• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
yanna.o ten zánět ti opravdu nezávidím,občas taky mívávám záněty močáku,ale minule jsem to přeléčila ATB,tak se to dlouho neukázalo,ale na to ještě,to jsem tady myslím ještě nepsala mám genitální opar,který se vrací tak jednou za půl roku :frowning2: ,jestli nějak někdo neví,tak se to dá sice léčit laserem,ale ta šance že se to nevrátí zpět je hodně malá,chytla jsem to v době když jsem se rozcházela s přítelem po 6 letech vztahu,takže stres,do toho jsem dostala zánět dělohy,který sjem chytla v krytém bazénu,do kterýho jsem šla po 2 letech,bohužel jsem týden před měla angínu,která jaksi nejspíš nebyla doléčená,takže totál oslabená imunita :unamused: ...............a z toho všeho ten opar :cry: ,tak to jen tak na okraj,aby jsi věděla že vím,jak ti asi je
16. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děvčata, tak jaká je nálada v mužstvu? :slight_smile: :grinning: já se chystám jít od desíti na jumping :sunglasses:
16. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím peprlík,že ovulka určo byla,taky jsem minulý měsíc testila poprvé a dvě čárky tam byly ve stejnou dobu kdy jsme měla svoje známí bolesti v podbříšku,takže ovulka byla určo taky a to že mimi nejni,na to u mě moc nekoukej....přítel jezdil z práce domů utahaný,takže snaženíčko bylo tatam,ale váms eto třeba povede
16. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, máš to bezva pokrytý. spermie už budou čekat na vajíčko a další dorazí :grinning:
16. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
morokánku, děkuju :slight_smile: a co píšeš bych zažít nechtěla. Ono je to vždycky jedno s¨druhým, zpětně je to krásně vidět, i když samostatně to vypadá nevinně. Já tentokrát: sexík - kvasinka - sexík - zima - močák - atb - opět kvasinka. Ženský to mají hrozně náchylný.. :confounded:
16. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna....a přeléčili jste partnera na tu kvasinku? já třeba od tý doby co jsem manžalovi koupila canesten krém tak mám klid
16. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ten močák byl teď tak mírně, že si i myslím, že to byla ta kvasinka.. nikdo mi neudělal rozbor :angry: tak nevím původce. kdyby mě v neděli nezačal močák celý bolet, tak atb možná nevezmu. Ale on bolel, protože se natáh, jak jsem hodně pila.
16. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
aleinko,on teda nemá žádný problém. nepřeléčili. Jenže mě ten canesten teď zrovna neúčinkoval. Tak se zeptám dr., čím ho mám pro jistotu napatlat :grinning:
já to mívala před 9 lety a pak už nic. Sex s tím souvisel. Ale pak jsem problém neměla. A jsem pořád jen s ním celou dobu.
16. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já nevím, jestli nemám taky nějakou kvasinku........ :unamused: mám od včera výtok, takový bílo žlutý, ale nic mě nesvědí nebo tak......mám si koupit nějaký čípky nebo něco????k mudře se mi jít nechce, jsem tam každý měsíc :frowning2:
16. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.... on žádnej problém mít nemusí, ale prostě je přenašeč, my to teda tak měli, já se vždy přeléčila, pak doma sexík a měla jsem jí znova a Matějovi nic nebylo, no a pak jsem mu koupila ten canesten, ono to pro toho chlapa stačí páč nemá žádné obtíže ale tu kvasinka by se tím měla zničit, no ale třeba u tebe může být jiná příčina proč se ti to stále vrací
16. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci....výtok je běžná věc, nemusí to vůbec nic znamenat, pokud to nesvědí nebo něco tak to nech, může se jednat o nějakou nerovnováhu v těle a tělo na to takhle reaguje
16. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o nemáš zač,jen jsem chtěla,abys nebyla smutná z toho,co to tělo dokáže udělat s tvým zdravím.já už to tak neprožívám,ten první okamžik co jsem to měla,to bylo šílený,bolesti,že jsem nemohla ani chodit,ani spát,nepila jsem abych nemusela čůrat,protože při čůrání jsem vybrečela kýblík slz,teď už jsem se to naučila sledovat a dokonce s tím umím i bojovat,i tak že už když to přijde tak to ani nebolí a za tři dny je pryč,jen se bojím toho,abych to neměla někdy ke konci těhotenství,páč by asi hrozil císařský řez,páč to miminko tím nesmí projít,ale myslím,že když to přijde,tak asi nejspíš někdy během začátku těhu,páč,to tělo reaguje na cokoliv jiného,co se s tebou děje,třeba já,když mi ten opar začal,tak jsem začala na doporučení Dr. brát HA v kuse,bez přestávky,to znamená,že jsem nementruovala,jenže pak přišla řeč na mimi,tak jsem musela přestat,při nástupu MS se opar ukázal asi dvakraát a pak byl klid.......tělo si zvyklo :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, jasně. mohlo to tak dřív být. to jsem ho snad občas něčím napatlala, ale ne vždy a já to tam stejně už měla rozhozený. pak roky nic. až teď ta kvasinka a viz výše. Jinak kvasinku jsem za ty roky měla, ale nijak extra často. Něčím ho napatlám, díky, jelikož jdu na gyndu a nedošlo by mi,že se na to chci zeptat.
16. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna...no zkus to, ta kvasinka je věc odponá jak otravuje život :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, já právě nevím, jaký výtok ještě je normální a jaký už nee?? :unamused: já myslela, že normální je nemít výtok...... :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak jsem si udělala ten testik a byl negativni....těhu test...takže musím ještě počkat pár dní, bud MS, nebo to testnu znovu, zatím nemám bolesti břicha, že by to vypadalo na MS tak nevím. Počkám do pátka.
Mucipuci, kvasinky svědí, takže to bude asi nějakej jinej bacil.
16. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci...dej tomu ještě pár dní, může to být opravdu cokoli :slight_smile: pokud nesvědí a nezapáchá tak je to cajk :wink:
16. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím, že včera večer dorazila MS :frowning2: Až budete někdo předělávat tabulku, tak mi tam prosím napište 2. snažení, 2. den cyklu a poslední cyklus 26 dní. Děkuji, nechci dělat novou tabulku..
16. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj valentýnko :slight_smile: nevěš hlavu, za pár dní už to třeba bude vidět :wink: dokud nedorazí ms tak naděje pořád je :dizzy_face:
s tím výtokem teda ještě vydržím, stejně za chvíli půjdu k mudře určitě zas na vyvolávačku :angry: tak to vezmu při jednom :wink:
16. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se tu mějte holky, já si jdu zahopsat na trampolínky, za dvě hodky jsem tu :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočky moje. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak jak se tu máte??

Valentynko, tak zkus počkat tak 2 dny a pak zkus znovu pokud nedorazí MS!! Mohla jsi mít pozdějí ovu!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Alienka: tak si to hopsání pořádně užij!

Holky musím začít cvičit, protože mě chytají pěkně záda, ale problém je v tom, že se mi chce furt spát, takže ležím!! :sweat_smile: :sweat_smile: No blbá kombinace!! :sweat_smile: :sweat_smile:
16. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jé alienko ty chodíš na trampošky?Já na ně taky chodila, ale už nechodím, bojím se, že když se snažíme a náhodou bych byla těhu, abych to ze sebe nevyskákala :wink: .Strašně ráda bych zas začala chodit, ty se toho nebojíš?
Valentýnko zkus ještě v pátek to budeš myslím 17DPO ne?To už by mohlo být něco vidět, dnes to bylo asi ještě brzy.Jinak žádné příznaky, že by měla přijít MS nemáš?
Hanulko, tak zázrak se nekonal, ale neva, nebuď smutná, bude to příště.
Macipuci mít výtok je naprosto normální, neboj máme ho každá, je to normální jev, jak se čistí sliznice, takže buď v klidu pokud není nějak hodně a hustý a je třeba cítit, tak pak už bys to měla řešit, ale jinak buď v poho.
Holky no tak, žádné chmury a dívejte se na všechno pozitivně, nebo si ty hlavičky, tak zblbneme, že to tělo z nás bude úplně zpitomn :slight_smile: ělé
16. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, to je strašný, co píšeš. ještě že už to máš nějak zvládnutý. Já to měla na začátku hrozný na záchodě a na záchod bych lítala furt, ale když jsem nečůrala, tak to nebolelo, nepálilo. to jen na záchodě. A atb zabrala za chvíli. Druhý den už to bylo dobrý. Jenže žer to furt. Kontroluj se furt, aby tě neofouklo. Omezuje to v životě a psychicky to deptá. Byla jsem z toho nešťastná, nevěděla, jak se toho zbavit. A nakonec to šlo a dobře to dopadlo. Jak jsem si teď hledala na netu info, tak jsem narazila na dotaz jedné holky, co má chronické záněty močáku. On to nebyl tolik dotaz jako vylití všech pocitů, co má. Ve spoustě z nich jsem jí rozumněla. Měla to bohužel ještě horší než já, brala navíc nějaké léky na něco jiného a přidaly se jí velké bolesti. Už i přemýšlela, že to tady skončí. "Jen" močák.. :unamused:
16. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju holky budu končit,jedu k mamce,potřebuje něco odstěhovat na chatu a chce k tomu použít moje autí,takže jedu taky,aby mi s autíčkem nic neudělali :grinning: ,odpo se tu určo ještě ukážu,pa
16. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Lussyn :wink:
no právě že jsem z toho nějaká zblbá, nikdy jsem ho asi takovýhle neměla......nebo možná teď se víc pozoruju, tak jsem si toho všimla :slight_smile: no a teď mě vlastně napadlo, že to je určitě ten hustý bílý výtok při těhu......hahahaaa :grinning: i když jsem už asi 6 dpo no....jéééžiš, to mě to zas bude šrotovat, to je hrozný tenhle koník, tady se vyčte takových věcí, to si pak člověk myslí, že je těhu pořád :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna.o ju mám to zvládnutý tím,že vím jak s tím bojovat,abych to nějak přežila,ale že bych byla nadšená,to rozhodně ne........chytnout opar je hodně malá pravěpodobnost,na začátku jsem si snad i myslela,že mě ten bývalí partner nějak prokle :confused: l,vlastně všechny zdravotní problémy mi začali až po rozchodu,ten opar,první zánět dělohy,ten močák taky poprvé až po tom rozchodu a ještě jsem začala mít problémy se suchou pokožkou,jenže to je všechno stres.......chjo když to tak vezmu.....tak já se bojím,že mimi pořád nepřichází a když teď vezmu co ten stres dokáže,tak se vlastně ani nedivím,že to nejde tak snadno :frowning2:
16. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucipuci : jasně, zkusím to, já si teplotu neměřím, takže nevím přesně, kdy mám ovulku, ale myslím tak 10-12 DC, ale jistá si nejsem ničim. Nebo dorazí MS, ale aspoň bude jasno. :wink:
16. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnko a kolikátý že jsi dc?? já myslím, že mám ovulku taky 10-12 dc, tak uvidíme :wink: a příznaky nemáš pořád žádnýý??? mě teda bolí břichno, ale spíš to budou střeva.....bohužel :grinning:
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucipuci no jasně, to taky může být tím, že nás to nenapadlo hned :wink: .Ale máš pravdu, já od té doby co chodím na koníka, tak každé píchnutí hned přičítám těhu.Ale už jsem vyléčená. minulý cyklus, jsem si už myslela, že to muselo klapnout, ´krásně jsme se trefili do ovulky, pilujeme se obden nebo i denně a pak mě kolem 20DC začali bolet prsa, bylo mi špatně, tak jsem si říkala Á je to tady, a ono prd, prsa bolela proto, že se blížila menstruace, takže už na žádné příznaky stejně nevěřím, ale pozoruji se stejně dál :grinning: Magoříme,no.
Marokanku, Yannko, to je hrozný ty vaše problémy, hlavně žádnej stres to tomu nepřidá.A nemohlo to být taky výměnou sexuálního partnera?Přeci jen 6 let s jením partnerem, a pak změna, tak to tělo mohlo taky takhle zareagovat.
16. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, jsem furt s jedním, už ani nevím kolik let :sweat_smile: :grinning: jinak doufám, že se minulost nebude ani náhodou opakovat. Močák byl teď kafíčko oproti dřívějšku. Možná atb žeru zbytečně, když neznám původce. Střílej to od oka. Na toho, co způsobuje výtok, ta atb neplatí, naopak se vrátil po jejich párdenním užívání, jelikož mi to tam celý rozhodily :angry: Chlapy tyhle problémy nemaj, maj dlouhou močovou trubici atd. Zato ženský se za život nevyhne kvasinka, často ani močák. U někoho se to rozhodí a začne se to vracet. Já výtok teď mám malý, skoro žádný, nezapáchá, ale svědivý rozhodně je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek