• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
lussyn, uplne s tebou souhlasim. Ja to taky oddalovala, 10 let jsem brala HA,chtela jsem mit na mimi vsechno pripravene a ted zjistuji, ze to neni zas az tak jednoduche.....no a prave ten vek me taky celkem strasi :slight_smile: . Ale snazim se na to nemyslet, ja si rikam, ze kazdy mame svuj osud a co ma prijit, prijde. A hlavne je dulezita psychika, verit otmu, ze to proste pujde, i kdyz driv nebo pozdeji! :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žlababa čeká dvojčátka, týý jóó..? Pokud jsem to správně pochopila..
16. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joselinko, dvojčátka, fakt jóóó, ty jo, tak to jsem zvědavá a proč za námi nejde, na jaké diskuzi to čteš?
Bublinko, já vím, že co má přijít přijde, ale my jsme v březnu o mimi přišli a já mám teď stach, aby to šlo, je to přeci jen zásah do těla ta revize a člověk nikdy neví, zda to půjde nebo ne, tak proto, víš.S tou HA jsme na tom stejně já brala ha taky 10 let non-stop, teď už bych ji do sebe necpala ani náhodou.A jak dlouho jsi bez HA?
16. zář 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo holky, asi to prý budou dvojčata :dizzy_face: :sunglasses: je to na Snažilkování od září 2009 :wink:
16. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn...neboj, já myslím že ta revize následky nezanechá, nejvíc v tvé hlavě bohužel :frowning2: takže chápu že máš strach ale ono se to určitě povede :wink:
16. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, pádím z práce, mějte se hezky a myslete pozitivně!!!! :grinning:
16. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muci, ty se máš, tak se měěěěj.Pááááá
Tak žlababa čeká dvojčátka, ty jóóóó - GRATULUJŮŮŮŮ
Alienko, to doufám, teď jsem to četla u žlababy v albíčku ta byla na revizi v červnu a taky zamlklý potrat jako u mě a v úplně stejném týdnu 10tt.Já ho měla už v březnu a ona v červnu a už je těhulinka, takže to jde, jen my si musíme trochu počkat.My teda čekali 3 měsíce, což nám doporučil dr a teď probíhá 3 měsíc snažení, tak doufám, že už jich před námi moc není, že to už brzy bude.
Alienko, ty jsi an odpolední?
16. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, po delší době mám chviličku na vás juknout a zároveň bych vás chtěla poprosit o radu. Večeř si budu přes net objednávat "PREGNIUM" (tady u nás v lékárně ho nemají :angry: ) a tak mě napadlo, jestli bych neměla nějaké vitamínky objednat také pro mou drahou polovičku. Jak jste na tom vaše polovičky, baští něco?
16. zář 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn....jojo mám odpolední dneska, akorát teda už od dvou ale nevadí :slight_smile: no a určitě se povede, už se vám to povedlo jednou tak proč ne znovu :wink: :wink:
jinak moje milovaná polovička nebaští nic, ale my už víme že u něj chyba není
16. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miky můj manžel taky nic nejí a já jsem taky proti, takže krom kyseliny listové nebaštím nic :slight_smile:
Ali, díky za podporu :slight_smile: A do kolika jsi v práci?Já až do šesti, ale už bych to nejradši zabalila, neba mě to.
16. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem u vás, měla jsem teď trochu fofr napracovat to dopoledne :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se taky dívala zlababě do albíčka, jinak na jinou diskuzi nechodím, tak nevím jak to všechno je, ale v albičku má napsaný dvojčátka..tak snad brzy přijde povykládat.

Teď jsem si četla o spermiografu(někde je napsaný spermiograM, tak jak? :confounded: ) no a samo že jsu už vyjukaná..snad nebude potřeba,ale už jsem předtím o tom říkala MP aby věděl že ta možnost je a hlavně aby se na to neksichtil kdyby to bylo potřeba..ale opravdu doufám že nebude.

Miky, zrovna dneska jdu do lékárny ještě přikoupit MP selen a zinek, jinak občas(když mu to připomenu nebo naservíruju) zobe vitamín E.
Ale koukám, že už to víte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já do devíti
no a já mám ted předepsanou bylinou kúru a k tomu zobu mateří kašičku a cvičím mojžíšku
16. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHÓÓJ žlabi, tak vykládej.. :grinning:

alienko, vy jste byli na spermio?
16. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, to je mne moc lito, ted jsem to cetla u tebe v albu. Verim, ze to musi byt strasna bolest a strach, jak to bude priste. A taky vim, ze utesovani, ze to bude dobre, moc nepomaha. Ale prave ta psychika je hodne dulezita, dokaze s nama pekne zatocit, i kdyz si to ani neuvedomujeme.
Moje kamaradka potratila v 11.tydnu, pak se jim po 7 mesicich znovu zadarilo a ted maji krasne zdrave miminko! Takze neboj, ten vytouzeny mimisek na tebe taky uz ceka!
16. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však už všechno víte :slight_smile: No prostě ráno příjdu k dr, klepaly se mi kolena, jak sjem se bála, aby bylo všechno jak má, ale na ultrazvuku hnedle vykoukla bublinka s váčkem a prcek velkej 4 mm :dizzy_face: Tak povídám panu dr, aby mi udělal foto a on to ladil, aby byla pěkná a najednou se zarazí a povídá: tady je ještě jedno!
16. zář 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
joseline....jo byli, už asi v březnu nebo tak nějak :wink:
16. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oběma prďolkám krásně tloukly srdíčka, tak doufám, že už s námi zůstanou :dizzy_face: Jinak fotka je v albíčku a další kontrola za 3 týdny :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zlababa.....moc gratuluju, je to krásná zprávička :slight_smile: a držím palečky at je vše dál tak jak má být :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je krásný..a vy máte dvojčátka v rodině? Ať si pěkně lebedí u tebe v bříšku, to je fakt super krásný. A byla jsi z toho hodně překvapená?
16. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlababo, ještě jednoudvojitá gratulace, to máte to štětí dvakrát pojištěné :slight_smile: , to bude dnes oslava, viď.A jaký máš pocit?
Bublinko, jsi hodná děkuju, teď už je to dobré, už je to pryč, je to za námi, ale spíš ve mě hlodají obavy, ayb to šlo, aby nebylo něco špatně a tak, ale věřím, že bude všechno dobré.
Alienko a ta bylinná kůra je co?
16. zář 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jdu na to cvíčo tak ahojte a dneska večer žádný depky jasan? :wink:
16. zář 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn...nechala jsem si sestavit bylinou kúru od jedné bylinkářky, minimálně mi to pročistí tělo, před dvěma měsíci jsme zas zkoušeli léčbu hormonama tak si ted chci dát chvíli pauzu od toho všeho lítání k doktorům a braní léků, po bylinkách mi nic není :wink:
16. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc holčiny, dneska mi spadl obrovský balvan ze srdce. Měla jsem z té kontroly strach. I když nikde není řečeno, že teď už se nemůže nic stát. Jsem z toho zatím úplně paf, obrovská radost se mísí se strachem, abychom se o o dvojčata zvládali postarat. No a manža, ten je z toho taky vedle. Sice pořád říká, že zatím se nebudeme radovat, ale bylo na něm vidět, jak je dojatej :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, jasně bylinky neublíží, to já jsem pro, lepší než nějaká chemie, a když ti nepomůžou, tak ti aspoň neublíží.
Joselinko, tak se měj, užij si cvíčko.Páá
16. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlababo, taky moc gratuluji a preji at jste vsichni 3 v poradku!

Lussyn, tak to je dobre :wink: Jo a ja jsem HA vysadila pred 1,5 rokem, protoze mne z ni byvalo dost spatne.
16. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn...přesně tak, rozhodně mi ty bylinky neuškodí takže chci tu kúru dobrat, pak půjdu na průchodnost vejcovodů a pak se uvidí co dál, ale pokud vejcovody průchodné budou tak to ještě tak rok, rok apůl necháme a pak teprv IVF
16. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvojčátka! tak gratulujuuuuu :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak to je krásný, že tu máme první dvojčátka :wink: , moc gratuluju a držím palečky, aby prďolky byly v pořádku
16. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek