• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Hanul, já vím, ale mě to přesto nedá..aspon se s tím tak smiřuju a vím že ta ms přijde..
Jo a ještě zkoušela jsem v albíčku na Mstřecha ty mezery a když jsem to tam zkopírovala to P (nebo to co radila Yannička) tak mě to neudělalo žádnou mezeru a ještě to tam zůstalo napsaný..jsem asi analfabet nebo jak se tomu říká, pomooc :fearful: :cry:
11. zář 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc za podporu
Miky: jéé to je od tebe tak hezky...
No za pul hodinky vyrážím. Jak budu zpět hned vám vše napíši. Nervozita stoupá...........
11. zář 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mezery, myslím odstavce. Hani ty je máš taky v albíčku, tak jak na to? A pište to prosím tak aby to pochopil aji debil (tzn. já :grinning: )
11. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinku, myslíme na tebe, těšíme se na milé zprávy..
11. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joseline: taky jsem to nevěděla, ale vždycky když chceš napsat další odstavec, tak musíš na konec vložit např. v září budeme čekat mimiv říjnu jdeme k Dr. :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
promin, nechápu proč se mi to neodeslalo s
11. zář 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
< p > tak znovu : vždycky když chceš napsat další odstavec, tak musíš na konec vložit < p > např. v září budeme čekat mimi < p > v říjnu jdeme k Dr. a v těch závorkách nedělej mezery, já je tady mám, jinak by se to nezobrazilo :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že ti to půjde...
11. zář 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pokud ti to nepůjde tak se mrkni na stranu 10 v téhle naší diskuzi a tam to hezky vysvětluje yanna.o. Když jsem to zvládla já, zvládneš to taky :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
juchůů, už mi to jde, předtím jsem tam nechávala ty mezery u těch závorek. Díkec všem co s emnou máte trpělivost:slight_smile:
11. zář 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš :dizzy_face:
11. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nakukuju po pár dnech, nějak nemám náladu na nic, manža se chová divně a už 2 x mi běhen 14 dnů nateklo koleno, děsně to bolí a ani nevím z čeho.
Dracenek, držím palečky.Jinak jsem se včera zaregistrovala u nového gynekologa, na prohlídku mám přijít až dorazí karta, páč cytologii mi dělali v dubnu, tak je čas.
11. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jak se tu všechny máte?Co nového?Jak se mají všechny naše těhulinky.Nezlobte se , ale nemůžu dočítat (časově to nezvládám), tak nejsem v obraze, ce je s dracinkem, proč ji držíte palce?
11. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn: Eliška včera byla u Dr. a je vše v poho a už mají i srdíčko :dizzy_face: a Dracinek šla k Dr. protože znovu začala špinit... jinak už nevím co je nového :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko děkuju.Dracinku moc moc držím palce, neboj určitě to nebude nic vážného, držím palce.
Eliško ještě jednou velká gratulace, jsi holka šikovná ty to všechno v pohodě zvládneš.Užijte si oslavu.Co krom mimča manžílkovi nadělíš?Hoď mi nějakou inspiraci.
11. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět
11. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malé je v pořádku, už jsme zachytili i tep- takže srdíčko :dizzy_face: No jsem na neschopence. Na kontrolu jdu 29.9.09.
Díky všem za podporu :dizzy_face:
11. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinku, tak to je dobře, že je mimi v pořádku, a gratuluji k srdíčku.A čím je způsobeno to špinění ti řekl?Ono je to prý v těhotenství docela časté, tak snad to nic neznamená.
11. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinek: Gratuluju!! Hlavně že jste oba zdraví :slight_smile: , na neschopence si odpočineš, nebudeš se tolik stresovat a bude všechno OK. Holčiny, nevíte kdy se tak nejdřiv můžou objevit nějaký příznaky těhu? Sice jsem nějak nezaregistrovala ovulku, ale od včerejška mě bolí podbřišek a občas docela dost, jako kdybych měla dostat MS, ale na tu je snad ještě brzo, tak nevím :unamused: (ale pochybuju, že by nám to vyšlo hned na poprvé).
11. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
joselin, zkusila jsem to teď u mě v albu a odřádkovalo se to. První mezeru BR a druhou normálně P, takhle:
bla bla bla < br > < br > bla bla bla < p > bla bla < /p >
a teď vás jdu rychle dočíst :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju dobré ráno.dracinku,tobě velká gratulace,že je vše tak jak má být.peťulce jen zpětně chci vzkázat,že příště to už určitě vyjde,jen ať se nevzdává.Elišce taky samozdřejmě velká gratulace.
já se sice pořád držím teď už 30DC,ale ještě nejni konec dne,čekala jsem MS už včera,dost mě bolelo bříško a takový ty MS příznaky,tak včera nepřišla,tak přijde určitě dnes :unamused:
11. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dracinku, bezva zprávy! :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinku, supeeeeeeeeeeeer !!!!! to je krásný!! chci takýýýýý!!! bouchá mu srdíčko, drobečkovi :slight_smile:
a gratuluju i k neschopence. Víš jaká je to pohoda?! Na práci kašli a užívej těhotenství :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

joselin, vidím, že hanulka už to napsala a tys tam ty mezery taky nacpala.. tak nic no.. :grinning:

jinak jasně. Vím jak ti je. Snažíme se druhý měsíc a jsem na sebe naštvaná, protože jak jsem psala, minule jsem to normálně promarnila a nemusela jsem!!!!!!!!!!!! :angry:
Já na sobě poznám, když vylítne to LH. Pak si udělám test a je pozitivní. Takže ovulaci mám tipuju tak do druhýho dne.. dopoledne... Takže 3 dny před může být moc a ten den ovulace může být už pozdě, když jde o hodiny. Zkrátka když mám pozitivní test v pondělí, tak na to mám hned hupsnout a v úterý samozřejmě taky. V neděli nemůžu, jelikož to na sobě nepoznám.. :unamused: A měla jsem to pravidelně, než jsem se odstěhovala kvůli rekonstrukci, to mi to rozhodilo, takže ovulku neodhadnu předem.. Ale zas jsem ráda, že jsem zjistila, že na sobě poznám zvýšení LH a nemusím testovat ovulačními testy třeba 2 týdny v kuse. Jenže kdybych to nevěděla, tak se budu řídit sama sebou a prostě na to hupsnu hned, jak se mi začne chtít, jelikož minule se nám to přesně takhle povedlo a o žádných testech jsem nic nevěděla a tudíž jsem nečetla nějaké návody na to, kdy se mám tulit.
Těší mě ale, že spermie se doplňují průběžně a jsou zralé, jen jich je tam každý den tulení méně. Hele testni to ještě za pár dní :wink:
11. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dráčku, tak hlavně odpočívej, at je vše v pořádku

hlásím, dnešní kontrola v pořádku mímo má 3,8 cm a už máme průkazků :slight_smile:
11. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussy: to špinění může být jak se tam to malý vrtí a nebo jak se roztahuje děloha. Bývá to časté ale nikdy se to prý nemá brát na lehkou váhu.
Hanulka. Mě se první příznaky těhu ukázaly tak nějak 13DPO- trochu bolest hlavy a chutě. Možná se mi to jen zdálo a pak se mi na testíku objevil slaboulinka / a bylo to- ale každý to má jiné. Testík už jsis is dělala?
Marokanka: a nejsi těhu?
11. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak to vypadá, že zánět močáku se nerozjel.. to by hrozně řezalo a pálilo. Po každém wc jsem se osprchovala, hodně pila, dala si extrakt z brusinek, omyla se octovou vodou se solí (to jsem vyčetla, že je i na ty kvasinky tady v diskuzi to holky tak dělaly.. prostě jim vadí kyselý, tak jsem je polila). A zatím dobrý.. Jen jsem měla zvýšenou teplotu 37, 3 - 37, 7 tak doufám, že to ničemu nevadilo, jelikož jsem byla cca 3 DPO. Vím, že vajíčko ještě není uhnízděné, ale dělí se.. :wink: A hlavně ta kvasinka.. ačkoliv ta by možná tak nevadila, ale bojím se té tablety canestenu v sobotu.. a tablety probiotik v neděli.. kvůli spermiím.. To muselo přijít zrovna teď :angry:
11. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
smisku, jé, tak gratuluju.. ty už jseš vlastně na konci prvního trimestru.. :slight_smile: :wink: Přeji krásné těhotenství a rychlý porod! :grinning:
11. zář 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, když si měříte tu BT a je po ovulaci, tak jak jí máte vysokou? I přes 37?
11. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dracinek,to asi ne :frowning2: ,psala jsem že jsme to s přítelem moc nevychytali,zmátlo mě měření BT a hlavně přítel toho měl hodně a příjížděl domů utahaný,takže by to byla velká náhoda,kdybych byla těhu,testík si zatím dělat nechci,počkám ještě,myslím,že ale dnes MS přijde a když ne dnes,tak o víkendu určo,testík bych si asi dělala až tak v pondělí,nechci být zklamaná,kdyby tam byla jen /.takhle jsem to dělala ze začátku,že jsem se testila i pár dní před MS a pak jsem z toho byla celá špátná,tak jsem si to zakázala
11. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, gratuluji k výborným kontrolám a taky těhu průkajdě.
U nás zatím nic, dneska 31DC, břicho trochu pobolívá, ale na MS to nevypadá. Sice jsme se ještě nesnažili, ale test jsou zkoušela, samozřejmě je negativní. Kde je ta mrcha??? Tím se to snaženíčko zbytečně posouvá.

Těhulku plivejte kolem sebe ty bacily pořádně, ať je nás v horní části tabulky co nejvíc.
11. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek