Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
eliska_v
15. zář 2009
Venyska: neříkej 😃 😃
Já jsem se tam teď přehlásila, když jsme se přestěhovali x-) x-)
venyska
15. zář 2009
Přeji hodně štěstí,je hrozný mrzout,šíleně náladový,na kamarádku v těhotenství vystartoval,ale je někdy i fajn 😞
eliska_v
15. zář 2009
Venyska: tak na mě byl celou dobu fajn a pokud by byl problém, tak se přehlásím jinam!! 😉
venyska
15. zář 2009
Chodím k němu 10 let,a naposledy mi řekl do telefonu že proč si proboha dělám testy???Že prostě těhu nejsem!!!!To bylo jak jsem měla ty falešně pozitiv testy.Byli tam krásný // ale krev nic.Byl to ten unimark test,holky si na něj hodně stěžujou
venyska
15. zář 2009
Problém je že V RCI není pořádně kam!
eliska_v
15. zář 2009
jj, ale já jsem zatím potřebovala někoho, prootže do Kladna jsem každý UTZ jezdit nemohla!! Takže pokud bude protivný tak se seberu a půjdu!! 🙂
venyska
15. zář 2009
Já zaplať bůh s těhotenstvím u něj neměla problém,jen mě chtěl mermomocí nacpat do Roudnické porodnice,mám z toho prachy no,ale já nešla!!! 😃 😃 😃 😃
venyska
15. zář 2009
Má z toho prachy jsem chtěla napsat!
eliska_v
15. zář 2009
Venyska: Do Roudnice rodit taky nepůjdu!! 😉 Já chci jít na Mělník!!
venyska
15. zář 2009
Jinak ti gratuluji k miminku,že je vše v pořádku,.znám ten krásný pocit,a počkej až uslyšíš srdíčko,to je teprve něco 🙂
venyska
15. zář 2009
Dobrá volba,já tam byla taky,a půjdu znova
eliska_v
15. zář 2009
Slyšela jsem, že jsou tam skvělý, takže neváhám!! x-) x-)
Snad bude opět všechno ok!!
Kdyžtak nad tím přemýšlím, tak bychom se klidně mohly někdy sejít!!
venyska
15. zář 2009
Mooooooc ráda,mám teď v týdnu pořád volno,malá chodí do školky dopoledne.Pokud nemám někoho na nehty,jsem manikérka 🙂
venyska
15. zář 2009
Kéž bych v tomto cyklu otěhotněla,nebo spíš,kéžbych byla už teď těhu,mám cca 5 dní po ovu,a mohli jsme courat někdy spolu jako těhule a pak jako maminy,já tedy dvojnásobná 😃
eliska_v
15. zář 2009
My teď teda budem předělávat ten baráček, takže spíš v říjnu :-N Ale hrozně ráda Tě uvidím a poznám!! x-)
eliska_v
15. zář 2009
Jo, tak to by bylo fajn!! x-) x-) x-)
venyska
15. zář 2009
Budu mooooooc ráda,budu sama začátkem října,manžel mě odjíždí na služebku,poprvé budu bez něj 3 týdny 😢 😢 😢 😢 😢 😢
venyska
15. zář 2009
A kybys chtěla nehtíky,máš u mě slevu 😃 😃 😃 😃 😃
eliska_v
15. zář 2009
Teda to Tě nechá takhle dlouho samoutnou!! 😞 Mně stačilo, když byl manžel pryč týden!! 😢 A to mi bylo šílené smutno!! 😢
eliska_v
15. zář 2009
Já jsem je měla dost dlouho a teď jsem si je nechala sundat!! 😉 Ale uvidíme, jak mi to zase dlouho vydrží!! 😃 😃 :-N
venyska
15. zář 2009
Musí,jinak to nejde,už sám má z toho teď taky depku!Musíme zaplatit dluhy aby jsem mohli normálně žít
valentynkaa07
15. zář 2009
Muciku 🙂 no břicho mě nebolí a výtok taky nemám, myslím, že je na to brzy, na výtok a břicho nevim proč nebolí, to je normální že se pozoruješ ale ty první dny to fakt nemá cenu, minulý měsíc mě bolelo břicho už od ovu, i prsa, ale míň než teď a nic z toho nebylo. Já ti také držím palce, at to mimi je co nejdřív.
eliska_v
15. zář 2009
Venyska: jj, tak to znám!! :-| Tak se ňák domluvíme a sejdeme se... 😉
venyska
15. zář 2009
ok moc ráda
eliska_v
15. zář 2009
Tak supér... x-)
venyska
15. zář 2009
🙂 🙂 🙂 🙂
mucipuci
15. zář 2009
valentynko já vím, že nemá cenu se pozorovat, však se taky snažím, ale stejně občas se nad tím zamyslím...... 😃 to jsem na tebe teda zvědavá, jak to dopadne x-)
peprlik
15. zář 2009
holky ahoooj, potrebuju poradit, jsem 18 dc, delala jsem si ovu test a jsou tam dve, ale ta 1 testovaci jen malicko slabsi, jinak jsou relativne stejny, myslite si ze to mam povazovat ze je pozitivni, objevilo se to trak do 5 min. ale v tom navodu pisou ze kdyz je tstovaci slabsi ze je test negativni, tak poradte.. jo udelala jsem si ho protoze me od rana lehce picha na prave strane podbrisku...je to znacka rapiclear...
joseline
15. zář 2009
peprlik, pokud je to o malinko slabší, tak si myslím že by to mělo být pozitivní. A pokud tě ještě píchá v podbřišku, tak asi není co řešit..zkus testnout ještě odpoledne..
peprlik
15. zář 2009
ale je fakt slabsi, bojim se abych si nedelal zbytecny nadeje....ale kdyz kouknu treba na balkoe kde je svetlo tak jsou krasny obe...

Začni psát odpověď...

Odešli