• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Danielko, to je mi moc líto. Ale nevěš hlavu. Musí to být opravdu těžké, smířit se s něčím takovým. Ale jestli je naděje s darovaným vajíčkem, tak to jistě znamená naději :dizzy_face: Držím palečky, aby jste se brzy dostali přes všechny těžkosti a radovali se spolu s drobečkem v náručí :wink: Moc moc na tebe budu myslet. Opatruj se a někdy nám tu přijď říct, jak se daří. :slight_smile:
18. lis 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji za podporu. Jste moc hodné.
Teď jsem na tom psychicky moooc špatně a prot bude pro mě lepší sem nechodit. Děkuji za dodání odvahy a věřte, že až se dostanu ze dna, tak začnu bojovat.
Dítě pořád moc chci a udělám proto maximum. Jen se musím zotavit.
Mějte se co nejlépe a ať se vám vše daří a jste moc šťastné ( i vaši mrňouskové)
18. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielapro, ahojky, jak už psaly holky taky mě to strašně mrzí, ale nevzdávej to, vůbec nevím co ti napsat :frowning2:
19. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielapro ahojky,prosím tě jen to nevzdávej,uvidíš,že za pár dní budeš mít lepší nadhled a vše uvidíš v lepších barvách a všechno půjde lépe........už jsi tak daleko a vzdávat to už tak daleko,to by byla strašná chyba,myslím si,že tě nikdo z nás,co jsme tu zbyli nebudou odstraňovat z tabulky,bojujeme tu společně a uvidíš že společně to taky dovedeme do zdárného konce a budeme všechny maminkami,já v to věřím a ty musíš taky......určitě nám sem musíš pořád chodit psát tvoje pokroky,zvedneš naději v nás a my zas se pokusíme udržet ten tvůj sen na hranici důvěry v ten nejlepší konec......opravdu ti držím všechny palečky co mám a brzy se nám tady ukaž
22. lis 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po delší odmlce nás zdravím. Minulý týden ve čtvrtek (myslím, že tobylo 1.) nás převezli z JIPu na standratrní oddělení, kde jsme vykapali druhou sérii chemoterapie. U Barunky se však o víkendu vyskytly takové komplikace, že nás dnes převezli zpět na JIP a já jsem vlastně i ráda. Ta péče, kterou bude mít tady se s tou na standratním oddělení nedá vůbec srovnat. Tam jsem dva dny chodila, že má Baruška bolesti a že pořád pláče a jediný co bylo, tak mi nabídli jestli pro ní nechci nějaký lék na uklidnění. Když jsem na to odpověděla, že to podle mě není řešení jí cpát léky na uklidnění, když nikdo neví co jí je, tak na mě koukali jak na blázna, že si vůbec troufám jim oponovat. Včera konečně byla Barunka na ultrazvuku bříška a tam zjistili, že má zánět střev a zadržuje v bříšku tekutunu. Do tý doby nebylo nikomu divné, že za cca 10 dní přibrala 400g......takže dostala nějaké léky na "čůrání" a od té doby je klidnější a dokonce už sama i spinká. Je to moc šikovná holčička! Ale, když byste jí teď viděli jak leží nešťastně v postýlce, bez jakéhokoliv zájmu s velkými kruhy pod očima.....je to strašný takhle vidět vlastní dítě a nikomu ¨nepřeji, aby si tímhle v životě musel projít. Vím, že závist je hrozná věc, ale kdybyste věděly jak, když potkám někoho s kočárkem jak já mu závidím a vlastně i vám všem, že ty nějštastnější chvíle v životě můžete prožívat v klidu doma. Neberte to prosím nijak špatně, ale včera to byly akorát dva měsíce co jsem bez přestání s Barunkou v Motole a už je toho tak moc, že mám kolikrát pocit, že dál už nemůžu. Naštěstí Baruška je úžasná a když je jí dobře, tak hází úsměvy na všechny strany. Dodává mi tím tolik síly a optimismu.....a další důležitá věc, stále plně kojíme!
Nezlob te se, že jsem se trošku rozepsala, ale potřebovala jsem si trošku vylít srdíčko. Tak se tu holky opatrujte a držte nám palce. Ahoj :slight_smile:
14. pro 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky já na vás pořád vzpomínám a myslím, máte to hodně těžké, mně se z toho chce úplně brečet a obdivuji, jak to nesete, mně stačí, aby děti měly rýmu a teploty a už se o ně bojím :cry: Držím pěstičky, ať je vše ok, vážně!Barunka je bojovnice a doufejme, že když má tak těžký vstup do života, že to překoná a bude už jn a jen líp :wink:
14. pro 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky : Mooc na Vas myslím a držím moc palečky! Barunka je statečná holčička a určitě to všechno zvládne!!!
14. pro 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky Držim vám palce, taky na vás myslim. Věřim, že to zvládnete dobře.
14. pro 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky taky se přidávám a držím palečky. Baruška je statečná a ty taky, holky to zvládnete:slight_smile:
22. pro 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky,

@miky Taky na vás často myslím a držím palečky, aby Barunka byla velká bojovnice a všechno zlé, co ji potkalo, krásně zvládla. A aby se usmívala čím dál více... Holky, držte se! Posíláme hodně si a pohlazení... :wink:
22. pro 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajkaz tedy tak to jsou novinky! Strašně moc gratulujeme k holčičce a ze srdce přejeme hodně zdraví!!!!!!!!!!
22. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky Děkujeme :dizzy_face: Neuvěřitelně to letí. Loni touto dobou jsme snad už ani nedoufali a.... Zázraky se dějí, nesmíme ztrácet naději. Obzvlášť teď o vánocích.
Holky, všem přeji klidné a spokojené Vánoce, užijte si je v blýzkosti svých milovaných :dizzy_face:
23. pro 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.
Chtěla bych vám popřát krásné vánoce, příjemné prožití svátků a šťastný Nový rok plný zdraví, lásky a pohody.

p.s. u mě nic nového. Nálada na bodu mrazu... mám od úterka depku. Nic mě nabaví... Další vánoce bez dětí a naděje.
25. pro 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky ahoj miky,taky ti pořád chodím na profil a koukám,jestli už je lépe,určitě jste statečné hodně holky naše,vy to všechno zvládnete a pak už bude jen dobře :slight_smile:
25. pro 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajkaz tak ted čtu že už máš malinkou na světě tak at vám nosí jen radost a zdravíčko do života :slight_smile:
27. pro 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielapro Tak Dani to jsme byli dvě opět vanoce u mě taky na bodu mrazu a ještě přesně na štědry večer mi přišla mrcha tak super vanoce :frowning2: ale jinak dárečky trochu zvedly naladu :slight_smile:
27. pro 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám jednu PECKU! Nechci to zakřiknout, ale zatím to vypadá, že by nás zítra, po téměř třech měsících v nemocnici, mohli konečně pustit domů. Záleží to na tom, aby se Barborce přes noc nezhoršil zadeček (což by snad už neměl) a hlavně na tom jak bude snášet to, že už bude úplně bez léku proti bolesti (jestli nebude mít absťák apos.). Úplně se bojím v to doufat, aby se to ještě nepokazilo, ale nemusím vám vyprávět jak bych byla šťastná!
31. pro 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky Holky, to mám z vás radost a úplně maximálně vám budu držet palečky!!! Věřím, že už máte nemocnice plné zuby, tak snad už bude všechno ok :wink:
31. pro 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky moc držím palce a vůbec všechno co se dá a přeju do nového roku už jen samé dobré zprávy a žádné trápení :wink:
31. pro 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 Ali, tobě se to už taky krásně blíží :slight_smile: Jak se daří?
31. pro 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajkaz dobře, už tak nějak víc hekám a malá tlačí jak má asi málo místa ale docela dobrý řekla bych ještě, poslíčky už mám taky, ale dá se :wink: :wink:
a dneska sem si koupila houpací křeslo tak z něj mám děsnou radost :grinning:
31. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky moc držím palečky!
31. pro 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 Jů, houpací křeslo :dizzy_face: Po tom toužím od malička. Vždycky jsem si ho strašně přála a teď by to bylo úplně úžasný. Sednout si do něj a v náručí ukolíbat malou :wink: No je to náročný ten poslední měsíc... Však ten měsíc uletí jak voda a budete mít malou doma :dizzy_face:

@iris Ahojky Iris, co Emička a Tomášek, jak se vám daří? Je Emičce už líp?
31. pro 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky : Moooc Vám holky držím palečky!!
1. led 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajkaz Emička je ok, k obědu už á místo mlíčka zeleninku :wink: Tomášek je taky v pohodě, dostali hodně dárků oba, Tomík poctivě rozbalil všechny a už se zas těší do školky, měsíc tam nebyl, napřed marodil, pak měli prázdniny...
A co Mariánka?
1. led 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky ta do Nového roku jen pohodu a zdravíčko :slight_smile:

Byli jsme spolu s chlapem u znamych super bylo a nakonec byla půl noc a byla jsme najednou na chvilku smutna že nejsem a ani asi nebudu nikdy těhu holky ja vam tak vše zavidím ach jo:slight_smile:)tak nakonec jsme se v tomto roce naposledy opila a už mě čeka jen boj s umělym oplodněním a pokud by to nahodou nevyšlo tak hold končím :frowning2: se vším

Super je jak čtu jak vám ti maolincí koblíškové krásně rostou to je super jen tak dál je super že vám dělají jen radost
@alienka24 tak ty ještě ttrochu a za chvíli máš uzlíček doma to tak uletělo:slight_smile:
1. led 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iris No jo, Emička už je velká holka :wink: Fakt to strašně letí. Je dobře, že se Tomíkovi líbí ve školce, z takových zpráv mám jako učitelka obzvlášť radost :dizzy_face:
Mariánka je zlaté miminko. Nebýt každý večer prdíků, tak se jen usmíváme na svět. Zkoušíme masírování s Pupíkem, zdá se, že nám to dnes trochu pomohlo, taky teplou plínku, taky Sab simplex... no dostali jsme radu, že lepší jsou Probiotické kapičky, tak pro klid naší princezny jsme i přes jejich cenu koupili, ale ty bereme teprve 3. den, tak zatím nevíme, jak budou na nás působit...

@petra123 Neztrácej naději, ono to dříve nebo později taky dopadne, neboj :wink: Je to nepříjemné, že jsou tu v diskuzi už většinou jen maminky, ale věřím tomu, že se vám taky bzry zadaří a budete se třeba už o vánocích těšit s takovým voňavým uzlíčkem, jako my ostatní :wink:
1. led 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miky tak ať už je jen dobře a Barunka je už jen zdravoučká,je to obdivuhodná bojovnice :wink:
@alienka24 přeji příjemný porod atěším se na fotečky princezny :wink:
@petra123 věřím,že se taky už povede a vy budete brzy šťastní rodiče,věřím,že už ubývá té naděje,ale musíš věřit,já vám moc věřím :wink:

Jinak já skoro po dvou letech snažení,kdy jsem změnila dr.,měla jsem nepravydelný cyklus,špinila jsem během cyklu,neovulovala,byla jsem na leden poslaná na laparoskopii kvůli neplodnosti.....jsem našla před Vánoci mé vysněné dvě čárky...takže zázraky se dějí :slight_smile: ,teď jsem v nějakém 5-6tt a 6.1 jdeme na další utz.tak snad budeme mít i srdíčko :slight_smile:
tak se tu mějte všichni moc hezky a milujte se a množte se :wink:
1. led 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 No to jsou ale senzační zprávy - a na Vánoce :dizzy_face: Lepší dárek už je fakt jen ten uzlíček držet v náruči... toho se brzyčko dočkáš taky. Ani se nenaděješ a budeš chystat tašku do porodnice.
Tak držím palce na kontrolu a dej vědět :wink:
Peti, vidíš to, zázraky se dějí!!! :dizzy_face:
1. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajkaz děkuju,je to opravdu ten nejkrásnější dáreček,co jsme mohli dostat,jiné dárky už nebyly třeba :wink: ,určitě dám vědět,jak dopadneme,ale když už je to takový bojovníček a všem takhle ukázal,že žádné doktory nepotřebujeme,tak si snad už život na tomhle světě vybojoval
1. led 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek