• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Eli: to vis, ze tam bude... A urco uz uvidi to mini srdicko.....Ocekavame zitra fotecku:slight_smile:
1. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jedním dechem musím dodat: vůbec na to nemysli, že by nemělo být něco v pořádku!!! Tyhle věci prostě ovlivnit nejdou a tak je zbytečné se stresovat. Vím, že se to lehko říká, mám podobné obavy jako ty, ale prostě musíme věřit, že to tentokrát vyjde :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlabi - fakt jo... To jsou nervy... Proste me bylo tedka porad spatne, bolel me podbrisek a uz dva dny nic, tak nevim jestli plasit...Ale nechci byt za blazna:frowning2:
1. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandul, klid, dokud nešpiníš nebo nekrvácíš, je všechno jak má být. Takže čerty stranou a užívej si těhu :dizzy_face:
Elisko, tobě držím palečky na zítřejší KO, hned nám pak napiš a neboj, vždyť ty tvoje dálnice jsou jasný :grinning:
1. zář 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandulka: Pokud zítra bude vše ok, tak fotečka určitě bude :dizzy_face: :dizzy_face:
zlababa: Mám taky obavy, ale jak říkáš tohle člověk neovlivní!!
1. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlabi ja vim, ale kontrola az za dva tydny a jak ma clovek poznat, ze je vse OK... A vy budete urcite v poradku....Smula uz je vybrana:frowning2: Tak doufejme. A kdy jdes na kontrolu?
1. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooo Eliska ma peknou dalnici:slight_smile:))
1. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandulka a zlababa: Dálnice je nádherná to je fakt, ale pořád mě něco užírá, aby bylo malé v pohodě! Ale jak si pro sebe říkám, všechno dobře dopadne! Protože člověk spoustu věcí neovlivní!! bohužel co se má stát se stane!!
1. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ještě nevím, chci počkat na srdíčko, takže pokud bude všechno v pořádku, šla bych tak za 2 týdny.
1. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa: To si myslím, že je akorát!! :dizzy_face:
1. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mas pravdu Elisko, jsou veci co opravdu neovlivnime..Takze jen doufat, at vsechno dotahneme do zdarneho konce. :grinning:
1. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandulka: přesně tak... Holky, tak já dneska pádím za mužíkem... :dizzy_face: :dizzy_face:
Dělá mi véču, tak snad už něco sním.. :sweat_smile:
1. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a kdo bude mit nejlepsi tip na pohlavi miminka.....

Ja jsem jasny kluk, na to bych si vsadila:slight_smile:)
1. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj může se k vám přidat? :slight_smile:
1. zář 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandulka: no já jsem spíš zvědavá, jestli budeme mít dvojčata nebo jedno :slight_smile: a spíš se tipuju na holku
1. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajulinka: no jasně, vítej mezi námi :wink:
1. zář 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky snažilky :slight_smile: Můžu se k vám taky přidat?
1. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy e tu ěkdo nebo mi to nefunguje :grinning: ??
1. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
slunisku: já jsem tu, ahoj :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, to jsem moc ráda :wink:
1. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám takovej blbej dotaz, jsem tu nová a vždycky když odešlu odpověď, tak mě to vrátí na úvodní stránku :frowning2: dá se s tím něco dělat?
1. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ne, já to mám taky tak a poctivě klikám...
1. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pajulko
slunisku, zaškrtni si u přihlašování přihlásit automaticky.. a když tě to bude házet na úvodku (někdy to blbne), tak zkus udělat mezi řádky (slovy) enter.. jako že budeš mít krátkou větu na dvou řádcích, přičemž za prvním bude enter
1. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teda vy mi v tom děláte guláš :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a diky ze jste me mezi vas prijaly.... :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda abyste neco o me vedeli....o miminko se snazime od minuleho roku takze zacatkem rijna to bude skoro rok :unamused: a porad nic :frowning2: ale dneska jsem byla na kontrole tak uz vim aji cim to je takze musim brat vitaminy nebo co to je teda na tom letaku pisi ze je to doplnek stravy ale kdybych to nebrala tak by se miminko ani neuhnizdilo a mohla bych ho potratit :frowning2: takze s toho jsem dneska byla docela spatna...ale nejak se stim aji smiruji :slight_smile:
1. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jestli chcete napsat do tabulky, tak řekněte něco z toho kolik vám je, kolikátý cyklus se snažíte a kolikátý jste den cyklu.. co chcete říct. a jestli nechcete, tak neříkejte nic :grinning:
1. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahój holky, tak vidim, že jste založili nové téma :dizzy_face: Aspoň se nebude muset zakládat zase nové na tento měsíc. Tak Eli, tfuj, tfuj, ať ti to zítra dopadne dobře :grinning:
1. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda je mi 21, den cyklu jsem 18 a ovulku mam 16 den, a snazime se 11 mesicu
Staci Yanna.o??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: je mi 30 a zítra jdu na kontrolu :slight_smile:
pajulinkka: pokud to vyřeší ty vitamíny, tak hlavu vzhůru a hlavně optimismus on si k vám mrňousek cestu najde :wink:
1. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek