• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Tak aspoň ses nenudila :grinning: Ne, dělám si srandu...
16. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla to makačka,příště to nedělám :angry: .......zítra jdu zas na celý den do práce,tak jsem chtěla odpočívat a místo toho dřina...dřina...dřina
16. zář 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to ti nezávidím, stěhování je hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moje poraďte mi,jak jsem psala ráno o tý MS,tak opravdu dneska jsem už vůbec nekrvácela,prostě jak to rychle začalo,tak to i rychle skončilo,takže jsem opravdu měla MS jen 2-3dny,to jsem nikdy neměla a ještě ten dlouhý cyklus,vůbec nevím co si o tom myslet,jestli nemám zavolat Dr. a objednat se na vyšetření :unamused:
16. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo. Jediný, na co se netěším, až se budeme stěhovat do novýho domečku je to stěhování...
16. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a moje mamča se stěhuje během 5 let už asi po šestý,takže už mě to nějak přestává bavit :confounded:
16. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek...já myslím že to řešit nemusíš, je možný že si měla anovulační cyklus a proto to tak bylo, to se stává :wink:
16. zář 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to si nemyslím že byl anovulační,testíky na ovulaci byly krásný,hlen byl,bolesti taky......nevím nevím :confused:
16. zář 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek já bych to taky neřešila. MS byla, i když krátká.
16. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak v tom případě ti nemusela pořádně narůst sliznice a proto se nepovedlo těhu a ms byla krátká
16. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm hm....taky si říkám nechci u Dr. vypadat jak nějaký hypochondr......snad příště už to bude Ok
16. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uvidíš jak to bude tedka :slight_smile: hlavně ona ti k tomu tak nic moc víc neřekne proč to tak bylo :sweat_smile:
16. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo,děkuju za rady.....jsem z toho vykulená,protože jsem to ještě nikdy nezažila....aspoň že jste tu vy a můžu se vás na to zeptat a poradit se :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek...vykulená nebud, ono to to tělo s náma stejně dělá co chce :grinning:
16. zář 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď už nebudu,jo jo....to tělo nás dokáže pěkně potrápit a zmást :slight_smile: .......ale tak to asi ke snaženíčku patří......něco nás potrápí,zmate,překvapí..... :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a hlavně to zpoždění může bejt i psychikou, tím že si přeješ být těhu tak si to vsugeruješ a ono to může i to zpoždění způsobit
16. zář 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo já vím,ale tak špatně na tom snad už nejsem,bývala jsem hrozná,nějaký ty první 4 měsíce snažení,teď už jsem,dalo by se říct klidnější :slight_smile: .....aspoň si to teda myslím :grinning:
16. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si musíš zodpovědět sama tuhle otázku :slight_smile: uff, tak já ještě hodinku v práci
16. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no říkám že jsem v pohodě,ale pak vždycky přijde MS a depka je na světě.....takže tak půl měsíce skoro flegmatik a půl měsíce skoro cholerik :grinning:
16. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek, jsem na tom stejně. V době po MS a ovulace jsem v klidu, ale jak má přijít MS a pak teda přijde, tak mám depku a pak se to zase spraví.
16. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak tímhle už taky netrpím :wink: nějak člověk časem otupí :slight_smile: já se pak už radovala z toho že ms dorazila tak jak má a že to vypadá že už začínám fungovat
16. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
konik88,to máme asi skoro všechny stejný stavy,hlavně ty co to mimi opravdu moc chtějí :slight_smile: .....takže teď mám ještě svojí depresivní náladu,ale za chvilku začne snaženíčko a zas těšení jestli to vyjde,takže zas bude lepší nálada
16. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já funguju dobře, takže takový věci beru automaticky.
16. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a připouštíte si možnost že to třeba ještě půl roku, rok, dva nevyjde? jen se ptám, nemyslim to nijak špatně
16. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já si raději nepřipouštím,pamatuju si jak kamarádka když porodila a já za ní přišla do porodnice,říká všem,tak tohle je dvouměsíční snažilka a už jsem osmiměsíční,takže nepřipoštím si raději vůbec nic takovýho,že budu čekat dalších 8 měsíců
16. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak snad budeš mít štěstí :wink: :wink:
16. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, já si to připouštím a tak trošku s tím počítám, že to nepůjde tak rychle, jak jsem si myslela.
16. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale pokud to nepůjde, tak určitě půjdu na nějaké testy popř. umělé oplodnění.
16. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka24....tobě taky přeju moc štěstí abys byla mamina co nejdřív :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marokanek....no myslím že u mě to je ještě běh na dlouhou trať a já s tím i počítám a smířila jsem se s tím, vybrala jsem si tuhle cestu sama a za dva roky uvidíme :wink:
16. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek