• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Momis, týjo, tak to je fakt bříško :wink:
Ali, jdeš k dr? Držím palečky co to jde :wink:
31. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajkaz :slight_smile:

aspoň holky vidíte, co vás čeká :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No při mé postavě teď tak krásné bříško mít rozhodně nebudu. Ty nemáš ani kilečko navíc, tak je to nádherný :dizzy_face: Já budu jak velryba...
31. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ve dvě mám bejt na gyndě
31. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už držím!!! :wink:
31. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, budem na tebe myslet ! :wink:

Jajkaz, děkuji :slight_smile: mám navrch 15 kg :grinning: , ale neřeším to,protože to k tomu patří a minule to šlo dolů ani nevím jak .
31. kvě 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jedu a koukám že se to tady zas rozjelo aspon kvůli mě :wink:
31. kvě 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už by Alienka mohla být zpět, ne? :confused:
31. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

jdu vás pozdravit a tady takový změny!! No já teda koukám :slight_smile:

Ali, moc gratuluju a přeju ať sílí a u doktora to dopadne dobře!

momis, no to je teda pupík :slight_smile: neboj to už uteče jako voda :slight_smile:

Já teda nepřibírám skoro vůbec, mám zatím navíc jen 1kg a pupík mám od nějakýho 15tt furt stejnej, akorát ráno se mě vždycky vyvalí taková boule, že mám pocit, že se malej prorve ven :grinning: 8.6. jdeme na 3D/4D utz tak se moc těším, až ho uvidíme, snad se hezky ukáže :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak na utz ještě nic pořádně vidět není, je tam nějaký náznak a narostlá sliznice, takže mám přijet ve čtvrtek, dala mi utroš a řekla že se můžu majinko radovat
31. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tada tak tomu říkám novinka dne! Ali to je naprosto úžasná zpráva. Držíme s mimískem všechny palečky, ať se Vám daří a máme dalšího miminkovského kámoše :grinning:
31. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá zpráva Ali, tak držím palce, ať to dopadne dobře! :slight_smile:
31. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme ve čtvrtek, ale dopadne to dobře, prostě musí :wink:
31. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koupila jsem si ještě dva testy tak mám na co čůrat do čtvrtka :grinning:
31. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: tak to je dobrá zprávička!!! Držím palečky... :dizzy_face: :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, to je super, držim palce, určitě to ve čtvrtek dopadne dobře. :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ali, tak držím palečky :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk do alba
a dobré ránko
1. čer 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda Ali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mooooc držím palce, krásný čáry máš, jen tak dál :wink: opatruj se kočko!!!!
1. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj muci.....kuju, no ještě budu testit zítra a ve čtvrtek gynda :wink:
1. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: tak s čárečkama je to jasný!!! :dizzy_face: :dizzy_face: fakt moc gratuluju a jen tak dál :dizzy_face:
1. čer 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bude to dobrý, když už tam jsou tak se mě to přeci jentak nepustí ne? :grinning:
1. čer 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: No, tak to určitě ne... :grinning: :grinning: Jsem ráda, že Vám to vyšlo... :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky, no stejně mi to ještě nedochází, já myslím že až mi to potvrdí dr. tak mi to třeba dojde :sunglasses:
1. čer 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 tak ty těhu testíky jsou podle mě naprosto ukázkový, teda já jsem zvědavá co ti ve čtvrtek MUDr. řekne
1. čer 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali: Zrovna včera jsme leželi s manželem a povídali si a manžel říká, " Mně to asi všechno dojde až bude malej na světě..." A víš co má pravdu! Mně taky vůbec nedochází, že já jsem těhotná a že já budu za pár měsíců máma!! Možná až toho našeho kloučka uvidím a uslyším a budu ho držet v náručí, tak mi to dojde, ale teď furt ňák ne! :sweat_smile:
1. čer 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
miky....no já doufám že řekne že je to těhu a že je to v děloze, říkala že to může bejt ještě mimoděložní ale já myslím že ne, ani břicho mě nijak výrazně nebolí, nekrvácím,, už ani nešpinim
1. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, včera jsme byli na 3D, tak jsem hodila do albíka jenom pár foteček, tak kdo chcete, tak mrkněte :wink: moc se nechtěl ukazovat :slight_smile:
1. čer 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulka: Já jsem už mrkla...A jsou to hezké fotečky... My jdeme na 4D tuhle neděli, tak jsem zvědavá jestli se ukáže nebo bude dělat fóry! :sweat_smile:
1. čer 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli v čekárně dělal jak blázen a jakmile jsem si lehla a doktorka přiložila ultrazvuk, tak si dal obě ručičky před obličejík a dělal že tam není, akorát jí vždycky ten ultrazvuk nakopnul a tím to haslo :grinning: no asi bude po mamince, taky se nerada fotím :sweat_smile:
1. čer 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek