• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ali, tak to je strašně krásný pocit, že :wink: Moc ti to přeju a gratuluji :dizzy_face:
Já jsem se tak těšila na kontrolu, že už bude větší a bude ho krásně vidět. Navíc se na začátku července chystáme k nám, za nastávající babi a dědou (tahle role je pro ně premiéra), tak jsem dr. prosila o nějakou pěknou fotečku, ať se máme čím pochlubit a ono nic :confused: No hlavně aby se správně otočilo až bude ten správný čas :slight_smile:
23. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to prima vidět že se to tam třepotalo, jinak to ještě moc jako človíček nevypadá
23. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali - tak to je super zpráva, a jste tedy šikovní, když už v 7tt máte srdíčko

Jinak my se už pomalu blížíme do finále, zítra nás čekají první pásy s monitorem, tam jsem zvědavá jak to bude probíhat a doufám, že bude malá spolupracovat. Při monitoru by prý mělo být miminko vzhůru a já mám pocit, že ta naše potvůrka je taková pohodářka, že pořád spinká :grinning:
23. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Ali, gratuluju k srdíčku :slight_smile:

Miky, no teda ty jedeš, už to máš za pár, to je hrozný jak to letí...už se těším na fotečky vaší holčičky...jak se bude jmenovat?
23. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moje,jsem fakt už nervama někde na horách :frowning2: ,tak jsem měla radost,že jsem krvácela jen 4 dny,že jsem to dneska 13 den cyklu opět dostala :frowning2: ,žádný špinění,ale regulérní mrcha se všímvšudy,akorát ne po28 dnech ale po 13 dnech a po 9 dnech od konce poslední MS :frowning2: a já dneska celý den v práci,špatně mi bylo,ještě se mi do toho chtělo furt strašně brečet,ale nechtěla jsem to nechat na sobě znát :cry: ,ráno mám naplánovaný druhý odbětr na ten profil hormonální,myslíte,že bych si měla říct o injekci nebo něco,abych přestala krvácet,vždyť to přece nejde po 13 dnech,abych začla krvácet znovu :frowning2: ..........holky moje co mám dělat,je mi z toho fakt hrozně smutno,už ani na ty dětičky tak nemyslím,jen chci konečně normální cyklus a ne tenhle galamatiáš.......bojí se normálně každý ráno chodit na záchod,abych nezačla krvácet,už z toho normálně blbnu,ale normálně než jsem šla do práce,tak jsem to tušila,křeče jsem dostala,už asi tři dny vypadám jak puberťák,prsa mě bolí,se to tělo chová,jak kdyby fakt si myslelo,že uběhlo 28 dní a ne jen nějakých13 :frowning2: .
no zase jsem se rozepsala,ale muselo to ze mně zas ven a zas tu u toho skoro brečím :pensive:
23. čer 2010 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem teď dorazila od Dr.,probrečela jsem celou cestu domu,se divím,že jsem vůbec dojela,že jsem někam nenarazila :cry: .už tam byla ta doktorka,tak já že jdu na hormonální profil na ten druhý odběr,ale že bych asi určitě stejně přišla,protože jsem začla 13 den krvácet a ona na to,že to teda ani nabírat nebudeme,že jako na co,když menstruuju,zastavovat mi to prý taky nebude,vždyť je to normální menstruace,tak na co přeci,že si mám přijít za týden,i kdybych krvácela i kdyby ne a nasadí mi zas utroš :frowning2: ,říkala jsem jí že zas poslední tři cykly špiním a dostávám MS už někdy 20 den a ona jak kdyby mě vůbec neposlouchala,jen se mě zeptala jestli si to zapisuju,tak že si to mám prý hezky zapisovat dál.........pak prý že ty výsledky z prvního odběru jsou dobrý,že tam není ničeho moc(to je přeci logický,když jsem byla 4 den MS,že se to z toho těla odplaví a budou ty hodnoty nízký) :confused: .a na co mi prý bude nabírat krev dneska,když stejně když krvácím tak neovuluju,tak proč by to měla nabírat,to jsem fakt měla co dělat,abych se jí tam nerozbrečela přímo v ordinaci :cry: .ještě se divila,proč ten utroš neberu teď,tak jsme jí vysvětlovala,že ona sama mi dala utroš na dva měsíce a že mám pak prostě přijít na ten profil.......na to ona teda,že mi ho pak napíše znovu,že jsou prostě ženský který ho berou pořád(tak já budu ta vyvolená :frowning2: )
24. čer 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 teda ta tvoje doktorka je opravdu na pěst :angry: , aby se nemusela ničím zabývat, tak ti řekne, že je to normální. A co jak ti tu holky doporučovali zkusit změnit lékaře?
24. čer 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska jsme ostudy, ale jméno nemáme ještě definitivně rozhodnuté, nějak se s taťkou nemůžeme shodnout :zipper_mouth: . Ale řekla bych, že se to dobírá ke zdárnému konci, jedno jméno máme vybrané tak na 90% :zipper_mouth:
24. čer 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokánku, tak to už je fakt mazec. A že ti ten utroš nedělá dobře na žaludek... nebo to nebylo tím? Hledej jiného doktora. Není jediná, tak určitě ti někdo konečně poradí. Drž se holka a ať je to brzyčko ok. :wink:
24. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky, jedni naši známí měli pro holčičku 3 jména a nemohli se dohodnout. Tak si vzali kostku, každému jménu přiřadili 2 čísla a hodili. Padla 6-ka, tak jsem říkala, že malá bude mít fakt štěstí... :dizzy_face:
24. čer 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dneska už jsem holky psala mail jedný dr. v Chomutově,tak čekám,jestli mi odepíše nebo ne,snad ještě bude přijímat.
jo jo jajkaz podle mojí dr. na obvodě to bylo tím utrošem ten žaludek,ale to tahle totálně popřela,div že mě v tý ordinaci neukamenovala :frowning2: .
Dneska jsem si fakt připadala jak kus hadru,jak kdybych tam vůbec nebyla,vůbec nevnímala co jí říkám,jen si furt mele o tom svým utroši........měla jsme takovou radost z toho profilu a ono se to celý takhle zkazí,je mi z toho hrozně,jsem nevyspalá,páč jsem přišla včera po 17 hodinový šichtě domu a ráno jsem vstávala v šest,abych tam na ten odběr byla včas....tohle vědět,tak ani nevytáhnu paty z postele,hlava mě třeští,z toho jak brečím od rána,oči mě pálí,krásný den opravdu........snad ta nová dr. vyjde nebo nevím :cry:
24. čer 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám první foto v albu :sweat_smile: :wink:
24. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtela jsem vam napsat, ze uz mame naseho broucka u sebe a koukam, ze jste spionky a uz to vite :wink: :slight_smile:
obcas sem na vas kouknu, co je noveho, vsem nastavajicim maminkam gratuluju, uzivejte si to, je to nadherne obdobi, a tem co se zatim nevede drzim porad palecky, nebojte, jednou to opravdu prijde :wink:

24. čer 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku, moc drzim palce aby ti nova doktorka vysla. Ty jsi primo z Chomutova?
24. čer 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje,tak nakonec mi ta nová Dr. odepsala,tak jsem k ní objednaná na 1.7 a že tu mojí situaci probereme pořádně osobně v ordinaci,tak to už mě docela potěšilo,že se chce tím mím problémem zabívat,snad už to vyjde,nebo mě snad už klepne.....tahle nová je i nějaká odbornice na neplodný páry,tak kdyby nám to nešlo,jsem asi na správném místě........jen se fakt modlím,aby to už konečně dopadlo dobře :confounded: .
cuketacku,jsem z Jirkova,ale to je tak malí město,že všude říkám chomutov,je i známější a Jirkov je k němu co bys kamenem dohodila nebo jak se to říká,už jsem chodila do Jirkova k Dr.,ale ta mi před dvěma lety zanedbala ty moje opary,tak jsem přešla k týhle a už zas měním......se normálně stydím,jak kdybych byla nějaká náročná.....ale já chci opravdu jen pomoct :frowning2:
24. čer 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 tak hlavně, že se to teď snad konečně začne hýbat. Tahle doktora se zdá být pečlivá, tak snad se co nejdřív doberete zdárnému konci.
25. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanku....gratuluju ke změně doktorky, a moc moc držím palečky aby ti opravdu pomohla ahlavně to s tebou řešila :wink:
25. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marokánku, vůbec si to nevyčítej, doktoři jsou tady od toho, aby ti pomohli. A když máš očividně nějaký problém a předchozí dr. se k řešení nemají, nic jiného nezbývá, než najít takového, který se konečně o pacienta bude zajímat. Tak držím palečky, aby to konečně klaplo. A pokud je odbornice na neplodnost, tak vám určitě brzy i pomůže k dárečku v bříšku :dizzy_face:
25. čer 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jajkaz. :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky myslíte že se v přesnosti utz liší vnitřní a venkovní?
25. čer 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ali, mě se ten vnitřní zdál ostřejší. A taky má asi menší úhel záběru, nebo jak to říct... Že se tam vleze to miminečko jen do určité délky, pak už dělají přes bříško.
25. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si právě taky myslím že ten vnitřní je přesnější
páč ted už mi dělala ten přes břicho a podle ms je mimi prej menší tak mě napadlo že to může bejt i tím přístrojem
25. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ono to stáří podle UTZ je hodně "pofidérní" nám i teď ve 30tt řekli, že je malá zase o týden menší. Ale podle mě by ten vnitří měl být přesnější, je víc u mimi
25. čer 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si to myslím :slight_smile:
no hlavně že bylo vidět srdíčko i přes břicho :grinning:
25. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, to ti dělala brzy ten utz přes břicho. Mě až ve 13. týdnu...
Mě podle toho vnitřního tehdy vyšlo taky něco malinko menší, ale myslím, že to zas tak přesný být nemusí. Tak si z toho hlavu nedělám. Pak ten utz přes bříško - poprvé to nějak nešlo dobře dostat do záběru, protože tomu bránily moje špeky a teď zas byla vidět jen hlavička a za ní se schovávalo celé tělíčko, takže poslední délku miminka znám z toho 10. týdne.
25. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám totiž břicho plochý tak asi proto mi ho už dělala, já se taky divila a ona říkala že uvidíme jestli něco uvidíme a viděly jsme to co mám na fotce :grinning:
25. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem teď naposled čekala v kabince, tak jsem pohladila bříško a říkám: tak nám krásně zamávej, jo? A kromě té hlavičky se tam chvilinku ukázala i ručka... zamávalo :wink:
25. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, přes ploché bříško to jde určitě vidět lépe :wink:
25. čer 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky moc, sice se bojím,ale vkládám do ní velký naděje......četla jsem o ní komentáře, jakože je ztělesněný respekt,že jí člověk vidí a už se jí bojí,ale tahle poslední byla zas taková ´´do něčeho,o ničem´´ a jak to dopadlo........přítel si z toho dělá srandu,že když tam teda člověk příjde,tak ona řekne,prostě ty prášky budete brát a vy je raději budete brát,když působí tak respektovaně :slight_smile: ..........ale píší o ní,že je fakt odbornice na svém místě....kolegyně z práce chodí k jiné Dr. a taky se snaží o miminko a nejde jim to a prý jí ta její dr. chce poslat k týhle,když se jí nedaří,tak si myslím,že to už o ničem svědčí,když i jiní Dr. posílají své pacienty k ní.

Jinak gratuluju ali k fotečce,mimísek už se tam pěkně klube :wink: .
25. čer 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

marokanku, tak to už zní rozumě, bude to opravdu krok správným směrem vyměnit doktorku a když o ní víš takový informace, tak to určitě vyjde a pomůže vám....

Ali, mě teda taky doktorka dělala UTZ přes břicho až ve 12tt, když už spodem říkala, že je moc velkej....
26. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek