• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
@marokanek1111 supoer zpráva tak aspon někomu se povedlo moc ti to přeji super moc gratuluji :slight_smile:

Holky tak je jasné jak jsme říkala zůstanu opravdu jedina neplodna :frowning2: ach jo:frowning2:
1. led 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já ten nový rok zahájila s horčkou v posteli, tak píšu až teď. Přeju vám všem do toho nového roku hodně zdravíčka a štěstíčka.

Jsem ráda, že vám mimča tak hezky rostou. Miky, jsem ráda, že malá už je na tom líp, pořád na vás myslím. Peťo, neboj, taky se určitě dočkáš. Marokánku, to je úplně super zpráva. Držím palce aby to bylo všechno v pořádku. Uteče to rychle.
2. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 no tak to je krásný, jak je vidět tak ta změna doktora přinesla ovoce, jsem moc ráda že se povedlo a držím palečky, pak po kontrole hned napiš :wink: :wink: mám veeelikou radost
2. led 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
MAMINKY:
Poupe........................?? let... - Petr
Smisek24.................29 let... - Daneček
Andrea110409.........30 let... - Šimon
Sandulka.................. ?? let... - Laura
Myia........................... 28 let - Barunka
Dracinek.................. 24 let - Jareček
beruska 1989 ......... 21 let - Natálka - 19.5.2010 (18:00), 3470g, 51cm
peprlik....................... 23 let - Nelinka - 2.6.2010 (13:28)
llenicka1................... 27 let - Filípek - 10.6.2010
barevna..................... 24 let - Vojtíšek - 16.6.2010
bublinka.................... 31 let - Lukášek -28.6.2010
miky........................... 28 let - Barunka - 3.7.2010
momis...................... 31 let - Davídek - 6.7.2010 (1:10) , 4400 g a 52 cm
mpavlinka................ 26 let - Nikolka - 10.7.2010
konik88.................... 22 let - Nelinka - 11.7.2010 (00:30)
iris............................. 29 let - Emička - 19.7.2010 (21:27)
keminek................... 29 let - Janička - 21.7.2010
Lussyn..................... 30 let - Natálka - 1.8.2010
Kali........................... ?? let - Eliška - 18.8.2010 ve 2:13, 3500g a 52cm
Hanulka_86............ 24 let - Honzík - 5.9.2010, 3850 g a 52 cm
alzbeta.hod...............25 let...Nikolka - 21.9.2010, 3830g a 51cm
eliska_v.....................21 let... Daliborek - 28.9.2010, 4230g a 52cm
miriska......................22 let.... Alexandr - 5.10.2010,16:40, 3200g a 50cm
jajkaz................................27 let...Mariánka

TĚHULKY:
31.5. Alienka24......................25 let.....TP: 2.2.2011
??.12. marokanek1111............23 let.... ???

SNAŽILKY:
cuketacek....................... .27 let.....pauza = 5 DC (posl.c. ??dní)
Petra 123....................... ..29let....32 snažení = ?? DC (posl.c.?? dní)

Holky, tak jsem se rozhodla po hodně dlouhý době vložit tabulku, naposledy jsem jí našla 1.11., tak si kdyžtak upravte údaje. Dani, na tvoje přání jsem tě z tabulky vymazala, ale doufam, že se na nás budeš chodit dívat i dál.
2. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to je prostě nádhera :dizzy_face: tak ať to vyjde!!!
2. led 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poupe........................?? let... - Petr
Smisek24.................29 let... - Daneček
Andrea110409.........30 let... - Šimon
Sandulka.................. ?? let... - Laura
Myia........................... 28 let - Barunka
Dracinek.................. 24 let - Jareček
beruska 1989 ......... 21 let - Natálka - 19.5.2010 (18:00), 3470g, 51cm
peprlik....................... 23 let - Nelinka - 2.6.2010 (13:28)
llenicka1................... 27 let - Filípek - 10.6.2010
barevna..................... 24 let - Vojtíšek - 16.6.2010
bublinka.................... 31 let - Lukášek -28.6.2010
miky........................... 28 let - Barunka - 3.7.2010
momis...................... 31 let - Davídek - 6.7.2010 (1:10) , 4400 g a 52 cm
mpavlinka................ 26 let - Nikolka - 10.7.2010
konik88.................... 22 let - Nelinka - 11.7.2010 (00:30)
iris............................. 29 let - Emička - 19.7.2010 (21:27)
keminek................... 29 let - Janička - 21.7.2010
Lussyn..................... 30 let - Natálka - 1.8.2010
Kali........................... ?? let - Eliška - 18.8.2010 ve 2:13, 3500g a 52cm
Hanulka_86............ 24 let - Honzík - 5.9.2010, 3850 g a 52 cm
alzbeta.hod...............25 let...Nikolka - 21.9.2010, 3830g a 51cm
eliska_v.....................21 let... Daliborek - 28.9.2010, 4230g a 52cm
miriska......................22 let.... Alexandr - 5.10.2010,16:40, 3200g a 50cm
jajkaz................................27 let...Mariánka

TĚHULKY:
31.5. Alienka24......................25 let.....TP: 2.2.2011
??.12. marokanek1111............23 let.... ???

SNAŽILKY:
cuketacek....................... .27 let.....pauza = 5 DC (posl.c. ??dní)
Petra 123....................... ..30let....35 snažení = 8 DC (posl.c.35dní)

2. led 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem tu po obrovské odluce a kolik dní už dočítám co se dá :slight_smile: Tabulka se změnila . ... je to vážně krásný . . . , těm holčinám, co se nezadařilo, hoky nezoufejte, zázraky se dějí a já v ně pevně věřím.
To vlastně navazuje i na miky a Barunku. Holky já na Vás myslím každou chvilku, a věřím, že to dokážete ! ! Maličkatí tvorečkové jsou větší bojovníci než my dospělí a třeba i naše rodina o tom ví myslím až dost. Mojí sestře se před rokem narodil klučík, psala jsem Vám to tu, netušila jsem jakej zlom to mohlo mít. Už když se narodil měl ekzém po celém tělě žádné vlasy řasy a tak. Špatně papal bylo to všechno na prd. V březnu byl poprvé na vydupání mý ségry v motole tam mu zjistili pneumocystu na plicích a konstatovali imunodeficitní dítě. Nikdo z nás netušil co to může znamenat. Jeho nová pediatrička řekla že si myslela že ho vezou do motola umřít když ho tam vezli podruhé. Dostal tam pak ještě prasečí chřipku, cytomegalovira do očí což ho stálo téměř zrak, a víkend před narozením mojí malý málem umřel. Holky ale on to dokázal. Je to střízlíček maličkej, má teď v roce a měsíci 6,1 kg a 67 cm. Ale snaží se a my máme radost. Imunodeficit mu nikdo neodpáře a asi ani nevyléčí. Neustále jezděj do motola kde mu píchají uměle imunytu, nemůže téměř nic jíst má spoustu alergií. Cpe se antibiotikama víkend co víkend. Ale on bojuje a bojovat určitě bude. Já prostě věřím že zázraky se dějí a tyhle malý zlatíčka si svý místo tady vybojujou stůj co stůj ! ! !
Vím, že tenhle příběh sem nepatřil, ale chtěla jsem tím říct, že zázraky se opravdu dějí :slight_smile:
3. led 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myia Teda to je vážně neskutečný bojovník :slight_smile: Je až neskutečné, co ti malí drobečkové dokážou zvládnout. Posíláme mu pohlazení a přejeme spoustu sil k uzdravení :wink: Aby se měl jak nejlíp to jde.
A Barunka také. Už je to velká holka :dizzy_face:
3. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajkaz Moc děkujeme, malej je vážně bojovník vypadá vedle naší malý jako drobeček už ho dávno přerostla, ale to nevadí, alespoň je pro něj tahoun, maj se moc rádi :D a tím, že tak dlouho bojoval je vlastně jako kdyby se znova v květnu narodil jako Baruška, tak jsou tak na stejno :slight_smile: Moje gynekoložka ho rodila, když jsem s ní potom mluvila a vlastně celou tu dobu jí vyprávěla jak na tom je. Vždycky se na mě podívala a říkala pořád dokola, dokáže to musíte mu věřit, tihle maličký to prostě zvládnou. A měla pravdu :D Je to fakt zátrak a proto říkám, zázraky se dějí :D

Abych nezapomněla Mariánka je krásná. Ani jsem nestihla okouknout bříško a už je tu :D A to nemluvím o holkách co už jsou maminy dávno. A Alienka?? to je taky mazec, beruška zlatá za chvilku spolu budou, taky jsem to nějak prošvihla :D Opravdu to strašně utíká, myslela jsem si, že mi čas letěl, když jsem byla v práci, teď s malou doma je to snad ještě jednou tak rychlý, příští týden nám bude 8. měsíců. To je fakt šílený :D
3. led 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak vám jdu napsat,jak jsme včera dopadli.celé dopoledne jsem probrečela,ted už je to lepší,ale stále se bojím,vzala mě nahoru na kozu,udělala vnitřní utz a ukázala ten malinký oválek,byla jsem na první kontrole 28.12 a mimís mi včera přišel stejně veliký,ona se mě hnedka ptala,jestli mám nepravidelnou ms a já,že určitě nemám,přitom to sama dobře věděla,páč jsem musela v říjnu na vyvolávačku a pak začala........že neodpovídáme velikostně,že si myslela,že jsem v nějakém 7tt,ale že odpovídáme nějakýmu 5tt,pak takovou dobu koukala do papírů a nic neříkala a porovnávala ty fotky z minula,tak krátce,ale pro mě to její mlčení bylo nesnesitelný :frowning2: ,pak říká,poslední menses jste měla 20.11 a já že jo,a ona zas že neodpovídáme a já jí říkám,že vím,že ovulka byla někdy kolem mikuláše,někdy 6-7 prosince a že by to přeci odpovídalo,že by to 6 ledna měl být teda 4tt a my máme 5tt velikostí,no furt tak koukala a pak řekla,hmm,tak by to odpovídalo,tak mi řekla,že mám přijít za 14 dní na kontrolu,že to už by mělo být srdíčko,pak ještě mě dostalo to,že jsem musela zaplatit 30kč,nejde mi o ty peníze,to vůbec,ale o to,že jako těhule přeci nemá nic platit,minule mi to tak sestra řekla,prostě jsem si připadala,jak kdyby mě odepsala jako těhuli,vyšla jsem ven a hnedka jsem se do telefonu rozbrečela příteli,ten mi volal snad 50tkrát,že si je jistý,že to bude dobré,že si prohlídl plno stránek a diskusí a pak jsem tomu už i já začala odpoledne věřit,řekla jsem si,že když už je mimísek v bříšku,že za něj budu bojovat a on pak určitě bude bojovat za to,aby to tý doktorce příště natřel a ukázal jak vyrostl........prostě sem jí asi nepadla do dobré nálady,ale možná si mmohla uvěomit co to pro měbude znamenat,snažíme se o mimíse skoro 2 roky a ted když se zázrakem podařilo,tak mě takhle potopí a celý to moje těhu taky,ale já to nevzdám a budu opravdu doufat v to,že jsme prostě jen malincí,jen proto,že jsme prostě později a to jsme podle mích výpočtů :slight_smile:
7. led 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda mělo tak být že mám nepravidelnou menses,jo a ještě se mě ptala,jestli mi mimís přijde větší,copak já vím,jsem nějaký doktor nebo co?ona že jí přijde větší,já si tak jistá nebyla,přišlo mi,že o tam nemusela hledat tak dlouho,ale větší nevím nevím........říkala jsem,že až jednou budu zas těhu,už v životě nepůjdu na utz tak brzy,akorát se člověk pak šíleně nervuje
7. led 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 zlati, hlavně nemysli na nejhorší, ono je to v tomhle stádiu těžký a ty miminka se těžko měří a každé roste jinak rychle, určitě to dobře dopadne a příště tam bude mímo i se srdíčkem uvidíš :dizzy_face: moc držím palečky
7. led 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 děkuju ti moc,jsi zlatá,snad to tak bude,ale až budu sedět v té čekárně,tak si asi ukoušu nehty :angry:
7. led 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 nestresuj se kamaradka taky měla ovu nějak jinak na testu dvě // a nakonec ji taky odepsal doktor jak ji řekl že maly neroste a nakonec o tyden později to doktorovi ukazal tak že měl srdíčko a už má rok a půl tak se neboj a nevzdavej to jsi těhu a basat:slight_smile:
7. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 taky si říkám,mimísek tam je a já za něj budu bojovat a budu mu věřit,přeci jen je to náš malý zázrak :wink:
7. led 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 přesně tak a za 14 dní uvidíš a pokud jsi nebudeš jista zajed si na pohotovost za tyden a řekni že tě třeba hodně bolí břicho a oni tě vyšetří a uvidíš a uslyšíš aspon nazor jiného doktora když ten tvůj je jak můj k ničemu :frowning2:
7. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 No to snad není ani možný!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strašně moc gratuluji a ikdyž se teď na koníka moc často nedostanu, protože nás stěhují na jiné oddělení, kde nebude net, ale i tak strašně moc držím palečky, aby všechny ty útrapy k něčemu byly a vy se v létě radovali s krásného uzlíčku
8. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 nevzdávej se, já jsem zářný příklad, Barunku jsem odležela od 4. týdne, taky si mysleli, že neroste a já si jí tam doslova vyprosila, ať ještě počkají a hele pidi špedlíkové hlavičce z ultrazvuku je příští týden 8 měsíců. Držímě pěstičky ! ! !
8. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vubec to s nami nevypada dobre,dneska rano si me nechali v nemocnici,jela jsem tam proto,ze jsem zacala spinit,doktor zas mlel to sami co moje doktorka,ze mimi je mensi a celkove nejak neprosperuje,pres slzy nevidim na telefon,je mi fakt hrozne,budu tady nejaky 4 dny a pak se uvidi.:frowning2:
9. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Drž se kočko, neplakej a hlavně to nevzdávej ! ! !
9. led 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím pěsti, a ty se drž, bude líp:slight_smile:
9. led 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myia dekuju,snazim se to nevzdavat,ale sily mi ubyvaji a strach pribyva :frowning2: a ty jsi byla hospitalizovana proc?a tos normalne doktorum rekla,at jeste pockaji?ja se bojim v utery,ze reknou,neodpovida to,spinite stale,jdete na revizi a bude a nebudu si moct dupnout,ze nikam nejdu,ze chci jeste cas pro mimise
9. led 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
to jsou mi noviny, alienka bude pomalu rodit a marokanek čeká miminko :slight_smile: gratuluju, přeju hodně sil tobě i miminku ať to spolu dotáhnete do konce. hlavně to nevzdávat! držíme palce :slight_smile:

U nás se roste jako z vody, sašík už měl 3 měsíce, je to zlatíčko. Směje se, hraje si, nadává, no už je to prostě pěkně živý miminko :slight_smile: Na třímesíční prohlídce měl 5660g a 61cm.
Tady je pár fotek za poslední měsíc.
9. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriska miri ten váš malej nějak moc roste:slight_smile:.

s Natálkou jdu na osmiměsíční příští týden, tak vám pak dám vědět jak jsme na tom:slight_smile:. vůbec se mi nechce otáčet. trénujeme to, ale spíš než ab to pomáhalo tak mi přijde že jí to zošklivuju ještě víc. od včera se zatim otáčí z břška na záda, Ťuk, ťuk:slight_smile: ale obráceně, ani náhodou:slight_smile:. nelezeme, zub nemáme žádnej, a polívka nám nejede. pan doktor bude mít radost:grinning:, a maminka bude vpadat jak blbeček:grinning::grinning:. Nějak vůbec nemám čas sem chodit. koukala jsem že @Jajkaz už má miminko tak gratuluju:slight_smile:.

@marokanek1111 je mi strašně líto, že se mimi neudrželo. ale kdž už se zadařilo, tak to půjde znovu:slight_smile:, musí :wink:
11. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 : je mi moc líto čím jsi si prošla! Vím, jak se cítíš...Sama jsem si tím taky prošla! :pensive: Ale věř, že bude brzy líp!!! Prostě musí! Drž se holka
11. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beruska1989 Ahojík :slight_smile: z toho si nic nedělej , nám je osm měsíců dnes, malá se prvně na bříško otočila 26 prosince :D taky jsme trénovali taky jsem se snažila, prděla na mě :D přišlo mi že už mo to dělá schválně a to obráce z bříška na zádíčka jí docela šlo :D Zoubky taky nemáme, příkrmy nám nechutnaj, u toho kolikrát skoro bulím, ale co podstatné je, že přibírá a je spokojená, nedělej si z toho hlavu, my jdem do poradny za 14 dní tak se taky těším :D Budu zase matka herodes :D
11. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myia ona se mi ze zad na bříško nepřetočí už vůbec:grinning:, jí se na bříšku nelíbí, takže prostě ne, nehnu s ní. já u příkrmů nebulim, ale občas mám chut ji seřezat:grinning:, když mi rupnou nervy. Takže taky matka herodes:grinning:. Ale vždycky se naštěstí ovládnu.
11. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 Ahojky, drž se, bude líp :slight_smile:
12. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,děkuju moc,za ty hezký slůvka co jste mi posílali,omlouvám se že píšu až ted,ale od té doby co jsem přijela z nemocnice,tak se snažím nebýt doma,tam to na mě vždycky padne a chce se mi brečet,tak lítám celé dny po kamarádce,k mámě,babi,ke švagrový.....a to mi hrozně moc pomáhá tak nějak zapomenout,sice to šíleně bolí a asi ještě dlouho bude,ale přítel už se těší,až se zase začneme snažit,je snad víc šílenej do toho mimi po tom všem jak já(já v tuhle chvíli na miminko moc nemyslím-jen na to první :pensive: ),ale koupila jsem si andílka na zavěšení na krk,bude to památka na první miminko a ochrana toho druhého až jednou přijde :slight_smile: .....tak to je tak jediné s čím jsem tedko spokojená,opravdu doufám,že to to miminko nahoře vidí a ví jak moc nám tady chybí a pošle nám sem další silnější miminko.
Tak ještě jednou velké díky holky moje :slight_smile:
14. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marokanek1111 to víš že to vidí a pošle brzy jiného mimíska :slight_smile:
14. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek