• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
teĎ bych to zpětně taky řešila jinak, jenže co vím zpětně, nevěděla jsem hned. Ačkoliv jsem to velmi dobře tušila, co mám dělat :angry:
14. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
joselin, jsem cca 7 DPO (cyklus mám tento měsíc kratší)
14. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
mucipucku, my když jsme byli na dovolené, tak to taky bylo dost "akční" , změna prostředí, dovolená a ještě ovulka..paráda, no sice to k ničemu nebylo, teda co se týče početí ale není nad to "to" správně odstartovat :grinning:
Teď už teda dávám třetí kolečko a začínám se zadýchávat..už abych byla u cíle :grinning:
No a stěma čápama ti teda nevím, ale pokud jsi taky viděla dva tak můžem být klidní, to přijde, to přijde, to je jasný..co? :sweat_smile:

yanni, hele radši ty antibiotika dojez když už jsi začla, víš jak..to se nějak nemá nedojídat, a ať jsi klidná že jsi to nepodcenila a jsi vyléčená. Každopádně by se ti doktoři měli nad sebou zamyslet..

A Yanni , to jsem se chtěla zeptat, když si ještě neměla první dítko a snažila jsi se tak byla jsi víc nervozní jako z toho jestli to vyjde než teď když už jednoho klučinu doma máte..?Jako jestli ta touha je pořád stejná nebo jestli člověk je pak takovej klidnější?
14. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
joselin, no dožeru to :angry: kdybych nedožrala, tak přežijou ty šmejdi, co tomu odolali a rozmnožej se a příště budou rezistentní. I když...

muci, tak to je super, to vám určitě vyjde!!! :grinning: čápa jsem viděla jen v televizi, jestli se to počítá.. :confused: :sweat_smile:

joselin, mmnt... odpovím za chvíli
14. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
yanni, nevím, je to na tobě, ale rozhodně je lepší vzít si atb teď, než mít ještě další týden zánět a vzít je až potom, když už bys byla těhu dýl....spousta holek otěhotnělo při braní HA a ATB a děti mají zdravý.....

lussyn, však to taky byla po dlouhé době opravdu týdenní dovča, celý rok předěláváme bydlení a teď jsme mohli konečně trošku vypnout :wink:
tak uvidíme co se z toho vyklube, nějak moc to neřeším, ms jsem dostala po agolutinu, kdy a jestli mám ovulku vůbec nevím, tak se nechám překvapit noo :slight_smile: jediný co pro to dělám, že po tom spím celou noc na břiše, mám zakloněnou dělohu, tak aby se tam mršky líp dostaly :dizzy_face:

a holky nějaká další těhule na obzoru??ani jsem dnes neviděla tabulku asi......no nic, já už pádím z práce, zítra snad bude času víc, tak se tu ukážu :grinning:
14. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky, s těma čápama to vyjít musí, na takovýhle znamení totiž věřím :wink: když jsem maturovala, tak to ráno jsem potkala 4 kominíky!!! fakt nekecám, dva jeli na kole a dva šli po chodníku......no mě málem kleplo, 4 kominíci, na každý předmět jeden :dizzy_face:
takže holky, koukejte vyrazit někam za město a hledat čápy :grinning:
pádím domů, papa zítra
14. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky , já taky valím

yanni v klidu, času dost, odpověz až budeš moct, dočtu zítra..páá
14. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Muci to není možný, čtyři kominíci, to se jen tak nevidí, já nepotkala kominíka ani nepamatuju natož čtyři v jeden den.Tak snad ti to s těma čápama vyjde.
Tak se holky mějte, asi tu zas zůstanu sama.
14. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že se to tady nějak rozprchlo. Asi si jdou všichni užívat volné odpoledne.
14. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo Hanul, já si taky užívám.Prací :grinning:
14. zář 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
lussyn to já taky, ale o půl 5 mizím domů :slight_smile: , takže až se moc nepřepracuješ :dizzy_face: a hezký večer přeju
14. zář 2009 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, člověk tu chvilku neni a už nestíhám... :slight_smile: , já se na příští úterý už objednám k dr. poslední ms byla 3.8. tak už by snad mohlo neco být videt, nebo myslíte ještě počkat?
14. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj berusko, jsi na začátku 7tt, takže by už něco mohlo jít vidět. A až půjdeš na kontrolu, tak budeš už vlastně v 8tt, takže bych už nečekala, myslím, že je to ten správný čas :dizzy_face:
14. zář 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já pak dám vědět :slight_smile: , ale trošku se bojim jestli je všechno v pořádku a tak.. sice žádný problémy nemám, akorát v sobotu mi bylo trošičku špatně, měly jsme lístky na kabáty,tak jsme vyrazili. pak jsem padla do postýlky a spala jak zabitá:slight_smile:
14. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
berusko, v sobotu jsem jela na pohotovost a naproti byla pěkná kolona.. v sobotu mezi 7 - 8 večer to není zvykem. prý byli kabáti, říkal manžel :grinning:
nevím, kdy jsi měla ovulku, ale srdíčko začíná bít někdy 21. den od početí. V 6. tt. je vidět na utz, ale ještě je možné, že mimčo je třeba víc zapadlé nebo nějak natočené, takže v dost případech je vidět až za pár dní. V 7. tt. už je pravděpodobnost vysoká a v 8. ještě vyšší, takže ho určitě uvidíš :wink: :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je paráda, už se na to těším, škoda že u toho nebude tatínek, musí být v práci :angry:
14. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
muci jj, však to beru :unamused:
joselin, ono to poprvé bylo úplně jiné. Chodila jsem do práce a dělala dálkově VŠ. Práce časově i stresově náročná, nezastavila jsem se. Ve škole přednášky i zkoušky průběžně během celého roku. Takže mi to všechno utíkalo dost rychle.. Na soukromé brouzdání si po internetu jsem neměla čas (ač jsem v práci dělala na netu, furt jsem tam něco hledala). Takže jsem nic moc nevěděla, určitě ne nic o těhotenství, ovulaci... jen že to existuje :sweat_smile: Vysadila jsem prášky a pořád jsem nedostávala MS, prostě jsme se spolu po měsíci a půl po vysazení tulili, zrovna se mi víc chtělo. To je jediný, co si pamatuju. Rozhodně jsem nemyslela, že by toto stačilo k otěhotnění. Taky jsem si nevěřila, nevěděla jsem, jestli můžu být těhotná, když jsem MS mívala vždy dost rozhozenou. Po jednom dřívějším vynechání prášků jsem ale apsoň zjistila, že je to lepší než to bývalo před lety.
Že jsem těhotná jsem zjistila až v 6. tt., kdy jsem myslela, že mám rozhozený hormony nebo nějaký zánět, protože těhotenství mě nenapadlo :sweat_smile: bolely mě prsa, byla jsem unavená, bylo mi špatně, ale nenapadlo :sweat_smile:

Stres z toho, jestli otěhotním nebo ne, jsem neměla. Počítala jsem, že to může trvat pár měsíců. Jakmile jsem to zjistila, začala jsem se ale hrozně bát o miminko. Může za to i dr., který v 6. tt. chtěl mocí mermo vidět srdeční akci a když ji neviděl, řekl mi, že smůla..a já začala pročítat různý portály typu MK a to ten strach jen zhoršovalo. K něčemu ty diskuze dobrý jsou a to klafání tady.. ale spíš je to horší.. člověku stojí práce, má pak výčitky, přečte si občas nechtěne černou kroniku... Bála jsem se opravdu hodně celý první trimestr. Počítala jsem každý den.. I potom jsem se bála, ale bylo to už lepší. A bojím se dodnes.

To miminko jsem si uvědomovala dřív, než jsem otěhotněla.. To tedy pokud jde o psychyckou stránku.

Teď je to horší. Mám víc informací, moc toho vím, miminko chci a potřebuju sourozence pro malého, už se nudí. Moc bych si přála další děťátko. Tlačí na mě věkový rozdíl mezi dětmi a taky už mi není 26 jako minule. Nepřemýšlím tak bezstarostně jako dřív. Taky chci, aby to vyšlo a občas sklouznu do pocitu, že tentokrát to nebude jednoduché. Hlavně chci, aby miminko bylo v pořádku celý život od začátku, abych neměla žádné komplikace v těhotensví ani po porodu. Abychom byli zdraví.
Zánět močáku těm pocitům moc nepřidal.

Na druhou stranu vím, že můžu otěhotnět. Také dr. i na utz teď viděl, že vše vypadá v pořádku. A hlavně mi pomáhá, když se kouknu kolem sebe. Všichni lidi i zvířata, která vidím venku nebo v tv se narodili. A není jich málo. Vypadá to složitě, ale ve skutečnosti je to velmi dobře zařízené. Prostě to funguje. Takže holky otěhotníme!! :wink: Jasný?! :grinning:
14. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Berusko, hlavní je, aby bylo vše v pořádku, tatínkovi to oznámíš až doma :grinning:
14. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky konik: Jak pak se máš?? :wink:
14. zář 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, jde to. S mimčem v bříšku by to bylo lepší, ale co už :dizzy_face: A co ty těhulko? Jak je?
14. zář 2009 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, jsem nervozní jak děcko!! Možná mě má někdo za blázna, ale já za to nemůžu!! :sweat_smile: :confounded:
14. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
konik: to každopádně, to přece nejde se mu ani nepochlubit :slight_smile: , dneska jsem nám domů koupila knížku o miminku a dudlíka, nějak jsem nemohla odolat, asi ty hormony poblázněný :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Berusko, já až budu těhule, tak to nechci vidět, co všechno za blbosti nakoupím. Dneska jsem se šla podívat s těhotnou kamarádkou do obchodu pro mimča a byli tam takový krásný zimní capášky. Kdybych byla těhule, tak asi neodolám. Už teď jsem měla nutkání, ale na co by mi byly, že?
14. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Eli, to je normálka, já budu úplně stejná :grinning:
14. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to je tak krásný......
koniku, tak si něco kup už teď ne? :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
yanna.o: jinak s tím vypočtem v kolikátem jsem v tt?? jsi se fakt trefila!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
eli, jo? :sweat_smile:
14. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
yanna.o, já právě nechci být takovej ten blázen, kterej si nakupuje věci pro mimčo, když ještě žádný nemá. Musím se držet :grinning:
14. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
yanna.o: jj, :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně aby bylo i dál všechno ok!!
14. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
koníku, já vím, já ti rozumím. Sama jsem si občas koupila sadu dětského nádobí apod. (během pár let). Nebylo toho moc.. :sweat_smile: A
eli, bude.. vždyť už to máš za pár.. ten první trimestr!! a tvoje miminko už mu rostou ručičky, nožičky.. hýbe se, pořád se vrtí :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek