• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Ahojky,
hlásím se po pár dnech. Koukám, že žádná nová těhulka není, to je škoda. Snažte se holky :grinning: .

No a já jsem dneska konečně dostala MS, tak začínáme první snažení, a můj poslední cyklus byl 35 dní. Prosím o zápis do tabulky, ale klidně až zítra, ať tu není přetabulkováno. Díky moc.

Všem držím palečky, ať se zadaří co nejdřív.
15. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joselinko, děkuju za doplnění :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já se v té ovulce taky nevyznám, už po dvakráte jsme se milovali v tu správnou dobu a stejně nic, takže nevím, nevím, je to boj to otěhotnění :grinning:
15. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak copa tady řešíte? já nějak nestíhám, maluju ted na hedvábí tak není na koně moc času, ale v práci to bude lepší :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, u mě když je pozitivní, tak ta testovací čárka začne být vidět po půl minutě a pak už jen sílí. Za 10 minut je silnější než kontrolní, druhý den je stejně silná jako kontrolní.. je taková míň výrazná, ale nedá se říct, že je vyloženě negativní. Negativní je, když je slabší než kontrolní. Jestli je pozitivní, tulení je vhodné tento den a následující den, dva..
mrkni třeba sem
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=14327&postdays=0&postorder=asc&highlight=ovulacni+testy&start=15
15. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
den před to mám negativní a po pozitivním výsledku další dny opět negativní, takže je jasný, kdy stouplo LH.
někdo měl negativní dopoledne, odpoledne pozitivní a druhý den dopoledně zas negativní. Já to mám pozitivní celý den a druhý den to doznívá. Taky to chce klidně 3 hodiny nepít a moc se nepřechlemtat, aby to nebylo nějak extra ředěný :grinning: pozitivní výsledek je vidět všude, nejen u okna. Když jsem to zkoušela poprvé, luštila jsem u okna každý stín :sweat_smile: Pak jsem zjistila, že mi stačí koupit test jen 1x a ne několik dní zkoumat, zda je testovací čárka dostatečně silná :grinning:
15. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pozitivní výsledek je u mě vidět i v 10 večer, ač tam píšou, že nejlepší je testovat do 20:00. LH není, pak prudce a výrazně stoupne a pak zas rychle klesne. Gynekolog to minule výtvarně ztvárnil :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A úplně nejvíc obrázků ovulačních testů je tady na tom odkazu z tý diskuze:
http://www.peeonastick.com/opkodyssey.html
15. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem dneska absolovala rentgen, snímky bude mít doktorka cca za týden, výsledky z krve budou ve čtvrtek.
15. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynko, tak super, to tě budu zítra nedočkavě vyhlížet :wink:

peprliku, já jsem nejdřív chtěla otěhotnět v červenci, švagrová oznámila že je těhu, tak jsem chtěla být s ní nastejno....pak jsem tedy chtěla v srpnu, to bych měla termín pěkně 1.5.......krásný datum :wink: no a teď to nějak nehrotím, ale tajně doufám, že do konce roku otěhotním, mám totiž v práci smlouvu do konce května a prodloužení není moc jistý, pže od června nastupuje paní po mateřský..... :frowning2: takže já prostě potřebuju být na jaře těhotná!!!!! :wink:
15. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, to je za 2 dny. Je dobré to otestovat. Snad to bude negativní. Nevím tedy, z čeho všeho může otéct koleno a jak se cítíš jinak.
15. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, já budu hlásit, doufám, že dvě čárky :slight_smile:
15. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentinko, to jsem teda na tebe zvědavá. Taky mě začínají bolet prsa, nebo spíš bradavky. No ale myslím, že u mě z toho nic nebude. Ty snad budeš mít větší štěstí :wink:
15. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koniku už jsem tady všechny nalákala na zítřejší test :wink: nechci být zklamaná,a taky // ještě neznamenají , že je vyhráno... ale stejně bych to nevydržela, takže zítra to testnu.
15. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko, tak zítra jo, tak to jsem tedy zvědavá.
A lucí takový řeči nechci slyšet, taky budš mít štěstí neboj.
15. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: vždyť jsme se včera o tom bavily!! Štěstíčko brzy příjde neboj!! :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Eli, nevim. Jsem dneska nějakej pesimista. Uvidíme. Třeba jsem těhu a dotáhneme to do konce!!! No, pěkná představa :grinning:
15. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, nějak nestíhám koníka, když mám dovču :frowning2:
Už mě pobolívá břicho a záda, takže to vidím tak na ten 28DC nebo i dřív, že to dostanu :frowning2:
15. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, je to na prd mirisko. Taky čekám každým dnem MS :frowning2:
15. zář 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už začínám být nějaká nervozní proč to nejde :frowning2:
15. zář 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono tři měsíce nic není. Ale kdo má pořád čekat! Hold si musíme počkat a vzhůru do čtvrtého snažení :pensive:
15. zář 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tyhle úvahy máte fakt spoustu času, možná je to vážně tou psychikou
15. zář 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš alienko, my se už tak moc těšíme, že se nemůžeme dočkat....
15. zář 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ono zrovna tohle není zrovna dobře
15. zář 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já vím, ale jak chceš tomu poručit, to prostě nejde. Jsou dny, kdy na to vůbec nemyslím, je mi to dá se říct fuk a někdy nad tím zase moc přemýšlím.
15. zář 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo občas to fakt nejde ale musim říct že tyhle diskuze tomu taky zrovna nepomáhaj, myslím tím holčiny které mají chvilku po vysazení, akorát sbírají informace a zbytečně se pozorují a jsou tak pod větším tlakem, ale třeba se pletu
15. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já chvilku po vysazení určitě nemám. Neberu HA už skoro půl roku.
15. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já vím, já jen že já jsem třeba na koníka šla až po dvou letech od vysazení a to proto že už spadám mezi neplodné a potřebovala jsem si o tom s někým popovídat :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já na koníka narazila v době, kdy jsem se vdávala. Chodila jsem na stráky beremese a pak jsem přešla rovnou sem :dizzy_face: Každej to prostě prožívá jinak :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj ted jde o to jestli v některých případech to spíš neškodí než pomáhá :slight_smile: těžko říct, každá jsme nějaká
15. zář 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jen těžko říct. Někdo na to myslí od rána do večera a otěhotní hned a někdo na to nemyslí a otěhotní třeba až za rok. Psychyka hraje určitě taky velkou roli, ale hlavní je, aby byli oba zdraví, to je základ. Já třeba na to taky myslela a otěhotněla jsem hned. Jenom jsme to bohužel nedotáhli dokonce.
15. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek