• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
lussyn, já teda nevím, o co jde, jelikož se nedívám na zprávy. Nicméně ségra teď odletěla i přiletěla. :grinning:
11. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holčiny, ale já dělámv té obrácené ck - incoming, takže na zájezdy nikoho neposíláme, spíš tady naháníme průvodce a autobusy, aby ty naše klienty odvezli tam, kam chceme :slight_smile:
Ale i tak to je docela dobrý, i když krize s námi taky dost pohnula, dolů šly nejen ceny za služby, ale bohužel i naše platy :frowning2: takže mi ani nevadí se pomalu odebrat na tu mateřskou :wink:
11. zář 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanni, zkrachovala společnost Sky Europe, ta co prodávala letenky třeba za 1 euro nebo tak. Spousty lidí, co si koupili jejich letenky tak nedostane náhradu a nikam nepoletěj :frowning2: Ovšem horší je to asi s těmi, co zůstali někde venku, protože si na vlastní náklady musí pořídit cestu domů znovu. To bych se picla :angry:
11. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se tak bavíte o cestovkách, hned bych někam letěla, bylo by mi celkem i jedno, kam by to bylo, hlavně daleko od práce.. Náš kolektiv v práci je totiž dost hroznej, žádná pohoda :confounded:
11. zář 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to tu nikdo není? :slight_smile:
11. zář 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, stalo se mi to zatím dvakrát. Doktor říkal, že se to některým hokám hned prostě neuhnízdí a nic to znamenat nemusí. Takže počkám do Vánoc a pak to začneme třeba řešit.
11. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny vás zdravím a přeji krásný páteční večer!
Mám dotaz ohledně ovulace! Když mám dneska celý den tzv.bílkový hlen a velké množství, znamená to, že ovulka právě probíhá a měli bychom se znažílkovat?
11. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamiz, je to známka, že ovulace přichází nebo už je. Ale není to pravidlem. Já ho mám třeba už 14 dní a mám už dávno po ovulaci.
11. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konik,tak děkuji! Jen mě to zajímalo! Mám ho dnes celý den, snažilkovali jsme se včera, tak uvidíme! ale na rovinu, nespoléhám na to, jen mám nějak potřebu trochu prokouknout do těch tajemství a hlavně vědět, jestli už nějakou ovu vůbec mám! Ale tohle je asi známka, že už jo, ne?
11. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokud ten hlen normálně nemíváš, tak by to měla být známka toho, že ovu je nebo se bĺíží.
11. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamiz, jak píše koník, jestli se hlen teď objevil..? Dr. mi řekl, že když jistě vím o ovulaci, tak se máme klidně tulit den před, ten den.. další den taky. Že spermií je sice míň, ale jsou normálně zralé, doplňují se průběžně. Jestli máš nonstop lékárnu, tak si kup ovulační test. Reaguje předem na zvýšení LH, po kterém následuje ovulace. Já ho mám jeden den pozitivní, druhý den je čárka slabší, ale není ještě negativní.. 3 testy za 120 (comfort), 1 test za 50 (test 99). V den pozitivního testu mám větší chuť na sex, ještě pak dva dny potom. Ten den nebo následující den mě také bolí vaječník. Ale to je u každého různé :wink: Já bych na to hupsla dneska zas :grinning: Kolikátý jseš DC? Odpovídá to tak zhruba?
11. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě je v den ovulace měkčí čípek, já to nepoznám, nesahám si na něj, ani nevím, jestli tam dosáhnu :grinning:. Manžel si ale sáhnul :grinning: A rozdíl jasně poznal. Když je ovulace, tak se dá prý přirovnat ke rtu, když není, tak se uzavře a dá se přirovnat ke špičce nosu. Někde na netu to psali :wink:
11. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějaký dny kolem ovulky je měkčí, nejen ten den :grinning:
11. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera snažení bylo, což asi nebylo na škodu, ale zároveň vlítnout na to i dneska bude taky dobrý :slight_smile: No a je pravda, že dnes se cítím trochu nafouklá a i mě v práci pobolívalo břicho! A chuť na sex, tui mám, to nepopírám! :grinning:
11. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli máš tu chuť teď větší než obvykle, tak neváhej a hup na to :grinning: já mívám větší zájem o všechno možné, co souvisí s opačným pohlavím :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jestli chcete trefit těch pár hodin, tak to prostě pokryjte :wink: jak to sama cítíš..!
11. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlabi, tak to je drsný se sky europe.. pěkný stres..
11. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cítím to tak, že se bude pokrývat! :grinning:
11. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, vždyť já si vzpoomínám, ty jsi vlastně psala, že koukáš po těch autech!!!! :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: no.. naštěstí jsem šla odpoledne ven.. jinak jsem totiž myslela, že to bude až za pár dní..
tak pokrývejte, jestli si myslíš, že se trefuješ :grinning: Zítra bych taky klidně...
No já tu chuť mám, když je to LH zvášené a pak do dvou dnů mě přejde..
11. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, nevím, jestli se trefujeme, ale určitá šance to jistě je, tak proč to nezkusit! Hlavně po vysazení HA jsem se ještě asi pořádně nesrovnala, tak až poslední dva měsíce si myslím, že už mám i ovulační cykly!
11. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, že to zkuste. ona ta ovulace po vysazení HA může být později, pokaždé jinak apod. Ale to může být i tak.. já to teď mám o pár dní rozhozený kvůli stěhování. Někdy kratší a někdy delší.. Jde o to tu ovulku trefovat! :grinning:
11. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu napustit vanu. Přeji krásný večer :wink:
11. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vas zas prisla pozdravit pri patku. Mela jsem toho tenhle tyden nejak plny kecky v praci, tak jsem se dnes odmenila - vzala jsem si notebook do pelisku a uzivam si nicnedelani, klidecku a pohody. Stejne ty patky vecer, to je balzam na dusi :dizzy_face:
My mame za sebou obdobi snazilkovani - tentokrat jsme to na radu mikalky zkouseli obden, ovulku jsem mela podle BT zrejme vcera, tak snad jsme si i tak nejak potrefovali.
Dracinek, Eliska: gratuluju k prvnimu krasnemu nakukovani do briska, to musi byt pocit, juuuu.
Simisku, tak prukazka jo? Ty brdo, tak to uz jsi ofiko tehulinka, parada!
yanna.o: koukam, ze jsi se ptala na teplotu po ovu - je to hodne individualni, nekdo je pres 37 a nekdo s tezi na 36,8 - pekne o tom pisou na www.merenibt.xf.cz, cituji:

"Každá jsme jiná a co je pro jednu normální, pro druhou může být velice neobvyklé. Takže zatímco jedna je ráda, když se jí po uvulaci teploty vyšplhají až téměř k zázračným 36,6, pro druhou jsou to teploty předovulační a po ovulaci běžně překračují 37. Svoji roli hrají i teploměry - kdo měří rtuťovým v pochvě, pravděpodobně bude mít teploty mnohem vyšší, než kdo měří digitálním v ústech.
To vše tu zmiňuji proto, že jsem se již několikrát setkala se zjednodušeným názorem, že těhotenství automamaticky znamenají teploty přes 37. Jsou ženy, které bez problémů otěhotní i s hodnotami 36,5, a potom i takové, pro které je 37,2 naprosto běžná poovulační teplota. Takže určitě nezoufejte, pokud Vám teploty neukáží vysněnou 37 (a naopak předem nejásejte, až 37 na teploměru objevíte), porovnávejte vždy pouze své křivky se svými. Samozřejmě, že pokud Vaší doposavad nejvyšší naměřenou hodnotou bylo 36,8 a nyní už máte pátým dnem teploty přes 37, pokud nejste nemocná nebo neberete nějaké léky zvyšující teplotu, těhotenství je velice pravděpodobné,"

A jeste jedna zajimavost, tentokrat pro nas - snazilky, abyste nebyly smutne, kdyz se to nepovede napoprve, napodruhe, napotreti...

Pravděpodobnost otěhotnění u zdravého páru v jednom cyklu se udává 15-20%.
Pokud budeme brát v úvahu pouhou matematickou pravděpodobnost, počítejte se mnou:
Po jednom cyklu snažení zůstane těhotných 15-20 žen ze 100.
Po dvou cyklech už je to 28-36 žen ze 100
Po třech cyklech 39-49 žen ze 100
Po čtyřech cyklech 48-60 žen ze 100
Po pěti cyklech 56-68 žen ze 100
Po šesti cyklech 63-74 žen ze 100
Po sedmi cyklech 68-79 žen ze 100
Po osmi cyklech 73-84 žen ze 100
Po devíti cyklech 77-87 žen ze 100
Po desíti cyklech 81-90 žen ze 100
Po jedenácti cyklech 84-92 žen ze 100
Po dvanácti cyklech 86-93 žen ze 100
11. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty čísla vypadají docela slibně :dizzy_face: Tak snad se to brzo všem podaří.
11. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
indriel, děkuju za informace o té BT! :wink: :slight_smile:

tady mám nějaká videa:
http://www.youtube.com/watch?v=9MnQxiSJZ4Q

A tohle je dokument, je tam krásně vidět, co se děje po tulení, oplodnění vajíčka, jak se pak dělí, jak roste miminko.. akorát je německy. Škoda, že u nás se toho dá najít na netu tak málo oproti např. tomu Německu, to platí pro všechno možné.. Kdybyste někdo uměl NJ, tak by mě zajímalo, za jak dlouho k vajíčku dorazí :grinning: Jestli to tam říkaj.. já rozumím pořádně jen spermie a vajíčko a pár dalších slov :sweat_smile: Je to moc hezký dokument :wink: Na you tube je v 6 částech..

http://www.youtube.com/watch?v=edXUlRqPq0c&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ynx9A7fMo5A&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=5yPWNfeCwBQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=mM5JFaQf1oY&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=BVVilcXMcHQ&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=_0UNt_824QE&feature=related
11. zář 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, moc zajímavé :dizzy_face: Co tam říkají nevím, ale někde jsem četla, že to trvá asi hodinu.
11. zář 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak se hlásím víc než po týdnu, protože v pondělí při mé kontrole u paní dokrtorky nastal poplach na ultrazvuku byla jen malinká tečka 1,8 mm ale HCG dle krve 1340 strach panika že se jedná opět o mimoděložní těhu. Včeera nás pustili domů, jsme 8mm veliký a zatím bez srdeční akce, ale HCG 7500 což je prý hodně, tak možná že se třeba objeví dvojčátka :o) vůbec Vás nestíhám dočíst, co je nového?
už jsem na neschopence, musím ležet ležet a odpočívát, tak budu dočítat diskusi a odpočívat a zkusim najít co znamená zvýšená hladina HCG.

Jinak další kontrola za 14 dní na UZ což je 25/9
12. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A úúplně jsem v tom rozčarování zapoměnla napsat, ž všehny nové tvářičky vítám, novým těhulkám gratuluju, a snažilkám držím pěstičky :slight_smile:
12. zář 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek