Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

Tak jsem Vás holky vzala za slovo a zakládám pro nás nové téma, které bude aktuálnější a nové už potřebovat nebudeme, protože do Vánoc budeme všechny těhule 🙂
Tak všechny šup šup sem ze srpnových snažilek....
marokanek1111
16. zář 2009
určitě se zadaří,nesmí se to vzdávat.já neříkám,že kdyby to trvalo,nedej bože,opravdu dalších 8 měsíců,že bych to vzdala a řekla....tak prostě budu žít bez dětí......to v žádném případě,miminko je moje životní touha a život bez dítěte si nedovedu představit,vlastně je to i jeden z důvodů proč mi ztroskotal ten můj 6 letý vztah...nechtěl mít děti
alienka24
16. zář 2009
no jasně, já nic nevzdávám, tím že jsem mladá tak si můžu dovolit ještě pár let čekat a užívat si bezdětného života 😃
iris
16. zář 2009
Ahojky..takže výsledek rozhovoru..manža má zdravotní problémy a bojí se následků, nedokáže se s tím srovnat a neumí to přiznat, dusí to v sobě a je pak nas.anej an celej svět...uzavírá se do sebe..to jen tak pro info, už to řešit nebudu.
marokanek1111
16. zář 2009
tak ju,budu končit,jdu hodit spršku a jdu hajat,za chvilku přijede milášek,tak se přitulíme a jdeme hajat,zítra mě čeká 17hodinová šichta,tak se jdu aspoň trošku vyspat,pa a dobrou
joseline
17. zář 2009
aleinko, je fajn že to máš v sobě urovnaný a nechceš se z toho zbláznit..k čemu by to taky bylo že? Já si taky říkám, že zatím bych měla být v pohodě, i když ty nálady před ms a během jsou nic moc, ale nedokážu se zatím přes to tak lehce přehoupnout jak jsem si myslela..
Zatím jsme se domluvili s MP že když se do Vánoc nezadaří tak půjdu v lednu k Dr. se poradit, popř. spermiog. a moje zákl. vyšetření ať jsme klidnější..
Pokud by to nešlo jsme ochotná podstoupit co se dá ale samozřejmě zatím nevím o čem mluvím takže názory se můžou změnit..jen doufám, že nebude potřeba tak daleko dojít.
Jen mě mrzí že si to snažilkování nedokážu tak úplně užít, nemyslet na to a pak být překvapená až to přijde..
je sice pravda že naše bábi to měly lehčí v tom že o ničem nevěděly, nadruhou stranu když to nešlo tak jim kolikrát nezbylo nic jinýho než být bezdětné..Já jsem ráda že jsem teď v téhle době, má to své klady i zápory, ale ta lékařská péče je nesrovnatelná..
No a ještě jsem streslá tím, že v práci to vypadá na game over, takže nevím co pak..ale to budu řešit až to nastane..
joseline
17. zář 2009
Jo a s tím čápem, já nevím jak se volá na čápa..ale tak slepice je z nějaké té jeho rodové skupiny snad, tak jsem zkusila puťa, puťa, snad na to bude slyšet 😃
yanna.o
17. zář 2009
alienko, negativní myšlení nikam nevede. Pozitivní myšlení je jednoznačně lepší už jen proto, že člověk pak má lepší náladu. Proto se o něj tady všechny snažíme a nebudeme se předem bát něčeho, o čem nevíme, jak to dopadne. To bychom nemohly ani vylézt z domu, co by kdyby.. 😃

iris, ať se uzdraví!
a ať se brzy dostanete na podobnou vlnu, abyste se mohli spolu normálně v klidu domluvit..
yanna.o
17. zář 2009
joselin, jo.. to máš to samý 😃 puťa puťa zabere 😉 si myslím 😉 🙂
a kdy má být v práci game over? tak zhruba
smisek24
17. zář 2009
pěkné ranko, tedy vy jste toho popsali, koukám, žlababka čeká dvojčátka, tak to dvojitá gratulace 😉
yanna.o
17. zář 2009
joselin, kuk ke mně do alba,než mi to zas admin smázne. mám to určitě dobře, ale nefunguje to - ten obrázek není ončo. Já na ty stránky pak vlezu a zkusím si udělat nějaký svůj..a pak dám vědět přesně
yanna.o
17. zář 2009
tak jsem to zkusila a jde mi to, viz album.Vygeneruj si ten kód znovu a okopíruj si ho tam celý. Musíš tam mít ve špičatých závorkách a href - tj. odkaz na stránky, ze kterých bereš ten metřík a pak ještě odkaz přímo na obrázek, resp. na cestu k němu - tj. img src="bla bla bla a pak to celý je ukončený špičatýma závorkama..
Nekopíruj si tam ten bb kód jak je tam taková hranatá závorka a v ní je url - ten ne.
Zkopíruj si html kód se vším všudy.
joseline
17. zář 2009
takže si vytvořím metr a zkopnu si ten html a co teda před tím a potom?
TADY CO? TAK NĚJAK?
No jsem debil, co vám budu vykládat
😃
joseline
17. zář 2009
ježiš teď se mě ani nezkopírovalo to co jsem chtěla, jak je to možný, je to z těch stránek jakpsatweb.cz
anechce se to vložit Portál Seznam
majdalena
17. zář 2009
ahoj holky, mam dotazek: jak pozname uhnizdovani? Projevuje se to nejak? A kolik dni po moznem oplodneni se tak deje? Je to mozne, ze hned druhy den?
valentynkaa07
17. zář 2009
Ahoj holky,
mám dobré zprávy, nevydržela jsem a koupila si jiný test 🙂 ten včerejší byl Best a dnes jsem si udělala Mamatest a co myslíteee....no byla tam slabá druhá čárka 😎 nějak tomu nevěřím, takže to o víkendu prubnu znovu, bylo to za víc, než za 5 minut, tak za 8, ale byla tam, slabá, ale dobře viditelná.
joseline
17. zář 2009
Valentýnko,
skoro všude holky píšou že Mamatest je nejvěrohodnější a že to ukáže nejdřív.. x-)
Hele moc držím pěstičky ať je to pravda. Kolik že jsi DC?
valentynkaa07
17. zář 2009
Joseline, dnes jsem 28DC
joseline
17. zář 2009
val, už to vidím 28DC, ty jóó, to by byla nádhera, a 2. snažení..moc ti to přeji!

majdalenko, to ti spíš poradí někdo kdo už má mimčo, ale myslím že není možné hned druhý denpoznat že jde o uhnizďování. Někde se psalo že se uhnizduje myslím 6-7 den..?
alienka24
17. zář 2009
dobré ránko holky, tak já rozlepím očička a hned tady koukám na novou těhulinku, no tak to je super 🙂 tichá gratulace a hlavně at čárečka sílí
alienka24
17. zář 2009
a jinak yanna....já mám pozitivní myšlení, akorát jsem realista 😃
zlababa07
17. zář 2009
valentynko, jupí x-) jak se na mamatestu ukáže čárka, je to jasný x-) Já jí měla 27 DC taky strašně slaboučkou a taky tam nevylezla hned, takže myslím, že jsi jasná! Tak potichoučku gratuluji a držíme ti i s prckama všech 6 palečků 😃 x-)
joseline
17. zář 2009
yanni, už to umím, díík.
mucipuci
17. zář 2009
Dobré ránko 🙂

valentýnko, ty brďo, vidíš to, já to věděla že tam // budou !!!!! super, tak potichoučku gratuluju 😃 x-)
jooo a napiš mi prosííím, jestli nemáš nějaký příznaky cooo??? 😉 to víš, já to pořád pozoruju x-)
valentynkaa07
17. zář 2009
Holky díky za gratulace, ještě není vyhráno, ale částečně ano.žlabi, děkuji a tvým dvěma maličkým taky 🙂
alienka24
17. zář 2009
valentynka...ale jak tady psali holky když je čárka na mamatestu tak je to tutovka 😎
valentynkaa07
17. zář 2009
mucipuci, díky 😉 příznaky jestli se tomu tak dá říkat mám,že mě bolí prsa, ale více než normálně před MS, bolí mě záda-v kříži- a jinak nic, břicho mě nijak zvlast neboli nic na sobe nepozoruju.
peprlik
17. zář 2009
Ahojky holky, tak ja jsem des 20 dc..vcera i predevcirem ovu testik pozitivni, ale vcera bych rekla ze vic,ale snazenicko nebylo😞, pritel mel nocni, takze dneska...no takze se snazime v dobe ovu obden, takze myslim ze tento msic to nvyjde😞 co myslite?? Jinak potichonku gratuluju nove tehulince..🙂
valentynkaa07
17. zář 2009
ano tutovka to je,ale je to brzy a může se stát cokoliv a taky mi to musí potvrdit mudr.
mucipuci
17. zář 2009
dík valentynko 😉 a neboj, všechno dopadne dobře, musíš tomu prostě věřit 😃

žlabi a tobě taky gratuluju, já už si to četla včera na zářijovkách 😉 dvojčátka jsou super, taky bych chtěla x-)

holky tak žádné chmury nebo pochybnosti, myslet pozitivně jasný?!?! 😎
alienka24
17. zář 2009
peprlik...ono je to lepší obden 🙂 a neboj spermie dokážou přežít až 72hodin ve tvém těle takže si tam na to vajucho eventuelně počkaj 🙂