• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
určitě se zadaří,nesmí se to vzdávat.já neříkám,že kdyby to trvalo,nedej bože,opravdu dalších 8 měsíců,že bych to vzdala a řekla....tak prostě budu žít bez dětí......to v žádném případě,miminko je moje životní touha a život bez dítěte si nedovedu představit,vlastně je to i jeden z důvodů proč mi ztroskotal ten můj 6 letý vztah...nechtěl mít děti
16. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, já nic nevzdávám, tím že jsem mladá tak si můžu dovolit ještě pár let čekat a užívat si bezdětného života :grinning:
16. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky..takže výsledek rozhovoru..manža má zdravotní problémy a bojí se následků, nedokáže se s tím srovnat a neumí to přiznat, dusí to v sobě a je pak nas.anej an celej svět...uzavírá se do sebe..to jen tak pro info, už to řešit nebudu.
16. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ju,budu končit,jdu hodit spršku a jdu hajat,za chvilku přijede milášek,tak se přitulíme a jdeme hajat,zítra mě čeká 17hodinová šichta,tak se jdu aspoň trošku vyspat,pa a dobrou
16. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
aleinko, je fajn že to máš v sobě urovnaný a nechceš se z toho zbláznit..k čemu by to taky bylo že? Já si taky říkám, že zatím bych měla být v pohodě, i když ty nálady před ms a během jsou nic moc, ale nedokážu se zatím přes to tak lehce přehoupnout jak jsem si myslela..
Zatím jsme se domluvili s MP že když se do Vánoc nezadaří tak půjdu v lednu k Dr. se poradit, popř. spermiog. a moje zákl. vyšetření ať jsme klidnější..
Pokud by to nešlo jsme ochotná podstoupit co se dá ale samozřejmě zatím nevím o čem mluvím takže názory se můžou změnit..jen doufám, že nebude potřeba tak daleko dojít.
Jen mě mrzí že si to snažilkování nedokážu tak úplně užít, nemyslet na to a pak být překvapená až to přijde..
je sice pravda že naše bábi to měly lehčí v tom že o ničem nevěděly, nadruhou stranu když to nešlo tak jim kolikrát nezbylo nic jinýho než být bezdětné..Já jsem ráda že jsem teď v téhle době, má to své klady i zápory, ale ta lékařská péče je nesrovnatelná..
No a ještě jsem streslá tím, že v práci to vypadá na game over, takže nevím co pak..ale to budu řešit až to nastane..
17. zář 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s tím čápem, já nevím jak se volá na čápa..ale tak slepice je z nějaké té jeho rodové skupiny snad, tak jsem zkusila puťa, puťa, snad na to bude slyšet :grinning:
17. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, negativní myšlení nikam nevede. Pozitivní myšlení je jednoznačně lepší už jen proto, že člověk pak má lepší náladu. Proto se o něj tady všechny snažíme a nebudeme se předem bát něčeho, o čem nevíme, jak to dopadne. To bychom nemohly ani vylézt z domu, co by kdyby.. :grinning:

iris, ať se uzdraví!
a ať se brzy dostanete na podobnou vlnu, abyste se mohli spolu normálně v klidu domluvit..
17. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
joselin, jo.. to máš to samý :grinning: puťa puťa zabere :wink: si myslím :wink: :slight_smile:
a kdy má být v práci game over? tak zhruba
17. zář 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkné ranko, tedy vy jste toho popsali, koukám, žlababka čeká dvojčátka, tak to dvojitá gratulace :wink:
17. zář 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
joselin, kuk ke mně do alba,než mi to zas admin smázne. mám to určitě dobře, ale nefunguje to - ten obrázek není ončo. Já na ty stránky pak vlezu a zkusím si udělat nějaký svůj..a pak dám vědět přesně
17. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to zkusila a jde mi to, viz album.Vygeneruj si ten kód znovu a okopíruj si ho tam celý. Musíš tam mít ve špičatých závorkách a href - tj. odkaz na stránky, ze kterých bereš ten metřík a pak ještě odkaz přímo na obrázek, resp. na cestu k němu - tj. img src="bla bla bla a pak to celý je ukončený špičatýma závorkama..
Nekopíruj si tam ten bb kód jak je tam taková hranatá závorka a v ní je url - ten ne.
Zkopíruj si html kód se vším všudy.
17. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže si vytvořím metr a zkopnu si ten html a co teda před tím a potom?
TADY CO? TAK NĚJAK?
No jsem debil, co vám budu vykládat
:grinning:
17. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš teď se mě ani nezkopírovalo to co jsem chtěla, jak je to možný, je to z těch stránek jakpsatweb.cz
anechce se to vložit Portál Seznam
17. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mam dotazek: jak pozname uhnizdovani? Projevuje se to nejak? A kolik dni po moznem oplodneni se tak deje? Je to mozne, ze hned druhy den?
17. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mám dobré zprávy, nevydržela jsem a koupila si jiný test :slight_smile: ten včerejší byl Best a dnes jsem si udělala Mamatest a co myslíteee....no byla tam slabá druhá čárka :sunglasses: nějak tomu nevěřím, takže to o víkendu prubnu znovu, bylo to za víc, než za 5 minut, tak za 8, ale byla tam, slabá, ale dobře viditelná.
17. zář 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko,
skoro všude holky píšou že Mamatest je nejvěrohodnější a že to ukáže nejdřív.. :dizzy_face:
Hele moc držím pěstičky ať je to pravda. Kolik že jsi DC?
17. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joseline, dnes jsem 28DC
17. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
val, už to vidím 28DC, ty jóó, to by byla nádhera, a 2. snažení..moc ti to přeji!

majdalenko, to ti spíš poradí někdo kdo už má mimčo, ale myslím že není možné hned druhý denpoznat že jde o uhnizďování. Někde se psalo že se uhnizduje myslím 6-7 den..?
17. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky, tak já rozlepím očička a hned tady koukám na novou těhulinku, no tak to je super :slight_smile: tichá gratulace a hlavně at čárečka sílí
17. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak yanna....já mám pozitivní myšlení, akorát jsem realista :grinning:
17. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynko, jupí :dizzy_face: jak se na mamatestu ukáže čárka, je to jasný :dizzy_face: Já jí měla 27 DC taky strašně slaboučkou a taky tam nevylezla hned, takže myslím, že jsi jasná! Tak potichoučku gratuluji a držíme ti i s prckama všech 6 palečků :grinning: :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, už to umím, díík.
17. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

valentýnko, ty brďo, vidíš to, já to věděla že tam // budou !!!!! super, tak potichoučku gratuluju :grinning: :dizzy_face:
jooo a napiš mi prosííím, jestli nemáš nějaký příznaky cooo??? :wink: to víš, já to pořád pozoruju :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za gratulace, ještě není vyhráno, ale částečně ano.žlabi, děkuji a tvým dvěma maličkým taky :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka...ale jak tady psali holky když je čárka na mamatestu tak je to tutovka :sunglasses:
17. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, díky :wink: příznaky jestli se tomu tak dá říkat mám,že mě bolí prsa, ale více než normálně před MS, bolí mě záda-v kříži- a jinak nic, břicho mě nijak zvlast neboli nic na sobe nepozoruju.
17. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak ja jsem des 20 dc..vcera i predevcirem ovu testik pozitivni, ale vcera bych rekla ze vic,ale snazenicko nebylo:frowning2:, pritel mel nocni, takze dneska...no takze se snazime v dobe ovu obden, takze myslim ze tento msic to nvyjde:frowning2: co myslite?? Jinak potichonku gratuluju nove tehulince..:slight_smile:
17. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano tutovka to je,ale je to brzy a může se stát cokoliv a taky mi to musí potvrdit mudr.
17. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík valentynko :wink: a neboj, všechno dopadne dobře, musíš tomu prostě věřit :grinning:

žlabi a tobě taky gratuluju, já už si to četla včera na zářijovkách :wink: dvojčátka jsou super, taky bych chtěla :dizzy_face:

holky tak žádné chmury nebo pochybnosti, myslet pozitivně jasný?!?! :sunglasses:
17. zář 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...ono je to lepší obden :slight_smile: a neboj spermie dokážou přežít až 72hodin ve tvém těle takže si tam na to vajucho eventuelně počkaj :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek