• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
omluvte tatarský styl, vaří se mi voda na rejži
14. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: To bych tomu prckovi radila, aby bylo všechno ok!! Manžel si s ním už povídá a dneska mu koupil brumíka :grinning: :grinning: je to roztomilej!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, nějak mi ten facebook blbne.
14. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mě dneska zase blbne ICQ :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm.. to je krásný :slight_smile: brmíka už může.. takový velký mimčo! :grinning: vypadá už jako maličký miminko :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, musím jít udělat večeři, takže se prozatím loučím :wink:
14. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o: Je to neuvěřitelný co to s chlapama udělá!! :wink:
14. zář 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tomhle týdnu
14. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy to tu rozjíždítě, vy už jste zas o stránku dál :slight_smile: , přístí týden jdu k dr a docela se bojim aby bylo všechno v pohodě, ale na druhou stranu se uklidnuju tim ze nemam zadny problemy tak uvidime.
14. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jo beruško, žádný stresy. Vše bude OK :dizzy_face:
14. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...Už mi teď podruhé během 3 týdnů oteklo koleno, bolí to jak čert, tak jsem vyfásla tabletky na bolest, doporučení na rentgen a nabrali mi krev na boreliozu :pensive:

Ve čtvrtek jsem se zaregistrovala k novému doktorovi, je to mladej sympaťák a na prohlídku půjdu cca za měsíc, až tam bude karta a taky mi cytologii dělali v dubnu, tak to bude akorát po půl roce.
14. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj iris, tak snad to nic nebude :unamused:
14. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad ne :frowning2: Vůbec by se nám to nehodilo do snažilkování :pensive:
14. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu spinkat, nějak to na mě padlo, ta únava je hrozná, najednou se to objeví a nedá se proti tomu nic dělat :frowning2: tak dobrou
14. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

iris: dooufám že bude všechno v pořádku, kdy ti řeknou výsledek? Držím pěsti.

yanni díkec za odpověď.

konik: já už mám doma menší krabici s mimi oblečkama, aji moje mamka někdy něco pokoupí, pr. dělá v textilu akdyž mají výprodeje tak jí to nedá..vždycky řekne, že se to bude hodit a když se někomu v okolí narodí mímo tak mám v zásobě a nemusím hned lítat a kupovat to za draho, pr. někdy fakt neví co už by si za takovej malej hadřík řekli..Pověrčivá moc nejsem, takl mi to tak blbý nepřijde, ale samozřejmě se držím, je to opravdu jednou za čas, aji když jsme ještě mimčo ani neplánovali.

Jo a ještě jak jsme se včera bavili o těch čápech a kominících..tak včera jsem jela z práce vlakem, otevřu ty dveře a v nich stojí takovej mladučkej kominík, jsem si říkala to je fakt neuvěřitelný, ještě jak jsme se o tom bavily..Jsem měla trochu choutky se dotknout knoflíku ale přeci jenom tam bylo dost lidí a ovládla jsem se.. :grinning:
Ale snad i to mi pomůže ke štěstí :wink:
15. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,

joseline, s tím kominíkem, měla sis na něho šáhnout přeci pro štěstí nee?? :wink: my tu ve městě máme jednoho starýho pravýho kominíka, chodí pěšky, no a vždycky když jde po ulici, tak ho lidi ošahávaj :grinning:
já jsem ho taky jednou potkala a zeptala se ho, jestli si na něho můžu pro štěstí šáhnout, a on říkal jasně že joo, že je zvyklej :sunglasses:

a když to vyšlo s těma 4 kominíkama na maturitu, tak s těma čápama to taky musí vyjít, na co by tu pak ty čápové byli že?? :dizzy_face:
15. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem zatím bez MS - minulý cyklus jsem měla 23 dni- a prsa mě boli docela dost, takže to vyppadá slibně. Uvidíme :slight_smile:
15. zář 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnko, to by bylo samozařejmě bezva! kdy budeš testovat, resp. jak je to dlouho od ovulky?

mucipuci, to jsem teď taky chtěla napsat.. že jsou určitě zvyklí :grinning:
joselin jasně, věcičky se budou hodit určitě :grinning:

iris... tak ať jsou ty výsledky negativní! Kdy je budeš znát? Dá se to přeléčit antibiotiky... Blbý je, když se to neodhalí a neléčí. Ať to nic není!
15. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky,
teda vy si děláte srandu s těma kominíkama, ne?To snad není ani možné, to už musí něco znamenat, to máš Muci to štěstí několikanásnobně pojištěné, takže to musí vyjít.
Iris a co s tím máš?To je docela blbý a během krátké doby hned dvakrát, to je nepříjemné, tak ať je všechno o.k. a nenaruší to vaše snažení.
Valentýnko a kolikátý DC jsi dnes?Takže držím.
15. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem 26 DC, myslim tak 14 dni od ovulky,takže test už by možná byl vhodnej, ale nechci to uspěchat.
Myslím že to testnu tak v pátek. Díky Lussyn :slight_smile:
Yanna, četla jsem tvoje útrapy s močákem a mojí tetě se to taky pořád vracelo, nakonec byla na nějaké urologii na karláku, ale přesto se toho dlouho nemohla zbavit. Takže držím palce at to brzy vyléčíš.
15. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko, tak to je super, a to jsi měla vždy takhle krátký cykly?Ty prsa tě bolí pořád?
15. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn : neměla jsem až tak krátké, tak 27,28 dní, někdy 26, ale tentokrát-první cyklus snažení- to bylo extrémně krátké, nevim proč. Prsa mě bolí tak poslední 5 dní, jako před MS, ale víc a skoro pořád.
Jak jsem psala dřív, neměla jsem s otěhotněním problémy, naopak, jednou jsem otěhotněla i přes použití Postinoru, (ale nakonec jsem potratila, něco nebylo OK), takže si myslím, že by to těhu být mohlo.
15. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnko a máš nějaký příznaky kromě těch bolavých prsou? a ovu jsi tedy měla nějak okolo 12 dc?? já teda doufám že jsem ji taky tak měla, pže dnes jsem 15 dc a snažení bylo naposledy ten 12. den :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budu měnit tabulku, chcete něco?
15. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych chtěla přesunout mezi těhule, ale ještě nevím, jak to zařídit, abych tam fakt patřila :grinning:
15. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kočky.
Tak jak se tu máte?? :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucipuci: ovulka nevím přesně kdy byla, snažili jsme se 10-14 DC, Jiné příznaky nemám.Neboj, přesuneš se mezi těhule :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky já jsem tu jen na skok... dneska mě teplota opravdu překvapila.... včera 36,7 a dnes sice o 45minut dříve ale 36,4. Nevím jak se to vypočítá když jsem musela vstát o tolik dříve. Myslela jsem že utrogestan udrží teplotu nahoře... :frowning2:
15. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eli,koukám že máš úplně stejného gynekologa jako já :slight_smile:
15. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynko a třeba břicho tě nebolí? a výtok taky nemáš?to víš, i když nechci tak se stejně pořád pozoruju..... :grinning: my se snažili od 5 do 12 dc, tak nevím, včera jsem chtěla taky, ale usnuli jsme už u televize, tak doufám, že ovu byla už dřív :slight_smile: Tobě budu držet palce, pak dej hlavně vědět, jak jsi dopadla :wink:
15. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek