miky
31. kvě 2010
tada tak tomu říkám novinka dne! Ali to je naprosto úžasná zpráva. Držíme s mimískem všechny palečky, ať se Vám daří a máme dalšího miminkovského kámoše 😃
momis
31. kvě 2010
Dobrá zpráva Ali, tak držím palce, ať to dopadne dobře! 🙂
alienka24
31. kvě 2010
no uvidíme ve čtvrtek, ale dopadne to dobře, prostě musí 😉
alienka24
31. kvě 2010
no koupila jsem si ještě dva testy tak mám na co čůrat do čtvrtka 😃
eliska_v
31. kvě 2010
ali: tak to je dobrá zprávička!!! Držím palečky... x-) x-)
cuketacek
31. kvě 2010
Ali, to je super, držim palce, určitě to ve čtvrtek dopadne dobře. 🙂
miriskaautor
31. kvě 2010
Ali, tak držím palečky 🙂
alienka24
1. čer 2010
kuk do alba
a dobré ránko
mucipuci
1. čer 2010
Dobré ráno, teda Ali x-) x-) x-) mooooc držím palce, krásný čáry máš, jen tak dál 😉 opatruj se kočko!!!!
alienka24
1. čer 2010
ahoj muci.....kuju, no ještě budu testit zítra a ve čtvrtek gynda 😉
eliska_v
1. čer 2010
ali: tak s čárečkama je to jasný!!! x-) x-) fakt moc gratuluju a jen tak dál x-)
alienka24
1. čer 2010
no bude to dobrý, když už tam jsou tak se mě to přeci jentak nepustí ne? 😃
eliska_v
1. čer 2010
ali: No, tak to určitě ne... 😃 😃 Jsem ráda, že Vám to vyšlo... x-) x-)
alienka24
1. čer 2010
to já taky, no stejně mi to ještě nedochází, já myslím že až mi to potvrdí dr. tak mi to třeba dojde 😎
miky
1. čer 2010
@alienka24 tak ty těhu testíky jsou podle mě naprosto ukázkový, teda já jsem zvědavá co ti ve čtvrtek MUDr. řekne
eliska_v
1. čer 2010
ali: Zrovna včera jsme leželi s manželem a povídali si a manžel říká, " Mně to asi všechno dojde až bude malej na světě..." A víš co má pravdu! Mně taky vůbec nedochází, že já jsem těhotná a že já budu za pár měsíců máma!! Možná až toho našeho kloučka uvidím a uslyším a budu ho držet v náručí, tak mi to dojde, ale teď furt ňák ne! :-N
alienka24
1. čer 2010
miky....no já doufám že řekne že je to těhu a že je to v děloze, říkala že to může bejt ještě mimoděložní ale já myslím že ne, ani břicho mě nijak výrazně nebolí, nekrvácím,, už ani nešpinim
hanulka_86
1. čer 2010
Ahoj holky, včera jsme byli na 3D, tak jsem hodila do albíka jenom pár foteček, tak kdo chcete, tak mrkněte 😉 moc se nechtěl ukazovat 🙂
eliska_v
1. čer 2010
hanulka: Já jsem už mrkla...A jsou to hezké fotečky... My jdeme na 4D tuhle neděli, tak jsem zvědavá jestli se ukáže nebo bude dělat fóry! :-N
hanulka_86
1. čer 2010
Eli v čekárně dělal jak blázen a jakmile jsem si lehla a doktorka přiložila ultrazvuk, tak si dal obě ručičky před obličejík a dělal že tam není, akorát jí vždycky ten ultrazvuk nakopnul a tím to haslo 😃 no asi bude po mamince, taky se nerada fotím :-N

Začni psát odpověď...

Odešli