• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
je to všechno otázka povahy a informací, to je jako že třeba některé ženy by v životě nepoužily tampon
12. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daras, ja si zrovna nedavno řikala, co nového vymyslí. Tento vynález mě na první pohled zaujal, ale když jsem si o tom přečetla, tak mě to už tak neláká. Je to opravdu nepraktické, když jste někde na veřejnosti. Doma to není problém, ale asi by se mi to nechtělo někde vyplachovat, navíc všude nemají teplou vodu, takže je to i nereálné.
12. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevím ale na toaletách by měla být teplá voda už všude a pokud ne tak je něco špatně :wink: no a nevim já teda většinou na toaletách po ostatních nekoukám co dělají, jestli si mejou ruce, utíraj a podobně
12. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale jít na záchod, vyndat si to, pak vyjít ze záchodu, opláchnout to a pak zase jít na záchod a znovu to zavést? To se mi zdá takové moc složité.
12. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já vím že to je složité ale jak říkám záleží na každým jak se rozhodne, nevim, fakt hodně mi to připomíná ty látkový pleny, jestli jo nebo ne :slight_smile:
12. zář 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se v práci přestěhovali do horší budovy, záchody tam máme pro "dámy" jen 2, jedno umývadlo, odpoledne už teplá voda neteče, takže nějaký kalíšek opravdu nepřipadá v úvahu :grinning:
12. zář 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to neodsuzuju, někomu to vyhovovat může. Ale pro mě by to asi taky nebylo daras.
12. zář 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem o tom říkala manželovi a říkal, ať raději mlčim, že o tom nechce ani slyšet. Připadá mu nechutná představa, že by si ženská v těle nosila nádobku s krví :grinning:
12. zář 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já o kalíšcích četla před nějakým časem a přišlo mi to divný.. nějak se s tim patlat, vylívat to.. Nezaujalo mě to.
Teď nedávno jsem na ně narazila podruhý v souvislosti s tou možnou kvasinkou. Sice na to netrpím nijak často, ale to je jedno. Pročetla jsem příspěvky v diskuzích i na stránkách o kalíšcích a připadají mi úplně supr. Mnohem hygieničtější. A pokud jde o cesty a výměnu na místech s víc lidma, můžu si jich koupit víc, že jo.. :wink: Vložky a tampóny taky nejsou nejlevnější a jsou jednorázové. Prostě jsem o tom začala teď přemýšlet, ale zas jsem si řekla, že teď už je snad nebudu potřebovat :sweat_smile: No néé?!!! :wink:
12. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik, jo tenhle pocit jsem taky měla, ale už ho nemám.. teď na podruhý.. po nějaký době.. :grinning:
12. zář 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, co se týče hygieny, tak je to mnohem lepší, o tom žádná. Jenom ta manipulace je trošku složitější. Já taky doufám, že už nebudu nic takového potřebovat :grinning:
12. zář 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě mnohem nehyginiečtější příjdou použité vložky a tampony teda
12. zář 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
koniku, prý se to dá nučit.. psaly holky.. :grinning: párkrát se poliješ a je.. :sweat_smile: taky mi vadil ten materiál, ale píšou tam, že tenhle nový už je v pohodě, že ty dřívější tělo nesneslo a byly problémy, který už ale nehrozí..
Nicméně to se nás teď netýká a vůůbec nás to nemusí zajímat :grinning: Do Vánoc jsme těhotný všechny - tedy samozřejmě čím dřív - tím líp!!!! :wink: :slight_smile: :slight_smile:
12. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby prisla som sa na vas pozriet ze ako sa mate :slight_smile:
12. zář 2009 v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, já nejdřív myslela (asi dík reklamě), že nej jsou tampóny.. ono s nima má člověk lepší pocit než s vložkou. Pak někdo říkal, že vložka je lepší. Po pár letech mi to řekla i gynekoložka. Řekla jsem si.. aha... :confused: No pak už jsem to četla všude na netu, když jsem otěhotněla (a taky už dřív, jak jsem měla ty záněty močáku). Ale od vložek mají několik nevýhod, co si budem povídat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A teď jak jsem si přečetla pořádně o těch kalíšcích, tak jsou praktické jak tampóny, ale jsou narozdíl od nich hygienické.. Ale dál bychom se měly bavit už spíš o věcech, co se nás týkají.. tedy jak rodit, kde rodit, mrknout na to, které vitamíny baštit a proč.. :wink:
12. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nathali, ahoj :slight_smile:
12. zář 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne od vložek, ale vložky... no nic..
12. zář 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: yanna.o ja si neviem predstavit ze by som pouzivala ten kalisek asi zvyk ale tiez mi skoro kazda druha zenksa vravi ze vlozky su lepsie ako tampony
12. zář 2009 v 18:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna o. :slight_smile: no tak s tím porodem to je asi hodně předčasný :slight_smile:
12. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka ale porodnicu si vybrat uz mozes no nie?
12. zář 2009 v 18:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to asi můžu, ale myslím že to budu řešit až to budu potřebovat :wink:
12. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej to je jasne ale niektore si uz mozno aj to pozeraju
12. zář 2009 v 18:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme, co přinese čas. V brzké době snad už žádné vložky, tampony ani kalíšky potřebovat nebudeme :slight_smile: a pak se uvidí. :grinning: Je fakt, že by jich mohl mít člověk víc, aby nemusel řešit vymývání, ale prozatím to nechme koňovi, ten má větší hlavu (jak pravil náš fyzikář :grinning: )
12. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, no... to není tak docela pravda.. spousta ženských se zabírá porodem, přirozeným porodem, výběrem porodnice už před těhotenstvím a v těhotenství pak chodí na kurzy, které je také dobré si vybrat předem. Já to minule neudělala, ani na kurzy jsem nechodila a jak to dopadlo.. měla jsem perfetkní porodnici po stránce vybavení, ale naprosto nemožnou po stránce lidské a po stránce rutinních postupů... A protože jsem tam byla už i několikrát na ambulanci, tak mi to potvrdilo můj názor. Ač mi to po čase vždy začne být jedno, tamní personál mě vrátí nohama na zem. A je to velká porodnice. Personálu je tam taky hodně a skoro všichni jak přes kopírák.
12. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ono už někdo i kočárky vybírá a podobně, mě to přijde prostě zbytěčný, já si radši budu plánovat dovolené a ruzné jiné aktivity a ne se jen upínat na to že chci otěhotnět :wink:
12. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pokud jde o ty kalíšky, tak už potřetí napíšu, že mě zaujaly a připadají mi dobré :grinning:
12. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si kocarek vybrala cca aky chcem ale len pre to ze sa mi pacil a nie ze som sa upla na to ze chcem babo ked to pride tak to pride
12. zář 2009 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, jo jasně.. když to bereš tak, abys toho neměla plnou hlavu, tak to jo.. :wink: jasně.. to jen když je někdo nad věcí, tak to už pak řeší.. já nemám dobrou zkušenost, takže i proto mě to začíná zajímat.
12. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak je to i s tou porodnicí.. určitě se tím nic nezakřikne, spíš je to zodpovědné nebo hodně praktické..
mně to bylo minule jedno, ničemu jsem nerozumněla, do ničeho jsem nekecala a když to přišlo, tak jsem si připadala jsem jak v ústavu. rozhodně ne jak v ústavu pro péči o matku a dítě :wink:
musím letět holky, krásné snažení, krásné těhulkování :grinning:
12. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.... chápu tě s tou zkušeností, ale já se fakt o tyhle věci hodlám zajímat až to bude aktuálníprotože nevím jestli otěhotním ted, příští měsíc anebo až třeba příští rok

a mě ty kalíšky taky přijdou dobré, sice jsem to ještě nezkoušela, ale nebráním se tomu :sunglasses:
12. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek