• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Venyska: neříkej :grinning: :grinning:
Já jsem se tam teď přehlásila, když jsme se přestěhovali :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hodně štěstí,je hrozný mrzout,šíleně náladový,na kamarádku v těhotenství vystartoval,ale je někdy i fajn :frowning2:
15. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venyska: tak na mě byl celou dobu fajn a pokud by byl problém, tak se přehlásím jinam!! :wink:
15. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím k němu 10 let,a naposledy mi řekl do telefonu že proč si proboha dělám testy???Že prostě těhu nejsem!!!!To bylo jak jsem měla ty falešně pozitiv testy.Byli tam krásný // ale krev nic.Byl to ten unimark test,holky si na něj hodně stěžujou
15. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Problém je že V RCI není pořádně kam!
15. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ale já jsem zatím potřebovala někoho, prootže do Kladna jsem každý UTZ jezdit nemohla!! Takže pokud bude protivný tak se seberu a půjdu!! :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zaplať bůh s těhotenstvím u něj neměla problém,jen mě chtěl mermomocí nacpat do Roudnické porodnice,mám z toho prachy no,ale já nešla!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má z toho prachy jsem chtěla napsat!
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venyska: Do Roudnice rodit taky nepůjdu!! :wink: Já chci jít na Mělník!!
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ti gratuluji k miminku,že je vše v pořádku,.znám ten krásný pocit,a počkej až uslyšíš srdíčko,to je teprve něco :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrá volba,já tam byla taky,a půjdu znova
15. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slyšela jsem, že jsou tam skvělý, takže neváhám!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Snad bude opět všechno ok!!
Kdyžtak nad tím přemýšlím, tak bychom se klidně mohly někdy sejít!!
15. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mooooooc ráda,mám teď v týdnu pořád volno,malá chodí do školky dopoledne.Pokud nemám někoho na nehty,jsem manikérka :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kéž bych v tomto cyklu otěhotněla,nebo spíš,kéžbych byla už teď těhu,mám cca 5 dní po ovu,a mohli jsme courat někdy spolu jako těhule a pak jako maminy,já tedy dvojnásobná :grinning:
15. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teď teda budem předělávat ten baráček, takže spíš v říjnu :sweat_smile: Ale hrozně ráda Tě uvidím a poznám!! :dizzy_face:
15. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak to by bylo fajn!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu mooooooc ráda,budu sama začátkem října,manžel mě odjíždí na služebku,poprvé budu bez něj 3 týdny :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
15. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kybys chtěla nehtíky,máš u mě slevu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to Tě nechá takhle dlouho samoutnou!! :frowning2: Mně stačilo, když byl manžel pryč týden!! :cry: A to mi bylo šílené smutno!! :cry:
15. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem je měla dost dlouho a teď jsem si je nechala sundat!! :wink: Ale uvidíme, jak mi to zase dlouho vydrží!! :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musí,jinak to nejde,už sám má z toho teď taky depku!Musíme zaplatit dluhy aby jsem mohli normálně žít
15. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muciku :slight_smile: no břicho mě nebolí a výtok taky nemám, myslím, že je na to brzy, na výtok a břicho nevim proč nebolí, to je normální že se pozoruješ ale ty první dny to fakt nemá cenu, minulý měsíc mě bolelo břicho už od ovu, i prsa, ale míň než teď a nic z toho nebylo. Já ti také držím palce, at to mimi je co nejdřív.
15. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venyska: jj, tak to znám!! :unamused: Tak se ňák domluvíme a sejdeme se... :wink:
15. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok moc ráda
15. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak supér... :dizzy_face:
15. zář 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynko já vím, že nemá cenu se pozorovat, však se taky snažím, ale stejně občas se nad tím zamyslím...... :grinning: to jsem na tebe teda zvědavá, jak to dopadne :dizzy_face:
15. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoooj, potrebuju poradit, jsem 18 dc, delala jsem si ovu test a jsou tam dve, ale ta 1 testovaci jen malicko slabsi, jinak jsou relativne stejny, myslite si ze to mam povazovat ze je pozitivni, objevilo se to trak do 5 min. ale v tom navodu pisou ze kdyz je tstovaci slabsi ze je test negativni, tak poradte.. jo udelala jsem si ho protoze me od rana lehce picha na prave strane podbrisku...je to znacka rapiclear...
15. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, pokud je to o malinko slabší, tak si myslím že by to mělo být pozitivní. A pokud tě ještě píchá v podbřišku, tak asi není co řešit..zkus testnout ještě odpoledne..
15. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale je fakt slabsi, bojim se abych si nedelal zbytecny nadeje....ale kdyz kouknu treba na balkoe kde je svetlo tak jsou krasny obe...
15. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek