• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, podzim 2009 aneb letňátka 2010

12. října 2011 
Elisko, jestli to čteš, chci ti jen napsat, jak moc mě to mrzí. Také jsem si tím prošla, takže přesně vím, jak se teď cítíš. Vím, že si asi teď říkáš, že ti planá slova moc nepomůžou, ale uvidíš, že brzy to bude všechno za vámi a bude to o hodně lepší. Čas všechno zahojí, pak příjde první porevizní ms a za nějaký čas se určitě budeš zase radovat. Moc na tebe myslím a posílám ti obejmutí, drž se a až se budeš cítít lépe, přijď zas mezi nás...
17. zář 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
yanni, jasně, pokud tě to stresuje tak to není dobrý..rády tě uvidíme kdykoliv budeš mít chuť
:dizzy_face:
17. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Par dni jsem tu nebyl a nestiham docitat tak co je za novinky.

Joseline co se stalo Elisce nejak jsem to nemohla dohledat tak se hloupe zeptam. :frowning2:

Jinak my jsme bud uz meli nebo v nejblizsich dnech prijde ovu a uvidime co z toho bude.

Jinak unas je pocasi nic moc pod mrakem a dokonce se i rozprselo.
17. zář 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nez jsem stihla napsat zpravu a aktualizovat stranku tak jste to holky napsali a ja si to jen domyslim co se stalo.

Elisko drzse cas to zahoji a mas manzela ten te podrzi. Hodne sil do dalsich dni.
17. zář 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jos, díky.. ono každý den se tu něco takového od někoho dozvím.. v diskuzi nebo stačí i v názvech témat.. radši bych se bavila o všem možném, dějou se různý věci, ale rozebírat je nechci, nejde se sice schovávat nebo dělat, že nejsou, ale když nad nimi budu přemýšlet, zbytečně se začnu bát. Není to stres, ale spíš strach. Nechci mít v hlavě každou chvíli pocit strachu. Stačí mi ten, co mám normálně, ale ještě si přidávat..
Uvidíme se třeba i na střeše, tam je fajn :grinning: Dobrý výhled a větší nadhled :grinning: :wink:

simo, je to na předchozí stránce napsané..
17. zář 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj simo :slight_smile:
17. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
elišce jsem poslala IP
17. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý výhled a větší nadhled :grinning: To je dobrý...A jsi tam v nějakým tématu?
17. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a luss, když máš větší chuť na sex a na mužskýho v době ovulace, tak on jí mít nemusí.. vždyť ty ho přece svedeš :sweat_smile: :grinning: :wink: a utahanej může být, ale je to chlap, musí vydržet :grinning:
17. zář 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jos, jo jsem.. na chalupě :grinning: ale už jsem tam dlouho nebyla. byla rekonstrukce a já byla pryč, nechodila jsem skoro na net, furt jsem byla venku. a pak jsem se tam jaksi nestihla vrátit, protože jsem se zasekla tady :sweat_smile: holt životní etapy..
17. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjj, vyvíjíme se :grinning: Ale tak bydlení můžem řešit někdy aji tady ne? Nebude to vadit? Ať si taky trochu oddychnem :wink:
17. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ti chci říct, jos, že mám myčku. já myčku nikdy neměla..... A kuchyň bez myčky, to už neeeeee. To¨bylo dřív keců, že na co myčku. Takový blud.. furt je uklizeno.. nic nedělám, nepatlám slizy, nedrhnu zaschlý směsky všeho možnýho, nevysušuju ruce, nekoukám na hromady bordelu na lince.. pěkně je to schovaný v myčce :grinning: a já jí pak zapnu a ona to umyje a vyndám to čistý a suchý :grinning: Tomu říkám vynález :sunglasses:
17. zář 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, přijdu se bavit občas o bydlení.. když na mě přijde povídavá (to je můj zlozvyk.. nemůžu tady jen tak nemluvit :unamused: :sweat_smile: )
17. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis holky ted jsem to nasla a docetla o Eli a podivala jsem se i na to jeji album a je me z toho na nic normalne me tecou slzy jak je me to za ni strasne lito.

Kdyz vim jak je to krasny mit ditko a o to vic kdyz vidim jak rostou pred ocima. Nedala bych nasi Julcu za nic na svete.

Elisko velke obeti ti posilam a pusu na bolavou dusicku. Bud statecna lepsi ted nez v pozdejsim tt to by bolelo jeste vic.
17. zář 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, tak jí taky pošli IP
17. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanna mas svatou pravdu. Taky jsem nemela mycku a ted co jsme v RD tak na ni nedam dopustit. Doma je stale uklizeno a co nemusim umyvat neumyju protoze moje mycka to za me zvladne docista docista :wink:.

Taky jsem nebyla jejim nadsencem ale tak nejak to uz patri k domacimu vybaveni takze proc ne a je to super. Vsem doporucuji prat si tuto technickou vymozenost do domacnosti. Je to jako pracka na pradlo taky s tim uz nechodime k potoku na kamen neho na valchu do necek pohodicka ne holky udelejme si ten zivot snazsi kdyz uz tak ho mame tezky a slozity nez ty muzsky i kdyz nam rikaji jaci jsou chudaci a ze musi narozdil od nas celej zivot chodit do prace.

Rada si s vama na tohle tema pokecam holky moje.
17. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanna je nevim co to je IP? :unamused:
17. zář 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen zkratka - interní pošta - když klikneš u elišky nicku na tu šipečku vpravo vedle foťáku.. to asi víš
17. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaaaa jo uz vim me to kapku trva nez rozlustim ruzne zkratky ale pak si je pamatuju. Dik
17. zář 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem v práci a po kosmetice
17. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi, to je dobré přirovnání - myčka je jako pračka.. :grinning: :wink: souhlasím. tak jako je to těžší bez pračky, je to těžší i bez myčky. taky jsem si dovolila chtít indukční desku.. no nevěděla jsem.., má z ikea za 13000,- takže whirlpool. výhody má jako každá jiná (= elektrická) sklokeramická deska - tj. snadný čištění. Ale tahle se navíc míň připéká, resp. skoro vůbec. spíš tam nesmím nechat zaschnout něco přetečenýho. Nespálím si o ní ruku, rozehřívá se jen ode dna hrnce, pod hrncem můžu mít při vaření papír (což nemám, ale jde to :grinning: ) a hlavně.... reaguje stejně rychle jako plyn na změnu teploty nahoru i dolů (nečekám, až vychladne) a vodu uvede do varu stejně rychle jako rychlovarná konev :wink: Někdy jsou to fofry, teprv si zvykám, ale není to těžký. Jen si musím uvědomit, že tání špenátu neuspíším, když netrpělivě zmáčknu plný výkon, neb je to takový fofr, že špenát během chviličky připálím,což se mi nikdy nestalo, až teď... :sweat_smile: :grinning: nepřemýšlím no.. tak to mám :grinning: sice to bylo jen trochu na pár listech dole, ale zasmradilo ho to celý.
17. zář 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
alienko, tak pilně pracuj :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já ty smutný zprávy odmítám číst, je to děs....nejhorší je, že s tím člověk nic neudělá, jen musí jít dál a prostě začít znovu, fakt je mi do breku.
17. zář 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro klidně nadhoďte nějaké téma, apoň příjdeme na jiné myšlenky a nebudeme se tolik upínat na jednu věc.My máme taky myčku a už bych ji nedala.Bránila jsem se jí, manžel ji chtěl, když jsme si nechali dělat kuchyňskou linku a nechávali si tam zabudovat spotřebiče, tak tam chtěl myčku, já byla proti, nádobí mi mýt nevadí a přišlo mi to zbytečný, jak bych byla nějaká frflena co nemyje nádobí, ale je to výborná věc.A přesně jak psala Yannka, je hned uklizeno, takže já myčku taky jen doporučuju.
Yannko, když to není vždy tak lehký, je mi ho líto, denně dojíždí 80 km do práce, vstává brzy, pak chodí ještě na trénink, tak mi ho je kolikrát líto, ale nevzbudím ho, jsme kolikrát naštvaná, že spí, když já mám chuť, ale to srdce nemám.Ale naštěstí to většinou stihneme než usne :wink:
17. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentýnko neboj se.. zkus myslet na něco jiného, nenáročného... jestli máš nova cinema,tak tam začíná ve 4 hvězná brána..
17. zář 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
luss,jasně... jen legrace.. 80 km denně.. jezdí někam do prahy?jseš na něj hodná.. jj.. chce to než usne, v tom to je.. :grinning:
přesně frflena s drahýma kravinama v kuchyni... ne ne ne.. tak to není.. myčka je myčka :grinning:
17. zář 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
líp se mi teda skládají talíře do trnů.. v boshce jsou i nahoře.. čím dražší myčka, tím víc sklopných trnů, whirlpool a ostatní mají vlny.. jsou nižší.. ale to nevadí. já to tam naskládám, tam se toho vejde.. talíře, hrnce, pokličky,hrnečky, příbory.. to tam všechno narvu a ona to umyje :grinning:
17. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yanna tak to jsme dve. Ja mam taky indukcni desku a jsem s ni maximalne spokojena.
Mam ji od MORY a taky na ni nedam dopustit. Kdyz me neco pretece z hrnce tak se nemusim bat ze houbicka kterou to pretecene stiram se me prichytne ke sklu proste jen odstrcim kastrol pekne si to utru a jedeme dal stahnu teplotu aby me to zas nepreteklo.

Jinak jsem ji chtela i kvuli detem protoze moje Juli je velka pomocnice tak aby se nespalila a taky mame troubu od Mory s trivrtsvim sklem aby to nepalilo z venku. Ja jsem na tohle pedant abych uchranila deti od techto zlych veci jako jsou popaleniny a opareniny a jine.

Me samu moje mamka uchranila prem mnoha lety me byli cca 3-4 roky byli jsme pod stanem a varilo se jidlo na bombe. A ja mala prdelka vsetecka jsem zavadila o tu bombu na ktere se prave varila vrela voda nebo polivka uz nevim a moje mamka byla natolik pohotova ze se snazila instiktivne zadrzet ten kastrol co se na me valil az si vazne oparila prave predlokti od zapesti po loket v znitrni strany kde je ta jemnejsi kuze.

Ze me stahla hned teplaky ci puncochy a polila me studenou vodou. Na me nic nebylo ale ona ma tento pamatecni den napsany na ruce uz na porad i kdyz casem se to vstreba ale clovek na to nikdy nezapomene.

takze asi tak opatrnosti neni nikdy dost a penezy se na takove veci nema setrit.
17. zář 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi uff.. chudák maminka.. mně stačilo, že jsem si sáhla prstíkem 2x v životě (jako malá - na zkoušku a jako dospělá - nevěděla jsem, že je to zaplý, resp.vyplý ale stále horký) a stačilo..
indukce je na toto výborná. navíc mám dětskou pojistku. troubu taktéž s 3vrstvým sklem a kolem desky možná koupím v ikea ten plechový kryt. ale zatím není třeba. spíš něco na šuplík , co v něm jsou nože. ten pásek musím koupit, až tam pojedu.
přesně.. nepřipálí se to, utřu louži.. já už to tady našim pouštěla jako představení. Jak rychle bublá voda a jak hned přestane :grinning: A taky tam mám časovač. To není tak nutné, ale je to milé. Nastavím brambory na 20 minut a ony se samy vypnou :sweat_smile: Nemůžu zapomenout.. nerozvaří se mi.. :grinning:
17. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že tady je nějaká pochmurná nálada co? já vám dneska zažila vzrůšo na poště :slight_smile: občanka tmavší pleti se dožadovala svých práv, řvala na celou poštu že jsou to yloději, že jí okradli, no fakt mazec :slight_smile: jsem se tam chtěla začít smát ale radši sem si to rozmyslela aby na mě ještě někde venku nečíhala :slight_smile: ale vůbec nechtěla nic slyšet a vysvětlit
17. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek