• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
lussyn viď, mě to taky hned nenapadlo, tak to je jasný, to jsem rozhodně těhotná......hahaaa, zase jsme se zasmály :wink: asi sem nebudu moct chodit, vždyť já mám každý den něco, v pondělí bolest hlavy, včera břicho a dneska výtok.... :dizzy_face: .....a všechno je to určitě těhu :grinning:
16. zář 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUssyn: ahojky a ty si meris BT nebo delas testiky, ze vis ze jsi mela ovu?? Ja se ted jen raduju z tech testu ze byly pozitivni, aspon vim ze ovuluju a kdyz nam pan buh trosku pomuze tak treba zari vyjde...mela jsem je pozitivni vcera a to jsem byla 18 dc, tak mozna ovu prijde dnes...uvidime... :wink:
16. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokánku, jo jo.. já taky vždycky už věděla přesně, co mám dělat, abych tomu předcházela a v akutním stavu, abych to mírnila a co nejrychlejc zastavila. Děsný :rolling_eyes:

a co u toho mám je tlak v hlavě. U močáku a koukám, že i teď u výtoku. Nepříjemný tlak nahoře na hlavě, jak když jsem pod pokličkou. Nenavozuju si ho, dostaví se sám. Chápete to? :sweat_smile:

mucipuci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsme se zas zasmály... :grinning: já mám kvasinku :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, já taky měla radost z pozitivního ovu testu :grinning: jednak že mám ovulku a jednak z toho, že prostě mám pozitivní test :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, já jsem ted 27 DC, brala jsem OVU 12 DC, takže bych byla dnes 15 DPO, ale nevim, jsem ztoho jelen.
Minulý cyklus mě bolelo břicho už od ovu a taky z toho nic nebylo, naopak MS přišla skoro o týden dřív :angry:
16. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte nějaký dotazy v souvislosti s otěhotněním? Já že za chvíli jedu na tu gyndu, tak bych se klidně přeptala :grinning: fakt :wink:
16. zář 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...já mám náladu pod psa...chceme druhé mimi, ale manža odmítá sex :angry: Tak mám pocit, že si to romyslel. Neříkejte, že se ho mám zeptat, páč on se mnou odmítá normálně komunikovat.
16. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris? :rolling_eyes: přece nejde jen o vás, ale přdevším o sourozence pro malého Tomáška. Budou spolu napořád. Jde o jeho/jejich život.. Mu to řekni.. Chlapy jsou někdy opravdu dost mimo :unamused: myšlenkový pochody nechápu.
16. zář 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, jenže mám pocit, že manža zas ujel a prostě by byl nejradši beze mne, to neřešte, nějak bude
16. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
iris, drž se... :slight_smile: ...
16. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jak jste se dnes vyspali? Já jsem každý den nějaká nedospalá, nemůžu se probrat... to bude asi tou noční... manžel má noční a já tu jsem sama... :cry:
16. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, dík :wink:
16. zář 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macipucinko, jsme na tom úplně stejně neboj, taky mám každý den úplně jiný příznak těhu, možná, že zítra ucítíme i pohyby :grinning: :grinning: :grinning: Budem si z toho dělat srandu a nebudem to brát tak vážně a ono to snad brzy přijde.
Peprliku ne BT neměřím, ale ovulku na sobě poznám, zhruba v polovině cyklu mě začne bólet bříško jako před MS a objeví se tu ten zmiňovaný výtok, takže ji poznám a nebo si myslím, že to je ovulka :slight_smile:
Iris, jejda holka, to mě moc mrzí, ale určitě bych si o tom s manželem promluvila a nenechala to být, třeba má k tomu nějaký důvod, třeba to chce jen o nějaký čas odložit, ale každopádně je dobré komunikovat, aby z toho nebyl nějaký problém.
Yanko otázek je milion, tak se ho zkus zeptat na ty věci o kterých tady diskutujeme nejčastěji a pás poinformuješ.Držím palce ať je vše o.k.
16. zář 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn, tak zázrak se opravdu nekonal, ale na druhou stranu jsem alespoň ráda, že jsem dostala MS už teď, protože 25. máme svatbu a v ty dny by teoreticky mohla být i ovulka, takže třeba se zadaří napodruhé :dizzy_face:
16. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, on ale komunikovat nechce, jak začnu něco řešit, urazí se...má nějaké zdravotní problémy, ale to já momentálně taky a spíš se chci přitulit, než odmítat
16. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn, řeknu ti, pohyby taky občas cítím...... :grinning: :sunglasses: :dizzy_face: ..... to se mi ale hejbou střeva, pak zakručí v břiše a je to jasný :wink: ......no přijdu si občas jako magor, fakt :wink:
dřív to bylo lepší, nebyl internet a ženský věděly úplný prd o nějakých příznacích :dizzy_face:

yanni, zeptej se, jak se těhotní, to bysme tady chtěly všechny :grinning:

iris, já vím jak je těžký o těhlech věcech s mužským mluvit, oni jsou v tomhle jiní, čím víc bys o tom ty chtěla mluvit, tím oni chtějí míň.....musíš chvilku vydržet, oba se musíte trošku zklidnit........hlavně na něj netlač, to se pak zasekne ještě víc.....nebo aspoň s tím mým to takhle máme noo :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucipuci, to souhlasim, informace nebyly dostupné, ani těhu testy (ty možná byly ale ne tolik a méně citlivé), natož pak ovulační testy, takže to bylo jen na doktorech. :slight_smile: ted si každej něco přečte, je to i s nemocema, a hned to má, nebo i příznaky těhu, když budu chtít, tak na sobě najdu všecko :wink:
16. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, netlačím...ale nenechám se urážet od něj jen proto, že manža nemá náladu :unamused:
16. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irisko, koukám, že to je u vás opravdu špatné.To je mi moc líto, nevím jak ti pomoc.A nevíš co to mohlo zapříčinit?Je takový normálně?Jestli o tom nechce mluvit, tak jak řekla Mucinka, netlač na něj, prostě se k němu jen přitul, třeba, když bude koukat na telku, aby věděl, že ho potřebuješ.Je mi to moc líto, asi ti teď není moc dobře, ale musíte to vyřešit mezi sebou.
Hanulko, tak vydíš, tak to je super, tak počnete o svatební noci,tak buď ráda, že nejsi těhulka a svatbu si krásně užiješ.
Muci nekoukáš na Ordinaci?Včera tam instalovali Babybox a Magda, která moc touží po miminku se tam skoro sesypala, a mě to tedy taky dojalo, takže asi ta psychika už je opravdu postižená :grinning: Ale pak jsme koukali na 112 a tam ukazovali jak rodiče zabili 2 měsíční holčičku, tak to byla síla, jsme nadávali a nebylo nám z toho ani jednomu moc dobře.Někteří lidi si děti vážně nezaslouží a ty co si je přejí se jich nemůžou dočkat :frowning2:
16. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, to jsem zkoušela..jenže on se nechce ani tulit
16. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem zpět z trampolínek :slight_smile: bylo to super :slight_smile:
jo reauguju na to jestli se nebojím že bych to ze sebe vyskákala :slight_smile: ne nebojím, mám to i dovolené od fyzioterapeuta, pokud se miminko má udržet tak se udrží při jakémkoli sportu, to je skoro to samé jako aerobic, pokud jsi zvyklá tak ti to neuškodí, já třeba nesmím chodit na sport kde jsou tvrdé dopady a otřesy jako je aerobic, běh atd.
16. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn, já jsem ze všech dětí v televizi úplně hotová, ještě že ordinace už není moc z gyndy, tam bylo dětí a těhulek hafo......no já teď pěkně depkařím u Ulice :wink: jak je ta gábina těhotná, tak mě to úplně bere, no hrůůza.... :dizzy_face: navíc ten můj, jak vidí dítě, tak se k němu hrozně má, třeba i na ulici do mě štouchne, ať se kouknu na to hezký dítě.....no magoříme oba :grinning:
na tu 112 jsem se nekoukala právě kvůli tomuhle případu, když jsem to viděla v upoutávce, tak mi to stačilo, takovýhle lidi bych zabila taky :angry: my u toho oba taky vždycky tak nadáváme, neskutečný, co někdo dokáže :-I

Iris, něco jako ty prožívá moje kamarádka......moc jim to neklapalo, ale zkusili druhý dítě.....povedlo se na první pokus.....jenže kamarádka potratila a od tý doby jim to neklape ještě víc :frowning2: manžel se s ní nebaví, už si i sám kupuje večeře......a přesně jak píšeš....neustále ji uráží a říká jak je neschopná........pořád si ke mě chodí pro rady, ale já jí poradit neumím..... :frowning2: je to hrozně těžký, nevím, jak jste na to byli před tím, ale pokud víš, že je to jen nějaký jeho blbý období, tak to musíš vydržet prostě, až zas bude líp a budete spolu schopný komunikovat
16. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tady dočítám a vidím že je smutno i veselo..jak to tak chodí v tom životě že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Irisku, přeji ti ať je to jen nějaký blbý období pro manžela který brzo přejde, nemá třeba problémy v práci, že se mu doma nechce nic dalšího řešit? Asi sama nejlíp víš jak to je, jen ti přeji ať to dobře dopadne a je vše v normálu nebo ještě lepší :wink:

Lussyn, já se dívám na ordinačku, a včera teda při té mé depce mi to moc nepřidalo. Moc té Magdě fandím a věřím že nakonec to dobře dopadne..nakonec jak jinak v seriálu. Teď mi přijde že se to tam tak rozjelo, že se pořád něco řeší, tak už se těším na čtvrtek..Jo vlastně ve čtvrtek jden na opíkačku selete, tak mi to pak povykládáš co se tam událo jo?

alienko ty trampošky to z ní dobře, a to jako ti někdo předcvičuje? Nebo si jen tak skáčeš? Já jdu dneska na pilates a docela dost mě to pomáhá na záda, ta se snažím chodit 1xtýdně..
16. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tam nahraný i video tak snad ti to půjde spustit, no já na záda cvičím mojžíšku, je to i napodporu těhu
16. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, vypadá to dost dobře, to by mě bavilo..asi je to pořádná makačka že? Pořád vyvažovat tu rovnováhu..
Zkusila jste některá bosu? To je taky taková hopsanda na půl-baloně jakoby, super, jenže cvičí to jen v Brně což je pro mě na dojíždění na prd, aji ten Jumping je daleko.. :unamused: No zatím mám to pilates..
16. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to fakt mazec, ale už po měsíci cvičení jsem se cejtila líp a zvládám to v pohodě, spotíš se vždycky to jo, no mě to děsně baví, parádní relax
16. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se k vam pridat? Ctu vas tady uz od cervence, ale teprve ted chceme pomalu zacit se snazenim takze jsem se zrovna zaregistrovala. :slight_smile:
16. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, pořád přijímáme :grinning: :grinning:
Dívám se že jsi ze zahraničí, můžu se zeptat kde? Jak jste na tom? Kolik ti je? Budeš chtít být vnaší tabulce?
To je jak u výslechu, že? Už se klidním :grinning:
16. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucinko, tak já Ulici moc nesleduju, nestíhám ji, takže nevím vo co go.Ale jestli tě to takhle ere, tak na to radši nekoukej :wink:
Joselinko jasně budu ti vyprávět, včera to bylo teda pěkně smutný, to mě naštvali, že nechali toho Honzu umřít, chjo :frowning2:
Alienko, takže myslíš, že by to vadit nemělo?Mám strach dělat cokoliv, co by mohlo mít negativní vliv na otěhotnění.
16. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek