• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
díky bublinko, snažila jsem se chytat dobře. Ale musím hlavně uklízet a hrát si s malým, abych si to miminko zasloužila. Ještě pár minut tady a jdu na to :wink: :grinning:
17. zář 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joselinko, jasně, ty to nevíš? :wink: Souložit, souložit, souložit :grinning: :grinning: :grinning:
Bublinko, přesně jak píše Alienka, je to prostě reklamní tlak a tím akorát podporuješ a mastíš kapsy farmaceutickým organizacím :wink: Zkrátka jíst zdravě (to říká ta pravá právě se cpu brambůrkama, pač mám už hroznej hlad a nic jinýho po ruce nemám), vyváženou stravu bohatou na vitamíny a ono to přijde neboj.
17. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnko, ty jseš těhotná?!!!!!!!! moc ti to přeju a chtěla bych taky. Jenže já kůň minule to prošvihla (a to by to bývalo vyšlo), teď zas ty kvasinky, atb.. chjo.. připadám si jak kozel zahradníkem..
17. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, tak si mám teda koupit zase jen listovku nebo ten femibion?? :unamused: dnes mám poslední piluly, tak vyrazím do lékárny..........jo a brala jsem vitamin E, jenže mi po něm vylezla křečová žíla....... :frowning2: tak ho beru ob den radši.....
17. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdalenko, vajíčko týden putuje vejcovodem, pak se uhnízdní v děloze :slight_smile:
peprliku, tak se snažte dneska ne někdy pozdě až kolem půlnoci :grinning: a pochopitelně i zítra :wink:
17. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, ze si taky rikam, ze jde o reklamni tahaky, protoze je jim jasny, ceho jsou schopny zoufaly zensky :slight_smile: Ja ani moc nechcu zkouset testiky, protoze tady u nas stoji nehorazny penize. Ale zas jsem tady objevila digitalni test, ktery vyhodi i kolik dnu jsi tehotna. Myslite, ze to muze byt pravda, nebo taky jen reklama?
17. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, ta kometa je krásnááá :slight_smile:
Yannko jak to myslíš, aby se nesnažili moc pozdě, to myslíš, že má vliv i hodina?Že se to dá propásnou, když se budeme milovat pozdě v noci?Jsem z toho úplně jelen.A jak jste říkaly, že se má milovat dva dny před ovulací, jak poznáte, že ovulace příjde za dva dny?Já ji poznám až v ten den, ale dřív ne.To je mazec to těhotnění :grinning:
17. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kup si buď femibion (je v něm ale to E) nebo apsoň tu listovku, páč v těhu jí je třeba 800 - 1000 (jak kde píšou..) a běžnou stravou jí tolik do sebe prý nedostaneš (říkají oni), tak jsem si to koupila :wink:
17. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanna, ja taky minuly mesic zapasila s kvasinkama,mocakem... :frowning2: Vcera jsem nesla moc do laborky tak doufam, ze uz jsem se toho zbavila a nebudu muset brat dalsi atb.
A co beres na ty kvasinky? Mne se to porad nejak vracelo, ale ted mam klid. Mam tady kamaradku a jeji bracha je gynekolog porodnik, tak sbiram info pres ni. :slight_smile: A mne hlavne pomohly vyplachy tantum rosa vevnitr a pevaryl koupele zvenku. Nechtela jsem to lecit porad cipkama a toto fakt zabralo. :wink:
17. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, já jí poznám v den, kdy se mi začne chtít a to mám pozitivní test. Ten den na to hupnout a pak i další den, řekla bych. Umím si představit i den před pozitivním testem a den po pozitivním testu (tedy obden), ale to já právě taky nepoznám :sweat_smile: Hodina roli hraje, neb vajíčko nemá trpělivost čekat moc dlouho :sweat_smile: Ale to prostě asi nidky nebudem vědět. Minule bylo pozdě takto: tulení v sobotu, pozitivní test v pondělí, tulení v úterý ráno. Jak jsem to cítila já, tak tulení mělo být už v pondělí večer :grinning: Spekulace no.. :grinning: Ono taky trvá nějakou dobu, než tam dorazí spermie.. životnost spermií je jeden až dva dny, někdy tři dny.. výjimečně víc. Takže v sobotu bylo asi brzo a v úterý pozdě. MS byla v termínu. Po delší pauze je spermií víc, ale jsou tam i přezrálé, po častějším tulení je jich tam míň, ale je tam i víc akorátně zralých. Jinak se prý doplňují průběžně (to aspoň říkal gyndr..).. Pokud bych nevěděla, kdy mám ovu, tak bych to zkoušela obden. Když mám jasně pozitivní ovu test a jasně větší chuť na sex a druhý den mě píchají vaječníky, tak to podle mého pokryju nejlépe tak, jak jsem napsala výše.. Den předtím to nepoznám a mám to teď po rekonstrukci každý měsíc jinak (stěhování), takže se hůř trefuju do varianty před pozitivním testem, den pauza, den po pozitivním testu. Já se tímhle moc nezabývám, jelikož to na sobě naštěstí poznám a pak stačí si to potvrdit jedním testíkem :wink:
17. zář 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bublinko, tak to slyším prvně, nikdy jsem digitální test neviděla ani o něm neslyšela, a kolik stojí?
17. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, dnes ráno jsem si dělala test a byla tam slabá druhá čárka , takže už to vypadá, že to vyšlo. A holky k těm kvasinkám, je to hroznej boj, tráppily mě taky, nakonec mi pomohla autovakcína, kterou mi nechala udělat moje doktorka.
17. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bublinko, gyndař mě nasr.. je to odborník, ale to evidentně nestačí. Napsal mi glycerin boraxový čípky a zdá se, že skvěle zabraly hned po jedný noci. Ale minulý týden jsem mu jasně řekla, že jsem po ovulaci a tulení a že nevím, jestli jsem těhu, ale musím to brát, jako bych byla. Vajíčko by tou dobou ještě putovalo vejcovodem, tak by to na něj nemělo vliv. O kvasince předcházející zánětu (lehkému naštěstí) močáku též. Na kvasinku mě nevyšetřil, nic mi nedal, na močák mi dal atb, co nejsou první volbou v těhotenství a navíc vůbec nejsou na ten močák. Tím pádem mi prodloužil rozhodování a všechno vůbe. Nakonec jsem to řešila o víkendu na urologii, kde mi napsali zinnat (v těhu jsou nejlepší volbou ¨cefalosporiny a peniciliny) a z toho se mi vrátila kvasinka. No a tak jsem mu to včera řekla důrazněji a on mi krom těch čípků napsal 2 antimykotický tablety, co se berou každý měsíc jen jednou před MS. Jako dobrý. To měli řešit před x lety, kdy jsem měla chr. záněty a nikdo to se mnou neřešil komplexně, nýbrž mi jen psal urolog atb furt dokola. Ale teď ne. Jelikož ty tablety se nesmí!!! brát v těhotenství a nesmí!! se brát ani v době, kdy je žena plodná. Pokud je bere, má se chránit před otěhotněním (to je v příbalovém letáku i v takovém odborném textu na netu) :sunglasses: Už mě nebaví ty dr. pořád kontrolovat :rolling_eyes:
17. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je příbalový leták těch čípků... ty jsou v pohodě a fungujou http://www.lekarna.cz/globulus-c-natr-tetrab-0-6-csc-1000x0-6gm-pesar/ glycerin boraxem jsem natírala malému pusu, když měl něco jako moučnivku a už mě nebavilo, jak jsme fialový od fialky. :unamused: Není to žádné antimykotikum, ale je to dezinfekční a ty kvasinky to nesnášej.
17. zář 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli , díky za info :wink: :slight_smile:
valentýnko, ať to sílí!!! a ono to sílí rychle :wink: :grinning: vlilo by nám to optimismus do žil :slight_smile:
17. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,gratuluju zlababe k dvojčátkům :wink:
vítám nově příchozí, ať to brzy klapne :wink:
a valentýnka, taky potichoučku gratuluju, ať to jen sílí :slight_smile:

TĚHULKY:
24.7.09 poupe.......................?? let...TP: 3.4.2010, další kontrola 1/9
25.7.09 Smisek24 10.tt..........29 let...TP: 5.4.2010, další kontrola 11/9
31.7.09 andrea110409...........30 let...TP: ???, další kontrola 22/9
1.8.09 Sandulka.....................?? let...TP: 13.4.2010, další kontrola 18/9
18.8.09 Eliska_v 7.tt..............20 let...TP: 23.4.2010, další kontrola 17/9
27.8.09 Mikalka 6.tt...............26 let...TP: 8.5. 2010 další kontrola 17/9
27.8.09 Zlababa 6.tt..............30 let...TP: 9.5. 2010, první kontrola 16/9
31.8.09 Dracinek 6.tt.............24 let...TP: 13.5. 2010, další kontrola 7/10
1.9.09 klaarka22....................25 let...TP: ???
31.8.09 myia..........................27 let...TP: ???, další kontrola 25/9
5.9.09 beruska1989...............20 let...TP: ???
17.9. valentynkaa07...............35 let

SNAŽILKY:
jaanca...............................27 let...1 snažení = 48 DC
alex001.............................32 let...1(porevizní) snažení = 42 DC
zuzka111...........................?? let...4 snažení = 36DC
pajulinka...........................21 let..11 snažení = 34 DC
barevna............................23 let...2 snažení = 31 DC

konik88............................21 let...3 snažení = 30 DC (posl. cyklus 38 dní-mikropotrat)
yanna.o............................29 let...2 snažení = 26 DC (posl.cyklus 34 dní)
miriska..............................21 let...3 snažení = 26 DC (posl.cyklus 28 dní)
indriela.............................32 let...7 snažení = 22 DC (posl. cyklus 26 dní)
lussyn...............................29 let...3 snažení = 22 DC
llenicka1...........................27 let...8 snažení = 21 DC
alienka24.........................25 let...13 snažení = 21 DC
peprlik.............................22 let...3 snažení = 20 DC (posl.cykl. 33 dní)
momis..............................30 let...5 snažení = 20 DC (posl. cyklus 31 dní)
alzbeta.hod......................25 let...14 snažení = 19 DC (posl. cyklus 26 dní)
mucipuci..........................25 let...3 snažení = 17 DC (posl.cyklus 38 dní)
kamiz...............................28 let...3 snažení = 16 DC (posl. cyklus 21 dní)
ajachlapikova.....................22 let...2 snažení = 15 DC (poslední cyklus 30 dní)
iris...................................29 let...3 snažení = 14 DC (posl. cyklus 29 dní)
sima2...............................28 let...3 snažení = 14 DC (posl. cyklus 28 dní)
bell2................................25 let...1 snažení = 14 DC
kali.kal..............................28 let...5 snažení = 13 DC (poslední cyklus 31 dní)
danielapro........................26 let...2 snažení = 11 DC (posl. cyklus 41 dní)
majdalena.........................27 let...2 snažení = 10 DC (posl. cyklus 26 dní)
miky.................................28 let...4 snažení = 10 DC (posl.cyklus 37 dní)
daras................................26 let...3 snažení = 9 DC (posl. cyklus 33 dní)
petra123..........................28 let...19 snažení = 8 DC (posl. cyklus 34 dní)
bublinka.......................... 31 let....0 snažení = 7 DC
marokanek1111..................22 let...8 snažení = 5 DC (posl. cyklus 32 dní)
joseline.............................23 let...3 snažení = 3 DC, (posl.cyklus 28 dní)
maciol...............................28 let...1 snažení = 3 DC (posl. cyklus 35 dní)
hanulka_86........................23 let...2 snažení = 3 DC (posl. cyklus 26 dní)

myisiska1..........................?? let...1 snažení = ?? DC
kopretina82......................?? let...4 snažení = ?? DC
sepinka.............................?? let...3 snažení = ?? DC
medan..............................29 let...4 snažení = ?? DC

Doufám,že je to dobře, když tak to opravte, dík :wink:
17. zář 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
lussyn, stoji kolem 12 eur, vypada jak dig. teplomer a ma pry ucinnost 99% :slight_smile: Rikaji, ze je vyhodou to, ze odpoda nejistota s carkou, jestli je nebo neni. Proste se ti zobrazi napis tehotna nebo netehotna :grinning: A taky tyden, ve kterem bys mela byt a testovat se muze uz 4 dny pred ocekavanou MS. No nevim, ale mozna na tom neco bude. Nasla jsem jejich stranky http://www.clearblue.com/
17. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussy, souložit říkáš jo? Aha, tak jo, no :grinning: :grinning:

Musi, po vit.E ti vylezla křečová žíla? Já jse byla na operaci s křečákama a beru vit.E a tohle jsem nikdy neslyšela..? :confused:

Bublinka. u někoho v albíčku jsem viděla takový teploměr co ukazoval třeba 1-2week pregnant, ale asi se to prodává jen v zahraničí, což u tebe není problém že? A to je jako na víc použití?

Luss, já se taky snažím snažit se :grinning: před ovu,jako před tím než mám // na testu, já mám vychytaný že v průměru mám ovu 13DC takže prostě v tom týdnu se snažíme tak obden. le jestli na to má vliv aji hodina tak možná vliv má ale asi to nemá cenu fakt hrotit, to už mi přijde moc.
17. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, to je teda lituju :frowning2: Z tech tablet bych teda taky mela strach. No ale ja na tom nejsem o moc lip. V srpnu jsem mela tak silny zanet, ze jsem nemohla skoro chodit,ta bolest a paleni a dokonce jsem curala krev, coz se mne nikdy nestalo. Takze ja jsem s atb ani vahat nemohla. A to jsem mela zrovna ovulku :angry: Ja puvodne hlasila milaskovi, ze podle te silne bolesti mam ovu tak silnou, ze to vypada na osatku vajec....a nakonec z toho byl ten zanet. :unamused: A ty atb mne to rozhodily jak pises ty a pridala se kvasinka. Na prave strane me porad poboliva tak teda nevim co s tim :unamused: A k doktorum se mne moc nechce, kazdy neco predepise jen aby mel pokoj.
Diky za to info o cipcich, zkusila bych je priste taky (i kdyz doufam, ze je nebudu dlouho potrebovat! :slight_smile: )

Ahoj momis, dekuji za privitani a prihozeni do tabulky :wink:
17. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
joseline, to bude asi ono. No ale je to jen na jedno pouziti :unamused: Takze to pripada v uvahu az tak kdyz si budu hodne jista, abych si ho pak mohla nechat na pamatku :slight_smile:
Ja myslim, ze ono to pujde urcite objednat i postou tak jak ten test na urceni pohlavi, ale zas je to zbytecny a hlavne drahy!!!

Jinak tady je ted celkem moderni eva test na urceni ovulace. Muze se pouzivat kazdy den a urcuje se to ze slin. Slysely jste o nem?
17. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrotit to na hodinu ani snad nejde :grinning: to fakt nemá smysl. buď to zkusit obden kolem ovu. Nebo v den pozitivního výsledku testu nečekat na druhý den a tulit se hned a denně. Obden se už ani nedá stihnout :grinning: Ale v sobotu bylo podle mě minule moc brzo a v úterý těžko říct, když pozitivní test byl v pondělí. Proto myslím, že jsem to minule prošvihla a měli jsme to zkusit pondělí, úterý, středa (neděli neodhadnu :grinning: vnímám až zvýšení LH).
17. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
bubli, krev jsem taky jednou měla a bylo to hrozný. pálí to, řeže to i bez krve. Teď to bylo tak mírný, že to možná nebyla tradičně e coli a možná jsem ta atb ani nemusela, kdyby mě býval nezačal náhle bolet celý močák nonstop, ale to přikládám náhlému zvýšení příjmu tekutin. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
testy ze slin, že ukazuje mikroskop to kapradí? to prý nic moc.. :unamused: jinak nic jinýho neznám. nebo že poslintám papírek a udělá se nějaká čárka? :sweat_smile: já mám comfort za 120,- 3 testy uvnitř
17. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakopíruju sem, co napsala šárka na úvod diskuze jak otěhotnět a zároveň se nezbláznit:

Ahojte vsetky zvedavky a buduce mamicky. Tuto temu som chcela zalozit uz dlhsi cas pre vsetky tie, ktore po case (to je jedno, ci po mesiacoch alebo rokoch) prestalo bavit donekonecna rozoberat, preco este nie su tehotne. Pre tie, ktore modrykonik takpovediac a nechtiac trosku znudil, lebo vypadli z diskusie, lebo nestihali vsetko citat, alebo sa im nikto nevenoval alebo preto, lebo zacali byt skratka strasne deprimovane z toho, ze este stale nie su tehotne. Tuto temu som chcela zalozit pre NAS, ktore sa najdu v nizsie uvedenych riadkoch. Pre tie zeny, ktore chcu od diskusie viac nez len uistovanie, ze „tentoraz si uz urcite v tom“. Samozrejme nam drzim palce, ale nezabudajme –
Fazulke sa viac zapaci mamicka - pohodacka, nez vystresovana snazilka

Idealny stav:

1. Ked dostanem menzes, neplacem. Som rada, ze ho mam, som zena, mam maternicu, mam cyklus! Hura. Postazujem sa na krce, na drahe vlozky, pochvalim sa novoobjavenymi tamponmi.
2. Necitim sa previnilo, ked sa mi napriklad v sobotu nechce vstavat o siestej (ako pravidelne cez pracovny tyzden) a odmerat si bazalku. Radsej si pospim, budem mat dobru naladu a potom nasilnim partnera :slight_smile: Krcok skumam (ak viem), ale neanalyzujem, ci je dostatocne tvrdy alebo makky. Je taky, aky ma byt, ci je hore, alebo dole, podla toho, v akom som leveli :slight_smile: Hlien sa niekedy nesledovat neda...
Ale neprehanam to, viem, ze krcok ani hlien nie je jedinym indikatorom ovulacie alebo tehotenstva...
3. Nemam velke vycitky, ked si dam vinko alebo idem s kamosmi na pivo... Vyresetujem si trosku hlavu, citim sa prijemne, sebavedomo a sexy, zabavam sa, neriesim pracovne problemy, vyplacem (vygrciam) sa. Viem, ze to nie je zdrave, ale extremizmus nepestujem a partnera sameho v krcme pre istotu nenecham :slight_smile:
Dolezite je nemenit kvoli tuzbe otehotniet svoje navyky natolko, aby to posobilo na psychiku ako blok.
4. Ak mam chut urobit si ovulacny alebo tehotensky test, urobim si ho. Samozrejme ocakavam pozitivny vysledok, lebo CHCEM mat dieta, ale stale mam na mysli, ze sanca je presne 50:50. Preto po spravnom odcitani vysledku necakam, ze sa tam ta ciarka o hodinu zazrakom zjavi, alebo zosilnie, ale test vyhodim a neriesim. Lutujem len vyhodene peniaze (drogeria dm - tehotensky test za 1,33€)... Povolene je odkladat si ovu testy, ale tehotenske vyhadzujem a nevytlacam druhu ciarku kadzu hodinu!
5. Snazim sa zit bezny zivot. Ked do mna niekto rype s otazkou, ze kedy budem tehotna, tak so stoickym kludom odpovedam, ze „neviem“, „ktovie“, „uvidi sa“, ked sa podari“ alebo pouzijem akukolvek vlastnu vtipnu odpoved. Nedam na sebe znat, ze ma to trapi, ze mi lezie pytajuci sa na nervy... Je zvedavy, ako aj ja :slight_smile: Ale: ked to pride, tak to pride a raz to na mne predsa urcite uvidi!

Je milion tem, o ktorych sa da bavit. O praci, pocasi, politike, vareni, kozmenike, snoch, planoch a sexe... Je toho naozaj dost, cim sa da zamestnat hlava. Je nas tu naozaj pozehnane, kazda z nas je uplne ina, specificka. Roznorodost zivotov nas bude spajat tak, ako aj snaha otehotniet. No nielen to. Spajat nas bude aj fakt, ze otehotnenie je sucastou nespocitatelneho mnozstva nahod a „motylich efektov“ a my, mudre zeny, si to uvedomujeme. Vieme, ze laska, priroda alebo boh je najsilnejsim carodejnikom a tak si chceme uzivat zivot, radosti aj strasti. Chceme sa vasnivo milovat, chceme lubit a pachat dobre skutky. Chceme plakat, zurit, nadavat. To vsetko patri k zivotu. Chceme sa obzrat, chceme dietovat. Chceme ponocovat, ale chceme aj lenosit. Chceme predsa vsetko, uplne vsetko, co nas nevytiahne zo zivota s obrovskou nalepkou SNAZILKA. Nechceme vycnievat z radu, vytrcat, nechceme sa neustale strazit a kontrolovat, analyzovat a donekonecna dufat, ze „co ak“... Sme silne a nechceme si presda rozbit vztah, nechceme byt pre manzela len „buducou tehulkou“. Chceme byt partnerkami, milenkami, kamaratkami, a ked jedna z funkcii otehotnie :slight_smile:, tak si to vychutname tak, ako nic ine na svete.

Nemajme vycitky, ze chodime na konika. Nasi partneri si konecne mozu vydychnut, lebo okrem otehotnenia zbierame v tejto teme rady a skusnosti prekvapivo aj v inych oblastiach. Budme internetove kamosky, ktore nespaja iba tuzba mat dieta, ale aj ine spolocne temy alebo nazory...

Heslo: www.mudrykonik.sk
17. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, takze dnes uz je ovu test negativni, takze poradte, byl pozitivni v utery, tak js¨me se snazili, ve stredu pozitivni ale nesnazili jsme se, muj mel nocni a dnes negativni a jdemme se snazit, na to jeste cenu??nevim?? pisouu tam ze se mame snazit kdyz je pozitivni tak do 24 - 48 hodin, tak to je jako ted ne??
17. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, dík že jsi to sem zkopla. Je ot moc hezky napsaný a hlavně moc pravdivý.
Každá víme že bychom se takhle měly naladit, ale taky víme jak to není lehký..
Ale rozhodně se Šárkou souhlasím a budu se snažit tím řídit.
Je docela ale vtipný jak jsme v něčem úplně stejný..kdo ještě třeba nevytáhl z koše těhu test jestli tam// náhodou nejsou? :grinning:
17. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, gratuluji všem novým těhulkám. Chci se podělit o to, co mi řekl můj gynekolog ohledně toho jak často se snažit. Říkal, že zakazuje se snažit každý den. Doporučuje v období mimo ovulaci tak dvakrát týdně a v období ovulace tak 3 dny v týdnu, je to prý lepší, že se stačí spermie obnovit. Jinak říkal. že stačí, když něco není trochu ok byt u mě nebo u partnera a hned se to nepovede...Přítel bere od 20 let prášek Prendison, což může škodit spermiím, tak mám z toho strach. Nemáte nějaká zkušennost. Jinak mi doktor nabídl, že mi dá prášky, který by nám měli pomoct otěhotnět s tím, že je tam riziko dvojčat a potratu. Tak jsem se s přítelem domluvili, že zajedeme na spermiogram a pak uvidíme? Máte někdo zkušennosti se spermiogramem?Tvrdil mi, že spousta ženských bez těch prášku neotěhotní vůbec, že to vyloženě potřebují, tak nevím...
17. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik, jestli máte chuť tak se snažte, když ne tak se asi už nic nestane..myslím že tohle stejně nikdo nevíme jak koho tělo funguje..
17. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprlik: no jestli jsi měla ovu v úterý, tak podle návodu by mělo dojít k tulení nejspozději do 48 hodin, nikdy to není přesné, ale myslím, že tulením nic nezkazíte a pokud jste se tulili už v úterý, tak tam určitě nějaké spermie počkali,takže bych nezoufala:slight_smile: Pořád si říkám, jak to s těma testama je, když se objeví pozitivní výsledek dva dny za sebou, tak od jakého dne počítat těch 48 hod?
17. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, kdybych mohla poprosit, jestli bude někdo upravovat tabulka tak mě je 27 let, 5 snažení a 8DC, bohužel se to opět nepovedlo, ach jo, kdyby člověk věděl, co dělá špatně, co vylepšit.
17. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek