• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
peprlik, klidně se snažit můžete, je dobré, že jste se snažili v úterý, středa by to ještě pojistila.
mně zas gyndr řekl a v jedný knize jsem četla, že se klidně může denně, ale že jich je tam míň, ale z nich je většina akorátně zralých, takže je to asi jedno. Jen kdyby byl horší spermiogram. jinak to 2x týdně mimo ovu a 3x týdně v době ovu se obecně dporučuje. třeba když někdo pozná, že se to blíží, má to pravidelně, začáná mít hlen apod., tak je to i pochopitelný. Když ale není čas, není to pravidelný atp. a vyjde pozitivní test, tak ta ovulace proběhne spíš do těch 24 hodin než do 48 a spermie tam musejí také doputovat, jsou sice rychlý, ale maličký. Je to u každého jinak, ale je dobrý to pokrýt celý. Na nějaké obden prostě už není čas...:confounded: Spermie prý dozrávají průběžně, takže nezralé nejsou, jen jïch je tam míň.
Ono to záleží na mnoha věcech.
Já mám pozitivní test 2 dny, ale ten druhý den to není tak výrazné, jen to dobíhá. Jde o to, kdy je to LH nejvýš, i čárka by měla být nejsilnější. Pokud je to oba dny stejné, tak se to hůř odhaduje, pak je na každém, zda to zkusí obden (když uzná, že je čas, když je to pozitivní i druhý den) nebo radši denně.

Já zas cítím vaječník jak před MS :frowning2:
17. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky to jsou věci, já se nestačím divit.My se prostě snažíme teda né snažíme, ale milujeme a to vždy když příjde chuť, ale u mě se podle chuti na milování nedá poznat ovulka, já mám chuť se milovat téměř pořád :grinning: :grinning: , a někdo řekne denně, někdo ob den, někdo 3krát týdně, z toho aby se člověk zbláznil a vzal si v době ovulace dovolenou a nevylezl z pod deky.Ale to by mě teda nebavilo, milovat se proto, že je na to ta správná doba, tak to bych si to teda neužila a já chci vzpomínat jednou na to, že se nám ten drobek narodil z jednoho krásného milování
:wink:
Peprlíku jasně, že to má cenu, tím nic nezkazíš, né?
Joselinko jasně, vyždímat ty chlapy do poslední kapičky a to by bylo, aby nebylo :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
luss, naštěstí se mi začne chtít, takže si to můžu užít :grinning: (když mi do toho nelezou zdravotní problémy :angry: ) na povel by to nebylo ončo.. :confounded:
17. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
joselin, máš pěkný hnízdečko :wink: :slight_smile: musím uznat :slight_smile: :slight_smile: a metřík máš krásný a ty prolinkovaný odkazy taky. Vidíš, že to umíš sama v pohodě :wink: :slight_smile: Tak si užívej krásné nové bydlení, ať jste tam šťastní a ať tam brzy žijete jako rodina :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, jo akorat ze poslintas krabicku a ne papirek :grinning: Ja zatim nemam v planu pouzivat zadne testy, nechci se zatim moc stresovat.

lussyn, to mas pravdu, taky by me to nebavilo, milovat se jen proto, ze je spravna doba.
17. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přesně tak, my se taky milujeme - snažíme, když se nám chce a ne když musíme.....minulý cyklus jsem na to pořád myslela a plánovala a vůbec si to neužila, fakt mi to přišlo jen jako něco nutnýho, co musíme udělat a pak budeme mít mimino a vůbec né jako pěkný milování....takže jsem si řekla že takhle neee a fakt na to při tom ani nepomysliim :wink:

teď jsme na to taky hupsli naposled 12 dc, dnes jsem 17.....takže možná že jsme ovulku pěkně prošvihli, ale když prostě není nálada ani síla, tak nemá cenu se nutit.....ale štve mě to, to joooo :grinning:
17. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, díkec za pochvalu a jsem ráda že se ti naše bydlení líbí.Ještě to budu doplnovat.

Máš pravdu že když člověk tomu trochu porozumí tak už to tvoření webu není tak těžký ale já vždycky potřebuji nakopnout a pak už valím.. :grinning:

My jsme se jednou snažili jen kvůli ovu a byla to hrůza, už to neuděláme, prostě jen když bude chuť (a v ovulce obvykle bývá, takže dobrý :grinning: )
17. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joselinko já se chci taky pokochat vaším hnízdečkem, dej sem odkaz.
No ta chuť při oulce, je ale u žen né a co když ten chlap nemá zrovna chuť? :grinning: To by měli ovulovat s námi, občas je to fuška, když příjde zdrchanej z práce a usíná za pochodu a ty víš, že zrovna dneska, by to bylo ono, ale buď ho, chudáka. :wink:
17. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás chodím zdrchaná z práce já a ten muj chlap má chut pořád :sunglasses:
17. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
luss,máš ji v IP
17. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy, mám dobrou náladu :grinning:
kamarádce totiž minulý rok v říjnu umřelo miminko ve 40 tt :cry: no a já se teď dozvěděla, že je ve 12 tt :grinning: :dizzy_face:
tak jsem fakt šťastná, protože to s ní docela prožívám a vím jak si mimčo strašně přejou :wink:
17. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci, ve 40 týdnu, to už je fakt brutal :confounded: kamarádce držím palce :slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, musel to být mazec :pensive: no ale tak snad to konečne dopadne, slíbili jí vyvolání porodu ještě před termínem, aby zase nečekala do toho 40 tt.... tak musíme všechny držet palce jooo prosííím :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
muci, to víš že jo, moc jí to přejia zaslouží si bezproblémový těhu až do konce a krásný miminko..A můžu se zeptat proč se to stalo? :frowning2:
17. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mucinko, no tak to je krásná zpráva, musela si hodně vytrpět, takhle před porodem.A můžu se zeptat co se stalo?To porodila a miminko bylo mrtvé, nebo věděli, že je mrtvé, když bylo ještě v bříšku?To je strašné co se děje, to je fakt na blázinec.Tak jasně že, držím kámošce palce a dávej průběžně report, jak to s nima vypadá.
17. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
joseline, díky :slight_smile: mimčo se dle dr. udusilo kvůli omotané pup. sňůře, ale asi to bylo trošičku jinak....kámoška tam už týden před tím denně jezdila, že krvácí, že je prostě něco špatně....jenže jí vždycky poslali domů :pensive: a pak už bylo pozdě...... jenže prý podle pitvy nikdo nic nezanedbal...... :angry: ale tak už je to snad za nima a teď už to musí dopadnout dobře !!!!!
17. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík lussyn, jasně že budu dávat report :wink: mimčo umřelo ještě v bříšku, rodila ve 40+0, už to věděla :frowning2:
17. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, to je hrozný..hlavně že má před sebou štastný zítřky, teĎ už si ji určitě ohlídají
17. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mucipuci: to je strasny....preju jim obbema hodne stesticka...at to dobre dopadne...
JInak holky jeste ke zet ke mne...tim ze jsem mela ovulku se nic nemeni, protoze mi se milujeme kdyz mame chut, samozrejme ne nikdy za ucelem...ale je pekny vedet ze telo se po HA dostava zpet do normalnich koleji...ja myslim se po 6 letch brani HA jsem mela ovu poprvy...ale chut k sexu je porad a je blazinec kdyz se za celych 28 dni musi clovek trefit do toho dnu D :angry:
17. zář 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fakt síla, když oni ti doktoři berou plno věcí jako normální věc, řeknou to se stává a pak je z toho neštěstí, jenže co si potom na kom vezmeš.Bože to musí být hrozný, vím jak bylo mě v 10tt a ve 40, kdy už se chystáš na porod máš všechno připravené, nachystané, no to je fakt na blázinec. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Vyřiď kamarádce, že ji moc držíme palce, musí to být silná ženská.
17. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku a ty na sobě poznáš ovu nebo jedeš jen podle testu?? :wink: já teda buď neovuluju nebo to nepoznám......já nevím, mě prostě přijde, že já nikdy těhotná být nemůžu......mám prostě ten pocit, že je to tak strašně složitý, že to moje tělo to nemůže dokázat......no hrabe mi :confounded: :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY..................hruza vlezla jsem elisce do alba, mela jit dnes na kontrolu...a mimiskovi netloukne srdicko pristi tyden jde na revizi....:frowning2: hrozny....
17. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lussyn dík, je to fakt hrozný..... jako prvorodička víš prd jak vypadá porod a doktorům věříš.....ty tě zase berou jako mladou zdravou, tak proč by mělo být něco špatně že jo?? :frowning2:
tak jen doufám, že teď už to dopadne dobře, snad i ti dr. si ji pohlídají, i když znáte to :angry:
17. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
macipuci:nenene ovu nepoznam, jen ted poprvy me bolelo bricho, tak jsem si jen na zkousku udelala test a byly tam dve....tak jsem rada...ze telo se dostava do normalu...dekuju femigardu..:slight_smile:
17. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
peprliku femigard beru taky, ale nějak se to asi miji učinkem :frowning2:
jééžiiiš, co to čtu o elišce???holky neee :pensive:
17. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja najela na jeji albicko abych se podivala na fotecku jejiho mimiska a tak to ma napsany....to neeeeeeeeeee......no neboj ovulujes, jen jsme se zatim netrefili do ty spravny doby...to prijde uvidis...
17. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se loučím, pádím z práce.... elišce přeju hodně síly, aby to zvládla holka!!
17. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, co je toto za den, to je mi tak líto s tím co se stalo Elišce.
Eli, jestli tady koukáš a nemáš asi moc náladu o něčem se bavit tak jen abys věděla že na tebe myslíme, je nám to moc líto.. :cry:
17. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby se něco stalo ve 40. tt., tak bych se zhroutila

Holky já už psala, že nechci číst špatné zprávy a vždycky na ně někde narazím. Po světě se toho děje hrozně moc smutného a špatného, ale člověk si to nesmí připouštět, protože problémy světa nevyřeší. Já ale proti tomuhle tolik odolná nejsem, nejsem splachovací a někdy toho je na mě moc. Nakouknu sem jen občas, potřebuju mít teď větší klid i soukromí, mám i víc práce a musím se jí věnovat.
17. zář 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky je to pravda o Elišce, nechtěla jsem vám o tom psát, čekala jsem jestli vám to příjde říct sama, ale když už to víte.Ona teď je špatná a nechce na koníka chodit, ale ví, že na ní myslíme a, když bude něco potřebovat, vypovídat se, jsme tu pro ní.A to jsem dnes měla dobrou náladu, ale tyhle zprávy moc optimizmu nepřidají.Snažíme se a nervujeme, aby jsme otěhotněly a pak když se nám to povede, jsme šťastný, ale to štěstí je tak pomíjivé...Jo život je někdy občas krutej :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Mucinko, tak se měj a snažilkuj já tu budu až v pondělí, tak se budu těšit na samé dobré zprávy.
17. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek