• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
no ono to těma // všechno teprve začíná :wink:
15. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte,tak my sa snažime piaty mesiac a nič...ovulaciu mam ukažkovu...bolestivu a vždy krasny čiry hlien...dve detičky sice už mam...ale je medzi nimi velký vekový rozdiel,tak sme ešte chceli...kedže mam 37,tak času vela neostava...život už je taký,muž je stale mimo domova a už ma nebavi..upozornovat: Pridi,mam ovulaciu!!normalne mi je to už take proti srsti...niekde som čitala,že telo si vie vytvorit imunitu aj voči spermiam....asi ju mam..xi xi
15. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
milena, můžeš být zdravá, může být vše v pořádku, ale prostě se ještě nezadařilo. Ono až po roce otěhotní 93% žen. Po pěti měsících je pravděpodobnost 56-68%, takže ještě vytrvej, určitě se zadaří.
15. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja som trpezliva...a psychika je u mna v pohode...mam dve detičky,tak čo....iba som chcela pre malu surodenca,nech nevyrasta sama...staršia ma už svoje zaujmy,nie vysedavat pri malej...pri tej druhej som otehotnela na prvý šup...tak som si myslela...že aj teraz.....prva bola vypočitana jonašom....aj teraz mam výpočet...a.nič...
15. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, já mám dneska nějakou trošku depku! Byla jsem dnes po městě, kouknout po krámkách a tak a je neuvěřitelné, kolik je všude kolem těhulek a mamin s kočárkama!!! :frowning2: Taky už bych strašně chtěla...
15. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Kamiz, já bych taky už moc chtěla. Mám těhotnou kamarádku a chtěla jsem mít mimčo aspoň trošku zároveň, aby si mohli dětičky spolu hrát. Ale už je v 8 měsíci a já pořád nic.
15. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tak, moje kolegyně z práce je taky těhotná, dlouho se jí nedařilo a konečně to vyšlo! Strašně moc jí to přeju!!!
15. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky už bych chtěla, mám pocit, že tohle čekání mě sežere! Já vím, že se tomu má nechat volný průběh, ale ať si říkám horem dolem, prostě to mám v hlavě pořád! Jen o tom nahlas moc nemluvím!
15. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezky vecer vsem, ted jsem, holky, objevila uzasnou stranku, kde je vyvoj ditete u maminky v brisku z pohledu miminka - uplne jsem se u toho dojimala, tak at vite, nac se tesit:
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/prvni-trimestr-0-84-den-tehotenstvi.html
kamiz, konik88: zadny depky, nebojte, urcite se brzo dockate a budou z vas skvely maminky
Holt obcas jsou ty mimiskove fakt vymodleny a je to pekna fuska. Ale my to nevzdame, my na ty chmury, depky a psychostavy spolecne vyzrajeme a az budeme mit mimisky a nekde se vsechny sejdeme, tak se tomu spolecne zasmejeme.
Jsem rada, ze vas mam :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
kamiz, taky mám občas takové dny, kdy si říkám, že se z toho čekání asi zblázním. Prostě to chci hned teď a hotovo. Ale ono to tak bohužel nejde :confounded:
15. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Indriela: Jsi zlato, fakt víš, co napsat a trošku nám zatlačit slzu!!! Díky moooooc :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
kamiz: neni zac, taky to nekdy potrebuju. To vis, vsechny jsme na tom stejne. Ja mam kamaradku, ktera mne vzdycky, kdyz to na mne prijde, obejme a rekne neco obdobnyho.. No, a mne to v te chvili fakt pomuze. Tak jsem chtela udelat to same, i kdyz vas nemuzu obejmout. Tak jsem za to napsala, ze jsem rada, ze vas mam. A to je pravda - je fajn si o tom popovidat s nekym, kdo presne vi, o cem mluvis a co citis. Obcas je to pekne na palici, ale jak rikam, my to tady spolu dame :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty stránky jsou fakt moc pěkný, to si musím uložit, až budu těhule, tak si budu pročítat, co mimčo zrovna dělá :grinning:
15. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
konik88: Luci, vid? Ja jsem z toho uplne odrovnana, jak je to hezky. Vsude samy odborny popisy, ktery cloveku sice hodne daji, ale je to takovy, jak bych to nazvala...syrovy? Tohle je fakt prijemny, vecny a lidsky ctenicko.
15. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jj, jsem Lucka. Jo, je to fakt moc pěkný. Jednou jsem dávala ještě do tý minulý diskuse takový rozhovor dvou miminek v bříšku. Samozdřejmě to není opravdové, ale bylo to pěkný, jak to může asi mimčo v bříšku prožívat :grinning:
15. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Musíme to zvládnout, vždyť ono to přijde a snad už brzy! Je super, že si o tom tady může člověk popovídat a trošku to ze sebe vypustit! Doma o tom moc mluvit nechci, aby ta nervozita nepadla i na manžela! Snažíme se a čekáme a to, že já mám občas dny, kdy se mi chce až brečet, to nemusí nikdo vědět!
15. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ, cítím se kamiz stejně. Ze začátku jsem to sypala i na manžela, ale byl nervní ještě víc než já, takže ho tím už nezazěžuju. Hlavně když vidím nějaký mimča v televizi, nebo třeba porod, nebo něco takového, tak mám slzičku na krajíčku, jak je to krásný.
15. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
konik88: konik nebo Lucka, to je jedno, hlavne ze jsi tu s nama :grinning: Jojo, ten rozhovor miminek jsem cetla, to bylo taky krasny. Clovek uplne zamackl slzu dojetim...
Obe mi tu mluvite z duse, taky to tak mam. A manzela tim zatezovat nechci - my to mozna prozivame vic, nez oni dokazou pochopit, za coz samozrejme nemuzou, ale oni nam s tema stavama nijak nemuzou pomoct a jsou z toho pak bezradni a nervni. Staci, ze si tim prochazime my. Jeste, ze to neni trvaly stav mysli, to by me asi svihlo, brrrrr!!!!
15. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
indrielo, to mě taky. Já doufám, že co nejdřív otěhotním, nebo mě z toho klepne. Nevim, co bych dělala, kdybych měla čekta třeba ještě rok. No asi bych to musela nějak přežít, ale bylo by to těžký.
15. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
konik88: no, ja uprimne doufam, ze to vsechny fakt zvladneme do tech Vanoc, a ze zadna z nas se do takovych stavu nedostane. Musime si navzajem drzet palecky, coz si, myslim, delame, tak to by bylo, aby nebylo, himbajs!!!
valentynka: zitra // jasny, jo?
Tak dneska mizim, mam nejaky spankovy deficit. Dobrouky a hezke sny vsem - nejlepe o mimiskach :slight_smile:
15. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :wink:

TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
18.8.09 Eliska_v 7.tt..............20 let...TP: 23.4.2010, další kontrola 17/9
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 6.tt..............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 6.tt.............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 7/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989...............20 let...TP: ???

SNAŽILKY:
jaanca...............................27 let...1 snažení = 47 DC
alex001.............................32 let...1(porevizní) snažení = 41 DC
zuzka111...........................?? let...4 snažení = 35 DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 33 DC
barevna............................23 let...2 snažení = 30 DC

konik88............................21 let...3 snažení = 29 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
hanulka_86......................23 let...1 snažení = 27 DC (posl. cyklus 30 dní)
valentynkaa07..................35 let...2 snažení = 27 DC
yanna.o............................29 let...2 snažení = 25 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 25 DC (posl.cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let...7 snažení = 21 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn...............................29 let...3 snažení = 21 DC
llenicka1...........................27 let...8 snažení = 20 DC
alienka24.........................25 let...13 snažení = 20 DC
peprlik.............................22 let...3 snažení = 19 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis..............................30 let...5 snažení = 19 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod......................25 let...14 snažení = 18 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci..........................25 let...3 snažení = 16 DC (posl.cyklus 38 dní)
kamiz...............................28 let...3 snažení = 15 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova...................22 let...2 snažení = 14 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris...................................29 let...3 snažení = 13 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2...............................28 let...3 snažení = 13 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2.................................25 let...1 snažení = 13 DC
kali.kal..............................28 let...5 snažení = 12 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro........................26 let...2 snažení = 10 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena.........................27 let...2 snažení = 9 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky.................................28 let...4 snažení = 9 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras................................26 let...3 snažení = 8 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123..........................28 let...19 snažení = 7 DC (posl. cyklus 34 dní)
marokanek1111................22 let...8 snažení = 4 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline.............................23 let...3 snažení = 2 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol...............................28 let...1 snažení = 2 DC (posl. cyklus 35 dní)

myisiska1..........................?? let...1 snažení = ?? DC
kopretina82......................?? let...4 snažení = ?? DC
sepinka.............................?? let...3 snažení = ?? DC
medan..............................29 let...4 snažení = ?? DC
16. zář 2009 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, tak vidím že včera byl nějakej depkařskej den,bohužel ani mě se nevyhnul. Měla jsem takový návaly -vždycky 10min. normal a pak 10 min lítostivýho vzteku a všeho dohromady, no fuj, hrozný to bylo.. :angry: můžou za to samozřejmě aji ms a taky teď 2 dny jsem jen špinila ráno apak celej den nic, tak mě to zmátlo, dělala jsem si zas test a nic no dneska se to rozjelo na plno :angry: Tak aspoň že ten cyklus mám nějak uspořádanej. Naštěstí MP nebyl včera do večera doma tak jsem si tu depku užila naplno, ale občas asi ženská potřebuje si to v té hlavě uspořádat, vybrečet se a teď už přijde těšení na ovulku...
Al etaky jsem přemýšlela že prostě takhle jsem si to nepředstavovala, že jsem myslela že na to nebudu tak uplá, a že až to přijde tak to přijde a fakt bojuji teď sama se sebou protože já si to tím vším upínáním a černejma myšlenkama zhoršuju ale nemůžu si pomoct. Ovšem štve mě to hrozně.. :confounded:

No ale máme tu další krásnej den, takže depka je za námi a teď už jen pozitivní myšlení :wink:
16. zář 2009 v 07:42  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky.Joseline tak to co tu píšeš s tou MS,tak něco podobnýho jsem tu chtěla napsat já,v neděli začala MS,docela slabá,ale špatně mi bylo,že jsme ani na záchod skoro nemohla dojít,v pondělí to ze mě trošku něco šlo,ale už to byl takový podobný den jako 4-5den MS,včera jen špinění a dneska už vůbec nic,takže kdybych to shrnula,tak jsem měla MS asi 2-3dny v kuse,taky jsem se teda pro jistotu testila a nic,tak jsem z toho celá zmatená,co se to se mnou děje,nejdřív nejdelší cyklus za celou dobu od vynechání HA a teď tohle :frowning2: ,raději bych byla kdyby bylo všechno při starém,páč tohle mi vůbec na naději na miminko moc nepřidává :frowning2:
16. zář 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
joselin, drž se, ono to přejde, s blížícím se datem ovulky to bude čím dál lepší. Pomáhá na to čtení nějaký beletrie, my máme knihy pod postelí neb ještě nemáme knihovnu, nemáme ten byt dozařízený. Přelouskala jsem, co jsem našla, tj. 1984 od Orwela. Prvně na střední, to jsem do toho byla začtená a přišlo mi to napínavý. Teď, co se točí jeden film za druhým nebo čím to je, tak jsem se do toho sice trochu začetla, ale i jsem dost přeskakovala.. :sweat_smile:
já jsem zas nasraná na tu kvasinku/močák a opět! kvasinku. Dneska jdu na gyndu. Ty antibiotika mi to pěkně rozhodily, ale mám to tam rozhozený i tak. Tohle nepamatuju, fakt :angry: Když jednou za uherák kvasinku, tak na tři dny a močák byl v pohodě. A ne toto! Musím to vyléčit a následně to srovnat, což asi znamená jíst laktobacily a mít nějakou dietu ve smyslu žádný sladký a nějaký rozumný zdravý jídlo, aby se to nějak vyčistilo. A před tulením abychom se snad vydrhli nějakou desinfekcí nebo co :angry:

Furt si říkám, že jsme měli začít dřív. Vůbec mě to nenapadlo. Já chtěla vždycky děti 2 roky po sobě,ale jak jsem dělala práci, VŠ, do toho tady nemám žádnou pomoc od babiček, kamarádek, tak jsem chtěla být v klidu a nic už nehrotit najednou jako vždy. Ale nedošlo mi, že pak budu vlastně pod tlakem.
16. zář 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
marokanku, já taky nevím co to jako má být, teď už to teda vypadá že už je to normal ms, ale nevím od kdy to mám teda počítat? 28DC byl v pondělí a to bylo pouze špinění po ránu pak celej den nic, uterý to stejný, až dneska už normal..ale asi už od toho pondělí? Ale je to hrozný jak člověk sio pořád dává naději a říká si třeba jsem těhu když jen špiním že? :confounded:

yanničko, čtení to já mám ráda, teď jak jsme se přestěhovali do novýho města tak jsem se ještě nedostala k tomu navštívit knihovnu, nebo spíš se tam jít zaregistrovat, ale vím, že je tam pěkná a velká takže se těším, teď jsem dočetla knížku Hester aneb O čem ženy sní - Iva Hercíková , a to můžu doporučit, je to taková oddychovka a moc dobře se to čte.
Včera jsem si zalezla už asi v 17:00 do posltele a prolistovávala jsem si časáky, kámoška odebíra Moje psychologie tak mi půjčila celej balík, ale včera mě bolela hlava tak jsem nemohla ani číst , jen jsem se dívala na obrázky :grinning: :grinning:
Yanni, vždyť nejsi tak stará aby sis vyčítala že jsi měla začít dřív, neboj, víš že můžeš mít dětátko, jedno krásný už máš a jestli to bude o půl roku dřív nebo později tak se určitě nic nestane a budou se mít moc rádi a ještě si spolu vyhrajou až až..
16. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nebojte, ono jak se bude blížit ovulka, tak se nálada zvedne :wink: já to mám taky tak, uprostřed cyklu jsem v pohodě, těšim se na ty //......před ms začínám být už zase nervózní a když pak přijde, tak mě to hodí zase úplně na dno :unamused:
teď jsem v pohodě, moc na to nemyslím, i když už mě to zase začínám trošičku v hlavě šrotovat......jsem 16 DC.....včera jsem měla výtok a bolí mě břicho......ale nevím, jestli to spíš nebudou střeva noo........ :grinning:
16. zář 2009 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
joselin, takže knížky úplně nepomáhají, ale aspoň trošičičku jo... :grinning: Pokud jde o můj věk,tak to by ještě šlo.. ale chtěla jsem mít děti od sebe 2 roky a to jsem propásla, ale ty 3 roky bych ráda..
16. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo joseline,jsem z toho uplně celá rozhozená,co to tělo tenhle měsíc dokázalo udělat,no u mě o zatím vypadá,že je prostě konec MS,ale takhle bouřlivý začátek,skoro žádný průběh a náhlí konec jsem snad neměla ani před braním HA,jsem z toho fakt vyřízená,přemýšlela jsem jestli nemám zavolat Dr. a říct jí to,jestli je třeba vše OK,ale zas si říkám,aby si nemyslela že jsem nějaký cvok,že si jen něco vsugerovávám,tak nevím.
Já knížky nikdy moc nečetla,ale chodím ještě mimo práci na brigošku a tam je občas nuda a pani co tam se mnou dělá,tam měla odloženou knížku,tak říkám,kouknu se co se v ní píše a co to vůbec čte za bláboly,no a věřte nebo ne,čtu jí doteď,vždycky se těším až budu mít šichtu,abych si mohla přečíst jak ten děj pokračuje :grinning:,normálně mě dostala
16. zář 2009 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
mucipuci,taky si občas říkám jestli to náhodou nejsou nějaký střevní potíže,jestli je to opravdu ovulka :grinning:
16. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahjoky kocnky, tak jste mely pravdu, vcera mi to nedalo a udelala si jeste dalsi 2 ovu testy a carka silila, tak nevim...snad ovuluju, snazili jsme se vcera, dnes znovu doufakm a zitra taky...snad uz to neni po ovu...no i kdyby byla ovu treba v patek ...tak jsme se snazili od patku ob den....no snad ten testik neni nejakej falesnej....??co myslite...proste 2 tam byly...
16. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek