• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
@cuketacek tak u mě stejně nic prostě nic a podle nového vykladu karet prí budu mít prcka tak za dva roky no potěš koště :frowning2:
5. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 no mít to jistý na 100% aspoň za ty dva roky, tak by to nebylo špatný, ne?
5. srp 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuketacek ne ja chci ted hned otěhotnět a konečně mít aspon jedno zdravé mimisko nic víc kura bojuji už tak dlouho že se divím že mi stoho nehrabe doslova :grinning: víš jak za pár měsíců 31 :frowning2:
5. srp 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra123 Peti, naprosto tě chápu...i když mně by zatím asi stačila 100% jistota že se v nejbližších dejme tomu dvou letech zadaří...Ale bohužel to nám ani jedný nikdo zaručit nemůže. S penězma je to hrůza, umělý je drahý (i když já o něm teda ani neuvažuju). A všichni kolem mě jsou těhotný...
5. srp 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berusky, jdu vas po dlouhe dobe pozdravit a oznamit, ze i u nas se vse v dobre obratilo a po jednom nevydarenem tehu jsme to druhe zvladly s prdolkou na jednicku a 23.09.2011 se nam narodila krasna holcicka Nikol.
Moc drzime Cuketackovi, Marokankovi a Petce pesticky, at uz konecne najdete na tehutestiku ty vysnene // a splni se vam to nejvetsi prani, ktere vam prinese do zivota spoustu stastnych chvil.
Mejte se krasne, papa Indri a Nika
12. říj 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@indriela Jééé, to je krsáná zpráva :dizzy_face: Gratulujeme a přejeme hlavně hodně zdraví a radosti :wink: Koukám v pase máš napsané, že má Niki chlupatá ouška :dizzy_face: To ta naše prďolka měla také :dizzy_face: Jé, kde ty časy jsou :grinning: :wink:
12. říj 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@indriela Moc velká gratulace, přeju hodně zdraví a štěstí...
12. říj 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek