• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
alinka: kez by.... vis co mela jsem taaaakooovvvouu radsot kdyz ten test byl pozitivni neberu HA temer 4 mesic, a nikdy se mi jeste na ovu testiku 2 carky neukazaly...ale stale uz 3 den me picha pravej vajecnik, tak nevim co se deje....no i kdyz to nevyjde...alespon vim ze jsem ovulovala...i kdyz oni na tom teste pisou ze kdyz je pozitivni, coz byl vcera, ze mas sexikovat do 24 h - 48 tkze to je teoreticky dneska...:slight_smile: uvidime.. :sweat_smile:
17. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku, stačí ob den, klidně i ob dva....nebo ob 1,5......tzn třeba v pondělí večer a pak ve čtvrtek ráno :grinning: to je cca po 60 hodinách a to stačí :dizzy_face: :wink:
ale hlavně na to při tom nemysli, to si to pak neužiješ a nepovede se to...... my si teď o dovolený užívali a musím říct, že jsem si při tom na nějaký těhotnění ani nevzpomněla.....nevím tedy, jak se mi to povedlo, ale bylo to žůůžo :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik...to píchání ve vaječníku může právě značit tu ovulaci :wink:
17. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem někde četla, že nejlepší se snažit před ovu, tak den až dva....ale my jsme se snažili ob den
17. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my se milovali v utery vecer, to uz byly ta testu // a ve stredu ne a zase dnes odpoledne, tak uvidime...snad nam pan buh bude prat...abych mohla MP splnit sen a mit cervnatko...:slight_smile:, ale jsem moc rada ze po vysazeni HA se ovulace obnovila...holky dekuju vam:slight_smile:
17. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik....musíš ted věřit že to klapne :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moje zlatý, teda krásný zprávy hned po ránu, Valentýnko to je supéééér.Holky teď se to musí rozjet, rozumíte musí, za chvíli musíme být všechny těhulky a basta.
Jinák já u dr včera o.k po gynekoligické stránce jsem naprosto v pořádku, tak mi spadl obrovský balvan ze srdce.Holky užívaly jste si včera Hříšňák?Romantika největšííí.
17. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lussyn...no a poslali tě s tím někam jinam?
17. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem jeste snazilka amater :sweat_smile: ...chtela jsem se zeptat, jestli berete jen listovku, nebo i jine vitaminy?

lussyn, to je dobre, ze je vse ok. A co ti na to dr. rekl?

Valentynko, ja taky drzim palecky, at carky sili!! :wink:
17. zář 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublunka....ta listovka by ti měla stačit :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj bublinko,diky, já neberu nic, zkusila jsem to přirozeně bez ničeho :slight_smile: akorát se snažím jíst zdravě, jako hodně zeleniny a tak.
17. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka: diky :wink: ja jeste vsude ctu o femibionu, tak jsem nevedela, jestli by byl lepsi treba ten :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alienko, bublinko, nikam mě neposlal, prý to je asi jen otlačené, a to jsem si já myslela taky, protože mám v práci tvrdou židli, tak asi z toho, takže to snad bude dobré, už to nebolí skoro vůbec.
Já jím taky jen listovku, nejedla jsem ani tu, ale bylo mi to doporučeno, prý je hodně důležitá, tak ji baštím, ale teprve měsíc, nejsem zastáncem žádných vitamínů apod. myslím, že když máš vyváíženou stravu jíš hodně ovoxce a zeleniny a to teď přes léto asi nebyl problém u žádné z nmás, tak není třeba dopovat tělo chemií.
17. zář 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinko, ten femibion je taky vlastně kys. listová, ale je tam ještě něco, co pomůže ji vstřebat......já teď listovku dojídám, tak si asi koupím teď ten femibion, je tam myslím i vit. E, ten je taky na otěhu dobrý :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienka, no právě :grinning: Ty ho máš stále i teď ještě a já mám někdy problém si ho udržet a to teprv začínám :confused: :sweat_smile: (resp. začala jsem pozdě lépe řečeno).
17. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
joselin.. to, co se ti vygeneruje, je kompletní!! :grinning: Jen jsem vysvětlovala ty vygenerovaný znaky. Zkus to znovu, to dáš :sunglasses: jen si to celý označ, dej ctr+c, otevři si tady koně, popisek k albu a tam si dej ctrl+v
17. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen mi prostě nefunguje ten obrázek, proto si to vytvoř znovu, pak ti sem napíšu, co tam mám já, až to budeš číst.
17. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru listovku a vit. E občas.
yanni, v práci to vypadá na konec do konce roku, ale prostě co bude to bude..na to se nedá nic vymyslet. :rolling_eyes:
Lussy a ptala jsi se jak teda máme otěhotnět? :grinning:
17. zář 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, já už to umím :wink: Mám to na Modré střeše, víš. Úplně dělám pokroky , díkec :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, ty už to umíš :grinning: tak nic, já tu měla chlapa u pc a vůbec.. takový zmatky.. teď teprv dočítám
17. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee tak sem si nějak přesladila kafe, fuj :slight_smile:
no a jinak já teda toho femibionu, mamavitu a babyplan zastánce nejsem, podle mě je to čistě reklamní tah a nátlak na ženy co chtějí a tímhle jím jako dávají najevo že otěhotníš, listovka je samotna za 30kč a 60tablet a vitamín e koupíš taky samotnej za pár kaček, a babyplan je 30tablet za 200, plus minus, takže asi tak
17. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
joselin, tak to koukej otěhotnět a mazat pěkně na PN :grinning:
17. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak diky, holky. Ja zkusim zatim tu listovku a uvidime.

valentynko,tak to gratuluji, ze se zadarilo tak brzo a bez velkych priprav :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
yani, co je PN? Tipuji něco jako že bych měla tento měsíc otěhotnět a vše by bylo vyřešené..? Kéž by.. :sweat_smile:
17. zář 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla calibrum, teĎ mám femibion. Vždyckyvšude je 400 listovky. Ve femibionu je 400 listovky + 400 metylfolátu. Celkem tedy 800 folátu.Píšou tam , že listovka je v těle předělána na aktivní formu folát. Metafolin je biologicky aktivní formou folátu, která se přirozeně vyskytuje v těle, a tak se líp tím pádem vstřebává. navíc prý každý člověk to metabolizuje jinak, někdo hůř někdo líp a proto by ten femibion měl být lepší prý. Taky je tam klasicky b1 2 6 12, biotin, nikotinamid, kys. pantothenová, C, E, jód.
17. zář 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jak jste tady mluvili o tech capech...dostala se ke mne capi kometa, hodila jsem ji do alba. Tak chytejte!!! :grinning:
pracovní neschopnost :slight_smile: je PN :grinning:
Pracovní neschopnost :grinning:
:wink: :sunglasses: vyřeší tvůj problém :grinning:
bublinko dík a myslim, že ta listovka úplně stačí :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek