• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
lussyn...záleží na tobě, pokud máš pocit že je to na tebe moc náročné nebo se na to necítíš tak necvič, ale pokud je to jen kvůli tomu že by sis mohla oplodněné vajíčko ze sebe vyskákat tak je to nesmysl, v tom případě bys nemohla ani chodit a dělat normální věci
16. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Muci, já se na Ulici dívám a taky tu Gábinu prožívám, jsem zvědavá jak to dopadne..M\slím že ten Hynek nakonec otočí a bude sní až se to narodí..

Luss, já myslím, že cvičení nemůže uškodit, jak říkala Ali, že když se to správně uchytí tak to vydrží , ale chápu že teď už máš strach ze všeho a nechceš to pro svůj vlastní pocit podcenit..
16. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, myslim, ze jsem vam sem uz psala pred tim, ale neni moc casu....
Ted jsem se divala na to video na tech trampolinach..to je super, o nicem takovem jsem jeste neslysela a musi to byt sranda
Tez jsem uvazovala, ze si koupime na zahradu trampolinu, ale takovou tu velkou a nevim, jestli by se tam dalo tohle delat bez te opery... . :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím že tady těch trampolín to je spíš o té fyzické zátěži která je docela velká, takže opravdu záleží na tobě a na tom jak se citíš a jakou máš fyzičku :wink:
16. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
urcite je to zahul, o vikendu jsem si chvilku skakala u kamaradky na zahrade a mela jsem dost...
ve skole jsem to milovala a od te doby jsem nemela moc prilezitost, tak me to zaskocilo, jak je to fyzicky narocny, ale bylo to super
16. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já se taky bojím, abych případně mímu neuškodila, takže jsem úplně přestala pít kafe, ibalgin si taky beru jen když už je to teda hooodně nutný, no a v hospodě jsem když už, tak jen na píívu......no magořím holky, ale tak zase jím zdravě, hodně spím, abych na to těhu byla pěkně připravená :grinning:
16. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
lucpet, no na tý velký trampolíně tohle neuděláš, tam je to fakt spíš o tom skákání do výšky a záhul je to taky :slight_smile: ale tyhle malý jsou jinačí a hlavně neskáčeš přes špičky ale přes paty a do výšky neskáčeš vůbec
16. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
mucipuci....teda to jsou opatření fakt :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
alienka, no asi to ma taky svoje vyhody, ale me se strasne libi ty velke, myslim i pro decka a tak..
Ale to cviceni se mi fakt libi, je to dobry napad
16. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
lucpet....jj ty velké jsou určitě fajn, já mít zahradu tak do toho jdu, je to super zábava, jak pro děti tak dospělé :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
taky myslim :slight_smile:
my teda taky nemame nejakou super zahradu, delime se o ni se sousedama, ale snad bychom se nejak dohodli :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak jestli se vám tam vejde tak bych fakt neváhala :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty trampolínky doporučuji, já je cvičila rok a musím říct, že když to cvičím opravdu poctivě, jak se má, ne jen nějaké poskakování,tak je to hodně velká makačka.Perfektně se při tom formuje postava a posiluje fyzička, celulitýda je za chvíli pryč :grinning: .Tak jestli mi tento měsíc přijde MS, tak se jdu hned objednat a začnu znovu chodit, dík alienko.
Joselinko přesně po předchozí zkušenosti nechci nic podcenit, to si cvíčko radši odpustím, ale když to nemůže uškodit, tak do toho půjde.
Mucinko, já to mám úplně stejné, žádné prášky do mě nikdo nedostne, minulý týden jsem měla jeden problém, byla jsem u dr a odmítla rentgén, řekla jsem mu, že se snažíme, tak, že se bojím, tak mi nemohl dát ani injekci, léky, mast, prostě jsem to přetrpěla.Co kdyby.
16. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, mam na vas dotaz tykajici se tematu :slight_smile:
Chceme druhe mimi, ale nejak na to nespechame. Chteli bychom holcicku a ta se pry dela pred ovu. Takze asi 9DC jsme na to vlitli :slight_smile: , a pak jsem cekala na ovu (nemerim se, ale poznam ji podle hlenu) a furt nic, jen takovy vytok, ktery trva doted, pak 6dni po ovu jsem 1 den spinila (nidacni spineni??) a ted 19DC jsem mela hlen. Tak nevim, co si o tom myslet? Vetsinou mam ovu v pulce cyklu a nikdy jsem nespinila. Muzu byt tehu??
Diky :wink:
16. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
joseline, dekuji za prijeti :grinning: Do tabulky se rada pridam...takze je mne 31 a dnes jsem 6DC. Jinak ja bydlim v Italii. S tim snazenim je to zatim tak pomalu. Neplanovane jsme zacali v cervenci, pri cteni vasich prispevku jsem mela vsechny priznaky tehu, ktere muzou byt :grinning: , ale nic z toho nakonec nebylo. V srpnu jsem v dobe ovu chytla sileny zanet mocaku, pak candidu no a uz je zase zari, takze vlastne zaciname az ted.
ali viď, jsem pitomá :slight_smile: ale tak co, horší by to bylo naopak nee? :wink: kdybych hulila a pila kafe a těhu už byla.....a že pár takových kamarádek mám :angry:
Holky, me uz z toho asi hrabe, nejradeji bych testovala jak o zivot, ale je to asi zbytecne.... Dnes presne pred 2 roky jsem objevila poprve //, takze mam takove vyroci a nejradsi bych si to dneska zopakovala...pripadam si jak cvok :slight_smile:
16. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Lussyn, kdybys věděla, jak jsem byla naštvaná na zubaře, když mi minule udělal rentgen a narval injekci a antibiotika..... :unamused: ale bez toho bych to asi nezvládla, bohužel........ale tak naštěstí jsem těhu nebyla, takže dobrý :grinning:
16. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
mucipuci je to si me dostala, ja jsem objednana zitra k zubari :frowning2: tak nevim co mu mam rict?
16. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucpet, tak to ti holka neporadím, vydrž ještě 10 dní a pak zkus testnout.Klidně by to těhu být mohlo, ten hlen i to špinění by tomu odpovídalo, ale jak jsme se tady shodly, plno z nás má různé příznaky a nic to kolikrát neznamená, takže nevím, já bych ještě chvíli vydržela a pak testla.Držím palce aby to byla ta holčička :slight_smile:
Bublinko ahoj, koukám, že se rychle adaptuješ mezi nás :grinning: , těhu příznaky bez těhotenství, zánět močáku, no super, vítej :grinning:
16. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
lussyn tak diky za snahu :slight_smile: , rikala jsem si, ze to nebudu resit a ted tohle, fakt mi z toho hrabe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lussyn,jo,jo to ja se adaptuju, ale musim se taky trochu krotit :slight_smile: My se mame za mesic stehovat, takze kdyby to vyslo a melo by mne byt blbe, tak nevim, jak bych to zvladala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale rikam si, ze napoprve se nam asi nezadari, takze to nechci ani oddalovat.
16. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
lussyn... a i tímhle cvičením posiluješ a prokrvuješ pánevní dno takže to fakt nemůže škodit, a jestli otěhotníš tak pak uvidíš jak ti bude a na jumping už chodit nemusíš, je to fakt individuální
16. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ta trampolina vypada super, tady jsem o tom ale jeste neslysela :unamused: Nevite jak je to s posilovnou v tehotenstvi. Jako jestli se muze posilovat a do kdy?
16. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucpet buď v klidu, já měla hroznej zánět, takže to bylo všechno bohužel nutný :frowning2: jestli jdeš jen na prohlídku, tak to bude určo v pohodě..... :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkyyy a teď jsem koukala do snažilek od září 09 a Žlaba už byla na prohlídceeee :wink:
16. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já už se přesunula do práce :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak ať se honem přijde pochlubit i nám..jsme taky baby zvědavý..
16. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucpet, tak to by bylo dobrá náhoda, kdyby jsi tam dnes taky měla //.Škoda, ale tak to zkus za pár dní znovu a uvidíš.Tomu zubaři bych to řekla, kdyby ti chtěl dávat nějakou injekci, že se snažíte a nevíš jestli náhodou nejsi těhu nebo bych ořišla až po případných měsíčkách, ten týden už by to snad vydrželo, ne?
Bublinko máš pravdu není nač čekat, já taky pořád mimčo oddalovala, necítila se na něj, chtěla si užívat, a teď když si ho přejeme, tak né a né přijít a jinak mezi námi nejsme už nejmladší :wink: :grinning:
16. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
luss, divej, my mladošky nic neoddalujem a taky čekáme...a někdo v 40ti otěhotní hned, takže si asi není co vyčítat, protože to je fakt tak individual že člověk nikdy neví.. :confounded:
16. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek